Time | Event | Score |
---|
12:00 pm | Grayslake North-42 vs Chicago Mather-0 at Lane Stadium - Final | 42-0 |
1:00 pm | Machesney Park Harlem-21 at Rockton Hononegah-42 - Final | 42-21 |
1:00 pm | Villa Grove-6 at Shelbyville-44 - Final | 44-6 |
1:00 pm | Crystal Lake Central-24 at Crystal Lake Prairie Ridge-61 - Final | 61-24 |
1:00 pm | Warrensburg-Latham-20 at Athens-49 - Final | 49-20 |
1:00 pm | Downers Grove North-0 at Normal Community-42 - Final | 42-0 |
1:00 pm | Deer Creek-Mackinaw-0 at Westville-42 - Final | 42-0 |
1:00 pm | Greenville-39 at Sesser-Valier-20 - Final | 39-20 |
1:00 pm | Abingdon-Avon-21 at Milledgeville-56 - Final | 56-21 |
1:00 pm | Central A&M-12 at Argenta-Oreana-56 - Final | 56-12 |
1:00 pm | Winnebago-6 at Farmington, Illinois-48 - Final | 48-6 |
1:00 pm | Highland Park-13 at St. Charles North-31 - Final | 31-13 |
1:00 pm | Elmwood Park-7 at Genoa-Kingston-50 - Final | 50-7 |
1:00 pm | Fort Zumwalt East-41 at Riverview Gardens-42 - Final | 42-41 |
1:00 pm | Chicago Heights Bloom-12 at Glenbard West-42 - Final | 42-12 |
1:00 pm | Lombard Montini-28 at DeKalb, Missouri-38 - Final | 38-28 |
1:00 pm | Madison, Illinois-34 at Carrollton, Illinois-36 - Final | 36-34 |
1:00 pm | -0 at Orion-40 - Final | 40-0 |
1:00 pm | Red Bud-13 at Eldorado-38 - Final | 38-13 |
1:00 pm | Arlington Heights St. Viator-0 at Sterling-48 - Final | 48-0 |
1:00 pm | Solorio Academy-62 at Chicago Back of the Yards-0 - Final | 62-0 |
1:00 pm | Fulton, Illinois-34 at Ottawa Marquette-16 - Final | 34-16 |
1:00 pm | Hardin Calhoun-12 at Camp Point Central-30 - Final | 30-12 |
1:00 pm | Knob Noster-21 at University Academy-20 - Final | 21-20 |
1:00 pm | North Fulton-6 at Stockton-36 - Final | 36-6 |
1:30 pm | Auburn-7 at West Hancock-36 - Final | 36-7 |
1:30 pm | Pontiac-42 at Tolono Unity-61 - Final | 61-42 |
1:30 pm | Palatine-24 at South Elgin-3 - Final | 24-3 |
2:00 pm | Poplar Grove North Boone-14 at Monticello, Illinois-35 - Final | 35-14 |
2:00 pm | El Paso Gridley-29 at Rockridge-26 - Final | 29-26 |
2:00 pm | Mount Sterling Brown County-42 at Arcola-28 - Final | 42-28 |
2:00 pm | Princeville-27 at Dakota-24 - Final | 27-24 |
2:00 pm | Hillsboro, Illinois-8 at Anna-Jonesboro-22 - Final | 22-8 |
2:00 pm | Mercer County (Ky.)-22 at Clifton Central-43 - Final | 43-22 |
2:00 pm | Du Quoin-26 at Pana-39 - Final | 39-26 |
2:00 pm | Chicago Marshall-20 at Knoxville-66 - Final | 66-20 |
2:00 pm | St. Mary's-37 at MICDS-58 - Final | 58-37 |
2:00 pm | Spring Valley Hall-6 at Williamsville-52 - Final | 52-6 |
2:00 pm | Kewanee-20 at Morris-50 - Final | 50-20 |
2:00 pm | Chicago Hubbard-13 at Sacred Heart-Griffin JV-56 - Final | 56-13 |
2:00 pm | Blue Island Eisenhower-30 at Normal Community West-43 - Final | 43-30 |
2:00 pm | Morton-41 at Centralia, Illinois-33 - Final | 41-33 |
2:00 pm | Stark County-20 at Lena-Winslow-55 - Final | 55-20 |
2:00 pm | Orangevville-14 at Kewanee Wethersfield-31 - Final | 31-14 |
2:00 pm | Ritenour-12 at Hazelwood Central-27 - Final | 27-12 |
2:00 pm | Marion-12 at Rich Central-54 - Final | 54-12 |
2:00 pm | Illini West-28 at Maroa-Forsyth-56 - Final | 56-28 |
2:00 pm | Marshall, Illinois-8 at Decatur St. Teresa-34 - Final | 34-8 |
2:00 pm | Vandalia-41 at Fairfield-14 - Final | 41-14 |
2:00 pm | Pleasant Plains-51 at Wesclin-20 - Final | 51-20 |
2:00 pm | Beardstown-21 at Bloomington Central Catholic-35 - Final | 35-21 |
2:00 pm | Springfield, Illinois-37 at Nazareth Academy-55 - Final | 55-37 |
2:00 pm | Lanark Eastland-14 at Gibson City- Melvin Sibley-50 - Final | 50-14 |
2:00 pm | Carmi-White County-34 at Bismarck-Henning-37 - Final | 37-34 |
2:00 pm | Fisher, Illinois-27 at Freeport Aquin-30 - Final | 30-27 |
2:00 pm | Belleville West-7 at Buffalo Grove-17 - Final | 17-7 |
2:00 pm | Pleasant Hill, Illinois-20 at Bridgeport Red Hill-46 - Final | 46-20 |
2:00 pm | Paris-28 at Herrin-63 - Final | 63-28 |
2:00 pm | West Carroll-40 at Minonk Fieldcrest-0 - Final | 40-0 |
2:00 pm | Carterville-0 at Althoff-42 - Final | 42-0 |
2:00 pm | Winnetka New Trier-32 at Loyola Academy-35 - Final | 35-32 |
2:00 pm | Manteno-21 at Effingham-48 - Final | 48-21 |
2:00 pm | Orchard Farm-15 at STEAM Academy at MS-Berkeley-26 - Final | 26-15 |
2:30 pm | Carlyle-32 at Sciota West Prairie-14 - Final | 32-14 |
3:00 pm | Mahomet-Seymour-8 at Chatham Glenwood-29 - Final | 29-8 |
3:00 pm | South Mac-6 at Downs Tri-Valley-42 - Final | 42-6 |
3:00 pm | Coal City-7 at Taylorville-42 - Final | 42-7 |
3:00 pm | Peoria Notre Dame-33 at Decatur MacArthur-34 - Final | 34-33 |
3:00 pm | Chicago Morgan Park-6 vs Chicago Phillips-40 at Gately Stadium - Final | 40-6 |
3:00 pm | Tinley Park-18 at Washington, Illinois-42 - Final | 42-18 |
3:00 pm | Lincolnshire Stevenson-21 at Hinsdale Central-33 - Final | 33-21 |
3:00 pm | Libertyville-7 at East St. Louis-62 - Final | 62-7 |
3:30 pm | Norridge Ridgewood-49 vs Chicago Sullivan-14 at Lane Stadium - Final | 49-14 |
3:30 pm | Catlin Salt Fork-14 at Forreston-50 - Final | 50-14 |
4:00 pm | Chicago Mount Carmel-52 at Moline-7 - Final | 52-7 |
4:00 pm | Chester-0 at Tuscola-56 - Final | 56-0 |
4:00 pm | Deerfield-21 at Villa Park Willowbrook-44 - Final | 44-21 |
5:00 pm | Chicago Westinghouse-22 at Lake Villa Lakes-48 - Final | 48-22 |
6:00 pm | Oak Park Fenwick-7 at Wheaton North-35 - Final | 35-7 |
6:00 pm | Algonquin Jacobs-7 at Lincoln-Way West-14 - Final | 14-7 |
6:00 pm | Schaumburg-6 at Lake Zurich-42 - Final | 42-6 |
6:00 pm | Chicago De La Salle-0 at Hoffman Estates-34 - Final | 34-0 |
6:00 pm | Chicago Urban Prep-Englewood-0 at Johnsburg-47 - Final | 47-0 |
6:00 pm | Elmwood-Brimfield-14 at Wilmington-30 - Final | 30-14 |
6:30 pm | Naperville North-14 at Oswego-28 - Final | 28-14 |
6:30 pm | St. Charles East-24 at Oswego East-14 - Final | 24-14 |
7:00 pm | Aurora Christian-18 at Newman Central Catholic-27 - Final | 27-18 |
7:00 pm | Chicago Curie-46 at LaGrange Lyons-28 - Final | 46-28 |
7:00 pm | Richmond-Burton-21 vs Chicago Urban Prep-Bronzeville-6 at Gately Stadium - Final | 21-6 |
7:15 pm | Glenbard South-49 at Chicago Payton-31 - Final | 49-31 |