Friday - October 4, 2019
AUG | SEP | OCT | NOV | DEC | JAN | FEB | MAR | APR | MAY | JUN
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


Football
TimeEventScore
7:00 pmMacomb-36 at West Hancock-38 - Final
38-36
7:00 pmKirkland Hiawatha-48 at South Beloit-14 - Final
48-14
7:00 pmSkyline-32 at Lighthouse Christian-50 - Final
50-32
7:00 pmTowanda Circle (Kan.)-25 at El Dorado (Kan.)-12 - Final
25-12
7:00 pmBristow (Okla.)-45 at Oologah (Okla.)-21 - Final
45-21
7:00 pmAsh Grove-28 at Lockwood-26 - Final
28-26
7:00 pmCole Camp-15 at Buffalo-42 - Final
42-15
7:00 pmPacific-2 at Owensville-40 - Final
40-2
7:00 pmSt. Joseph Christian-7 at St. Pius X (Kansas City)-48 - Final
48-7
7:00 pmLadue-27 at Parkway North-7 - Final
27-7
7:00 pmAva-46 at Houston-8 - Final
46-8
7:00 pmLafayette-47 at Parkway South-0 - Final
47-0
7:00 pmFort Osage-0 at Park Hill-35 - Final
35-0
7:00 pmOak Grove-42 at Pleasant Hill-7 - Final
42-7
7:00 pmBlue Valley Northwest (Kan.)-18 at Blue Valley (Kan.)-44 - Final
44-18
7:00 pmJefferson City-28 at Rock Bridge-41 - Final
41-28
7:00 pmGallatin-14 at South Harrison-22 - Final
22-14
7:00 pmCharleston, Illinois-14 at Salem, Illinois-35 - Final
35-14
7:00 pmLiberty (Wentzville)-14 at Timberland-3 - Final
14-3
7:00 pmBorgia-41 at St. Dominic-21 - Final
41-21
7:00 pmSikeston-27 at Charleston-12 - Final
27-12
7:00 pmMaryville-47 at St. Joseph Benton-7 - Final
47-7
7:00 pmPiasa Southwestern-36 at Staunton-29 - Final
36-29
7:00 pmCrest Ridge-52 at St. Paul Lutheran-16 - Final
52-16
7:00 pmJefferson-13 at Valle Catholic-44 - Final
44-13
7:00 pmSLUH-48 at Vianney-28 - Final
48-28
7:00 pmVersailles-21 at Boonville-48 - Final
48-21
7:00 pmLincoln-49 at Tipton-0 - Final
49-0
7:00 pmParkway West-49 at Clayton-0 - Final
49-0
7:00 pmCaruthersville-56 at Dexter-7 - Final
56-7
7:00 pmSt. Vincent-42 at Crystal City-0 - Final
42-0
7:00 pmBishop Miege (Kan.)-34 at Rockhurst-7 - Final
34-7
7:00 pmDuchesne-54 at DuBourg-8 - Final
54-8
7:00 pmOakville-13 at Seckman-35 - Final
35-13
7:00 pmMarquette-37 at Fox-7 - Final
37-7
7:00 pmWashington-13 at Fort Zumwalt North-56 - Final
56-13
7:00 pmDupo-28 at Louisiana-59 - Final
59-28
7:00 pmHerculaneum-22 at Grandview-28 - Final
28-22
7:00 pmVan Horn-39 at Winnetonka-61 - Final
61-39
7:00 pmBlue Springs South-50 at William Chrisman-13 - Final
50-13
7:00 pmFrancis Howell Central-42 at Francis Howell North-35 - Final
42-35
7:00 pmJasper-12 at Windsor (Sedalia)-52 - Final
52-12
7:00 pmPark Hill South-29 at Liberty (KC)-21 - Final
29-21
7:00 pmRoxana-47 at Litchfield-14 - Final
47-14
7:00 pmWillow Springs-21 at Salem-22 - Final
22-21
7:00 pmBlair Oaks-35 at Hallsville-0 - Final
35-0
7:00 pmAlthoff-35 at Marion-42 - Final
42-35
7:00 pmMarshfield-38 at Nevada-6 - Final
38-6
7:00 pmTriad-22 at Mascoutah-12 - Final
22-12
7:00 pmFair Grove-27 at Strafford-8 - Final
27-8
7:00 pmNeosho-21 at Joplin-56 - Final
56-21
7:00 pmSpringfield Catholic-34 at Aurora-14 - Final
34-14
7:00 pmCarbondale-61 at Mount Vernon, Illinois-14 - Final
61-14
7:00 pmChicago Hope-33 at Bismarck-Henning-28 - Final
33-28
7:00 pmBunker Hill-20 at Danville Schlarman-26 - Final
26-20
7:00 pmHelias-38 at Tolton Catholic-0 - Final
38-0
7:00 pmPlattsburg-2 at Hamilton-7 - Final
7-2
7:00 pmIndependence (Kan.)-14 at Chanute (Kan.)-21 - Final
21-14
7:00 pmAlton-41 at O'Fallon-36 - Final
41-36
7:00 pmRogers (Ark.)-7 at Fayetteville (Ark.)-47 - Final
47-7
7:00 pmSt. Charles West-42 at Orchard Farm-6 - Final
42-6
7:00 pmKearney-38 at Belton-7 - Final
38-7
7:00 pmMissouri Military Academy-26 at Harrisburg, Missouri-56 - Final
56-26
7:00 pmNew Madrid County Central-6 at Kennett-50 - Final
50-6
7:00 pmAnna-Jonesboro-13 at Pinckneyville-0 - Final
13-0
7:00 pmSmithville-0 at Platte County-15 - Final
15-0
7:00 pmLathrop-38 at Lawson-13 - Final
38-13
7:00 pmSt. James-8 at St. Clair-62 - Final
62-8
7:00 pmCuba-22 at St. Pius X-43 - Final
43-22
7:00 pmLee's Summit North-21 at Lee's Summit West-14 - Final
21-14
7:00 pmCardinal Ritter-0 at St. Mary's-13 - Forfeit
13-0
7:00 pmStockton-34 at El Dorado Springs-48 - Final
48-34
7:00 pmHighland-64 at Civic Memorial-28 - Final
64-28
7:00 pmRed Bud-20 at Breese Central-21 - Final
21-20
7:00 pmWaynesville-49 at Rolla-35 - Final
49-35
7:00 pmPrincipia-15 at Brentwood-30 - Final
30-15
7:00 pmCahokia-21 at Centralia, Illinois-7 - Final
21-7
7:00 pmMexico-10 at Centralia (Mo.)-13 - Final
13-10
7:00 pmKnob Noster-22 at Lexington-14 - Final
22-14
7:00 pmHillsboro-36 at North County-42 - Final
42-36
7:00 pmHarrisonville-14 at Warrensburg-13 - Final
14-13
7:00 pmEdwardsville-21 at East St. Louis-43 - Final
43-21
7:00 pmKnox County-0 at Salisbury-21 - Final
21-0
7:00 pmChaffee-2 at East Prairie-53 - Final
53-2
7:00 pmCarlinville-21 at Gillespie-7 - Final
21-7
7:00 pmGrain Valley-7 at Raytown-33 - Final
33-7
7:00 pmWhite Hall North Greene-19 at Hardin Calhoun-14 - Final
19-14
7:00 pmNashville-41 at Carterville-38 - Final
41-38
7:00 pmSlater-24 at Lone Jack-0 - Final
24-0
7:00 pmUnion-14 at Bolivar-60 - Final
60-14
7:00 pmEureka-38 at Lindbergh-14 - Final
38-14
7:00 pmChillicothe-14 at St. Joseph Lafayette-13 - Final
14-13
7:00 pmPrinceton-19 at Putnam County-4 - Final
19-4
7:00 pmMoberly-10 at Marshall-7 - Final
10-7
7:00 pmMarionville-0 at Pierce City-40 - Final
40-0
7:00 pmQuincy Notre Dame-20 at Mater Dei-43 - Final
43-20
7:00 pmCarl Junction-14 at Nixa-21 - Final
21-14
7:00 pmGreenfield, Missouri-54 at Pleasant Hope-24 - Final
54-24
7:00 pmMiller-31 at Sarcoxie-12 - Final
31-12
7:00 pmChicago De La Salle-6 at Nazareth Academy-42 - Final
42-6
7:00 pmPleasant Hill (Ill.)-12 at Greenfield-Northwestern-56 - Final
56-12
7:00 pmHickman-37 at Battle-67 - Final
67-37
7:00 pmParsons, Kan.-13 at Frontenac (Kan.)-42 - Final
42-13
7:00 pmFort Scott (Kan.)-20 at Labette County-26 - Final
26-20
7:00 pmKincaid South Fork-14 at Nokomis-42 - Final
42-14
7:00 pmHollister-14 at Reeds Spring-35 - Final
35-14
7:00 pmLamar-49 at East Newton-14 - Final
49-14
7:00 pmWebster Groves-35 at Parkway Central-0 - Final
35-0
7:00 pmWest Platte-26 at North Platte-44 - Final
44-26
7:00 pmCassville-48 at McDonald County-6 - Final
48-6
7:00 pmSummit-21 at Pattonville-14 - Final
21-14
7:00 pmSavannah-55 at Cameron-7 - Final
55-7
7:00 pmGrandview K.C.-27 at Oak Park-6 - Final
27-6
7:00 pmDu Quoin-41 at Sparta-12 - Final
41-12
7:00 pmLutheran St. Charles-14 at Trinity-34 - Final
34-14
7:00 pmSumner, Kansas-52 at KC Northeast-7 - Final
52-7
7:00 pmHermann-6 at Sullivan-21 - Final
21-6
7:00 pmEast Buchanan-6 at Mid-Buchanan-46 - Final
46-6
7:00 pmPortageville-16 at Scott City-62 - Final
62-16
7:00 pmWinchester-28 at Carrollton, Illinois-34 - Final
34-28
7:00 pmSouth Shelby-12 at Monroe City-38 - Final
38-12
7:00 pmGranite City-54 at Collinsville-49 - Final
54-49
7:00 pmCalifornia-36 at Eldon-44 - Final
44-36
7:00 pmFredericktown-28 at De Soto-39 - Final
39-28
7:00 pmCamdenton-28 at Lebanon-0 - Final
28-0
7:00 pmFayette-21 at Paris-8 - Final
21-8
7:00 pmWindsor (Imperial)-0 at Festus-27 - Final
27-0
7:00 pmScotland County-44 at Westran-7 - Final
44-7
7:00 pmColumbia-42 at Freeburg-0 - Final
42-0
7:00 pmDoniphan-6 at Kelly-42 - Final
42-6
7:00 pmRivercrest (Ark.)-17 at Gosnell (Ark.)-24 - Final
24-17
7:00 pmKirksville-6 at Palmyra-33 - Final
33-6
7:00 pmFulton-20 at Hannibal-69 - Final
69-20
7:00 pmOsage-21 at Southern Boone-40 - Final
40-21
7:00 pmVandalia-54 at Hillsboro, Illinois-14 - Final
54-14
7:00 pmMacon-0 at Clark County-20 - Final
20-0
7:00 pmConcordia-45 at Wellington-Napoleon-23 - Final
45-23
7:00 pmArchie-22 at Sherwood-0 - Final
22-0
7:00 pmSpringfield Central-12 at Springfield Hillcrest-54 - Final
54-12
7:00 pmMICDS-14 at Lutheran North-61 - Final
61-14
7:00 pmHighland, Missouri-0 at Brookfield-33 - Final
33-0
7:00 pmMount Vernon-32 at Logan-Rogersville-7 - Final
32-7
7:00 pmWillard-21 at Webb City-49 - Final
49-21
7:00 pmNorthwest Cedar Hill-13 at Mehlville-41 - Final
41-13
7:00 pmMaysville-49 at Polo-0 - Final
49-0
7:00 pmWright City-12 at Montgomery County-34 - Final
34-12
7:00 pmThayer-27 at Cabool-0 - Final
27-0
7:00 pmKC East-7 at Lincoln College Prep-27 - Final
27-7
7:00 pmUniversity Academy-6 at Summit Christian-63 - Final
63-6
7:00 pmStaley-12 at Liberty North-24 - Final
24-12
7:00 pmWyandotte (Kan.)-0 at Atchison (Kan.)-14 - Final
14-0
7:00 pmWellsville (Kan.)-48 at Bishop Ward (Kan.)-6 - Final
48-6
7:00 pmSt. Michael the Archangel-6 at Cass Midway-28 - Final
28-6
7:00 pmGreenville-27 at Pana-53 - Final
53-27
7:00 pmDiamond-0 at Adrian-45 - Final
45-0
7:00 pmMonett-35 at Seneca-28 - Final
35-28
7:00 pmTrenton-14 at Milan-30 - Final
30-14
7:00 pmPark Hills Central-38 at Potosi-15 - Final
38-15
7:00 pmPembroke Hill-35 at Forsyth-0 - Final
35-0
7:00 pmWarsaw-54 at Butler-26 - Final
54-26
7:00 pmLawrence Free State (Kan.)-48 at Smith-Cotton-6 - Final
48-6
7:00 pmHolden-14 at Lafayette County-42 - Final
42-14
7:00 pmWashington (Kan.)-21 at Shawnee Heights (Kan.)-35 - Final
35-21
7:00 pmPerryville-27 at Ste. Genevieve-42 - Final
42-27
7:00 pmHarmon (Kan.)-6 at Schlagle (Kan.)-12 - Final
12-6
7:00 pmNorth Callaway-22 at Bowling Green-21 - Final
22-21
7:00 pmSt. Charles-26 at Winfield-12 - Final
26-12
7:00 pmWesclin-45 at Carlyle-21 - Final
45-21
7:00 pmPoplar Bluff-0 at Cape Girardeau Central-36 - Final
36-0
7:00 pmSouth Callaway-49 at Clopton-43 - Final
49-43
7:00 pmHayti-56 at Malden-14 - Final
56-14
7:00 pmChaminade-31 at De Smet-32 - Final
32-31
7:00 pmExcelsior Springs-7 at Odessa-49 - Final
49-7
7:00 pmVan-Far-14 at Mark Twain-26 - Final
26-14
7:00 pmJackson-35 at Farmington-14 - Final
35-14
7:00 pmSanta Fe-6 at Sweet Springs-56 - Final
56-6
7:00 pmParkview-0 at West Plains-68 - Final
68-0
7:00 pmFort Zumwalt East-20 at Fort Zumwalt South-14 - Final
20-14
7:00 pmKC Center-47 at Clinton-0 - Final
47-0
7:00 pmNorth Kansas City-52 at Truman-18 - Final
52-18
7:00 pmMarceline-41 at Schuyler County-0 - Final
41-0
7:00 pmMountain View-Liberty-46 at Mountain Grove-7 - Final
46-7
7:00 pmWaterloo-28 at Jerseyville-33 - Final
33-28
7:00 pmCarthage-16 at Branson-7 - Final
16-7
7:00 pmRaymore-Peculiar-41 at Blue Springs-29 - Final
41-29
7:00 pmRichmond-57 at Carrollton-8 - Final
57-8
7:00 pmRepublic-40 at Ozark-51 - Final
51-40
7:00 pmSt. Joseph Central-0 at Lee's Summit-50 - Final
50-0
7:00 pmRuskin-6 at Raytown South-26 - Final
26-6
7:00 pmPawnee, Illinois-48 at Metro-East Lutheran-36 - Final
48-36
7:00 pmJennings-0 at O'Fallon Christian-13 - Forfeit
13-0

Boys Fall Golf
TimeEventScore
11:00 amPrairie State Conference Tournament
Results

Boys Soccer
TimeEventScore
4:00 amFulton-0 vs Union-8 at Camdenton - Final
8-0
2:00 pmHillsboro-4 vs Sullivan-2 at Camdenton - Final
4-2
4:00 pmValley Park-2 vs Crossroads College Prep-3 at Forest Park - Final
3-2
4:00 pmParkway South-4 vs Mehlville-3 at SLUH - Final
4-3
4:00 pmTower Grove Christian-0 at St. Louis United-1 - Final
1-0
4:15 pmPrincipia-1 at John Burroughs-6 - Final
6-1
4:15 pmOrchard Farm-8 at Lutheran North-0 - Final
8-0
4:15 pmHazelwood Central-0 at Whitfield-3 - Final
3-0
4:30 pmRoosevelt-10 at Vashon-0 - Final
10-0
4:30 pmSoldan-1 at Holt-9 - Final
9-1
4:30 pmSt. Pius X-0 at Priory-6 - Final
6-0
4:30 pmCarnahan at Cleveland
Rivalry
5:00 pmFreeburg-0 vs McCluer North-1 at Jerseyville - Final
1-0
6:00 pmBayless-0 vs Liberty (Wentzville)-2 at Soccer Park - Final
2-0
6:00 pmKirkwood-2 vs Webster Groves-1 at Soccer Park - Final
2-1
6:00 pmSt. Mary's-0 at SLUH-1 - Final
1-0
6:00 pmChaminade-0 at Cardinal Gibbons (N.C.)-2 - Final
2-0
6:00 pmFort Zumwalt East-0 at Summit-8 - Final
8-0
8:00 pmClayton-1 vs Waterloo-2 at Soccer Park - Final
2-1

Boys Swimming
TimeEventScore
3:30 pmHazelwood West-61 vs Fort Zumwalt South-114 at Rec-Plex - Final
114-61

Fall Softball
TimeEventScore
11:00 amGlendale-1 vs Sullivan-11 at Cooper Sports Complex - Final
11-1
11:00 amSt. Teresa's vs West Plains at Killian Softball Complex
Rivalry
11:00 amRepublic-3 vs Bolivar-8 at Killian Softball Complex - Final
8-3
11:00 amWaynesville-2 vs Kickapoo-10 at Killian Softball Complex - Final
10-2
11:00 amLiberty (KC)-7 vs Battle-6 at Cooper Sports Complex - Final
7-6
11:00 amReeds Spring-3 vs Joplin-8 at Cooper Sports Complex - Final
8-3
11:00 amLee's Summit North-10 vs Liberty (Wentzville)-0 at Cooper Sports Complex - Final
10-0
11:00 amHolt-5 vs Logan-Rogersville-4 at Killian Softball Complex - Final
5-4
12:45 pmCassville-0 vs Kickapoo-14 at Killian Softball Complex - Final
14-0
12:45 pmMonett-2 vs Battle-3 at Cooper Sports Complex - Final
3-2
12:45 pmBolivar-13 vs St. Teresa's-4 at Killian Softball Complex - Final
13-4
12:45 pmFatima vs West Plains at Killian Softball Complex
Rivalry
12:45 pmSullivan-6 vs Liberty (KC)-7 at Cooper Sports Complex - Final
7-6
12:45 pmHolt-11 vs Waynesville-0 at Killian Softball Complex - Final
11-0
12:45 pmParkway Central-13 vs Joplin-3 at Cooper Sports Complex - Final
13-3
12:45 pmLee's Summit North-5 vs Reeds Spring-4 at Cooper Sports Complex - Final
5-4
2:30 pmLiberty (Wentzville)-7 vs Parkway Central-2 at Cooper Sports Complex - Final
7-2
2:30 pmCassville-4 vs Logan-Rogersville-10 at Killian Softball Complex - Final
10-4
2:30 pmFatima-0 vs Republic-1 at Killian Softball Complex - Final
1-0
2:30 pmGlendale-6 vs Monett-11 at Cooper Sports Complex - Final
11-6
3:00 pmKirksville-10 vs Poplar Bluff-1 at Antimi Softball Complex - Final
10-1
3:00 pmSt. Joseph Central-8 vs Fort Zumwalt South-1 at Antimi Softball Complex - Final
8-1
3:00 pmSmith-Cotton-0 vs Hickman-15 at Antimi Softball Complex - Final
15-0
3:00 pmTruman-0 vs Blair Oaks-4 at Antimi Softball Complex - Final
4-0
4:00 pmGateway Science Academy-4 vs Metro-19 at Jim Edmonds Cardinal Care Fiel - Final
19-4
4:00 pmPerryville-13 at St. Pius X-0 - Final
13-0
4:00 pmParkway West-5 at Westminster-8 - Final
8-5
4:15 pmFort Zumwalt North-1 at Timberland-7 - Final
7-1
4:15 pmParkway South-4 at Hillsboro-3 - Final
4-3
4:15 pmSt. Charles West-0 at Lutheran St. Charles-8 - Final
8-0
4:15 pmBrentwood-2 at Valley Park-15 - Final
15-2
4:15 pmLadue-7 at DuBourg-5 - Final
7-5
4:15 pmRitenour-0 at Fox-11 - Final
11-0
4:30 pmSt. Vincent at Saxony Lutheran
Rivalry
4:30 pmTroy Buchanan-11 at Marquette-1 - Final
11-1
4:45 pmUrsuline-2 vs Ponca City (Okla.)-15 at Antimi Softball Complex - Final
15-2
4:45 pmBowling Green-7 vs Jefferson City-5 at Antimi Softball Complex - Final
7-5
4:45 pmLiberty North-0 vs Rock Bridge-1 at Antimi Softball Complex - Final
1-0
4:45 pmSt. Joseph's-2 vs Lee's Summit West-3 at Antimi Softball Complex - Final
3-2
5:00 pmNew Haven-8 at Belle-18 - Final
18-8
6:30 pmSmith-Cotton-3 vs Fort Zumwalt South-9 at Antimi Softball Complex - Final
9-3
6:30 pmBlair Oaks-6 vs Kirksville-1 at Antimi Softball Complex - Final
6-1
6:30 pmTruman-9 vs Poplar Bluff-10 at Antimi Softball Complex - Final
10-9
6:30 pmSt. Joseph Central-0 vs Hickman-10 at Antimi Softball Complex - Final
10-0
8:15 pmUrsuline-2 vs Jefferson City-3 at Antimi Softball Complex - Final
3-2
8:15 pmLiberty North-2 vs St. Joseph's-0 at Antimi Softball Complex - Final
2-0
8:15 pmPonca City (Okla.)-5 vs Bowling Green-9 at Antimi Softball Complex - Final
9-5
8:15 pmLee's Summit West-5 vs Rock Bridge-4 at Antimi Softball Complex - Final
5-4

Field Hockey
TimeEventScore
6:00 amSt. Dominic-1 at Oakville-3 - Final
3-1
4:00 pmJohn Burroughs-5 at St. Joseph's-0 - Final
5-0
4:00 pmNotre Dame-1 at Westminster-0 - Final
1-0
4:15 pmLadue-2 at University City-0 - Final
2-0
4:15 pmSummit-1 at Webster Groves-0 - Final
1-0
4:30 pmParkway South-0 at Eureka-2 - Final
2-0
4:30 pmEdwardsville-2 at Lafayette-6 - Final
6-2

Girls Tennis
TimeEventScore
3:30 pmSt. Charles at Duchesne
3:30 pmLutheran St. Charles-0 at St. Dominic-9 - Final
9-0
3:30 pmLockport Invitationall
3:30 pmHolt at Fort Zumwalt North
4:00 pmMcCluer South-Berkeley-1 vs Ritenour-8 at Woodson Park - Final
8-1
4:00 pmParkway Central at Kirkwood
4:00 pmDuBourg at Tolton Catholic
4:00 pmUrsuline at Webster Groves
4:00 pmFrancis Howell Central at Parkway North
4:00 pmSummit at Parkway South
4:00 pmJohn Burroughs-4 at St. Joseph's-5 - Final
5-4
4:00 pmUniversity City at McCluer North
4:15 pmLutheran North vs Whitfield at Cadet Park

Girls Volleyball
TimeEventScore
12:00 amRoxana-0 vs Raymond Lincolnwood-2 at Morrisonville - Final
2-0
12:00 amRoxana-2 vs Greenview-0 at Morrisonville - Final
2-0
12:00 amRoxana-2 vs Lovejoy-0 at Morrisonville - Final
2-0
3:30 pmFort Zumwalt North-0 at Lutheran St. Charles-2 - Final
2-0
3:30 pmFrancis Howell North-2 vs Villa Duchesne-1 at Lutheran St. Charles - Final
2-1
4:00 pmHancock-0 vs Brentwood-2 at Hancock - Final
2-0
4:30 pmParkway South-1 vs Fort Zumwalt East-1 at Lutheran St. Charles - Final
1-1
4:45 pmMascoutah-0 vs O'Fallon-2 at Belleville East - Final
2-0
4:45 pmUrsuline-0 vs Breese Central-2 at Belleville Sportsplex - Final
2-0
4:45 pmKirkwood-2 vs Parkway West-1 at Belleville Sportsplex - Final
2-1
4:45 pmChampaign Centennial-0 vs Althoff-2 at Belleville East - Final
2-0
4:45 pmMICDS-0 vs Incarnate Word-2 at Belleville East - Final
2-0
4:45 pmColumbia-0 vs Mater Dei-2 at Belleville East - Final
2-0
5:00 pmCrossroads College Prep-2 at Valley Park-0 - Final
2-0
5:30 pmNorth Tech-0 at Whitfield-2 - Final
2-0
5:30 pmClayton-0 at Fox-2 - Final
2-0
5:30 pmTrinity-0 vs Villa Duchesne-2 at Lutheran St. Charles - Final
2-0
6:00 pmMICDS-0 at Belleville East-2 - Final
2-0
6:00 pmUrsuline-1 vs Quincy-2 at Belleville Sportsplex - Final
2-1
6:00 pmColumbia-1 vs Mount Pulaski-2 at Belleville East - Final
2-1
6:00 pmKirkwood-2 vs Belleville West-0 at Belleville Sportsplex - Final
2-0
6:00 pmChampaign Centennial-2 vs Gibault-0 at Belleville East - Final
2-0
6:00 pmMascoutah-0 vs Normal Community-2 at Belleville East - Final
2-0
6:00 pmMarissa-2 at Lebanon, Illinois-0 - Final
2-0
6:30 pmFort Zumwalt North-1 vs Fort Zumwalt East-1 at Lutheran St. Charles - Final
1-1
6:30 pmFort Zumwalt East-0 at Lutheran St. Charles-2 - Final
2-0
7:15 pmBelleville West-0 vs Parkway West-2 at Belleville Sportsplex - Final
2-0
7:15 pmGibault-0 vs Althoff-2 at Belleville East - Final
2-0
7:15 pmMount Pulaski-0 vs Mater Dei-2 at Belleville East - Final
2-0
7:15 pmNormal Community-0 vs O'Fallon-2 at Belleville East - Final
2-0
7:15 pmIncarnate Word-2 at Belleville East-0 - Final
2-0
7:15 pmQuincy-0 vs Breese Central-2 at Belleville Sportsplex - Final
2-0
7:30 pmParkway South-2 vs Fort Zumwalt North-0 at Lutheran St. Charles - Final
2-0
7:30 pmTrinity-1 vs Francis Howell North-2 at Lutheran St. Charles - Final
2-1
8:30 pmParkway South-1 at Lutheran St. Charles-1 - Final
1-1

+