Boys Basketball
Time | Event | Score |
---|---|---|
4:00 pm | Staley-36 vs SLUH-35 at Webster Groves - Final | |
4:30 pm | Bayless-34 vs North County Christian-45 at Principia - Final | |
5:00 pm | Oklahoma City Heritage Hall-60 vs Dora-65 at Glendale - Final | |
5:30 pm | Missouri Military Academy-53 at Wright City-52 - Final | |
5:30 pm | John Burroughs-40 vs McCluer-62 at Webster Groves - Final | |
6:00 pm | Riverview Gardens-36 at Chaminade-86 - Final | |
6:00 pm | Crystal City-52 vs Bourbon-58 at Principia - Final | |
6:00 pm | St. Dominic-55 at University City-62 - Final | |
6:30 pm | Denton Guyer, Texas-68 vs Kickapoo-58 at Glendale - Final | |
7:00 pm | Brentwood-34 at Lift for Life-80 - Final | |
7:00 pm | Herculaneum-39 at Fredericktown-57 - Final | |
7:00 pm | North Callaway-42 vs Salisbury-43 at Centralia, Mo. - Final | |
7:00 pm | Miller Career-62 at Lutheran North-66 - Final | |
7:00 pm | Gateway STEM-29 at Webster Groves-69 - Final | |
7:00 pm | Jennings-36 at Blue Springs South-52 - Final | |
7:30 pm | St. Louis Patriots-48 vs Blue Knights-79 at Principia - Final | |
8:00 pm | CBC-59 vs Duncanville, Texas-77 at Glendale - Final | |
8:30 pm | Confluence-73 vs Lee's Summit North-60 at Webster Groves - Final | |
9:30 pm | Blue Valley Northwest, Kan.-75 vs Willard-62 at Glendale - Final |
Girls Basketball
Girls Swimming
Time | Event | Score |
---|---|---|
4:00 pm | Pattonville at Ladue | |
4:00 pm | Lutheran St. Charles vs Notre Dame at St. Louis CC-Meramec | |
4:00 pm | Webster Groves-127 at Clayton-59 - Final | |
4:15 pm | Liberty, Oakville at University City | |
4:30 pm | Summit at Hazelwood West | |
4:30 pm | Parkway South-70 at Kirkwood-116 - Final | |
4:30 pm | Marquette at Lindbergh | |
9:00 pm | Fort Zumwalt South-65 at Francis Howell Central-121 - Final |
Hockey
Time | Event | Score |
---|---|---|
6:30 pm | Francis Howell-2 vs De Smet-3 at Queeny Recreational Complex - Final | |
7:00 pm | Collinsville-11 vs Highland-1 at Granite Rink - Final | |
7:00 pm | Parkway South-5 vs Fox-5 at South County (Kennedy) - Final | |
7:30 pm | O'Fallon-1 vs Columbia-2 at McKendree Metro Rec Plex - Final | |
8:15 pm | Duchesne-3 vs Westminster-8 at Queeny Recreational Complex - Final | |
8:30 pm | Alton-2 vs Granite City-8 at Granite Rink - Final | |
8:45 pm | Lindbergh-2 vs Edwardsville-5 at East Alton Ice Arena - Final | |
9:00 pm | Vianney MVCHA-4 vs Belleville Township-4 at McKendree Metro Rec Plex - Final |
Wrestling
Time | Event | Score |
---|---|---|
5:00 pm | DuBourg, Oakville at McCluer | |
5:00 pm | Kennett, SLUH, Dexter at Jackson | |
6:00 pm | Belleville West at Edwardsville |
+