Boys Fall Golf
Time | Event | Score |
---|---|---|
3:30 pm | Jerseyville vs Alton at Rolling Hills | |
3:30 pm | Althoff vs Mater Dei at Bent Oak | |
3:30 pm | Collinsville vs Highland at Highland Country Club | |
4:00 pm | Gibault vs Father McGivney at Oak Brook Golf Club | |
4:00 pm | Metro-East Lutheran, Red Bud, Father McGivney at Marissa | |
4:00 pm | Pana vs Hillsboro, Illinois at Hillsboro CC | |
4:00 pm | Carrollton, Gillespie, Piasa Southwestern at Staunton | |
4:00 pm | Red Bud vs Chester at Chester CC |
Boys Soccer
Boys Swimming
Time | Event | Score |
---|---|---|
4:15 pm | Parkway Central at Parkway North |
Fall softball
Time | Event | Score |
---|---|---|
12:00 am | University City-16 at McCluer North-6 - Final | |
4:00 pm | St. Pius X-3 at Windsor (Imperial)-13 - Final | |
4:00 pm | DuBourg-0 at Valley Park-15 - Final | |
4:00 pm | Nerinx Hall-3 at Parkway Central-0 - Final | |
4:15 pm | Lindbergh-2 vs Hillsboro-11 at Kirkwood Athletic Association - Final | |
4:15 pm | Orchard Farm-1 at Hazelwood West-10 - Final | |
4:15 pm | Hancock-0 at Notre Dame-16 - Final | |
4:15 pm | Lafayette-2 vs Summit-3 at Kirkwood Athletic Association - Final | |
4:15 pm | Liberty (Wentzville)-1 at Timberland-5 - Final | |
4:15 pm | Holt-0 vs Washington-4 at Kirkwood Athletic Association - Final | |
4:15 pm | Fort Zumwalt North-4 at St. Charles West-8 - Final | |
4:15 pm | Francis Howell North-1 at Francis Howell Central-6 - Final | |
4:15 pm | St. Charles-10 at Westminster-0 - Final | |
4:15 pm | Sullivan-0 at Troy Buchanan-6 - Final | |
4:15 pm | Parkway North-6 at Parkway West-4 - Final | |
4:15 pm | Lutheran St. Charles-3 at Silex-18 - Final | |
4:15 pm | Affton-5 at Pattonville-16 - Final | |
4:15 pm | Warrenton-2 at St. Dominic-7 - Final | |
4:15 pm | Kirkwood-3 vs Marquette-9 at Kirkwood Athletic Association - Final | |
4:15 pm | Mehlville-2 at Ursuline-3 - Final | |
4:30 pm | Perryville at Kelly | |
4:30 pm | De Soto-0 at Lutheran South-15 - Final | |
4:30 pm | St. Clair-4 at Jefferson-16 - Final | |
4:30 pm | Seckman-6 vs Farmington-4 at Farmington Sports Complex - Final | |
4:30 pm | St. James-4 at Cuba-14 - Final | |
5:00 pm | Fort Zumwalt West-3 at Hickman-2 - Final | |
5:00 pm | Hermann-0 at South Callaway-12 - Final | |
6:00 pm | Fox-4 vs Marquette-10 at Kirkwood Athletic Association - Final | |
6:00 pm | Webster Groves-0 vs Summit-10 at Kirkwood Athletic Association - Final | |
6:00 pm | Fort Zumwalt South-2 vs Washington-6 at Kirkwood Athletic Association - Final | |
6:00 pm | Parkway South-5 vs Hillsboro-3 at Kirkwood Athletic Association - Final | |
7:45 pm | Kirkwood-7 vs Fox-14 at Kirkwood Athletic Association - Final | |
7:45 pm | Holt-6 vs Fort Zumwalt South-11 at Kirkwood Athletic Association - Final | |
7:45 pm | Lindbergh-13 vs Parkway South-9 at Kirkwood Athletic Association - Final | |
7:45 pm | Lafayette-12 vs Webster Groves-3 at Kirkwood Athletic Association - Final |
Field Hockey
Time | Event | Score |
---|---|---|
4:15 pm | Lindbergh-1 at Ursuline-0 - Final | |
4:15 pm | John Burroughs-2 at Villa Duchesne-5 - Final | |
4:30 pm | Nerinx Hall-1 at Visitation-5 - Final | |
4:30 pm | Summit-1 at Kirkwood-0 - Final | |
4:30 pm | Edwardsville-1 at Clayton-2 - Final | |
6:00 pm | Parkway South-2 at Parkway Central-0 - Final |
Girls Fall Golf
Time | Event | Score |
---|---|---|
12:00 am | Fort Zumwalt East at Liberty (Wentzville) | |
3:30 pm | Wright City vs Lutheran South at Paradise Valley GC | |
3:30 pm | Fox vs Parkway South at Crescent Farms | |
3:30 pm | Jerseyville-197 vs Mascoutah-174 at The Orchards GC - Final | |
3:30 pm | Civic Memorial, Father McGivney, Roxana at Alton Marquette | |
3:30 pm | Holt, North Point at Troy Buchanan | |
3:30 pm | Affton vs Parkway North at Quail Creek GC | |
3:30 pm | Parkway West vs Pattonville at The Quarry at Crystal Springs | |
3:30 pm | Oakville-211 vs Lindbergh-197 at Quail Creek GC - Final | |
3:30 pm | Lindbergh vs Oakville at Quail Creek GC | |
3:45 pm | Ladue, Marquette at Kirkwood | |
3:45 pm | John Burroughs-209 vs MICDS-225 at St. Louis CC - Final | |
4:00 pm | Breese Central, Columbia at Red Bud | |
4:00 pm | Marion at Carbondale | |
4:00 pm | Carrollton, Gillespie, Piasa SW at Staunton | |
4:00 pm | Cor Jesu, Wright City at Lutheran South | |
4:00 pm | Incarnate Word-203 vs Notre Dame-205 at Quail Creek GC - Final |
Girls Tennis
Time | Event | Score |
---|---|---|
6:00 pm | Parkway West Doubles Tournament | |
3:30 am | Timberland-9 at Fort Zumwalt South-0 - Final | |
3:30 pm | Hazelwood West-1 at St. Charles West-8 - Final | |
3:30 pm | Francis Howell Central at Fort Zumwalt East | |
4:00 pm | Pattonville-9 at McCluer North-0 - Final | |
4:00 pm | Carbondale at Benton, Illinois | |
4:00 pm | Highland at Waterloo | |
4:00 pm | Jerseyville at Mascoutah | |
4:00 pm | Granite City-1 at Civic Memorial-8 - Final | |
4:00 pm | Althoff at Collinsville | |
4:00 pm | Hazelwood Central at McCluer | |
4:00 pm | Nerinx Hall at Lindbergh | |
4:15 pm | Cape Girardeau Central at Oakville | |
4:30 pm | Lafayette at MICDS |
Girls Volleyball
+