Boys Basketball
Time | Event | Score |
---|---|---|
4:00 pm | Jackson-66 vs Vianney-67 at Lindbergh - Final | |
4:30 pm | CBC-87 at Chaminade-99 - Final | |
5:00 pm | Cobden-62 at Chester-54 - Final | |
5:00 pm | Brentwood Academy, Tenn.-57 vs Wasatch Academy (Utah)-46 at JQH Arena - Final | |
5:15 pm | Carbondale-63 at Althoff-58 - Final | |
6:00 pm | Nokomis-61 vs Vandalia-47 at Morrisonville - Final | |
6:15 pm | Centralia, Illinois-62 at Marion-50 - Final | |
6:30 pm | JTC Academy vs Medicine and Bioscience at Gateway STEM | |
6:30 pm | Glendale-65 vs La Lumiere (Indiana)-91 at JQH Arena - Final | |
6:30 pm | Valle Catholic-2 vs Marissa-0 at Chester - Forfeit | |
7:00 pm | St. Louis Chr. Home School at Gateway Science Academy | |
7:45 pm | Nashville-51 at Du Quoin-41 - Final | |
8:00 pm | Ozark-65 vs Oak Hill (Va.)-84 at JQH Arena - Final | |
9:30 pm | Webster Groves-64 vs Christ the King (N.Y.)-45 at JQH Arena - Final |
Girls Basketball
Time | Event | Score |
---|---|---|
4:30 pm | St. Dominic-54 at O'Fallon Christian-33 - Final | |
5:00 pm | Triad-46 at Mascoutah-50 - Final | |
5:00 pm | Normandy-0 at Jennings-2 - Forfeit | |
5:30 pm | O'Fallon-54 at East St. Louis-47 - Final | |
5:30 pm | St. Vincent-27 at Grandview-38 - Final | |
6:00 pm | Cor Jesu-33 at St. Joseph's-54 - Final | |
6:15 pm | Trico-23 at Steeleville-41 - Final | |
6:15 pm | Wesclin-58 at Okawville-54 - Final | |
6:15 pm | Carbondale-49 at Mount Vernon, Illinois-46 - Final | |
6:30 pm | Carlyle-35 at Nashville-45 - Final | |
6:30 pm | Brussels-24 vs Litchfield-66 at White Hall North Greene - Final |
Girls Swimming
Time | Event | Score |
---|---|---|
4:15 pm | Washington at Clayton |
Hockey
Time | Event | Score |
---|---|---|
6:30 pm | Vianney-1 vs Chaminade-5 at Queeny Recreational Complex - Final | |
7:00 pm | Francis Howell Central-1 vs Oakville-10 at South County Rink - Final | |
7:30 pm | Edwardsville MVCHA-3 vs Civic Memorial-0 at Granite Rink - Final | |
7:30 pm | Wood River-0 vs Highland-1 at McKendree Metro Rec Plex - Final | |
8:15 pm | Summit-0 vs Ladue-4 at Queeny Recreational Complex - Final | |
8:30 pm | SLUH-1 vs Edwardsville-0 at East Alton Ice Arena - Final | |
9:00 pm | Belleville Township-2 vs Columbia-8 at McKendree Metro Rec Plex - Final | |
9:00 pm | Granite City-1 vs Collinsville-11 at Granite Rink - Final | |
9:00 pm | Lindbergh-0 vs CBC-1 at Affton - Final |
Wrestling
Time | Event | Score |
---|---|---|
5:00 pm | Ritenour, Kirkwood, Summit |
+