Friday - September 13, 2019
AUG | SEP | OCT | NOV | DEC | JAN | FEB | MAR | APR | MAY | JUN
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


Football
TimeEventScore
4:15 pmMehlville-0 at Hazelwood West-31 - Final
31-0
7:00 pmGlendale-62 at Springfield Central-0 - Final
62-0
7:00 pmWarsaw-8 at Cole Camp-21 - Final
21-8
7:00 pmLafayette County-21 at Moberly-14 - Final
21-14
7:00 pmGrandview K.C.-21 at Winnetonka-24 - Final
24-21
7:00 pmPlattsburg-42 at North Platte-21 - Final
42-21
7:00 pmTriad-45 at Mount Vernon, Illinois-25 - Final
45-25
7:00 pmMassac County-29 at Anna-Jonesboro-34 - Final
34-29
7:00 pmEast Newton-22 at McDonald County-25 - Final
25-22
7:00 pmTipton-8 at Windsor (Sedalia)-37 - Final
37-8
7:00 pmMaysville-7 at Milan-39 - Final
39-7
7:00 pmAlton Marquette-58 at Nokomis-25 - Final
58-25
7:00 pmHannibal-0 at Bolivar-25 - Final
25-0
7:00 pmHerculaneum-12 at Jefferson-16 - Final
16-12
7:00 pmMarceline-7 at Brookfield-14 - Final
14-7
7:00 pmPutnam County-0 at South Harrison-36 - Final
36-0
7:00 pmReeds Spring-19 at Logan-Rogersville-7 - Final
19-7
7:00 pmGillespie-8 at Pana-40 - Final
40-8
7:00 pmMonett-14 at Cassville-21 - Final
21-14
7:00 pmPotosi-34 at Perryville-20 - Final
34-20
7:00 pmBattle-21 at Rock Bridge-14 - Final
21-14
7:00 pmKC Northeast-0 at Lincoln College Prep-67 - Final
67-0
7:00 pmWest Frankfort-33 at Sparta-24 - Final
33-24
7:00 pmFort Zumwalt West-35 at Belleville West-14 - Final
35-14
7:00 pmParkview-7 at Kickapoo-37 - Final
37-7
7:00 pmDupo-34 at Kincaid (South Fork)-20 - Final
34-20
7:00 pmNormandy-30 at St. Mary's-66 - Final
66-30
7:00 pmGreenville-41 at Carlinville-34 - Final
41-34
7:00 pmWashington (Kan.)-33 at Harmon (Kan.)-12 - Final
33-12
7:00 pmTroy Buchanan-27 at Liberty (Wentzville)-7 - Final
27-7
7:00 pmGosnell (Ark.)-28 at Osceola (Ark.)-35 - Final
35-28
7:00 pmPaola (Kansas)-58 at Fort Scott (Kan.)-0 - Final
58-0
7:00 pmEl Dorado (Kan.)-0 at Buhler (Kan.)-55 - Final
55-0
7:00 pmMadison, Illinois-6 at Wood River-48 - Final
48-6
7:00 pmMetro-East Lutheran-32 at Milford, Illinois-56 - Final
56-32
7:00 pmHazelwood Central-0 at Eureka-24 - Final
24-0
7:00 pmSchuyler County-6 at Fayette-40 - Final
40-6
7:00 pmVan-Far-18 at Wright City-38 - Final
38-18
7:00 pmChaffee-0 at Hayti-74 - Final
74-0
7:00 pmGreenfield-Northwestern-46 at Hardin Calhoun-6 - Final
46-6
7:00 pmSouth Shelby-28 at Macon-49 - Final
49-28
7:00 pmJefferson City-23 at Hickman-8 - Final
23-8
7:00 pmLee's Summit West-37 at Blue Springs South-14 - Final
37-14
7:00 pmFort Zumwalt South-21 at Francis Howell North-35 - Final
35-21
7:00 pmBishop Miege (Kan.)-48 at Blue Valley West-20 - Final
48-20
7:00 pmConcordia-17 at Sweet Springs-54 - Final
54-17
7:00 pmBelton-0 at Fort Osage-41 - Final
41-0
7:00 pmAdrian-0 at Lincoln-36 - Final
36-0
7:00 pmEl Dorado Springs-0 at Buffalo-42 - Final
42-0
7:00 pmMarshall-33 at Mexico-19 - Final
33-19
7:00 pmRaytown South-16 at Raytown-57 - Final
57-16
7:00 pmSt. Michael the Archangel-0 at Fair Grove-42 - Final
42-0
7:00 pmVersailles-35 at Southern Boone-49 - Final
49-35
7:00 pmBlue Springs-21 at Lee's Summit North-31 - Final
31-21
7:00 pmRiverview Gardens-8 at Northwest Cedar Hill-64 - Final
64-8
7:00 pmPolo-12 at Princeton-42 - Final
42-12
7:00 pmParis-26 at Scotland County-54 - Final
54-26
7:00 pmLone Jack-20 at Santa Fe-38 - Final
38-20
7:00 pmKearney-14 at Platte County-51 - Final
51-14
7:00 pmNorth Kansas City-56 at Ruskin-6 - Final
56-6
7:00 pmGreenfield-6 at Forsyth-36 - Final
36-6
7:00 pmWestran-12 at Knox County-30 - Final
30-12
7:00 pmWest Platte-14 at Lawson-40 - Final
40-14
7:00 pmPriory-43 at Orchard Farm-10 - Final
43-10
7:00 pmStrafford-16 at Miller-38 - Final
38-16
7:00 pmFort Zumwalt North-48 at Parkway Central-7 - Final
48-7
7:00 pmSt. Joseph Lafayette-40 at St. Joseph Benton-13 - Final
40-13
7:00 pmPinckneyville-0 at Benton, Illinois-52 - Final
52-0
7:00 pmSt. Dominic-14 at Cardinal Ritter-53 - Final
53-14
7:00 pmAsh Grove-52 at Pleasant Hope-0 - Final
52-0
7:00 pmMetea Valley-21 at Belleville East-17 - Final
21-17
7:00 pmBlair Oaks-38 at Boonville-21 - Final
38-21
7:00 pmFenwick-6 at Nazareth Academy-31 - Final
31-6
7:00 pmWaterloo-14 at Carbondale-28 - Final
28-14
7:00 pmKennett-33 at Ste. Genevieve-0 - Final
33-0
7:00 pmEast Buchanan-12 at Hamilton-34 - Final
34-12
7:00 pmSalem, Illinois-0 at Columbia-42 - Final
42-0
7:00 pmWindsor (Imperial)-20 at De Soto-29 - Final
29-20
7:00 pmCaruthersville-38 at Valle Catholic-35 - Final
38-35
7:00 pmFestus-56 at North County-40 - Final
56-40
7:00 pmStaunton-0 at Vandalia-49 - Final
49-0
7:00 pmSt. Charles-6 at Duchesne-20 - Final
20-6
7:00 pmSavannah-43 at Bristow (Okla.)-42 - Final
43-42
7:00 pmWashington-42 at Warrenton-14 - Final
42-14
7:00 pmBreese Central-14 at Freeburg-11 - Final
14-11
7:00 pmEast Prairie-21 at Scott City-50 - Final
50-21
7:00 pmGallatin-24 at Trenton-0 - Final
24-0
7:00 pmNew Madrid County Central-43 at Dexter-15 - Final
43-15
7:00 pmRoxana-42 at Hillsboro, Illinois-12 - Final
42-12
7:00 pmRaymore-Peculiar-9 at Rockhurst-17 - Final
17-9
7:00 pmCabool-6 at Willow Springs-30 - Final
30-6
7:00 pmCrest Ridge-12 at Knob Noster-47 - Final
47-12
7:00 pmStaley-31 at Lee's Summit-7 - Final
31-7
7:00 pmMarquette-42 at Kirkwood-23 - Final
42-23
7:00 pmUpper Arlington (Ohio)-7 at Winton Woods (Ohio)-30 - Final
30-7
7:00 pmRitenour-14 at Lafayette-50 - Final
50-14
7:00 pmOwensville-55 at Cuba-14 - Final
55-14
7:00 pmO'Fallon-26 at Francis Howell Central-20 - Final
26-20
7:00 pmMarionville-20 at Lockwood-35 - Final
35-20
7:00 pmCentralia (Mo.)-10 at Palmyra-7 - Final
10-7
7:00 pmCameron-28 at St. Pius X (Kansas City)-35 - Final
35-28
7:00 pmSalem-47 at Houston-8 - Final
47-8
7:00 pmCharleston-20 at Doniphan-0 - Final
20-0
7:00 pmWest Plains-34 at Camdenton-37 - Final
37-34
7:00 pmWest Hancock-0 at Clark County-56 - Final
56-0
7:00 pmSt. Joseph Central-7 at Park Hill South-52 - Final
52-7
7:00 pmBlue Valley Northwest (Kan.)-34 at Harrisonville-28 - Final
34-28
7:00 pmAurora-21 at Lamar-48 - Final
48-21
7:00 pmButler-22 at Sherwood-20 - Final
22-20
7:00 pmSt. Paul Lutheran-0 at Carrollton-46 - Final
46-0
7:00 pmWilliam Chrisman-0 at Oak Park-7 - Final
7-0
7:00 pmWoodstock-14 at Chicago Hope-41 - Final
41-14
7:00 pmSt. Clair-21 at Pacific-14 - Final
21-14
7:00 pmSeneca-39 at Nevada-18 - Final
39-18
7:00 pmEast St. Louis-50 at Neuqua Valley-48 - Final
50-48
7:00 pmAffton-21 at Parkway West-42 - Final
42-21
7:00 pmParkway North-14 at Pattonville-24 - Final
24-14
7:00 pmMater Dei-41 at Althoff-20 - Final
41-20
7:00 pmLathrop-49 at Mid-Buchanan-0 - Final
49-0
7:00 pmCarlyle-10 at Red Bud-35 - Final
35-10
7:00 pmLift For Life-54 at Bayless-0 - Final
54-0
7:00 pmBishop Ward (Kan.)-8 at Van Horn-50 - Final
50-8
7:00 pmLouisiana-20 at Brentwood-41 - Final
41-20
7:00 pmPark Hill-3 at Liberty North-24 - Final
24-3
7:00 pmMascoutah-48 at Centralia, Illinois-27 - Final
48-27
7:00 pmFox-21 at Summit-46 - Final
46-21
7:00 pmNorth Callaway-46 at Clopton-29 - Final
46-29
7:00 pmBunker Hill-14 at Polo, Illinois-44 - Final
44-14
7:00 pmHerrin-10 at Du Quoin-35 - Final
35-10
7:00 pmHillsboro-0 at Farmington-48 - Final
48-0
7:00 pmConfluence-0 at Winfield-56 - Final
56-0
7:00 pmHillcrest-14 at Rolla-35 - Final
35-14
7:00 pmSt. Pius X-35 at Grandview-6 - Final
35-6
7:00 pmSikeston-18 at Poplar Bluff-61 - Final
61-18
7:00 pmSlater-48 at Missouri Military Academy-0 - Final
48-0
7:00 pmSt. James-6 at Hermann-43 - Final
43-6
7:00 pmHighland, Missouri-26 at Monroe City-46 - Final
46-26
7:00 pmWellington-Napoleon-6 at Lexington-44 - Final
44-6
7:00 pmHolden-0 at Odessa-62 - Final
62-0
7:00 pmSarcoxie-0 at Pierce City-39 - Final
39-0
7:00 pmFulton-26 at Kirksville-45 - Final
45-26
7:00 pmMaryville-49 at Chillicothe-12 - Final
49-12
7:00 pmCarthage-55 at Joplin-56 - Final
56-55
7:00 pmBowling Green-26 at Mark Twain-14 - Final
26-14
7:00 pmPiasa Southwestern-54 at Litchfield-12 - Final
54-12
7:00 pmWillard-7 at Nixa-10 - Final
10-7
7:00 pmHighland-29 at Marion-30 - Final
30-29
7:00 pmHollister-20 at Springfield Catholic-21 - Final
21-20
7:00 pmRepublic-48 at Carl Junction-55 - Final
55-48
7:00 pmSouth Callaway-21 at Montgomery County-53 - Final
53-21
7:00 pmLiberty (KC)-33 at Truman-13 - Final
33-13
7:00 pmSalisbury-14 at Harrisburg, Missouri-20 - Final
20-14
7:00 pmCarterville-0 at Murphysboro-49 - Final
49-0
7:00 pmSmithville-40 at Grain Valley-29 - Final
40-29
7:00 pmWesclin-6 at Nashville-47 - Final
47-6
7:00 pmAva-20 at Mountain Grove-6 - Final
20-6
7:00 pmPembroke Hill-34 at KC Southeast-16 - Final
34-16
7:00 pmOzark-14 at Branson-13 - Final
14-13
7:00 pmMarshfield-13 at Mount Vernon-18 - Final
18-13
7:00 pmWebb City-34 at Neosho-6 - Final
34-6
7:00 pmMcCluer-42 at Oakville-0 - Final
42-0
7:00 pmEldon-6 at Hallsville-38 - Final
38-6
7:00 pmSkyline-58 at Stockton-8 - Final
58-8
7:00 pmBlue Valley (Kan.)-34 at Blue Valley North (Kan.)-7 - Final
34-7
7:00 pmFredericktown-14 at Park Hills Central-26 - Final
26-14
7:00 pmOttawa Marquette-41 at Kirkland Hiawatha-35 - Final
41-35
7:00 pmRichmond-32 at Pleasant Hill-28 - Final
32-28
7:00 pmCollinsville-6 at Alton-58 - Final
58-6
7:00 pmLighthouse Christian-44 at Archie-6 - Final
44-6
7:00 pmFort Zumwalt East-0 at St. Charles West-42 - Final
42-0
7:00 pmCahokia-22 at Civic Memorial-13 - Final
22-13
7:00 pmClinton-0 at Summit Christian-59 - Final
59-0
7:00 pmKelly-8 at St. Vincent-42 - Final
42-8
7:00 pmBorgia-35 at Tolton Catholic-14 - Final
35-14
7:00 pmUnion-35 at Sullivan-21 - Final
35-21
7:00 pmSLUH-7 at De Smet-49 - Final
49-7
7:00 pmDe Soto (Kansas)-66 at Wyandotte (Kan.)-14 - Final
66-14
7:00 pmTrinity-90 at DuBourg-6 - Final
90-6
7:00 pmLabette County-36 at Independence (Kan.)-31 - Final
36-31
7:00 pmHelias-41 at Vianney-28 - Final
41-28
7:00 pmTimberland-13 at Holt-30 - Final
30-13
7:00 pmPleasant Hill (Ill.)-0 at Winchester-33 - Final
33-0
7:00 pmLebanon-35 at Waynesville-0 - Final
35-0
7:00 pmJasper-13 at Diamond-28 - Final
28-13
7:00 pmFrancis Howell-51 at Granite City-3 - Final
51-3
7:00 pmCape Girardeau Central-0 at Jackson-35 - Final
35-0
7:00 pmPortageville-12 at Malden-48 - Final
48-12
7:00 pmKC Center-41 at Oak Grove-10 - Final
41-10
7:00 pmMountain View-Liberty-20 at Thayer-47 - Final
47-20
7:00 pmEffingham-34 at Jerseyville-28 - Final
34-28
7:00 pmSmith-Cotton-0 at Warrensburg-48 - Final
48-0
7:00 pmWebster Groves-8 at Ladue-42 - Final
42-8
7:00 pmCalifornia-14 at Osage-20 - Final
20-14
7:00 pmLutheran St. Charles-34 at O'Fallon Christian-7 - Final
34-7
7:15 pmEdwardsville-44 at DeKalb, Illinois-21 - Final
44-21
7:30 pmCarrollton, Illinois-34 at White Hall North Greene-14 - Final
34-14
7:30 pmChicago Taft-7 at Chicago Phillips-40 - Final
40-7

Boys Fall Golf
TimeEventScore
1:00 pmMattoon Invitational

Boys Soccer
TimeEventScore
1:00 pmPoplar Bluff-0 vs Northwest Cedar Hill-2 at Springfield Central - Final
2-0
2:30 pmWebb City-0 at Liberty (Wentzville)-3 - Final
3-0
3:30 pmLutheran North-0 vs Southern Boone-5 at Hannibal - Final
5-0
3:30 pmTrinity-5 at Valley Park-0 - Final
5-0
3:30 pmMacomb-0 vs Hickman-2 at Hannibal - Final
2-0
3:45 pmPeoria Notre Dame-4 at Chaminade-1 - Final
4-1
3:45 pmBrentwood-0 at Orchard Farm-1 - Final
1-0
4:00 pmHazelwood Central-0 at Parkway North-1 - Final
1-0
4:00 pmMICDS-1 vs Ladue-0 at Ladue West Campus - Final
1-0
4:15 pmNorth Tech-0 at University City-6 - Final
6-0
4:30 pmMascoutah-3 at Centralia, Illinois-1 - Final
3-1
4:30 pmSoldan-1 vs Metro-2 at Soldan - Final
2-1
4:30 pmColumbia-2 at Wesclin-1 - Final
2-1
4:30 pmAltamont-2 at Carlyle-3 - Final
3-2
4:30 pmTower Grove Christian-8 at Chr. Ac. of Greater St. Louis-0 - Final
8-0
5:00 pmGateway Science Academy-5 at St. Clair-2 - Final
5-2
5:30 pmFort Zumwalt South-0 at Marquette (Wisconsin)-3 - Final
3-0
5:30 pmSaxony Lutheran-1 at Hannibal-2 - Final
2-1
5:30 pmJohn Burroughs-5 at St. Pius X-0 - Final
5-0
5:30 pmMaplewood-RH-0 vs Missouri Military Academy-4 at Hannibal - Final
4-0
6:00 pmO'Fallon Christian-0 at Lutheran South-1 - Final
1-0
6:30 pmSLUH-5 at Helias-0 - Final
5-0
6:45 pmPattonville-3 at Neosho-1 - Final
3-1
7:00 pmFather McGivney-1 at Champaign St. Thomas More-2 - Final
2-1

Boys Swimming
TimeEventScore
3:30 pmLiberty (Wentzville) at Fort Zumwalt East
3:45 pmWashington at Borgia
4:30 pmKirkwood at Lindbergh

Fall Softball
TimeEventScore
10:00 amSullivan-14 vs Northwest Cedar Hill-3 at Campbell-Chapman SC (Sullivan) - Final
14-3
10:00 amWright City-13 vs North County-4 at Sullivan - Final
13-4
10:15 amLutheran South-6 vs Owensville-7 at Sullivan - Final
7-6
10:15 amCapital City-10 vs De Soto-2 at Sullivan - Final
10-2
11:45 amNorth County-4 vs Sullivan-10 at Campbell-Chapman SC (Sullivan) - Final
10-4
11:45 amWright City-1 vs Northwest Cedar Hill-11 at Sullivan - Final
11-1
12:00 pmRaymore-Peculiar-10 at Nixa-3 - Final
10-3
12:00 pmDe Soto-8 vs Lutheran South-9 at Sullivan - Final
9-8
12:00 pmCarthage-5 at Kickapoo-2 - Final
5-2
12:00 pmCapital City-1 vs Owensville-4 at Sullivan - Final
4-1
12:00 pmLee's Summit West-4 at Republic-5 - Final
5-4
12:00 pmMonett-0 at Ozark-3 - Final
3-0
1:30 pmEureka-1 vs Raymore-Peculiar-9 at Nixa - Final
9-1
1:30 pmJackson-4 vs Linn-3 at Sullivan - Final
4-3
1:30 pmOsage-11 vs Kelly-8 at Sullivan - Final
11-8
1:30 pmRichmond-1 vs Lee's Summit West-9 at Republic - Final
9-1
1:30 pmOak Grove-4 vs Monett-5 at Ozark - Final
5-4
1:30 pmMarquette-6 vs Carthage-5 at Kickapoo - Final
6-5
1:45 pmEldon-1 vs Logan-Rogersville-11 at Sullivan - Final
11-1
1:45 pmPacific-9 vs Windsor (Imperial)-5 at Sullivan - Final
9-5
3:00 pmRosati-Kain-3 vs St. Dominic-13 at Arnold A.A. - Final
13-3
3:00 pmRolla-3 vs Oak Grove-6 at Ozark - Final
6-3
3:00 pmFrancis Howell Central-4 vs Richmond-1 at Republic - Final
4-1
3:00 pmKnob Noster-2 vs Seckman-3 at Arnold A.A. - Final
3-2
3:00 pmGrain Valley-7 vs Marquette-3 at Kickapoo - Final
7-3
3:00 pmPerryville-6 vs Festus-9 at Arnold A.A. - Final
9-6
3:00 pmFarmington-1 vs Fort Zumwalt West-12 at Arnold A.A. - Final
12-1
3:00 pmPoplar Bluff-1 vs Eureka-10 at Nixa - Final
10-1
3:15 pmSullivan-10 vs Wright City-3 at Campbell-Chapman SC (Sullivan) - Final
10-3
3:15 pmNorth County-1 vs Northwest Cedar Hill-5 at Sullivan - Final
5-1
3:30 pmCapital City-2 vs Lutheran South-10 at Sullivan - Final
10-2
3:30 pmOwensville-7 vs De Soto-6 at Sullivan - Final
7-6
4:00 pmMcCluer South-Berkeley-1 at McCluer-23 - Final
23-1
4:00 pmLadue-12 at Nerinx Hall-13 - Final
13-12
4:15 pmRitenour-5 at Pattonville-16 - Final
16-5
4:15 pmSt. Charles-6 at Fort Zumwalt East-1 - Final
6-1
4:15 pmAffton-18 at Westminster-1 - Final
18-1
4:15 pmBayless-6 at University City-16 - Final
16-6
4:15 pmTrinity-3 at Valley Park-19 - Final
19-3
4:15 pmSt. Charles West-2 at Fort Zumwalt South-12 - Final
12-2
4:15 pmLindbergh-9 at Parkway North-5 - Final
9-5
4:15 pmTroy Buchanan at Liberty (Wentzville)
Rivalry
4:15 pmTimberland-11 at Fort Zumwalt North-1 - Final
11-1
4:30 pmFrancis Howell Central-6 at Republic-2 - Final
6-2
4:30 pmRolla-6 at Ozark-12 - Final
12-6
4:30 pmGrain Valley-8 at Kickapoo-7 - Final
8-7
4:30 pmPoplar Bluff-3 at Nixa-6 - Final
6-3
5:00 pmJackson-16 vs Osage-2 at Sullivan - Final
16-2
5:00 pmPerryville-1 vs Fort Zumwalt West-9 at Arnold A.A. - Final
9-1
5:00 pmLinn-2 vs Kelly-4 at Sullivan - Final
4-2
5:00 pmSeckman-15 vs Rosati-Kain-0 at Arnold A.A. - Final
15-0
5:00 pmKnob Noster-5 vs St. Dominic-4 at Arnold A.A. - Final
5-4
5:00 pmSouth Callaway at Bowling Green
Rivalry
5:00 pmFarmington-6 vs Festus-4 at Arnold A.A. - Final
6-4
5:15 pmLogan-Rogersville-6 vs Windsor (Imperial)-5 at Sullivan - Final
6-5
5:15 pmEldon-7 vs Pacific-13 at Sullivan - Final
13-7
6:00 pmRichland-3 at Republic-5 - Final
5-3
6:00 pmOak Grove-1 at Ozark-12 - Final
12-1
6:00 pmEureka-12 at Nixa-2 - Final
12-2
6:00 pmMarquette-8 at Kickapoo-5 - Final
8-5
6:45 pmJackson-14 vs Kelly-2 at Sullivan - Final
14-2
6:45 pmLinn-4 vs Osage-3 at Sullivan - Final
4-3
7:00 pmEldon-3 vs Windsor (Imperial)-0 at Sullivan - Final
3-0
7:00 pmPacific-3 vs Logan-Rogersville-15 at Sullivan - Final
15-3
7:30 pmRolla-6 vs Monett-11 at Ozark - Final
11-6
7:30 pmFrancis Howell Central-3 vs Lee's Summit West-2 at Republic - Final
3-2
7:30 pmGrain Valley-2 vs Carthage-3 at Kickapoo - Final
3-2
7:30 pmPoplar Bluff-0 vs Raymore-Peculiar-9 at Nixa - Final
9-0

Field Hockey
TimeEventScore
4:00 pmVisitation-2 at Notre Dame de Sion-0 - Final
2-0
4:00 pmJohn Burroughs-5 at Notre Dame-0 - Final
5-0
4:00 pmRosati-Kain-2 at University City-1 - Final
2-1
4:15 pmPattonville-0 at Parkway South-2 - Final
2-0
4:15 pmClayton-3 at St. Dominic-0 - Final
3-0
4:30 pmVilla Duchesne-5 at Summit-0 - Final
5-0
5:30 pmMICDS-0 at Sacred Heart (Ky.)-3 - Final
3-0

Girls Fall Golf
TimeEventScore
8:00 amTroy Tournament
Results

Girls Tennis
TimeEventScore
11:00 amFrancis Howell Central Doubles Tournament
3:30 pmMcKinley vs Soldan at Hudlin Park
3:30 pmBelleville West at Bloomington
3:30 pmDuchesne at Fort Zumwalt West
4:00 pmNerinx Hall at Cor Jesu
4:00 pmSt. Joseph's-9 at Pembroke Hill-0 - Final
9-0
4:00 pmRosati-Kain at Tolton Catholic
4:00 pmWestminster vs Ursuline at Chaminade
4:00 pmMcCluer South-Berkeley vs Lutheran North at Forestwood Park
4:00 pmMiller Career at McCluer
4:15 pmClayton at Lindbergh
4:15 pmParkway Central at Visitation
4:15 pmFulton School at St. Albans at Whitfield
4:30 pmMarquette-7 at Oakville-2 - Final
7-2
4:30 pmMICDS at Lafayette

Girls Volleyball
TimeEventScore
5:57 amBartonville Limestone-1 vs O'Fallon-2 at Lincoln, Illinois - Final
2-1
4:15 pmGateway Science Academy at KIPP St. Louis
Rivalry
4:30 pmTwin Rivers-0 vs Hazelwood West-2 at Show Me Center - Final
2-0
4:30 pmMICDS-2 at Alton-1 - Final
2-1
4:30 pmGranite City-0 vs Civic Memorial-2 at Alton - Final
2-0
4:45 pmStaunton-2 vs Litchfield-0 at Lincolnwood - Final
2-0
4:45 pmCalvary Lutheran-0 at Nokomis-2 - Final
2-0
4:45 pmNorth Mac-0 at Lincolnwood-2 - Final
2-0
4:45 pmSouth County (Ill.)-2 vs Hillsboro, Illinois-0 at Nokomis - Final
2-0
5:00 pmPanthers-2 at Valley Park-0 - Final
2-0
5:15 pmDuBourg-0 at Whitfield-2 - Final
2-0
5:20 pmEast Prairie-0 vs De Soto-2 at Show Me Center - Final
2-0
5:20 pmBunker-1 vs Grandview-1 at Show Me Center - Final
1-1
5:20 pmSikeston-0 vs Jefferson-2 at Show Me Center - Final
2-0
5:30 pmParkway Central-1 at Webster Groves-2 - Final
2-1
5:30 pmMICDS-0 vs Fort Zumwalt North-2 at Alton - Final
2-0
5:30 pmMarquette-0 at Oakville-2 - Final
2-0
5:30 pmSt. Joseph's-2 vs Louisville Butler-0 at Louisville, Kentucky - Final
2-0
5:30 pmTriad-2 vs Granite City-0 at Alton - Final
2-0
5:45 pmRoxana-2 vs Auburn-0 at Nokomis - Final
2-0
5:45 pmSt. Elmo-2 vs Ramsey-0 at Lincolnwood - Final
2-0
5:45 pmVandalia-2 vs Morrisonville-0 at Lincolnwood - Final
2-0
5:45 pmEdinburg-1 vs Father McGivney-2 at Nokomis - Final
2-1
6:00 pmMater Dei-2 vs Champaign Central-0 at Effingham St. Anthony - Final
2-0
6:00 pmMcCracken County (Ky.)-2 at Effingham-0 - Final
2-0
6:00 pmVisitation-0 vs Althoff-2 at Effingham - Final
2-0
6:00 pmChampaign Centennial-0 vs Edwardsville-2 at Effingham - Final
2-0
6:00 pmTeutopolis-0 vs Normal University High-2 at Effingham St. Anthony - Final
2-0
6:00 pmBreese Central-2 vs Ursuline-0 at Effingham - Final
2-0
6:10 pmNotre Dame-2 vs Leopold-0 at Show Me Center - Final
2-0
6:10 pmSt. Vincent-0 vs Parkway South-2 at Show Me Center - Final
2-0
6:10 pmSeckman-1 vs Dexter-1 at SEMO - Final
1-1
6:10 pmSummersville-0 vs Northwest Cedar Hill-2 at Show Me Center - Final
2-0
6:10 pmCape Notre Dame-2 vs Hillsboro-0 at Show Me Center - Final
2-0
6:10 pmPerryville-1 vs Ste. Genevieve-1 at Show Me Center - Final
1-1
6:30 pmCivic Memorial-2 vs Triad-1 at Alton - Final
2-1
6:30 pmLutheran South-0 at St. Pius X-2 - Final
2-0
6:30 pmFort Zumwalt North-2 at Alton-0 - Final
2-0
6:45 pmVandalia-2 vs Litchfield-1 at Lincolnwood - Final
2-1
6:45 pmEdinburg-0 vs Hillsboro, Illinois-2 at Nokomis - Final
2-0
6:45 pmRoxana-2 at Nokomis-0 - Final
2-0
6:45 pmSt. Elmo-0 at Lincolnwood-2 - Final
2-0
7:00 pmSouthland-0 vs Jefferson-2 at Show Me Center - Final
2-0
7:00 pmNew Haven-0 vs Woodland (Marble Hill)-2 at Show Me Center - Final
2-0
7:05 pmLibertyville-0 vs Althoff-2 at Effingham - Final
2-0
7:05 pmStewardson-Strasburg-0 vs Plainfield North-2 at Effingham - Final
2-0
7:05 pmGlenbard West-2 at Effingham-0 - Final
2-0
7:05 pmTeutopolis-0 vs Hermann-2 at Effingham St. Anthony - Final
2-0
7:05 pmBreese Central-2 vs Wheaton St. Francis-1 at Effingham - Final
2-1
7:05 pmIndianapolis Chatard-2 vs Bloomington-0 at Effingham St. Anthony - Final
2-0
7:20 pmDeer Creek-Mackinaw-0 vs O'Fallon-2 at Lincoln, Illinois - Final
2-0
7:30 pmSt. Joseph's-0 vs Louisville Sacred Heart-2 at Louisville, Kentucky - Final
2-0
7:45 pmSouth County (Ill.)-2 vs Father McGivney-0 at Nokomis - Final
2-0
7:45 pmStaunton-2 vs Morrisonville-0 at Lincolnwood - Final
2-0
7:45 pmCalvary Lutheran-0 vs Auburn-2 at Nokomis - Final
2-0
7:45 pmNorth Mac-2 vs Ramsey-0 at Lincolnwood - Final
2-0
7:50 pmSaxony Lutheran-0 vs Northwest Cedar Hill-2 at Show Me Center - Final
2-0
7:50 pmNew Haven-0 vs Hillsboro-2 at Show Me Center - Final
2-0
7:50 pmLesterville-0 vs Parkway South-2 at Show Me Center - Final
2-0
7:50 pmDoniphan-0 vs De Soto-2 at Show Me Center - Final
2-0
7:50 pmClearwater-2 vs Hazelwood West-0 at Show Me Center - Final
2-0
8:10 pmUrsuline-0 vs Wheaton St. Francis-2 at Effingham - Final
2-0
8:10 pmIndianapolis Chatard-0 vs Naperville Central-2 at Effingham St. Anthony - Final
2-0
8:10 pmMcCracken County (Ky.)-2 vs Glenbard West-0 at Effingham - Final
2-0
8:10 pmMassac County-0 vs Champaign Central-2 at Effingham St. Anthony - Final
2-0
8:10 pmStewardson-Strasburg-0 vs Ozark-2 at Effingham - Final
2-0
8:10 pmChampaign Centennial-0 vs Bowling Green Greenwood-2 at Effingham - Final
2-0
8:40 pmNotre Dame-1 vs Farmington-1 at Show Me Center - Final
1-1
8:40 pmPortageville-0 vs Grandview-2 at Show Me Center - Final
2-0
8:40 pmSeckman-0 vs Park Hills Central-2 at Show Me Center - Final
2-0
8:40 pmPerryville-2 vs Winona-0 at Show Me Center - Final
2-0
8:45 pmFather McGivney-0 vs Hillsboro, Illinois-2 at Nokomis - Final
2-0
8:45 pmRamsey-0 at Lincolnwood-2 - Final
2-0
8:45 pmAuburn-2 at Nokomis-0 - Final
2-0
8:45 pmMorrisonville-2 vs Litchfield-0 at Lincolnwood - Final
2-0
9:15 pmHermann-0 vs Normal University High-2 at Effingham - Final
2-0
9:15 pmVisitation-2 vs Libertyville-1 at Effingham - Final
2-1
9:15 pmMassac County-0 vs Mater Dei-2 at Effingham St. Anthony - Final
2-0
9:15 pmBowling Green Greenwood-1 vs Edwardsville-2 at Effingham - Final
2-1
9:15 pmPlainfield North-2 vs Ozark-0 at Effingham - Final
2-0
9:15 pmBloomington-0 vs Naperville Central-2 at Effingham St. Anthony - Final
2-0
9:45 pmStaunton-2 vs Vandalia-0 at Lincolnwood - Final
2-0
9:45 pmNorth Mac-2 vs St. Elmo-1 at Lincolnwood - Final
2-1
9:45 pmCalvary Lutheran-0 vs Roxana-2 at Nokomis - Final
2-0
9:45 pmSouth County (Ill.)-2 vs Edinburg-0 at Nokomis - Final
2-0

+