Boys Cross Country
Time | Event | Score |
---|---|---|
4:00 pm | New Athens Invitational |
Boys Fall Golf
Time | Event | Score |
---|---|---|
8:00 am | St. Clair County Tournament | |
3:30 pm | Civic Memorial Quad | |
4:00 pm | Metro-East Lutheran, Mount Olive at Staunton | |
4:00 pm | Red Bud, Sparta, Valmeyer |
Boys Soccer
Time | Event | Score |
---|---|---|
4:15 pm | University City-1 at Brentwood-3 - Final | |
4:15 pm | Belleville East-2 at Triad-0 - Final | |
4:15 pm | Civic Memorial-6 vs Roxana-0 at Wood River - Final | |
4:30 pm | Centralia, Illinois-3 at Carlyle-0 - Final | |
5:00 pm | Hazelwood West-10 vs Missouri Military Academy-0 at Fort Zumwalt West - Final | |
5:00 pm | Pana-0 at Litchfield-1 - Final | |
5:00 pm | Duchesne-3 at Fort Zumwalt North-0 - Final | |
5:00 pm | Timberland-0 at Lafayette-0 - Final | |
5:00 pm | Canton-3 at O'Fallon Christian-8 - Final | |
5:00 pm | Hazelwood Central-0 at Parkway West-3 - Final | |
5:00 pm | Ritenour-1 at Fort Zumwalt East-1 - Final | |
5:00 pm | Fort Zumwalt South-5 vs Troy Buchanan-0 at Lutheran St. Charles - Final | |
5:00 pm | Carlinville-8 at Piasa Southwestern-0 - Final | |
5:30 pm | Mater Dei-7 vs Valmeyer-0 at Freeburg - Final | |
5:45 pm | Gibault-1 at Waterloo-0 - Final | |
6:00 pm | Mascoutah-7 vs Metro-East Lutheran-1 at Columbia - Final | |
6:00 pm | Parkway South-2 at Parkway Central-0 - Final | |
7:00 pm | Parkway North-3 at Lutheran St. Charles-1 - Final | |
7:00 pm | Francis Howell-7 vs Warrenton-0 at Fort Zumwalt East - Final | |
7:00 pm | Pacific-1 vs Pattonville-4 at Parkway West - Final | |
7:00 pm | St. Charles-0 at Fort Zumwalt West-1 - Final | |
7:00 pm | Summit-1 vs Francis Howell North-0 at Lafayette - Final | |
7:00 pm | Highland-0 at Belleville West-4 - Final | |
7:30 pm | Wesclin-1 at Freeburg-3 - Final | |
8:00 pm | Althoff-0 at Columbia-1 - Final |
Fall Softball
Time | Event | Score |
---|---|---|
4:00 pm | Hazelwood Central-20 at Riverview Gardens-4 - Final | |
4:00 pm | McCluer North-1 vs Marquette-13 at Manchester A.A. - Final | |
4:00 pm | Parkway Central-0 vs Kirkwood-9 at Ballwin A.A. - Final | |
4:15 pm | Lutheran South-12 at Westminster-2 - Final | |
4:15 pm | Holt-13 at Liberty (Wentzville)-7 - Final | |
4:15 pm | St. Charles-17 vs Clayton-0 at Shaw Park - Final | |
4:15 pm | Timberland-3 at Fort Zumwalt South-2 - Final | |
4:30 pm | Potosi at Perryville | |
4:30 pm | Salem-2 at St. James-5 - Final | |
5:00 pm | Hermann-6 at Community R-6-7 - Final | |
6:00 pm | Fort Zumwalt West-16 vs Ritenour-1 at Manchester A.A. - Final | |
6:00 pm | Parkway North-3 vs Pattonville-4 at Manchester A.A. - Final | |
6:00 pm | Mehlville-6 vs Rosati-Kain-2 at Ballwin A.A. - Final | |
8:00 pm | Fort Zumwalt West-10 vs Pattonville-0 at Manchester A.A. - Final | |
8:00 pm | Kirkwood-1 vs Francis Howell North-10 at Ballwin A.A. - Final |
Girls Cross Country
Time | Event | Score |
---|---|---|
4:00 pm | New Athens Invitational |
Girls Fall Golf
Time | Event | Score |
---|---|---|
3:30 pm | Althoff, Civic Memorial at Belleville West | |
3:30 pm | Parkway West-198 vs Eureka-198 at Aberdeen GC - Final | |
3:30 pm | Francis Howell Central-226 vs Fort Zumwalt West-183 at Falls Golf Club - Final | |
3:30 pm | Mehlville, Parkway South at Marquette | |
4:00 pm | Quincy at Troy Buchanan | |
4:00 pm | Red Bud, Steeleville, Trico | |
4:30 pm | Freeburg, Marissa at Columbia |
Girls Tennis
Time | Event | Score |
---|---|---|
3:30 pm | Troy Buchanan at Fort Zumwalt West | |
3:30 pm | Holt-8 at Fort Zumwalt North-1 - Final | |
3:30 pm | Francis Howell North at Francis Howell | |
3:30 pm | St. Charles at Timberland | |
3:30 pm | Francis Howell Central at Pattonville | |
3:30 pm | Liberty (Wentzville) at St. Charles West | |
3:30 pm | Fort Zumwalt South at Fort Zumwalt East | |
4:00 pm | Roxana at Vandalia | |
4:00 pm | Parkway North at Parkway South | |
4:00 pm | Mehlville at Cape Girardeau Central | |
4:15 pm | Lindbergh-2 at Parkway West-7 - Final | |
4:15 pm | Greenville at Wood River |
Girls Volleyball
Time | Event | Score |
---|---|---|
4:30 pm | Gateway Science Academy-1 at Lutheran St. Charles-2 - Final | |
5:00 pm | Jerseyville-1 at Roxana-2 - Final | |
5:00 pm | Winfield at Bowling Green | |
5:00 pm | Granite City-2 vs Madison, Illinois-0 at Roxana - Final | |
5:00 pm | Francis Howell Central-2 at Holt-1 - Final | |
5:00 pm | Mount Olive-0 vs Civic Memorial-2 at Roxana - Final | |
5:00 pm | Lutheran North-0 at Metro-2 - Final | |
5:30 pm | Russellville at North Callaway | |
5:30 pm | Okawville-2 at Marissa-1 - Final | |
5:30 pm | Parkway South-0 at Kirkwood-2 - Final | |
5:45 pm | Columbia-2 at Alton-0 - Final | |
6:00 pm | Madison, Illinois-0 vs Jerseyville-2 at Roxana - Final | |
6:00 pm | Montgomery County-0 at Hermann-2 - Final | |
6:00 pm | Granite City-0 at Roxana-2 - Final | |
6:00 pm | Wood River-2 vs Gillespie-0 at Roxana - Final | |
6:00 pm | Marquette-0 at Francis Howell-2 - Final | |
6:15 pm | Lutheran St. Charles-2 at Cardinal Ritter-0 - Final | |
7:00 pm | Madison, Illinois-0 at Roxana-2 - Final | |
7:00 pm | Wood River-2 vs Mount Olive-0 at Roxana - Final | |
7:00 pm | Borgia-2 at New Haven-0 - Final | |
7:00 pm | Gillespie-0 vs Civic Memorial-2 at Roxana - Final | |
8:00 pm | Gillespie-2 vs Mount Olive-0 at Roxana - Final | |
8:00 pm | Wood River-0 vs Civic Memorial-2 at Roxana - Final | |
8:00 pm | Granite City-0 vs Jerseyville-2 at Roxana - Final |
+