Boys Basketball
Time | Event | Score |
---|---|---|
3:00 pm | Cardinal Ritter-75 vs Van Horn-62 at Staley - Final | |
4:30 pm | Tennessee Prep-65 vs Tolton-82 at Staley - Final | |
5:30 pm | Valley Park-57 at Maplewood-RH-53 - Final | |
6:00 pm | CBC-56 vs Faith Family Academy-72 at Staley - Final | |
6:30 pm | St. Charles West-47 at Francis Howell North-39 - Final | |
7:00 pm | Northwest Cedar Hill-66 at De Soto-43 - Final | |
7:00 pm | Bayless-32 at Herculaneum-83 - Final | |
7:00 pm | Wright City-49 at Warrenton-56 - Final | |
7:00 pm | Principia-28 at Orchard Farm-70 - Final | |
7:00 pm | Silex-47 at Missouri Military Academy-41 - Final | |
7:00 pm | Borgia-59 at Rolla-53 - Final | |
7:30 pm | New Haven-36 at California-52 - Final | |
7:30 pm | Winfield-83 at Elsberry-60 - Final | |
8:30 pm | Troy Buchanan-70 vs Parkview-56 at Rolla - Final |
Boys Soccer
Time | Event | Score |
---|---|---|
10:00 am | Fair Grove-0 vs St. Pius X-4 at Soccer Park - Final | |
11:00 am | Glendale-1 vs Ladue-2 at Soccer Park - Final | |
12:00 pm | Maryville-0 vs Lutheran St. Charles-1 at Soccer Park - Final | |
1:30 pm | Van Horn-1 vs Fort Zumwalt South-4 at Soccer Park - Final | |
2:30 pm | Excelsior Springs-3 vs Perryville-4 at Soccer Park - Final | |
4:00 pm | Blue Springs-1 vs Jackson-2 at Soccer Park - Final | |
5:00 pm | Harrisonville-0 vs Whitfield-5 at Soccer Park - Final | |
7:00 pm | Rockhurst-2 vs John Burroughs-1 at Soccer Park - Final |
Football
Time | Event | Score |
---|---|---|
6:00 pm | Sacred Heart-Griffin-49 at Rochester-42 - Final | |
7:00 pm | St. Mary's-44 at Park Hills Central-7 - Final | |
7:00 pm | Fort Osage-35 at Grain Valley-0 - Final | |
7:00 pm | Lutheran St. Charles-49 vs Lift for Life-36 at Cardinal Ritter - Final | |
7:00 pm | Holt-31 at Chaminade-28 - Final | |
7:00 pm | West Plains-26 at Hannibal-35 - Final | |
7:00 pm | Summit-14 at Jackson-49 - Final | |
7:00 pm | St. Pius X (Kansas City)-42 at Pleasant Hill-13 - Final | |
7:00 pm | Lebanon-13 at Webb City-35 - Final | |
7:00 pm | Lee's Summit North-21 at CBC-28 - Final | |
7:00 pm | Smithville-29 at Lincoln College Prep-14 - Final |
Girls Basketball
Hockey
Time | Event | Score |
---|---|---|
7:15 pm | Holt-2 vs Duchesne-0 at Wentzville Ice Arena - Final | |
7:45 pm | Chaminade-3 vs Francis Howell-3 at Rec Plex South - Final | |
7:50 pm | John Burroughs-5 vs Priory-3 at Maryville Hockey Center - Final | |
8:10 pm | MICDS-2 vs Seckman-2 at Fenton Forum - Final | |
9:00 pm | Fort Zumwalt West-2 vs Timberland-3 at Wentzville Ice Arena - Final | |
9:30 pm | Francis Howell Central-0 vs Summit-15 at South County (Kennedy) - Final | |
9:30 pm | Parkway South-7 vs Fort Zumwalt East-2 at Rec Plex South - Final | |
9:30 pm | Marquette-0 vs Parkway West-1 at Maryville Hockey Center - Final | |
9:50 pm | Fort Zumwalt South-2 vs Northwest Cedar Hill-5 at Fenton Forum - Final |
Wrestling
Time | Event | Score |
---|---|---|
4:30 pm | Soldan vs Carnahan at Roosevelt |
+