Boys Basketball
Time | Event | Score |
---|---|---|
4:30 pm | Christ the King (N.Y.)-33 vs Vashon-69 at Missouri State University - Final | |
4:30 pm | Marquette-58 vs KC Center-54 at Smith-Cotton - Final | |
5:00 pm | Hazelwood East-54 vs McCluer North-56 at Kirkwood - Final | |
5:00 pm | Westminster-62 vs Riverview Gardens-42 at Lindbergh - Final | |
5:30 pm | Duchesne-25 vs Oakville-41 at O'Fallon Christian - Final | |
5:30 pm | University City-61 vs O'Fallon-71 at Kirkwood - Final | |
6:00 pm | Edinburg-31 vs Carlinville-56 at Morrisonville - Final | |
6:00 pm | Valmeyer-61 vs Shawnee Wolf Lake-27 at Chester - Final | |
6:00 pm | Poplar Bluff-59 vs Rock Bridge-82 at Smith-Cotton - Final | |
6:00 pm | Oak Hill (Va.)-78 vs Kickapoo-63 at Missouri State University - Final | |
6:00 pm | North Callaway-44 vs Hermann-40 at South Callaway - Final | |
6:00 pm | Gateway Legacy Christian-46 at Gateway STEM-40 - Final | |
6:00 pm | Sumner-26 vs KIPP St. Louis-61 at Mathews-Dickey - Final | |
6:00 pm | Calvary Lutheran-60 vs New Bloomfield-8 at South Callaway - Final | |
6:30 pm | Providence Christian-22 at Bayless-61 - Final | |
6:30 pm | Jennings-55 vs Kirkwood-48 at Kirkwood - Final | |
6:30 pm | Confluence-51 at Lindbergh-42 - Final | |
7:00 pm | Eureka-49 vs Ladue-50 at Kirkwood - Final | |
7:00 pm | Gateway Science Academy-41 at Principia-61 - Final | |
7:00 pm | Whitfield-44 vs Battle-60 at O'Fallon Christian - Final | |
7:15 pm | Raymond Lincolnwood-58 vs Mulberry Grove-44 at Morrisonville - Final | |
7:30 pm | Vienna-66 at South Callaway-57 - Final | |
7:30 pm | Saxony Lutheran-47 at Chester-62 - Final | |
7:30 pm | Metro-East Lutheran-49 at Piasa Southwestern-29 - Final | |
7:30 pm | Ozark-82 at Smith-Cotton-54 - Final | |
7:30 pm | Greenwood-54 vs Fairfax Paul VI-80 at Missouri State University - Final | |
7:30 pm | New Haven-35 vs Montgomery County-56 at South Callaway - Final | |
9:00 pm | Greensboro Day (N.C.)-50 vs Tulsa Washington-54 at Missouri State University - Final | |
9:00 pm | Chicago Foundations-15 vs Webster Groves-90 at Smith-Cotton - Final |
Girls Basketball
Girls Swimming
Time | Event | Score |
---|---|---|
3:30 pm | Fort Zumwalt East-112 vs Fort Zumwalt South-74 at Rec-Plex - Final | |
4:00 pm | Incarnate Word-71 at Nerinx Hall-113 - Final | |
4:00 pm | Villa Duchesne at Ladue | |
4:30 pm | Washington at Eureka |
Girls Wrestling
Time | Event | Score |
---|---|---|
5:00 pm | Washingon, De Soto, Mehlville at Summit |
Hockey
Time | Event | Score |
---|---|---|
6:30 pm | Chaminade-5 vs De Smet-3 at Queeny Recreational Complex - Final | |
7:00 pm | Alton-2 vs Freeburg/Waterloo-6 at Granite Rink - Final | |
7:00 pm | Lafayette-1 vs Vianney-5 at South County (Kennedy) - Final | |
7:10 pm | Fort Zumwalt West-6 vs Francis Howell Central-3 at Wentzville Ice Arena - Final | |
7:30 pm | Civic Memorial-1 vs Belleville Township-13 at McKendree Metro Rec Plex - Final | |
8:15 pm | Kirkwood-4 vs Ladue-2 at Queeny Recreational Complex - Final | |
8:30 pm | Collinsville-1 vs Edwardsville MVCHA-0 at Granite Rink - Final | |
8:45 pm | Fox-2 vs Edwardsville-6 at East Alton Ice Arena - Final | |
9:00 pm | Triad-3 vs O'Fallon-4 at McKendree Metro Rec Plex - Final |
Wrestling
Time | Event | Score |
---|---|---|
5:00 pm | Alton-12 at Edwardsville-54 - Final | |
5:00 pm | Soldan, Herculaneum at Brentwood | |
6:00 pm | Althoff-33 at Edwardsville-48 - Final | |
6:30 pm | Mascoutah-15 at Edwardsville-51 - Final | |
7:00 pm | Althoff-25 at Edwardsville-54 - Final |
+