Saturday - September 14, 2019
AUG | SEP | OCT | NOV | DEC | JAN | FEB | MAR | APR | MAY | JUN
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30


Football
TimeEventScore
1:00 pmJohn Burroughs-9 at Westminster-8 - Final
9-8
1:00 pmFrontenac (Kan.)-41 vs St. Mary's, Kansas-12 at Pittsburg (Kan.) - Final
41-12
1:00 pmSeckman-29 at University City-14 - Final
29-14
1:00 pmLutheran South-12 at MICDS-51 - Final
51-12
1:00 pmLindbergh-41 at Hazelwood East-8 - Final
41-8
1:00 pmHogan Prep-30 at KC East-13 - Final
30-13
1:00 pmExcelsior Springs-49 at KC Central Academy-12 - Final
49-12
2:00 pmParkway South-6 at McCluer North-58 - Final
58-6
2:00 pmLenexa Christ Prep (Kan.)-49 at University Academy-0 - Final
49-0
2:30 pmMiller Career-26 vs Gateway STEM-32 at Cleveland - Final
32-26
2:30 pmCarnahan-0 at Roosevelt-70 - Final
70-0
2:30 pmVashon-12 at Soldan-28 - Final
28-12

Boys Cross Country
TimeEventScore
8:30 amPalmyra Invitational
Results
9:30 amStan Nelson Invitational
Results
9:40 amBelleville West Invitational
Results
9:40 amPeoria Invitational-Class 1A
9:40 am14th Forest Park Festival-White Division
Results
10:10 am14th Forest Park Festival-Gold Division
Results
10:40 am14th Forest Park Festival-Green Division
Results
10:40 am41st Linn Invitational
Results
11:00 amPeoria Invitational-Class 2A
Results
1:40 pmPeoria Invitational-Class 3A
Results

Boys Fall Golf
TimeEventScore
8:00 amMattoon Invitational
Results
8:00 amMarissa Two-Man Invitational

Boys Soccer
TimeEventScore
1:00 amSt. Mary's-5 at Tolton Catholic-0 - Final
5-0
7:30 amLacquey-0 at Liberty (Wentzville)-4 - Final
4-0
9:00 amMaplewood-RH-0 vs Macomb-5 at Hannibal - Final
5-0
9:00 amGateway STEM-0 vs Lindbergh-1 at St. Dominic - Final
1-0
9:00 amSaxony Lutheran vs Lutheran North at Hannibal
Rivalry
9:30 amBlue Springs-0 at Pattonville-3 - Final
3-0
10:00 amFulton-0 at Hillsboro-8 - Final
8-0
10:00 amGillespie at Calvary
Rivalry
10:00 amWillard-0 vs Northwest Cedar Hill-3 at Springfield Central - Final
3-0
10:00 amGreenville-1 at Carlyle-8 - Final
8-1
10:00 amCivic Memorial-8 at Metro-East Lutheran-0 - Final
8-0
11:00 amMarquette (Wisconsin)-3 at Chaminade-1 - Final
3-1
11:00 amOakville-2 vs Vianney-1 at St. Dominic - Final
2-1
11:00 amSalem, Illinois-0 at Freeburg-7 - Final
7-0
11:00 amHannibal-0 vs Southern Boone-6 at Hannibal - Final
6-0
11:00 amLebanon, Illinois-1 at Wood River-9 - Final
9-1
11:00 amMissouri Military Academy vs Hickman at Hannibal
Rivalry
11:30 amBreese Central-0 at Mascoutah-3 - Final
3-0
12:30 pmGateway Legacy Christian Acade-2 at Quincy-0 - Final
2-0
12:30 pmGranite City-0 at Alton-1 - Final
1-0
1:00 pmMacomb vs Macomb at Hannibal
Rivalry
1:00 pmMaplewood-RH-2 vs Lutheran North-1 at Hannibal - Final
2-1
1:00 pmFrancis Howell Central-1 at De Smet-2 - Final
2-1
1:00 pmMater Dei-2 at Highland-0 - Final
2-0
1:00 pmHolt-3 at St. Dominic-0 - Final
3-0
1:30 pmMonett-1 at Pattonville-3 - Final
3-1
2:00 pmPeoria Notre Dame-1 vs Francis Howell-0 at Chaminade - Final
1-0
2:00 pmFather McGivney-0 at Judah Christian-0 - Final
0-0
2:00 pmSpringfield Central-0 vs Northwest Cedar Hill-4 at Springfield Central - Final
4-0
2:00 pmCarbondale-1 at Althoff-0 - Final
1-0
3:00 pmHickman-1 vs Southern Boone-3 at Hannibal - Final
3-1
3:00 pmMissouri Military Academy-1 at Hannibal-4 - Final
4-1
3:00 pmPriory-3 vs Fort Zumwalt West-0 at St. Dominic - Final
3-0
6:30 pmO'Fallon-1 at Alton Marquette-1 - Final
1-1

Boys Swimming
TimeEventScore
6:00 pmLadue Invitational
6:00 pmOzark Invitational
9:00 amMarquette Relays
Results
11:00 amCape Rock Invitational

Fall Softball
TimeEventScore
9:00 amElsberry-8 vs Hancock-4 at Elsberry - Final
8-4
9:00 amMonett-12 at Republic-4 - Final
12-4
9:00 amFrancis Howell Central-10 at Ozark-2 - Final
10-2
9:00 amRichmond-7 at Nixa-3 - Final
7-3
9:00 amMontgomery County-4 vs O'Fallon Christian-0 at Elsberry - Final
4-0
9:00 amOak Grove-4 at Kickapoo-14 - Final
14-4
9:30 amSullivan-4 vs Jackson-3 at Campbell-Chapman SC (Sullivan) - Final
4-3
9:30 amOwensville-2 vs Logan-Rogersville-4 at Sullivan - Final
4-2
9:45 amWindsor (Imperial)-9 vs De Soto-8 at Sullivan - Final
9-8
9:45 amOsage vs North County at Sullivan
Rivalry
10:00 amKnob Noster-12 vs Rosati-Kain-4 at Arnold A.A. - Final
12-4
10:00 amPerryville-2 vs Farmington-3 at Arnold A.A. - Final
3-2
10:00 amSeckman-2 vs St. Dominic-1 at Arnold A.A. - Final
2-1
10:00 amFort Zumwalt West-17 vs Festus-5 at Arnold A.A. - Final
17-5
10:30 amClopton vs Silex at Elsberry
Rivalry
10:30 amGrain Valley-2 vs Raymore-Peculiar-4 at Ozark - Final
4-2
10:30 amEureka-15 vs Marquette-3 at Republic - Final
15-3
10:30 amPoplar Bluff-3 vs Lee's Summit West-8 at Kickapoo - Final
8-3
10:30 amLouisiana-3 vs Borgia-5 at Elsberry - Final
5-3
10:30 amRolla-6 vs Carthage-5 at Nixa - Final
6-5
10:30 amPutnam County-10 vs North Callaway-8 at Putnam County - Final
10-8
11:00 amBowling Green at Battle
Rivalry
11:15 amLinn-7 vs Northwest Cedar Hill-12 at Sullivan - Final
12-7
11:15 amLutheran South-3 vs Pacific-10 at Sullivan - Final
10-3
11:30 amKelly-0 vs Wright City-5 at Sullivan - Final
5-0
11:30 amCapital City-6 vs Eldon-3 at Sullivan - Final
6-3
12:00 pmKnob Noster-0 vs Farmington-8 at Arnold A.A. - Final
8-0
12:00 pmGrain Valley-0 at Ozark-8 - Final
8-0
12:00 pmPoplar Bluff-2 vs Oak Grove-13 at Kickapoo - Final
13-2
12:00 pmCarthage-16 at Nixa-2 - Final
16-2
12:00 pmFort Zumwalt West-11 vs Seckman-1 at Arnold A.A. - Final
11-1
12:00 pmMarquette-9 at Republic-8 - Final
9-8
12:00 pmSouth Harrison-3 vs North Callaway-12 at Putnam County - Final
12-3
12:00 pmTolton Catholic-2 at Notre Dame-0 - Final
2-0
12:00 pmPerryville-9 vs Rosati-Kain-4 at Arnold A.A. - Final
9-4
12:00 pmSt. Dominic-10 vs Festus-11 at Arnold A.A. - Final
11-10
12:00 pmElsberry-2 vs Borgia-4 at Elsberry - Final
4-2
12:00 pmLouisiana-6 vs Hancock-8 at Elsberry - Final
8-6
1:00 pmLutheran South-12 vs Linn-2 at Sullivan - Final
12-2
1:00 pmNorth Callaway-3 vs Highland, Missouri-4 at Putnam County - Final
4-3
1:00 pmSullivan-10 vs Logan-Rogersville-0 at Campbell-Chapman SC (Sullivan) - Final
10-0
1:15 pmDe Soto-9 vs Osage-3 at Sullivan - Final
9-3
1:15 pmWindsor (Imperial)-0 vs North County-12 at Sullivan - Final
12-0
1:30 pmLee's Summit West-5 at Kickapoo-23 - Final
23-5
1:30 pmRolla-1 vs Richmond-8 at Nixa - Final
8-1
1:30 pmRaymore-Peculiar-9 vs Francis Howell Central-1 at Ozark - Final
9-1
1:30 pmEureka-12 vs Monett-0 at Republic - Final
12-0
2:45 pmOwensville-7 vs Jackson-10 at Sullivan - Final
10-7
2:45 pmPacific-4 vs Northwest Cedar Hill-7 at Sullivan - Final
7-4
3:00 pmKelly vs Eldon at Sullivan
Rivalry
3:00 pmCapital City-0 vs Wright City-3 at Sullivan - Final
3-0
3:00 pmHancock-14 vs O'Fallon Christian-3 at Elsberry - Final
14-3
4:00 pmNorth Callaway-6 vs Chillicothe-10 at Putnam County - Final
10-6
4:30 pmMontgomery County-2 vs Borgia-11 at Elsberry - Final
11-2

Field Hockey
TimeEventScore
10:00 amVisitation-7 at Barat-0 - Final
7-0
1:00 pmMICDS-4 at Assumption White (Ky.)-0 - Final
4-0

Girls Cross Country
TimeEventScore
8:10 am14th Forest Park Festival-White Division
Results
8:30 amPalmyra Invitational
Results
8:40 am14th Forest Park Festival-Gold Division
Results
9:00 amBelleville West Invitational
Results
9:00 amFirst to the Finish Invitational-Class 1A
Results
9:10 am14th Forest Park Festival-Green Division
Results
9:30 amStan Nelson Invitational
Results
10:00 am41st Linn Invitational
Results
10:20 amFirst to the Finish Invitational-Class 2A
Results
1:00 pmFirst to the Finish Invitational-Class 3A
Results

Girls Fall Golf
TimeEventScore
7:30 amAngel Classic
Results

Girls Tennis
TimeEventScore
6:00 pmBloomington Purple Invitational
6:00 pmPembroke Hill Tournament
8:30 amTriad Invitational
10:00 amHerrin Invitational

Girls Volleyball
TimeEventScore
6:00 pmSt. Vincent-1 vs New Haven-1 at SEMO - Final
1-1
12:00 amGrandview-2 vs Portageville-1 at Show Me Center - Final
2-1
12:00 amGrandview-1 vs Caruthersville-1 at Show Me Center - Final
1-1
12:00 amBloomfield-2 vs New Haven-1 at SEMO - Final
2-1
8:00 amBloomfield-0 vs Parkway South-2 at Show Me Center - Final
2-0
8:00 amLexington Dunbar (Ky.)-1 vs St. Joseph's-2 at Louisville, Kentucky - Final
2-1
8:00 amLesterville vs St. Vincent at Show Me Center
Rivalry
8:00 amSeckman-2 vs Eminence-0 at SEMO - Final
2-0
8:00 amScott City vs Perryville at Show Me Center
Rivalry
8:00 amWoodland (Marble Hill)-2 vs Hillsboro-0 at Show Me Center - Final
2-0
8:00 amKennett-2 vs Notre Dame-0 at Show Me Center - Final
2-0
8:30 amBowling Green-0 at Fulton-2 - Final
2-0
8:30 amGreenville-0 vs Freeburg-2 at Mascoutah - Final
2-0
8:30 amGlenbard West-1 vs Visitation-2 at Effingham - Final
2-1
8:30 amWheaton St. Francis-2 vs Hermann-0 at Effingham - Final
2-0
8:30 amMetro-East Lutheran-0 at Mascoutah-2 - Final
2-0
8:30 amCasey-Westfield-0 at Shelbyville, Illinois-2 - Final
2-0
8:30 amSouthern Boone vs California at Fulton
Rivalry
8:30 amMassac County-2 vs Stewardson-Strasburg-0 at Effingham - Final
2-0
8:30 amChampaign Central-1 vs Ozark-2 at Effingham - Final
2-1
8:30 amPana-0 vs Charleston, Illinois-2 at Shelbyville, Illinois - Final
2-0
8:30 amBowling Green Greenwood-2 vs Indianapolis Chatard-1 at Effingham - Final
2-1
8:30 amBunker Hill-0 at Alton Marquette-2 - Final
2-0
8:30 amJacksonville Routt-0 vs Belleville West-2 at Jacksonville, Illinois - Final
2-0
8:37 amPeoria Notre Dame-0 vs O'Fallon-2 at Lincoln, Illinois - Final
2-0
8:50 amGideon-1 vs Hazelwood West-1 at Show Me Center - Final
1-1
8:50 amDe Soto-1 vs Clarkton-1 at Show Me Center - Final
1-1
8:50 amArcadia Valley-0 vs Northwest Cedar Hill-2 at Show Me Center - Final
2-0
8:50 amNew Haven-0 vs Cape Notre Dame-2 at Show Me Center - Final
2-0
9:00 amFort Zumwalt West-2 at St. Charles West-0 - Final
2-0
9:00 amCivic Memorial-2 vs MICDS-0 at Alton - Final
2-0
9:00 amWest Frankfort-0 vs Woodlawn-2 at Benton, Illinois - Final
2-0
9:00 amSalem, Illinois-0 vs Nashville-2 at Benton, Illinois - Final
2-0
9:00 amThompsonville-0 at Benton, Illinois-2 - Final
2-0
9:00 amFestus-2 vs Bismarck-0 at North County - Final
2-0
9:00 amWindsor (Imperial)-1 vs Pattonville-1 at North County - Final
1-1
9:00 amFredericktown-0 vs St. Pius X-2 at North County - Final
2-0
9:00 amTimberland-2 vs Fort Zumwalt East-0 at St. Charles West - Final
2-0
9:15 amSavannah vs Kirksville at Fulton
Rivalry
9:15 amEldon-2 vs Owensville-0 at Fulton - Final
2-0
9:15 amWestminster-1 vs Carthage-1 at Hickman - Final
1-1
9:30 amNew Berlin-1 vs Paris, Illinois-2 at Shelbyville, Illinois - Final
2-1
9:30 amLovejoy-0 vs Belleville West-2 at Jacksonville, Illinois - Final
2-0
9:30 amEdwards County-2 vs Marshall-0 at Shelbyville, Illinois - Final
2-0
9:30 amHarrisburg, Illinois-0 vs Centralia, Illinois-2 at Mascoutah - Final
2-0
9:30 amMurphysboro-1 vs Columbia-2 at Mascoutah - Final
2-1
9:40 amOran-1 vs Grandview-1 at Show Me Center - Final
1-1
9:40 amUrsuline-1 vs Teutopolis-2 at Effingham - Final
2-1
9:40 amJefferson-2 vs Greenville, Missouri-0 at Show Me Center - Final
2-0
9:40 amLibertyville-0 at Effingham-2 - Final
2-0
9:40 amBreese Central-2 vs Normal University High-1 at Effingham - Final
2-1
9:40 amChampaign Centennial-2 vs Bloomington-0 at Effingham - Final
2-0
9:40 amMater Dei-1 vs Plainfield North-2 at Effingham - Final
2-1
10:00 amSesser-Valier-0 vs Pinckneyville-2 at Benton, Illinois - Final
2-0
10:00 amCarlyle-0 vs Fairfield-2 at Benton, Illinois - Final
2-0
10:00 amTroy Buchanan-0 vs Winfield-2 at St. Charles West - Final
2-0
10:00 amValmeyer-0 vs Grayville-2 at Benton, Illinois - Final
2-0
10:00 amWindsor (Imperial)-2 vs Bismarck-0 at North County - Final
2-0
10:00 amTriad-0 vs Fort Zumwalt North-2 at Alton - Final
2-0
10:00 amCape Girardeau Central-1 vs Parkway South-1 at Show Me Center - Final
1-1
10:00 amSullivan-0 at North County-2 - Final
2-0
10:00 amNotre Dame (Louisville)-2 vs St. Joseph's-0 at Louisville, Kentucky - Final
2-0
10:00 amPattonville-0 vs Festus-2 at North County - Final
2-0
10:00 amDuchesne-1 vs Holt-2 at St. Charles West - Final
2-1
10:00 amGranite City-0 at Alton-2 - Final
2-0
10:30 amMarshall-0 vs Charleston, Illinois-2 at Shelbyville, Illinois - Final
2-0
10:30 amPortageville-0 vs De Soto-2 at SEMO - Final
2-0
10:30 amParis, Illinois-2 at Shelbyville, Illinois-0 - Final
2-0
10:30 amOwensville-1 at Fulton-1 - Final
1-1
10:30 amHarrisburg, Illinois-0 vs Freeburg-2 at Mascoutah - Final
2-0
10:30 amSeckman-2 vs Scott City-0 at SEMO - Final
2-0
10:30 amColumbia-1 at Mascoutah-2 - Final
2-1
10:30 amKirksville vs California at Fulton
Rivalry
10:30 amNotre Dame-0 vs Northwest Cedar Hill-2 at Show Me Center - Final
2-0
10:45 amWestminster-1 vs Fatima-1 at Hickman - Final
1-1
10:45 amMcCracken County (Ky.)-1 vs Althoff-2 at Effingham - Final
2-1
10:45 amStewardson-Strasburg-2 vs Ursuline-0 at Effingham - Final
2-0
10:45 amChampaign Central-0 vs Hermann-2 at Effingham - Final
2-0
10:45 amEdwardsville-2 vs Naperville Central-1 at Effingham - Final
2-1
10:45 amGlenbard West-2 vs Indianapolis Chatard-1 at Effingham - Final
2-1
11:00 amVandalia-2 vs North Mac-0 at Raymond Lincolnwood - Final
2-0
11:00 amFredericktown-1 vs Sullivan-1 at North County - Final
1-1
11:00 amCarlyle-0 vs Woodlawn-2 at Benton, Illinois - Final
2-0
11:00 amHolt-2 vs Fort Zumwalt West-1 at St. Charles West - Final
2-1
11:00 amLitchfield-2 vs Ramsey-0 at Nokomis - Final
2-0
11:00 amCivic Memorial-2 at Alton-0 - Final
2-0
11:00 amValmeyer-0 vs Nashville-2 at Benton, Illinois - Final
2-0
11:00 amPattonville-2 vs Bismarck-0 at North County - Final
2-0
11:00 amMorrisonville-2 vs St. Elmo-1 at Nokomis - Final
2-1
11:00 amWinfield-0 vs Timberland-2 at St. Charles West - Final
2-0
11:00 amSt. Pius X-2 at North County-0 - Final
2-0
11:00 amMICDS-0 vs Triad-2 at Alton - Final
2-0
11:00 amStaunton-2 at Raymond Lincolnwood-0 - Final
2-0
11:00 amSesser-Valier-2 at Benton, Illinois-1 - Final
2-1
11:15 amSavannah vs Southern Boone at Fulton
Rivalry
11:15 amEldon vs Bowling Green at Fulton
Rivalry
11:20 amBloomfield-0 vs Hillsboro-2 at Show Me Center - Final
2-0
11:30 amGreenville-0 vs Centralia, Illinois-2 at Mascoutah - Final
2-0
11:30 amWesclin-0 at Alton Marquette-2 - Final
2-0
11:30 amMeadow Heights-0 vs Jefferson-2 at Show Me Center - Final
2-0
11:30 amNew Berlin-2 vs Casey-Westfield-0 at Shelbyville, Illinois - Final
2-0
11:30 amEdwards County-0 vs Pana-2 at Shelbyville, Illinois - Final
2-0
11:30 amMetro-East Lutheran-0 vs Murphysboro-2 at Mascoutah - Final
2-0
11:30 amWestminster-2 vs Boonville-0 at Hickman - Final
2-0
11:50 amLibertyville-2 vs Champaign Centennial-0 at Effingham - Final
2-0
11:50 amVisitation-0 vs Bowling Green Greenwood-2 at Effingham - Final
2-0
11:50 amTeutopolis-2 vs Massac County-0 at Effingham - Final
2-0
11:50 amBloomington-2 at Effingham-1 - Final
2-1
11:50 amWheaton St. Francis-2 vs Ozark-0 at Effingham - Final
2-0
12:00 pmRoxana-2 vs South County (Ill.)-0 at Raymond Lincolnwood - Final
2-0
12:00 pmBelleville West-1 vs Rochester-2 at Jacksonville, Illinois - Final
2-1
12:00 pmSavannah vs California at Fulton
Rivalry
12:00 pmFredericktown-0 at North County-2 - Final
2-0
12:00 pmWindsor (Imperial)-0 vs Festus-2 at North County - Final
2-0
12:00 pmSullivan-0 vs St. Pius X-2 at North County - Final
2-0
12:00 pmAuburn-2 vs Hillsboro, Illinois-1 at Raymond Lincolnwood - Final
2-1
12:00 pmSalem, Illinois-0 vs Grayville-2 at Benton, Illinois - Final
2-0
12:00 pmTroy Buchanan-2 vs Fort Zumwalt East-1 at St. Charles West - Final
2-1
12:00 pmNokomis-0 vs Father McGivney-2 at Nokomis - Final
2-0
12:00 pmCalvary Lutheran-0 vs Edinburg-2 at Nokomis - Final
2-0
12:00 pmEldon-2 at Fulton-0 - Final
2-0
12:00 pmDuchesne-0 at St. Charles West-2 - Final
2-0
12:00 pmWest Frankfort-0 vs Fairfield-2 at Benton, Illinois - Final
2-0
12:00 pmMICDS-2 vs Granite City-0 at Alton - Final
2-0
12:00 pmThompsonville-0 vs Pinckneyville-2 at Benton, Illinois - Final
2-0
12:00 pmFort Zumwalt North-2 vs Civic Memorial-1 at Alton - Final
2-1
12:10 pmCooter-0 vs Hazelwood West-2 at Show Me Center - Final
2-0
12:30 pmRitenour-2 vs DuBourg-0 at Lutheran North - Final
2-0
12:30 pmNew Berlin-2 at Shelbyville, Illinois-0 - Final
2-0
12:30 pmEdwards County-0 vs Charleston, Illinois-2 at Shelbyville, Illinois - Final
2-0
12:30 pmClearwater Central Catholic (F-2 vs St. Joseph's-1 at Louisville, Kentucky - Final
2-1
12:30 pmHarrisburg, Illinois vs Greenville at Mascoutah
Rivalry
12:30 pmWhitfield-2 at Lutheran North-0 - Final
2-0
12:30 pmColumbia-2 vs Metro-East Lutheran-0 at Mascoutah - Final
2-0
12:31 pmDecatur St. Teresa-0 vs O'Fallon-2 at Lincoln, Illinois - Final
2-0
12:45 pmKirksville vs Southern Boone at Fulton
Rivalry
12:45 pmOwensville-2 vs Bowling Green-0 at Fulton - Final
2-0
1:00 pmBreese Central-0 vs Plainfield North-2 at Effingham - Final
2-0
1:00 pmWindsor (Imperial)-2 at North County-1 - Final
2-1
1:00 pmPattonville-2 vs Sullivan-0 at North County - Final
2-0
1:00 pmBloomington-2 vs Ursuline-0 at Effingham - Final
2-0
1:00 pmFairfield-2 vs Woodlawn-0 at Benton, Illinois - Final
2-0
1:00 pmCalvary Lutheran-1 vs Ramsey-2 at Nokomis - Final
2-1
1:00 pmGrayville-0 vs Nashville-2 at Benton, Illinois - Final
2-0
1:00 pmHillsboro, Illinois-1 vs North Mac-2 at Raymond Lincolnwood - Final
2-1
1:00 pmAlthoff-2 vs Edwardsville-1 at Effingham - Final
2-1
1:00 pmBismarck-0 vs St. Pius X-2 at North County - Final
2-0
1:00 pmNokomis-0 vs St. Elmo-2 at Nokomis - Final
2-0
1:00 pmPinckneyville-2 at Benton, Illinois-0 - Final
2-0
1:00 pmFestus-2 vs Fredericktown-1 at North County - Final
2-1
1:00 pmSouth County (Ill.)-1 at Raymond Lincolnwood-2 - Final
2-1
1:00 pmMcCracken County (Ky.)-0 vs Naperville Central-2 at Effingham - Final
2-0
1:00 pmNormal University High-2 vs Mater Dei-0 at Effingham - Final
2-0
1:00 pmTriad-2 at Alton-0 - Final
2-0
1:00 pmFort Zumwalt North-2 vs Granite City-0 at Alton - Final
2-0
1:00 pmSpringfield Lanphier-1 vs Jerseyville-2 at Wood River - Final
2-1
1:00 pmDuchesne-1 vs Fort Zumwalt West-2 at St. Charles West - Final
2-1
1:00 pmTroy Buchanan-0 vs Timberland-2 at St. Charles West - Final
2-0
1:15 pmSouthern Boone-2 vs Bowling Green-0 at Fulton - Final
2-0
1:15 pmSavannah-2 at Fulton-0 - Final
2-0
1:15 pmDuBourg-0 vs Whitfield-2 at Lutheran North - Final
2-0
1:15 pmOwensville-2 vs Kirksville-0 at Fulton - Final
2-0
1:15 pmEldon-0 vs California-2 at Fulton - Final
2-0
1:15 pmBrentwood-0 at Lutheran North-2 - Final
2-0
1:30 pmMeadow Heights-0 vs De Soto-2 at SEMO - Final
2-0
1:30 pmParis, Illinois-2 vs Casey-Westfield-0 at Shelbyville, Illinois - Final
2-0
1:30 pmCentralia, Illinois-0 vs Freeburg-2 at Mascoutah - Final
2-0
1:30 pmMarshall-0 vs Pana-2 at Shelbyville, Illinois - Final
2-0
1:30 pmGrandview-0 vs Jefferson-2 at Show Me Center - Final
2-0
1:30 pmMurphysboro-2 at Mascoutah-1 - Final
2-1
2:00 pmFredericktown-0 at North County-2 - Final
2-0
2:00 pmWindsor (Imperial)-1 vs Festus-2 at North County - Final
2-1
2:00 pmEdinburg-2 vs Litchfield-0 at Nokomis - Final
2-0
2:00 pmFather McGivney-2 vs Morrisonville-0 at Nokomis - Final
2-0
2:00 pmGateway Legacy Christian Acade-2 vs Belleville West-0 at Jacksonville, Illinois - Final
2-0
2:00 pmWinfield-2 vs Fort Zumwalt East-0 at St. Charles West - Final
2-0
2:00 pmWoodland (Marble Hill)-1 vs Parkway South-2 at Show Me Center - Final
2-1
2:00 pmHolt-2 at St. Charles West-0 - Final
2-0
2:00 pmCarlyle-2 vs West Frankfort-0 at Benton, Illinois - Final
2-0
2:00 pmAuburn-0 vs Vandalia-2 at Raymond Lincolnwood - Final
2-0
2:00 pmDuBourg-0 at Lutheran North-2 - Final
2-0
2:00 pmRitenour-2 vs Brentwood-0 at Lutheran North - Final
2-0
2:00 pmValmeyer-1 vs Salem, Illinois-2 at Benton, Illinois - Final
2-1
2:00 pmRoxana-1 vs Staunton-2 at Raymond Lincolnwood - Final
2-1
2:00 pmSesser-Valier-2 vs Thompsonville-0 at Benton, Illinois - Final
2-0
2:10 pmStewardson-Strasburg-0 at Effingham-2 - Final
2-0
2:10 pmIndianapolis Chatard-1 vs Champaign Central-2 at Effingham - Final
2-1
2:10 pmGlenbard West-0 vs Hermann-2 at Effingham - Final
2-0
2:10 pmVisitation-0 vs Ozark-2 at Effingham - Final
2-0
2:10 pmBowling Green Greenwood-1 vs Wheaton St. Francis-2 at Effingham - Final
2-1
2:15 pmSouthern Boone-2 vs Owensville-0 at Fulton - Final
2-0
2:15 pmCalifornia-2 vs Savannah-0 at Fulton - Final
2-0
2:28 pmQuincy Notre Dame-2 vs O'Fallon-0 at Lincoln, Illinois - Final
2-0
2:30 pmAlton Marquette-1 vs Jerseyville-2 at Wood River - Final
2-1
2:30 pmFarmington-0 vs Northwest Cedar Hill-2 at Show Me Center - Final
2-0
2:30 pmKennett-0 vs Notre Dame-2 at SEMO - Final
2-0
2:30 pmGreenville-0 at Mascoutah-2 - Final
2-0
2:30 pmHarrisburg, Illinois-2 vs Metro-East Lutheran-1 at Mascoutah - Final
2-1
2:30 pmSeckman-0 vs Cape Notre Dame-2 at SEMO - Final
2-0
2:45 pmWestminster-0 at Hickman-2 - Final
2-0
2:45 pmBrentwood-1 vs DuBourg-1 at Lutheran North - Final
1-1
2:45 pmRitenour-1 vs Whitfield-1 at Lutheran North - Final
1-1
3:00 pmParis, Illinois-2 vs Pana-0 at Shelbyville, Illinois - Final
2-0
3:00 pmCasey-Westfield-0 vs Edwards County-2 at Shelbyville, Illinois - Final
2-0
3:00 pmTimberland-2 vs Fort Zumwalt West-0 at St. Charles West - Final
2-0
3:00 pmSalem, Illinois at Benton, Illinois
Rivalry
3:00 pmNashville vs Pinckneyville at Benton, Illinois
Rivalry
3:00 pmGrayville vs Sesser-Valier at Benton, Illinois
Rivalry
3:00 pmPattonville-1 vs St. Pius X-2 at North County - Final
2-1
3:00 pmBismarck-0 vs Sullivan-2 at North County - Final
2-0
3:00 pmGreenville-0 at Mascoutah-2 - Final
2-0
3:00 pmHolt-2 vs Winfield-0 at St. Charles West - Final
2-0
3:15 pmCalifornia-2 vs Southern Boone-1 at Fulton - Final
2-1
3:20 pmEdwardsville-2 vs Breese Central-1 at Effingham - Final
2-1
3:20 pmChampaign Centennial-0 vs Massac County-2 at Effingham - Final
2-0
3:20 pmNaperville Central-2 vs Normal University High-1 at Effingham - Final
2-1
3:20 pmMcCracken County (Ky.)-2 vs Mater Dei-1 at Effingham - Final
2-1
3:20 pmLibertyville-2 vs Teutopolis-0 at Effingham - Final
2-0
3:30 pmFreeburg-0 vs Columbia-2 at Mascoutah - Final
2-0
3:30 pmSouthland-0 vs Hazelwood West-2 at Show Me Center - Final
2-0
3:30 pmRitenour-2 at Lutheran North-0 - Final
2-0
3:30 pmHillsboro-0 vs Arcadia Valley-2 at Show Me Center - Final
2-0
3:30 pmMurphysboro-0 vs Centralia, Illinois-2 at Mascoutah - Final
2-0
3:30 pmSouth Iron-2 vs De Soto-1 at SEMO - Final
2-1
3:30 pmBrentwood-0 vs Whitfield-2 at Lutheran North - Final
2-0
4:00 pmFestus-0 vs St. Pius X-2 at North County - Final
2-0
4:00 pmSullivan-2 at North County-1 - Final
2-1
4:00 pmMarshall-0 at Shelbyville, Illinois-2 - Final
2-0
4:00 pmGrayville-0 vs Woodlawn-2 at Benton, Illinois - Final
2-0
4:00 pmWindsor (Imperial)-2 vs Pattonville-1 at North County - Final
2-1
4:00 pmTimberland-2 vs Holt-0 at St. Charles West - Final
2-0
4:00 pmFort Zumwalt West-2 vs Winfield-0 at St. Charles West - Final
2-0
4:00 pmCarlyle-0 at Benton, Illinois-2 - Final
2-0
4:00 pmNashville-1 vs Fairfield-2 at Benton, Illinois - Final
2-1
4:00 pmNew Berlin-1 vs Charleston, Illinois-2 at Shelbyville, Illinois - Final
2-1
4:20 pmCampbell-0 vs Jefferson-2 at Show Me Center - Final
2-0
4:30 pmParkway South-0 vs Northwest Cedar Hill-2 at Show Me Center - Final
2-0
4:30 pmAlthoff-0 vs Plainfield North-2 at Effingham - Final
2-0
4:30 pmDuBourg-0 vs Ritenour-2 at Lutheran North - Final
2-0
4:30 pmTwin Rivers-1 vs Hazelwood West-2 at Show Me Center - Final
2-1
4:40 pmPark Hill-2 vs Notre Dame-0 at SEMO - Final
2-0
5:00 pmNew Berlin-2 vs Pana-0 at Shelbyville, Illinois - Final
2-0
5:00 pmSalem, Illinois-0 vs Carlyle-2 at Benton, Illinois - Final
2-0
5:00 pmCasey-Westfield-2 vs Marshall-1 at Shelbyville, Illinois - Final
2-1
5:00 pmFairfield-2 vs Pinckneyville-1 at Benton, Illinois - Final
2-1
5:00 pmSesser-Valier-0 vs Woodlawn-2 at Benton, Illinois - Final
2-0
5:00 pmWhitfield-2 at Lutheran North-0 - Final
2-0
5:20 pmGideon-2 vs Jefferson-1 at Show Me Center - Final
2-1
5:30 pmArcadia Valley-1 vs Northwest Cedar Hill-2 at Show Me Center - Final
2-1
5:30 pmViburnum-2 vs Hazelwood West-0 at Show Me Center - Final
2-0
6:00 pmParis, Illinois-0 vs Charleston, Illinois-2 at Shelbyville, Illinois - Final
2-0
6:00 pmEdwards County-0 at Shelbyville, Illinois-2 - Final
2-0
6:30 pmWhitfield-1 vs Ritenour-2 at Lutheran North - Final
2-1
6:30 pmPark Hills Central-1 vs Northwest Cedar Hill-2 at Show Me Center - Final
2-1

+