Boys Soccer
Time | Event | Score |
---|---|---|
4:00 pm | Lutheran St. Charles-4 at Elsberry-3 - Final | |
4:00 pm | Medicine and Bioscience-2 vs Metro-5 at Sumner - Final | |
4:00 pm | McCluer-3 at Brentwood-1 - Final | |
4:00 pm | Soldan-5 vs Gateway Science Academy-2 at Soldan - Final | |
4:00 pm | Gateway STEM-10 vs Carnahan-0 at Gateway STEM - Final | |
4:15 pm | Civic Memorial-0 at Wood River-4 - Final | |
4:15 pm | Parkway South-3 at Westminster-0 - Final | |
4:15 pm | St. Mary's-1 at Chaminade-4 - Final | |
4:30 pm | Hillsboro, Illinois-4 at Litchfield-0 - Final | |
4:30 pm | Jerseyville-0 at Alton-4 - Final | |
4:30 pm | Father McGivney-8 at Valmeyer-0 - Final | |
4:30 pm | Wesclin-2 at Carlyle-3 - Final | |
5:00 pm | Roxana-0 at Mascoutah-6 - Final | |
5:00 pm | Alton Marquette-2 at Althoff-1 - Final | |
5:00 pm | De Soto-0 at Maplewood-RH-6 - Final | |
5:00 pm | Staunton-5 at Piasa Southwestern-0 - Final | |
5:00 pm | Pana at Gillespie | |
5:45 pm | Priory-3 vs Clayton-1 at Gay Field - Final | |
5:45 pm | Lutheran North-1 at St. Charles-9 - Final | |
6:00 pm | Affton-0 at Windsor (Imperial)-6 - Final | |
6:00 pm | St. Charles West-4 at Pattonville-3 - Final | |
6:00 pm | Farmington-7 at Sikeston-0 - Final | |
6:30 pm | North County-8 at Festus-0 - Final | |
6:30 pm | Gibault-1 at Collinsville-2 - Final | |
6:45 pm | DuBourg-2 at Trinity-0 - Final | |
7:00 pm | Hazelwood West-1 at Lafayette-1 - Final | |
7:00 pm | Mehlville-4 at Fox-0 - Final |
Boys Swimming
Time | Event | Score |
---|---|---|
3:30 pm | Timberland at Fort Zumwalt North | |
4:30 pm | Parkway South at Mehlville |
Fall Softball
Time | Event | Score |
---|---|---|
4:15 am | Valley Park-21 vs Brentwood-4 at Brentwood Park - Final | |
4:00 pm | St. Pius X-4 at DuBourg-1 - Final | |
4:00 pm | Jennings at Normandy | |
4:00 pm | Francis Howell North-4 at Pattonville-2 - Final | |
4:15 pm | Kirkwood-14 at Lindbergh-3 - Final | |
4:15 pm | Northwest Cedar Hill-14 at Fox-4 - Final | |
4:15 pm | Nerinx Hall-12 at Mehlville-18 - Final | |
4:15 pm | Lutheran South-0 at Cor Jesu-4 - Final | |
4:15 pm | Parkway South-7 at Lafayette-2 - Final | |
4:15 pm | Hazelwood West-12 at Fort Zumwalt East-3 - Final | |
4:15 pm | Troy Buchanan-14 at Francis Howell-2 - Final | |
4:15 pm | Westminster-5 at Parkway North-7 - Final | |
4:15 pm | Holt-9 at Francis Howell Central-3 - Final | |
4:15 pm | Bayless-2 at STEAM Academy at MS-Berkeley-17 - Final | |
4:30 pm | Affton-0 at Windsor (Imperial)-11 - Final | |
4:30 pm | Hermann-0 at Silex-15 - Final | |
4:30 pm | Orchard Farm-16 at Principia-5 - Final | |
4:30 pm | Festus-12 at St. Clair-1 - Final | |
4:30 pm | Washington-5 at Union-3 - Final | |
4:30 pm | Herculaneum-0 vs Potosi-10 at Potosi City Park - Final | |
4:30 pm | De Soto-15 at Farmington-4 - Final | |
4:30 pm | Jefferson-11 at Ste. Genevieve-6 - Final | |
4:30 pm | Hazelwood Central-8 vs St. Charles-9 at Kiwanis Park - Final | |
5:00 pm | Owensville-0 at Fatima-10 - Final | |
5:00 pm | St. Dominic-3 at Helias-10 - Final | |
5:00 pm | New Haven-2 at Linn-8 - Final | |
5:00 pm | Winfield at Elsberry | |
6:00 pm | Incarnate Word-15 vs Ritenour-0 at ABC Park - Final |
Field Hockey
Time | Event | Score |
---|---|---|
4:00 pm | Visitation-1 at St. Joseph's-3 - Final | |
4:00 pm | Barat-0 at Nerinx Hall JV-3 - Final | |
4:00 pm | Westminster-2 at Rosati-Kain-1 - Final | |
4:15 pm | Kirkwood-1 at Lafayette-2 - Final | |
4:15 pm | Whitfield-0 at Notre Dame-1 - Final | |
4:15 pm | Villa Duchesne-5 at Lutheran South-0 - Final | |
5:30 pm | Oakville-1 at Marquette-3 - Final |
Girls Fall Golf
Time | Event | Score |
---|---|---|
8:00 am | Class 2 Sectional 1 | |
8:00 am | Class 1 Sectional 1 | |
8:00 am | Class 2 Sectional 2 | |
4:00 pm | Marissa at Red Bud | |
4:00 pm | Althoff, Highland at Mascoutah |
Girls Tennis
Time | Event | Score |
---|---|---|
3:30 pm | Belleville East-9 at Collinsville-0 - Final | |
4:00 pm | Class 2 District 3 Individual-0 at John Burroughs-2 - Final | |
4:00 pm | Althoff at Mascoutah | |
4:00 pm | Gibault at Roxana | |
4:00 pm | Jerseyville at Hillsboro, Illinois | |
4:00 pm | Jerseyville at Highland | |
4:00 pm | East St. Louis at Metro-East Lutheran | |
4:15 pm | Waterloo vs Marquette at Lewis & Clark CC | |
4:15 pm | Greenville at Granite City |
Girls Volleyball
+