Boys Basketball
Time | Event | Score |
---|---|---|
3:00 pm | Vashon-47 vs Scotlandville Magnet (La.)-51 at Florida Southwestern State - Final | |
5:00 pm | Maplewood-RH-33 vs Duchesne-65 at Lindenwood University - Final | |
5:30 pm | Northwest Academy-57 at North Tech-79 - Final | |
6:00 pm | Confluence-64 at Priory-59 - Final | |
6:30 pm | Normandy-65 vs St. Charles West-58 at Lindenwood University - Final | |
6:30 pm | Cahokia-28 at Soldan-48 - Final | |
7:00 pm | St. James-58 at Union-24 - Final | |
7:00 pm | Affton-34 at Lift for Life-92 - Final | |
7:30 pm | Perryville-45 at Waterloo-67 - Final | |
7:30 pm | Pacific-54 at New Haven-63 - Final | |
7:30 pm | St. Pius X-50 at Park Hills Central-68 - Final | |
8:00 pm | Winfield-45 at Silex-31 - Final | |
8:00 pm | McCluer-82 vs Holt-55 at Lindenwood University - Final |
Girls Basketball
Time | Event | Score |
---|---|---|
4:00 pm | Owensville-29 vs St. James-27 at Sullivan - Final | |
4:00 pm | Riverview Gardens-47 at Orchard Farm-54 - Final | |
4:30 pm | Hancock-42 at DuBourg-32 - Final | |
5:00 pm | Newburg-54 at Linn-41 - Final | |
5:00 pm | Francis Howell North-42 vs Lutheran St. Charles-61 at Fort Zumwalt North - Final | |
5:30 pm | McCluer North-34 at Jennings-42 - Final | |
5:30 pm | Affton-17 at Lift for Life-65 - Final | |
5:30 pm | Hazelwood East-10 vs Francis Howell Central-74 at Fort Zumwalt East - Final | |
5:30 pm | Cuba-27 vs Helias-57 at Sullivan - Final | |
5:30 pm | Ritenour-1 vs De Soto-0 at Orchard Farm - Forfeit | |
6:00 pm | Belleville East-67 at Althoff-21 - Final | |
6:00 pm | Red Bud-56 vs Madison, Illinois-26 at Gibault - Final | |
6:00 pm | Kincaid South Fork-30 at Staunton-51 - Final | |
6:30 pm | Winfield-50 at Silex-38 - Final | |
6:30 pm | Eldon-23 vs St. Clair-61 at Linn - Final | |
6:30 pm | Hazelwood West-36 at Fort Zumwalt North-24 - Final | |
7:00 pm | Wright City-37 vs St. Pius X-51 at Orchard Farm - Final | |
7:00 pm | Pattonville-36 at Fort Zumwalt East-42 - Final | |
7:00 pm | Salem-29 vs Borgia-48 at Sullivan - Final | |
7:30 pm | Civic Memorial-51 at Highland-45 - Final | |
7:30 pm | Valmeyer-14 vs Waterloo-55 at Gibault - Final | |
8:00 pm | Capital City-22 vs South Callaway-58 at Linn - Final | |
8:30 pm | Northwest Cedar Hill-19 at Sullivan-56 - Final |
Wrestling
Time | Event | Score |
---|---|---|
5:00 pm | Alton, Granite City, Belleville West, Civic Memorial | |
6:00 pm | Washington at Fort Zumwalt South |
+