Boys Basketball
Time | Event | Score |
---|---|---|
5:00 pm | Gateway STEM-20 at Summit-57 - Final | |
5:00 pm | Confluence-88 vs Trinity-56 at Webster Groves - Final | |
6:00 pm | St. James-48 at New Haven-47 - Final | |
7:00 pm | Lift for Life-49 at Helias-77 - Final |
Girls Basketball
Time | Event | Score |
---|---|---|
4:00 pm | Cuba-20 vs Helias-79 at Sullivan - Final | |
4:30 pm | Crystal City-59 at Hancock-60 - Final | |
5:00 pm | Gateway Legacy Christian-23 vs Whitfield-51 at Fort Zumwalt North - Final | |
5:30 pm | Borgia-46 vs Steelville, Missouri-53 at Sullivan - Final | |
5:30 pm | Blue Knights-16 vs Rock Bridge-66 at Fort Zumwalt East - Final | |
5:30 pm | Fox-46 at Liberty (Wentzville)-29 - Final | |
6:00 pm | De Soto-33 at Orchard Farm-50 - Final | |
6:00 pm | St. Pius X-38 at Rosati-Kain-33 - Final | |
6:00 pm | Hermann-51 at Osage-49 - Final | |
6:00 pm | Kingston at St. Vincent - Postponed | |
6:00 pm | Trinity-29 at O'Fallon Christian-31 - Final | |
6:30 pm | Lutheran St. Charles-51 at Fort Zumwalt North-25 - Final | |
6:30 pm | Van-Far at North Callaway | |
6:30 pm | Newburg-31 at Linn-26 - Final | |
6:30 pm | Hickman-35 at Tolton-25 - Final | |
6:45 pm | Silex-25 at Montgomery County-55 - Final | |
7:00 pm | North County-66 at Fort Zumwalt East-48 - Final | |
7:00 pm | Hillsboro-57 at Perryville-72 - Final | |
7:00 pm | Festus-37 at Windsor (Imperial)-53 - Final | |
7:00 pm | Salem-35 vs St. James-64 at Sullivan - Final | |
7:30 pm | Jefferson-21 at West County (Leadwood)-72 - Final | |
8:00 pm | Wright City-30 vs Duchesne-34 at Orchard Farm - Final | |
8:00 pm | St. Clair-60 vs Capital City-27 at Linn - Final |
Girls Swimming
Time | Event | Score |
---|---|---|
3:00 pm | University City-40 at Clayton-117 - Final | |
3:30 pm | Visitation-104 vs Incarnate Word-62 at Eagan Civic Center | |
4:15 pm | Ursuline at Summit | |
4:30 pm | Fort Zumwalt West at St. Joseph's |
Girls Wrestling
Time | Event | Score |
---|---|---|
5:00 pm | Sullivan at Rolla |
Hockey
Time | Event | Score |
---|---|---|
6:30 pm | Northwest Cedar Hill-0 vs Ladue-7 at Queeny Recreational Complex - Final | |
7:00 pm | Lindbergh-5 vs Parkway South-3 at South County (Kennedy) - Final | |
7:10 pm | CBC-4 vs Lafayette-4 at Maryville Hockey Center - Final | |
7:20 pm | De Smet-5 vs Chaminade-3 at Centene Ice Center - Final | |
8:50 pm | Vianney-4 vs Marquette-0 at Maryville Hockey Center - Final | |
9:00 pm | Fort Zumwalt East-0 vs Francis Howell-11 at Centene Ice Center - Final |
Wrestling
Time | Event | Score |
---|---|---|
5:00 pm | Lindbergh, Mehlville at Oakville |
+