Boys Basketball
Time | Event | Score |
---|---|---|
6:00 pm | Normandy-55 at Priory-64 - Final | |
6:00 pm | Hancock-51 at Crossroads College Prep-18 - Final | |
6:00 pm | KIPP St. Louis-45 at Orchard Farm-44 - Final | |
6:00 pm | Rolla-51 at St. James-40 - Final | |
6:00 pm | Miller Career-86 at McKinley-51 - Final | |
6:00 pm | Clayton-48 at Parkway North-55 - Final | |
6:30 pm | Chaminade-64 at SLUH-40 - Final | |
6:30 pm | Westminster-48 at DuBourg-51 - Final | |
7:00 pm | Liberty Christian Academy-35 at St. Pius X-67 - Final | |
7:00 pm | Monroe City-59 at Troy Buchanan-62 - Final | |
7:00 pm | Lift for Life-50 at O'Fallon Christian-53 - Final | |
7:30 pm | Crystal City-46 at Saxony Lutheran-73 - Final |
Girls Basketball
Time | Event | Score |
---|---|---|
4:00 pm | Summit-43 vs Washington-39 at Borgia - Final | |
4:15 pm | Hazelwood East-22 at STEAM Academy at MS-Berkeley-51 - Final | |
4:30 pm | Tolton-29 vs Boonville-54 at Southern Boone - Final | |
4:30 pm | Hancock-66 at Crossroads College Prep-42 - Final | |
5:00 pm | Gateway Legacy Christian-39 at Miller Career-20 - Final | |
5:30 pm | Hazelwood West-49 at Metro-62 - Final | |
5:30 pm | McCluer North-41 at Clayton-47 - Final | |
5:30 pm | MICDS-42 at Nerinx Hall-39 - Final | |
5:30 pm | Parkway South-57 vs University City-18 at Borgia - Final | |
5:30 pm | Liberty Christian Academy-34 at St. Pius X-51 - Final | |
5:30 pm | Vashon-62 at Marquette-46 - Final | |
5:45 pm | Ladue-31 vs Incarnate Word-88 at Webster Groves - Final | |
6:00 pm | Fort Zumwalt North-29 at Duchesne-35 - Final | |
6:30 pm | Orchard Farm-42 at St. Charles-29 - Final | |
6:30 pm | Moberly-48 at Warrenton-35 - Final | |
7:00 pm | Lutheran South-65 at Herculaneum-55 - Final | |
7:00 pm | Potosi-50 at Jefferson-46 - Final | |
7:00 pm | Seckman-22 at Oakville-52 - Final | |
7:00 pm | Borgia-39 vs Rock Bridge-58 at Borgia - Final | |
7:30 pm | Hazelwood Central-46 vs St. Joseph's-63 at Webster Groves - Final | |
8:30 pm | Fort Zumwalt South-27 vs Union-69 at Borgia - Final |
Girls Swimming
Time | Event | Score |
---|---|---|
3:30 pm | Holt vs Fort Zumwalt South at Rec-Plex | |
4:30 pm | Suburban Red Pool Pattonville Pod-Swimming | |
4:30 pm | Suburban Red Pool Summit Pod-Swimming | |
4:30 pm | Suburban Red Pool Clayton Pod-Swimming | |
5:00 pm | Suburban Yellow Pool Marquette Pod-Swimming | |
7:00 pm | Kirkwood Quad |
Girls Wrestling
Time | Event | Score |
---|---|---|
5:00 pm | Webster Groves at Parkway North | |
5:00 pm | Lindbergh at Northwest Cedar Hill | |
6:00 pm | Francis Howell Central-48 at Francis Howell-24 - Final |
Wrestling
Time | Event | Score |
---|---|---|
5:00 pm | Affton at Parkway Central | |
5:00 pm | Parkway North at Webster Groves | |
5:00 pm | Lindbergh at Northwest Cedar Hill | |
5:00 pm | Vianney at Marquette | |
5:00 pm | Lafayette at Francis Howell Central | |
6:00 pm | Francis Howell Central-53 at Francis Howell-24 - Final |
+