Thursday - January 21, 2021
AUG | SEP | OCT | NOV | DEC | JAN | FEB | MAR | APR | MAY | JUN
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


Boys Basketball
TimeEventScore
5:00 pmWaynesville vs Fatima at St. James
Rivalry
5:00 pmChamois vs Newburg at Belle
Rivalry
5:30 pmCarnahan at McKinley
Rivalry
6:00 pmPrincipia at Crossroads College Prep
Rivalry
6:00 pmWestminster at Holt
Rivalry
6:15 pmRoosevelt vs Metro at Soldan
Rivalry
6:30 pmOwensville at Belle
Rivalry
6:30 pmJennings at Eureka
Rivalry
7:00 pmLicking vs Blair Oaks at St. James
Rivalry
7:00 pmHancock at Crystal City
Rivalry
7:00 pmTroy Buchanan at Marquette
Rivalry
7:00 pmNorthwest Cedar Hill at St. Clair
Rivalry

Girls Basketball
TimeEventScore
4:30 pmPrincipia at Crossroads College Prep
Rivalry
5:00 pmSt. James at Osage
Rivalry
5:00 pmCor Jesu at Ursuline
Rivalry
5:00 pmUniversity City at Mehlville
Rivalry
5:30 pmWright City at Montgomery County
Rivalry
5:30 pmVashon at Northwest Academy
Rivalry
5:30 pmSullivan at Seckman
Rivalry
5:30 pmVisitation at Nerinx Hall
Rivalry
6:00 pmFort Zumwalt West at Owensville
Rivalry
6:00 pmDuchesne at Rosati-Kain
Rivalry
6:00 pmCarnahan at Vashon
Rivalry
6:00 pmNorth Callaway at Clopton
Rivalry
6:00 pmCuba at Hermann
Rivalry
6:00 pmSouth Callaway at New Haven
Rivalry
6:00 pmDuBourg at Trinity
Rivalry
6:30 pmEldon vs Richland at Osage
Rivalry
6:30 pmCrystal City at Grandview
Rivalry
6:30 pmSummit at Parkway Central
Rivalry
7:00 pmSt. Clair at Jefferson City
Rivalry
7:00 pmOak Ridge at St. Pius X
Rivalry
7:00 pmHillsboro at De Soto
Rivalry
7:00 pmFestus at Perryville
Rivalry
7:15 pmSt. Dominic at Notre Dame
Rivalry
7:15 pmBorgia at Cardinal Ritter
Rivalry
7:30 pmPark Hills Central at North County
Rivalry
7:30 pmBayless at Pacific
Rivalry

Girls Swimming
TimeEventScore
3:30 pmFrancis Howell North vs Fort Zumwalt East at Rec-Plex
4:00 pmNerinx Hall at Parkway South
4:00 pmIncarnate Word at Westminster
4:30 pmLafayette at Parkway West
4:30 pmOakville at Clayton
4:30 pmParkway Central at Summit
4:30 pmAffton at Pattonville
4:30 pmVilla Duchesne vs St. Joseph's at Chaminade
5:00 pmMICDS at Cape Notre Dame
6:30 pmCor Jesu vs Visitation at Principia
8:30 pmHolt vs Francis Howell Central at Rec-Plex

Girls Wrestling
TimeEventScore
5:00 pmNorthwest-CH, Rolla at St. Clair
5:00 pmOwensville at Blair Oaks
6:00 pmFort Zumwalt South at Liberty (Wentzville)

Hockey
TimeEventScore
6:30 pmSummit vs Westminster at Queeny Recreational Complex
Rivalry
7:00 pmEureka vs Seckman at South County (Kennedy)
Rivalry
8:15 pmJohn Burroughs vs Clayton at Queeny Recreational Complex
Rivalry
8:45 pmKirkwood vs Vianney at Affton Rink
Rivalry

Wrestling
TimeEventScore
5:00 pmNorthwest-CH, Rolla at St. Clair
6:00 pmO'Fallon Christian, Trinity at Borgia
6:00 pmFort Zumwalt South at Liberty (Wentzville)

+