Boys Basketball
Time | Event | Score |
---|---|---|
11:00 am | Gateway Legacy Christian-30 at DuBourg-36 - Final | |
12:00 pm | Tolton-70 vs CBC-72 at Cardinal Ritter - Final | |
12:30 pm | Nokomis-49 at Staunton-26 - Final | |
12:30 pm | Father McGivney-44 at Carlyle-54 - Final | |
1:00 pm | Gillespie-50 at Greenfield, Illinois-60 - Final | |
2:00 pm | Jennings-43 at Cardinal Ritter-52 - Final | |
2:30 pm | Piasa Southwestern-48 at Jerseyville-68 - Final | |
2:30 pm | Edwardsville-59 at Belleville West-49 - Final | |
2:30 pm | Collinsville-61 at Alton-40 - Final | |
2:30 pm | Belleville East-66 at East St. Louis-57 - Final | |
3:30 pm | Roxana-49 at Wood River-43 - Final | |
7:00 pm | Lutheran North-63 at Lutheran South-72 - Final |
Girls Basketball
Time | Event | Score |
---|---|---|
11:15 am | Hazelwood Central-33 vs Parkway Central-49 at Webster Groves - Final | |
11:30 am | Principia-31 at Wright City-54 - Final | |
12:00 pm | Washington-51 vs University City-37 at Borgia - Final | |
12:30 pm | Trinity-44 at DuBourg-18 - Final | |
1:00 pm | Newton-61 at Vandalia-49 - Final | |
1:00 pm | Ladue-50 vs Cor Jesu-62 at Webster Groves - Final | |
1:00 pm | Jerseyville-53 at Piasa Southwestern-44 - Final | |
1:30 pm | Summit-56 vs Parkway South-83 at Borgia - Final | |
2:00 pm | Roxana-53 at Wood River-47 - Final | |
2:00 pm | Lindbergh-46 at Clayton-40 - Final | |
2:30 pm | Alton-52 at Collinsville-44 - Final | |
2:30 pm | Althoff-50 at Belleville East-61 - Final | |
2:30 pm | Belleville West-37 at Edwardsville-57 - Final | |
2:45 pm | St. Joseph's-31 vs Cardinal Ritter-36 at Webster Groves - Final | |
3:00 pm | Fort Zumwalt South-41 at Borgia-52 - Final | |
3:00 pm | Staunton-38 at Nokomis-52 - Final | |
4:30 pm | Incarnate Word-61 at Webster Groves-50 - Final | |
5:00 pm | Lutheran North-44 at Lutheran South-51 - Final | |
6:00 pm | Tolton-44 vs Hickman-48 at Southern Boone - Final |
Girls Swimming
Time | Event | Score |
---|---|---|
9:00 am | GAC Diving Championships | |
2:30 pm | MWAA Championships |
Girls Wrestling
Time | Event | Score |
---|---|---|
10:00 am | District 1 Tournament | |
10:00 am | District 3 Tournament | |
10:00 am | District 2 Tournament |
Wrestling
Time | Event | Score |
---|---|---|
12:00 am | Seckman Invitational |
+