Boys Basketball
Time | Event | Score |
---|---|---|
2:00 pm | Jefferson City-64 at Joplin-70 - Final | |
3:30 pm | Francis Howell-67 vs Nevada-14 at Joplin - Final | |
5:00 pm | William Chrisman-60 vs Carl Junction-42 at Joplin - Final | |
5:00 pm | Chaminade-48 vs Cardinal Hayes, N.Y.-65 at Bentonville West, Ark. - Final | |
5:30 pm | Normandy-52 at Confluence-100 - Final | |
5:45 pm | University City-51 at Hazelwood Central-55 - Final | |
6:00 pm | St. Clair-27 at Owensville-55 - Final | |
6:00 pm | Elsberry-50 vs Monroe City-58 at Clopton - Final | |
6:00 pm | Mount Olive-39 at Bunker Hill-43 - Final | |
6:00 pm | Clopton-52 vs Silex-31 at Clopton - Final | |
6:30 pm | Poplar Bluff-0 vs Webb City-2 at Joplin - Forfeit | |
6:30 pm | Cahokia at Lovejoy | |
7:00 pm | Lutheran South-24 at John Burroughs-58 - Final | |
7:30 pm | Wright City-75 vs Mark Twain-72 at Clopton - Final | |
7:30 pm | Dupo-29 at Roxana-59 - Final | |
7:30 pm | Louisiana-57 vs Winfield-61 at Clopton - Final | |
7:30 pm | Union-65 vs Pacific-47 at Owensville - Final |
Girls Basketball
Girls Swimming
Time | Event | Score |
---|---|---|
3:30 pm | Fort Zumwalt Quad | |
4:30 pm | Lafayette at Kirkwood | |
7:00 pm | Nancy Brandt Invitational-Finals | |
8:30 pm | Duchesne vs Francis Howell Central at Rec-Plex |
Girls Wrestling
Time | Event | Score |
---|---|---|
5:00 pm | Clayton at Affton | |
5:00 pm | Eureka at Marquette |
Hockey
Time | Event | Score |
---|---|---|
7:00 pm | Duchesne-2 vs Westminster-5 at South County Rink - Final | |
8:45 pm | Marquette-5 vs Edwardsville-0 at East Alton Ice Arena - Final |
Wrestling
Time | Event | Score |
---|---|---|
6:00 pm | Nixa at CBC - Postponed | |
6:00 pm | Seckman at CBC - Postponed | |
5:00 pm | Granite City-24 at Kirkwood-54 - Final | |
5:00 pm | Eureka at Marquette | |
5:00 pm | Clayton at Affton | |
6:00 pm | O'Fallon at Triad - Postponed | |
6:00 pm | Waterloo at Cahokia | |
6:00 pm | Wood River at Cahokia | |
6:00 pm | Roxana at Triad - Postponed |
+