Boys Cross Country
Time | Event | Score |
---|---|---|
4:00 pm | Madison County Tournament- Large Schools | |
4:00 pm | Hermann Invitational | |
4:00 pm | Madison County Tournament- Small Schools | |
5:00 pm | Carlinville Invitaitonal |
Boys Soccer
Boys Swimming
Time | Event | Score |
---|---|---|
4:00 pm | CBC at Vianney | |
4:15 pm | Clayton-108 at Pattonville-55 - Final | |
4:15 pm | Parkway West at Parkway North | |
4:15 pm | SLUH-153 vs Fort Zumwalt West-75 at Rec-Plex - Final | |
4:30 pm | Jackson at Oakville | |
4:30 pm | Marquette at Eureka |
Fall softball
Time | Event | Score |
---|---|---|
4:15 am | Fox-12 at Kirkwood-2 - Final | |
4:15 am | Affton-23 vs Ladue-5 at Ladue West Campus - Final | |
3:00 pm | Liberty (Wentzville)-5 vs Fort Zumwalt East-4 at Liberty (Wentzville) - Final | |
4:00 pm | Brentwood-4 vs Hancock-19 at AfftonAA - Final | |
4:15 pm | Northwest Cedar Hill-7 at Lindbergh-0 - Final | |
4:15 pm | Lutheran South-13 at Notre Dame-1 - Final | |
4:15 pm | St. Charles-0 at Winfield-4 - Final | |
4:15 pm | Fort Zumwalt South-0 at Fort Zumwalt West-7 - Final | |
4:15 pm | Ritenour-4 at Mehlville-12 - Final | |
4:15 pm | Union-2 at Warrenton-12 - Final | |
4:15 pm | North Point-13 at St. Charles West-7 - Final | |
4:15 pm | Jennings at Clayton | |
4:15 pm | Parkway North-20 at University City-1 - Final | |
4:15 pm | Washington-5 at Francis Howell North-0 - Final | |
4:15 pm | Francis Howell Central-2 at Timberland-1 - Final | |
4:15 pm | McCluer-1 at McCluer North-16 - Final | |
4:15 pm | Westminster-1 at St. Dominic-17 - Final | |
4:15 pm | Holt-0 at Troy Buchanan-15 - Final | |
4:15 pm | Fort Zumwalt East-5 at Liberty (Wentzville)-15 - Final | |
4:15 pm | Parkway Central-1 at Parkway West-15 - Final | |
4:15 pm | Oakville-8 at Lafayette-7 - Final | |
4:30 pm | Valley Park-12 at New Haven-1 - Final | |
4:30 pm | Nerinx Hall-0 at Incarnate Word-8 - Final | |
4:30 pm | Salem-8 at St. James-6 - Final | |
4:30 pm | Sullivan-5 at Borgia-2 - Final | |
4:30 pm | Farmington-11 at Chaffee-0 - Final | |
4:30 pm | Eureka-8 at Marquette-1 - Final | |
4:30 pm | New Bloomfield-20 at Hermann-0 - Final | |
4:30 pm | South Callaway-13 at Owensville-9 - Final | |
4:30 pm | Pattonville-9 at Webster Groves-6 - Final | |
4:30 pm | Van-Far-2 at Wright City-8 - Final | |
4:30 pm | Jefferson-26 at De Soto-12 - Final | |
6:00 pm | Herculaneum-0 at Hillsboro-15 - Final |
Field Hockey
Time | Event | Score |
---|---|---|
4:00 pm | Notre Dame-1 at Parkway South-0 - Final | |
4:00 pm | Ladue-0 at Nerinx Hall-1 - Final | |
4:30 pm | Webster Groves-1 at University City-2 - Final | |
4:30 pm | Marquette-0 at Villa Duchesne-6 - Final | |
6:00 pm | Pattonville-1 at Parkway Central-2 - Final | |
7:00 pm | Rosati-Kain-0 at Oakville-4 - Final |
Girls Cross Country
Time | Event | Score |
---|---|---|
4:00 pm | Hermann Invitational | |
4:00 pm | Madison County Tournament- Small Schools | |
4:00 pm | Madison County Tournament- Large Schools | |
5:00 pm | Carlinville Invitaitonal |
Girls Fall Golf
Time | Event | Score |
---|---|---|
8:00 am | GAC North/Central Championships | |
3:30 pm | Cor Jesu, St. Joseph's at Incarnate Word | |
3:30 pm | Fox-190 vs Lindbergh-188 at Quail Creek GC - Final | |
3:30 pm | Parkway Quad | |
4:00 pm | St. Dominic-173 vs Westminster-186 at WingHaven Country Club - Final |
Girls Tennis
Girls Volleyball
+