Boys Basketball
Time | Event | Score |
---|---|---|
4:00 pm | Dupo-43 vs Grandview-37 at Herculaneum - Final | |
4:00 pm | Kirkwood-61 vs Liberty (Wentzville)-49 at Parkway West - Final | |
5:30 pm | Parkway South-41 at Parkway West-39 - Final | |
5:30 pm | Northwest Cedar Hill-60 vs Metro-56 at Herculaneum - Final | |
5:30 pm | Gateway STEM-62 at North Tech-57 - Final | |
6:00 pm | Nokomis-31 vs Raymond Lincolnwood-30 at Morrisonville - Final | |
6:00 pm | Jennings-63 at University City-66 - Final | |
6:00 pm | Mount Olive-35 at Piasa Southwestern-46 - Final | |
6:00 pm | Miller Career-48 at Normandy-64 - Final | |
6:30 pm | Brentwood-50 at Valley Park-38 - Final | |
6:30 pm | Bayless-45 at Crossroads College Prep-30 - Final | |
7:00 pm | Lafayette-33 vs De Smet-68 at Parkway West - Final | |
7:00 pm | Herculaneum-58 vs Hancock-66 at Herculaneum - Final | |
7:00 pm | Gateway Legacy Christian-61 at Fort Zumwalt East-51 - Final | |
7:00 pm | Clayton-30 at MICDS-50 - Final | |
7:30 pm | O'Fallon Christian-52 at Tolton-69 - Final | |
8:30 pm | St. Pius X-51 vs McKinley-57 at Herculaneum - Final | |
8:30 pm | Parkway Central-44 vs Hazelwood Central-57 at Parkway West - Final |
Girls Basketball
Time | Event | Score |
---|---|---|
4:00 pm | St. Dominic-33 vs Metro-39 at Villa Duchesne - Final | |
4:30 pm | Gateway Science Academy at Confluence | |
5:00 pm | STEAM Academy at MS-Berkeley-25 at Gateway STEM-63 - Final | |
5:00 pm | Windsor (Imperial)-31 at Hancock-46 - Final | |
5:00 pm | Crossroads College Prep-49 at Bayless-42 - Final | |
5:30 pm | Parkway West-39 vs Waynesville-46 at Washington - Final | |
5:30 pm | Villa Duchesne-32 vs Lutheran North-56 at Villa Duchesne - Final | |
5:30 pm | Ritenour-27 vs Freeburg-75 at Hillsboro - Final | |
5:30 pm | St. Vincent-50 at Crystal City-8 - Final | |
5:30 pm | Silex-39 vs Louisiana-22 at Bowling Green - Final | |
5:30 pm | Pacific-59 at Washington-41 - Final | |
5:30 pm | North Callaway-17 vs Clopton-49 at Bowling Green - Final | |
6:00 pm | Brussels-0 vs Nokomis-2 at Carrollton, Illinois - Forfeit | |
6:00 pm | Wright City-31 at Brentwood-39 - Final | |
6:00 pm | Owensville-58 vs Capital City-27 at Hermann - Final | |
6:00 pm | Gibault-28 at Rosati-Kain-37 - Final | |
6:00 pm | Steeleville-19 at Red Bud-43 - Final | |
6:00 pm | St. Clair-46 at Hermann-50 - Final | |
6:15 pm | Cleveland-14 at Northwest Academy-63 - Final | |
6:50 pm | Bowling Green-44 vs Elsberry-33 at Bowling Green - Final | |
6:50 pm | Winfield-25 vs Van-Far-46 at Bowling Green - Final | |
7:00 pm | Alton-26 vs Saxony Lutheran-63 at Hillsboro - Final | |
7:00 pm | Carnahan-21 vs Whitfield-59 at Villa Duchesne - Final | |
7:00 pm | Warrenton-26 vs Holt-49 at Washington - Final | |
7:00 pm | Notre Dame-29 at Oakville-39 - Final | |
7:30 pm | St. James-41 at Union-33 - Final | |
7:30 pm | New Haven-45 vs Battle-42 at Hermann - Final | |
7:30 pm | Hazelwood West-39 at Collinsville-57 - Final | |
8:30 pm | Jennings-33 vs Eureka-49 at Villa Duchesne - Final | |
8:30 pm | Ursuline-40 vs Lutheran South-52 at Washington - Final |
Girls Swimming
Time | Event | Score |
---|---|---|
4:15 pm | Washington, Hazelwood East at Affton |
Girls Wrestling
Time | Event | Score |
---|---|---|
5:00 pm | Kirkwood at Summit | |
7:00 pm | Holt-43 at Francis Howell Central-18 - Final |
Wrestling
Time | Event | Score |
---|---|---|
4:30 pm | Clayton, Oakville at Affton | |
5:00 pm | Hazelwood Central-12 at Summit-60 - Final | |
5:00 pm | University City-30 vs Parkway Central-36 at STEAM Academy at MS-Berkeley - Final | |
5:00 pm | University City-36 at STEAM Academy at MS-Berkeley-18 - Final | |
5:00 pm | Herculaneum at DuBourg | |
5:00 pm | Kirkwood-28 at Summit-33 - Final | |
6:00 pm | Belleville East-24 at Alton-55 - Final | |
7:00 pm | Francis Howell North-6 at Francis Howell-66 - Final | |
7:00 pm | Holt-41 at Francis Howell Central-28 - Final |
+