Baseball
Time | Event | Score |
---|---|---|
12:00 pm | Pattonville-4 at Oakville-5 - Final | |
12:00 pm | Lafayette-14 at Mehlville-4 - Final | |
12:30 pm | John Burroughs-2 vs St. Louis Patriots-10 at CarShield Field - Final | |
1:00 pm | Salem-0 at Sikeston-8 - Final | |
1:30 pm | Troy Buchanan-7 vs Summit-0 at Troy Buchanan - Final | |
2:00 pm | Francis Howell Central-2 at Parkway South-0 - Final | |
3:00 pm | Festus-10 at Fox-4 - Final | |
3:30 pm | De Soto-15 vs Salem-2 at Sikeston - Final | |
4:00 pm | Francis Howell-8 vs Seckman-3 at Francis Howell - Final | |
4:00 pm | Fort Zumwalt North-2 at Gateway Legacy Christian-12 - Final | |
4:00 pm | Winfield-4 at Lutheran South-9 - Final | |
4:00 pm | Northwest Cedar Hill-11 at Hazelwood West-6 - Final | |
4:00 pm | Francis Howell North-4 at Liberty (Wentzville)-14 - Final | |
4:00 pm | Timberland-10 at Holt-2 - Final | |
4:00 pm | Battle-10 vs Wright City-0 at Troy Buchanan - Final | |
4:15 pm | Westminster-2 at Parkway Central-6 - Final | |
4:15 pm | Duchesne-14 vs Warrenton-20 at Blanchette Park - Final | |
4:15 pm | St. Dominic-1 vs Windsor (Imperial)-2 at St. Dominic - Final | |
4:15 pm | Eureka-5 at Fort Zumwalt East-2 - Final | |
4:15 pm | O'Fallon Christian-15 at St. Charles West-5 - Final | |
4:15 pm | Trinity-3 at Lutheran North-6 - Final | |
4:15 pm | John Burroughs-0 at Chaminade-3 - Final | |
4:30 pm | Valle Catholic-14 at Jefferson-4 - Final | |
4:30 pm | Washington-7 at Sullivan-1 - Final | |
4:30 pm | CBC-3 vs Fort Zumwalt West-6 at Troy Buchanan - Final | |
4:30 pm | Hillsboro-7 at Jackson-20 - Final | |
4:30 pm | St. James-0 at Vienna-3 - Final | |
6:00 pm | DuBourg-0 vs Affton-10 at AfftonAA - Final | |
6:00 pm | De Soto-11 at Sikeston-6 - Final |
Boys Lacrosse
Time | Event | Score |
---|---|---|
4:30 pm | Vianney-15 at Priory-8 - Final | |
4:30 pm | CBC-14 at Westminster-5 - Final | |
5:00 pm | Seckman-5 at Eureka-6 - Final | |
6:00 pm | Fort Zumwalt West-1 vs Francis Howell-17 at Dames Park - Final |
Boys Soccer
Time | Event | Score |
---|---|---|
4:00 pm | Bayless-8 at Valley Park-0 - Final | |
4:15 pm | Hazelwood West-3 at University City-1 - Final | |
4:15 pm | Hazelwood Central-5 at McCluer-2 - Final | |
4:30 pm | Hillsboro, Illinois-1 at Greenville-0 - Final | |
4:30 pm | Mater Dei-1 at Breese Central-1 - Final | |
4:30 pm | STEAM Academy at MS-Berkeley-0 at Ritenour-5 - Final | |
6:00 pm | Lebanon, Illinois-0 at Columbia-11 - Final | |
6:30 pm | Collinsville-3 at Alton-1 - Final | |
6:30 pm | Granite City-0 vs Alton Marquette-0 at Gordon Moore Park - Final | |
7:00 pm | Edwardsville-3 at O'Fallon-4 - Final |
Boys Spring Golf
Time | Event | Score |
---|---|---|
6:00 pm | Jefferson, St. Pius X vs. Hillsboro | |
3:30 pm | Fort Zumwalt North-202 vs Fort Zumwalt South-180 at The Falls - Final | |
3:30 pm | St. Dominic-173 vs Lutheran St. Charles-222 at Bogey Hills - Final | |
3:30 pm | O'Fallon Christian-241 vs Trinity-236 at Eagle Springs - Final | |
4:00 pm | Fort Zumwalt East-214 at Warrenton-198 - Final | |
4:00 pm | Hermann-223 vs St. James-200 at St. James CC - Final | |
4:00 pm | Sullivan vs St. Clair at St. Clair GC | |
4:00 pm | Owensville, Pacific, Union |
Boys Tennis
Time | Event | Score |
---|---|---|
6:00 pm | Fort Zumwalt West at Fort Zumwalt South | |
3:30 pm | Timberland-8 at Fort Zumwalt East-1 - Final |
Boys Track
Time | Event | Score |
---|---|---|
3:00 pm | North County Meet |
Boys Volleyball
Time | Event | Score |
---|---|---|
4:30 pm | St. Mary's-1 at Vianney-3 - Final | |
5:30 pm | Seckman-0 at Fox-2 - Final |
Fall softball
Time | Event | Score |
---|---|---|
12:00 pm | Ste. Genevieve-12 at Valley Park-11 - Final | |
4:00 pm | Hazelwood West-16 at Hazelwood Central-4 - Final | |
4:15 pm | McCluer North-18 at McCluer-1 - Final | |
4:30 pm | STEAM Academy at MS-Berkeley at Clayton |
Girls Soccer
Time | Event | Score |
---|---|---|
4:15 pm | Notre Dame-3 vs Northwest Cedar Hill-0 at Fox - Final | |
5:00 pm | Canton-0 at Winfield-8 - Final | |
5:00 pm | Washington-5 at Pacific-1 - Final | |
6:00 pm | Rosati-Kain-1 at Fox-2 - Final | |
6:30 pm | North County-5 at De Soto-1 - Final |
Girls Tennis
Time | Event | Score |
---|---|---|
4:00 pm | Hazelwood East at McCluer | |
4:00 pm | Hazelwood West at Hazelwood Central | |
4:00 pm | University City at STEAM Academy at MS-Berkeley | |
4:00 pm | Ritenour at Pattonville |
Girls Track
Time | Event | Score |
---|---|---|
3:00 pm | North County Meet |
Girls Volleyball
Time | Event | Score |
---|---|---|
11:00 am | Hancock-3 at Valley Park-0 - Final | |
4:15 pm | STEAM Academy at MS-Berkeley-0 at Ritenour-3 - Final | |
4:15 pm | Hazelwood West-2 at Lift for Life-3 - Final | |
4:15 pm | Hazelwood Central-2 at McCluer North-3 - Final | |
5:00 pm | Nokomis at Gillespie | |
5:30 pm | Bayless-3 at Brentwood-0 - Final | |
6:00 pm | University City-0 at Hazelwood East-3 - Final | |
6:00 pm | Belleville West-0 at Edwardsville-2 - Final | |
6:00 pm | O'Fallon-2 at Alton-0 - Final | |
6:00 pm | Roxana-0 at Mater Dei-2 - Final | |
6:30 pm | Belleville East-0 at Collinsville-2 - Final | |
7:00 pm | Dupo at New Athens | |
7:00 pm | Red Bud-0 at Gibault-2 - Final | |
7:30 pm | Alton Marquette-0 at Freeburg-2 - Final | |
7:30 pm | Althoff-2 at Mount Vernon, Illinois-1 - Final |
Spring Softball
Time | Event | Score |
---|---|---|
4:30 pm | Park Hills Central-13 at Kingston-0 - Final | |
4:30 pm | Bismarck-0 at Potosi-17 - Final |
+