Boys Basketball
Time | Event | Score |
---|---|---|
4:30 pm | Westminster-58 at Lindbergh-34 - Final | |
4:30 pm | Lift for Life-47 vs Clayton-42 at Fort Zumwalt West - Final | |
5:30 pm | Normandy-75 at Northwest Academy-39 - Final | |
6:00 pm | North Callaway-71 vs New Bloomfield-40 at South Callaway - Final | |
6:00 pm | Vienna-54 vs Montgomery County-74 at South Callaway - Final | |
6:00 pm | Whitfield-43 vs Poplar Bluff-50 at Fort Zumwalt West - Final | |
6:15 pm | Summit-43 at Parkway Central-49 - Final | |
6:30 pm | Confluence-48 vs Vianney-60 at Lindbergh - Final | |
7:00 pm | Liberty (Wentzville)-51 at Lafayette-59 - Final | |
7:00 pm | Cuba-37 at Owensville-76 - Final | |
7:00 pm | Parkway North-60 at Affton-24 - Final | |
7:00 pm | Winfield-72 at Orchard Farm-57 - Final | |
7:15 pm | Lutheran North-68 at Trinity-63 - Final | |
7:30 pm | St. Clair-51 at Newburg-48 - Final | |
7:30 pm | New Haven-51 vs Hermann-44 at South Callaway - Final | |
7:30 pm | O'Fallon Christian-52 vs Kirkwood-53 at Fort Zumwalt West - Final | |
7:30 pm | Calvary Lutheran-50 at South Callaway-65 - Final |
Girls Basketball
Time | Event | Score |
---|---|---|
5:00 pm | Crystal City-52 at Valley Park-22 - Final | |
5:30 pm | Incarnate Word-65 at Nerinx Hall-22 - Final | |
5:30 pm | Northwest Academy-10 at KIPP St. Louis-50 - Final | |
5:30 pm | Seckman-22 at Lafayette-62 - Final | |
5:30 pm | Winfield-23 at Orchard Farm-42 - Final | |
5:30 pm | St. Clair-43 vs Southern Boone-53 at Union - Final | |
6:00 pm | Miller Career-4 at Vashon-63 - Final | |
6:00 pm | Pattonville-60 at Parkway South-47 - Final | |
6:00 pm | Tolton-30 at St. Dominic-49 - Final | |
6:00 pm | Grandview-22 at St. Vincent-36 - Final | |
6:00 pm | Carnahan-12 at Cardinal Ritter-69 - Final | |
6:00 pm | Ursuline-33 at St. Joseph's-51 - Final | |
6:30 pm | Notre Dame-55 at DuBourg-28 - Final | |
6:45 pm | Whitfield-54 at Lift for Life-39 - Final | |
7:00 pm | Eureka-60 at Oakville-56 - Final | |
7:00 pm | Perryville-54 at Jefferson-37 - Final | |
7:00 pm | Windsor (Imperial)-34 at De Soto-24 - Final | |
7:00 pm | Borgia-36 vs Jefferson City-58 at Union - Final | |
7:00 pm | Trinity-31 at Duchesne-36 - Final | |
7:00 pm | Metro-60 at Principia-40 - Final | |
7:00 pm | Festus-39 at Hillsboro-36 - Final | |
7:00 pm | Parkway West-46 at Lutheran South-57 - Final | |
7:15 pm | Rosati-Kain-21 at Lutheran St. Charles-51 - Final | |
7:30 pm | North County-67 at Potosi-37 - Final |
Girls Swimming
Time | Event | Score |
---|---|---|
3:30 pm | Nerinx Hall-139 vs Incarnate Word-42 at Eagan Civic Center - Final | |
4:00 pm | Borgia, Rosati-Kain at John Burroughs | |
4:00 pm | Oakville at Webster Groves | |
4:15 pm | Cor Jesu at MICDS | |
4:30 pm | Lindbergh at Ladue | |
4:30 pm | Affton at Parkway Central | |
4:30 pm | Parkway North at Summit | |
4:30 pm | Lafayette at Parkway South | |
4:30 pm | Pattonville-45 at Clayton-134 - Final | |
5:00 pm | Duchesne vs DuBourg at Affton | |
6:30 pm | St. Joseph's vs Ursuline at Principia |
Girls Wrestling
Time | Event | Score |
---|---|---|
5:00 pm | Borgia at St. James |
Girls Wrestling
Time | Event | Score |
---|---|---|
5:00 pm | Sheri Lance Girls Wrestling Tournament |
Girls Wrestling
Time | Event | Score |
---|---|---|
5:30 pm | Festus at Webster Groves | |
6:00 pm | Francis Howell at Union |
Hockey
Time | Event | Score |
---|---|---|
6:30 pm | Eureka-5 vs Parkway South-3 at South County (Kennedy) - Final | |
7:00 pm | Lindbergh-2 vs Fox-5 at South County (Kennedy) - Final | |
8:15 pm | Priory-4 vs Ladue-4 at Queeny Recreational Complex - Final | |
8:45 pm | De Smet-4 vs Vianney-2 at Affton Rink - Final |
Wrestling
Time | Event | Score |
---|---|---|
5:00 pm | Borgia at St. James | |
5:00 pm | Herculaneum, Roosevelt, Soldan at Brentwood | |
5:00 pm | Festus, Vianney at Webster Groves | |
5:30 pm | Festus at Webster Groves | |
6:00 pm | Francis Howell-54 at Union-18 - Final |
+