Boys Cross Country
Time | Event | Score |
---|---|---|
3:30 pm | Webster Groves Invitational | |
5:15 pm | Lutheran South Invitational |
Boys Fall Golf
Time | Event | Score |
---|---|---|
1:00 pm | Chester Invitational | |
3:30 pm | O'Fallon, Highland, Triad | |
3:30 pm | Monroe County Tournament | |
3:30 pm | Belleville West, Mater Dei, Nashville, Okawville | |
4:00 pm | Wesclin vs Salem, Illinois at Salem Country Club | |
4:00 pm | Mount Vernon, Illinois vs Carbondale at Hickory Ridge | |
4:00 pm | Steeleville at Chester | |
4:00 pm | DuQuoin, Marion, Hamilton County at Benton | |
4:00 pm | Civic Memorial, Mascoutah at Jerseyville |
Boys Soccer
Boys Swimming
Time | Event | Score |
---|---|---|
3:30 pm | McCluer North Relays | |
4:00 pm | MICDS-122 at Webster Groves-76 - Final | |
4:00 pm | Affton-94 at Ritenour-30 - Final | |
4:00 pm | Oakville at Pattonville | |
4:15 pm | Parkway North vs Fort Zumwalt West at Rec-Plex | |
4:15 pm | Parkway Central-127 at Ladue-58 - Final | |
4:30 pm | Kirkwood-98 at Parkway West-88 - Final |
Fall Softball
Time | Event | Score |
---|---|---|
4:00 pm | Hazelwood Central-24 at Riverview Gardens-0 - Final | |
4:00 pm | Maplewood-RH-0 at Valley Park-16 - Final | |
4:00 pm | Metro-27 vs Miller Career-0 at Jim Edmonds Cardinal Care Fiel - Final | |
4:00 pm | Brentwood-0 at Hancock-10 - Final | |
4:00 pm | Cleveland-18 vs Soldan-10 at 12th and Park Field - Final | |
4:15 pm | DuBourg-3 at Lutheran St. Charles-7 - Final | |
4:15 pm | Trinity-2 at O'Fallon Christian-14 - Final | |
4:15 pm | Fort Zumwalt South-11 at Fort Zumwalt North-1 - Final | |
4:15 pm | Borgia-11 at Notre Dame-1 - Final | |
4:15 pm | Lindbergh-9 at Cor Jesu-8 - Final | |
4:15 pm | Warrenton-18 at St. Charles West-0 - Final | |
4:15 pm | Francis Howell Central-13 at Francis Howell-2 - Final | |
4:15 pm | Lutheran South-0 at St. Joseph's-5 - Final | |
4:15 pm | Holt-5 at Troy Buchanan-2 - Final | |
4:15 pm | Webster Groves-4 at Oakville-6 - Final | |
4:15 pm | Ladue-5 at St. Charles-16 - Final | |
4:15 pm | Pacific-6 at Northwest Cedar Hill-21 - Final | |
4:15 pm | Winfield-10 at Orchard Farm-7 - Final | |
4:30 pm | Hermann-1 at Community R-6-11 - Final | |
4:30 pm | Gateway Science Academy-1 at Herculaneum-20 - Final | |
4:30 pm | St. Vincent-2 at St. Pius X-11 - Final | |
4:30 pm | Summit-15 at Eureka-5 - Final | |
4:30 pm | Parkway Central-5 vs Mehlville-8 at Kirkwood Athletic Association - Final | |
4:30 pm | Farmington-3 at North County-4 - Final | |
4:30 pm | Parkway South-6 vs Pattonville-2 at Kirkwood Athletic Association - Final | |
4:30 pm | Windsor (Imperial)-1 at Sullivan-10 - Final | |
4:30 pm | Parkway North-1 vs Kirkwood-5 at Kirkwood Athletic Association - Final | |
4:30 pm | Cuba-5 at New Haven-15 - Final | |
4:30 pm | Washington-2 at Timberland-12 - Final | |
4:30 pm | Ritenour-12 vs Francis Howell North-5 at Kirkwood Athletic Association - Final | |
5:00 pm | Wright City-11 at Elsberry-6 - Final | |
5:00 pm | Carnahan vs Gateway STEM at 12th and Park Field | |
5:00 pm | Bowling Green at Louisiana | |
5:00 pm | Van-Far-5 at North Callaway-20 - Final | |
5:00 pm | Linn-7 at Owensville-6 - Final | |
6:30 pm | Parkway Central-16 vs Francis Howell North-8 at Kirkwood Athletic Association - Final | |
6:30 pm | Hillsboro-4 vs Fort Zumwalt West-5 at Kirkwood Athletic Association - Final | |
6:30 pm | Mehlville-2 vs Ritenour-17 at Kirkwood Athletic Association - Final | |
6:30 pm | Parkway West-2 vs Marquette-4 at Kirkwood Athletic Association - Final |
Field Hockey
Time | Event | Score |
---|---|---|
4:00 pm | Parkway South-1 at Notre Dame-0 - Final | |
4:15 pm | Eureka-2 at University City-0 - Final | |
4:15 pm | Parkway West-2 at Clayton-1 - Final | |
4:30 pm | Lindbergh-2 at Lutheran South-0 - Final |
Girls Cross Country
Time | Event | Score |
---|---|---|
4:00 pm | Webster Groves Invitational | |
5:15 pm | Lutheran South Invitational |
Girls Fall Golf
Girls Tennis
Girls Volleyball
+