Baseball
Time | Event | Score |
---|---|---|
4:00 pm | Affton at Bayless | |
4:00 pm | Brussels at Madison, Illinois | |
4:15 pm | Kennedy vs Cardinal Ritter at Cool Papa Bell Field | |
4:30 pm | Festus vs Windsor (Imperial) at Rock Memorial | |
4:30 pm | Mounds Meridian at Nokomis | |
4:30 pm | Centralia, Illinois-0 at Marion-8 - Final | |
4:30 pm | Red Bud at Steeleville | |
5:00 pm | Carlinville at Wood River |
Boys Lacrosse
Time | Event | Score |
---|---|---|
4:15 pm | John Burroughs-13 at Westminster-3 - Final | |
7:00 pm | Hazelwood Central-11 at Parkway South-7 - Final |
Boys Spring Golf
Time | Event | Score |
---|---|---|
6:30 am | Class 4 District 2 Tournament |
Boys Tennis
Time | Event | Score |
---|---|---|
3:00 pm | Quad Meet | |
3:30 pm | St. Dominic at Fort Zumwalt East | |
3:30 pm | Edwardsville at O'Fallon | |
4:00 pm | Lafayette at Westminster | |
4:00 pm | Lindbergh at MICDS | |
4:00 pm | Roxana at Metro-East Lutheran | |
4:15 pm | Kennedy at Principia |
Boys Track
Time | Event | Score |
---|---|---|
4:00 pm | Suburban Central Conference Meet |
Boys Volleyball
Time | Event | Score |
---|---|---|
4:15 pm | Ritenour at Bayless | |
5:00 pm | Metro-East Lutheran-1 at Edwardsville-2 - Final | |
5:15 pm | DuBourg-0 vs Webster Groves-2 at DuBourg - Final | |
5:30 pm | Francis Howell-2 at Northwest Cedar Hill-0 - Final | |
6:00 pm | CBC-0 at Vianney-2 - Final | |
6:30 pm | Gibault-2 at Lutheran St. Charles-0 - Final |
Girls Lacrosse
Time | Event | Score |
---|---|---|
4:15 pm | Cor Jesu-13 at John Burroughs-11 - Final | |
4:15 pm | Ladue-7 at Westminster-10 - Final |
Girls Soccer
Time | Event | Score |
---|---|---|
4:00 pm | Crossroads College Prep-1 at Maplewood-RH-5 - Final | |
4:00 pm | Trinity-0 at John Burroughs-3 - Final | |
4:00 pm | Lift for Life at Cleveland | |
4:30 pm | Waterloo-5 at Freeburg-0 - Final | |
5:00 pm | Hazelwood East-0 at Gateway STEM-3 - Final | |
5:45 pm | Miller Career-1 vs McKinley-5 at Gateway STEM - Final | |
6:00 pm | Mehlville-1 at Lindbergh-6 - Final | |
6:30 pm | Troy Buchanan-3 at Holt-2 - Final | |
6:30 pm | Edwardsville at Rochester |
Girls Track
Time | Event | Score |
---|---|---|
4:00 pm | Suburban Central Conference Meet |
Spring Softball
Time | Event | Score |
---|---|---|
4:30 pm | Woodlawn at Nashville | |
4:30 pm | Red Bud at Steeleville | |
5:00 pm | Carlinville at Wood River |
Water Polo
Time | Event | Score |
---|---|---|
4:30 pm | MICDS-6 at Kirkwood-7 - Final |
+