Boys Cross Country
Time | Event | Score |
---|---|---|
4:30 pm | Staunton vs Litchfield at Lake Lou Yeager |
Boys Fall Golf
Boys Soccer
Boys Swimming
Time | Event | Score |
---|---|---|
3:30 pm | Fort Zumwalt South-63 at Fort Zumwalt East-117 - Final | |
4:00 pm | De Smet vs Vianney at Webster University | |
4:00 pm | John Burroughs at Westminster | |
4:00 pm | Pattonville at Webster Groves | |
4:00 pm | Parkway South at Summit | |
4:15 pm | Parkway West at Parkway Central | |
4:15 pm | Hazelwood West at Parkway North | |
4:30 pm | Kirkwood at Marquette | |
4:30 pm | Lafayette at Eureka | |
8:30 pm | Timberland vs Francis Howell at Rec-Plex |
Fall Softball
Field Hockey
Time | Event | Score |
---|---|---|
4:00 pm | Cor Jesu-0 at Villa Duchesne-6 - Final | |
4:00 pm | MICDS-8 at Westminster-1 - Final | |
4:15 pm | Webster Groves-2 at Kirkwood-1 - Final | |
4:15 pm | Notre Dame-1 at Edwardsville-8 - Final | |
4:30 pm | St. Joseph's-2 at Marquette-0 - Final |
Girls Fall Golf
Time | Event | Score |
---|---|---|
8:30 am | Southwest Conference Tournament, Round 2 | |
9:00 am | GAC Central Championships | |
9:00 am | GAC South Championships | |
1:00 pm | Borgia vs Lutheran St. Charles at Bogey Hills | |
3:15 pm | Pattoville, Parkway North at Parkway Central | |
3:30 pm | Incarnate Word, John Burroughs at Visitation | |
3:30 pm | St. Clair, Union at Northwest Cedar Hill | |
3:30 pm | Oakville vs Lutheran South at Quail Creek GC | |
3:30 pm | Westminster vs St. Dominic at Golf Club of Wentzville | |
3:30 pm | Althoff vs Alton Marquette at Stonewolf Golf Club | |
3:45 pm | Lafayette-165 vs Summit-167 at Crescent Farms - Final | |
4:00 pm | Kirkwood vs Farmington at Crown Pointe GC | |
4:00 pm | Cor Jesu-187 vs Nerinx Hall-184 at Quail Creek GC - Final | |
4:00 pm | Mater Dei, Salem at Breese Central |
Girls Tennis
Time | Event | Score |
---|---|---|
9:00 am | GAC North/Central Tournament | |
12:00 pm | GAC South Tournament | |
3:30 pm | Edwardsville at O'Fallon | |
3:30 pm | Lutheran St. Charles at Rosati-Kain | |
3:30 pm | Waterloo-7 at Collinsville-2 - Final | |
3:30 pm | Hazelwood East at McCluer | |
3:30 pm | Parkway North-4 at Webster Groves-5 - Final | |
4:00 pm | Potosi at Farmington | |
4:00 pm | Lutheran South at Crossroads College Prep | |
4:00 pm | North County at St. Pius X | |
4:00 pm | John Burroughs vs Lutheran North at Forestwood Park | |
4:00 pm | Hazelwood West at Mehlville | |
4:00 pm | Highland at Mascoutah | |
4:00 pm | Visitation at Villa Duchesne | |
4:00 pm | Edwardsville at John Burroughs | |
4:00 pm | Jerseyville-9 at Roxana-0 - Final | |
4:00 pm | STEAM Academy at MS-Berkeley at University City | |
4:15 pm | Alton Marquette-8 at Greenville-1 - Final | |
4:15 pm | Notre Dame-9 at Whitfield-0 - Final | |
4:15 pm | Eureka at Lindbergh | |
4:30 pm | Parkway Central at Parkway South | |
4:30 pm | Lafayette at Incarnate Word | |
4:30 pm | Ursuline-0 at St. Dominic-6 - Final | |
4:30 pm | Marquette-5 at Parkway West-4 - Final |
Girls Volleyball
+