Tuesday - October 25, 2022
AUG | SEP | OCT | NOV | DEC | JAN | FEB | MAR | APR | MAY | JUN
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


Boys Soccer
TimeEventScore
4:15 pmMcCluer at Jennings
Rivalry
4:15 pmPriory-5 at Principia-0 - Final
5-0
4:30 pmParkway West-2 at Pattonville-2 - Final
2-2
5:00 pmOakville-1 at St. Mary's-0 - Final
1-0
5:00 pmWindsor (Imperial)-2 at North County-1 - Final
2-1
6:00 pmParkway North-0 at Eureka-7 - Final
7-0
6:00 pmLadue-5 at Parkway Central-1 - Final
5-1
6:00 pmTroy Buchanan-3 at St. Charles-0 - Final
3-0
6:00 pmDuchesne-1 at North Point-6 - Final
6-1
6:30 pmWashington-0 at Liberty (Wentzville)-8 - Final
8-0
6:45 pmSt. Charles West-0 at Fort Zumwalt North-8 - Final
8-0
7:00 pmHolt-2 at Timberland-0 - Final
2-0

Boys Swimming
TimeEventScore
3:30 pmGAC Championship
Rivalry
4:15 pmSuburban Conference
Rivalry

Girls Volleyball
TimeEventScore
4:00 pmVashon-0 vs Miller Career-1 at Lift For Life - Forfeit
1-0
4:30 pmIncarnate Word-3 at Clayton-1 - Final
3-1
5:00 pmVilla Duchesne-0 vs Whitfield-3 at Duchesne - Final
3-0
5:30 pmMascoutah-2 at Civic Memorial-0 - Final
2-0
5:30 pmGranite City-0 at Edwardsville-2 - Final
2-0
6:00 pmMontgomery County-0 vs Hermann-3 at Montgomery County - Final
3-0
6:00 pmCahokia-0 vs Taylorville-2 at Jerseyville - Final
2-0
6:00 pmLawrenceville-0 vs Newton-2 at Salem, Illinois - Final
2-0
6:00 pmSt. Vincent-3 vs Meadow Heights-2 at Crystal City - Final
3-2
6:00 pmMount Vernon, Illinois-0 vs Centralia, Illinois-2 at Herrin - Final
2-0
6:00 pmLafayette-3 at Eureka-1 - Final
3-1
6:00 pmAlthoff-0 vs Freeburg-2 at Sparta - Final
2-0
6:00 pmAlton Marquette-0 vs Mater Dei-2 at Wesclin - Final
2-0
6:00 pmHannibal-1 vs Parkway Central-3 at Fort Zumwalt East - Final
3-1
6:00 pmLutheran St. Charles-3 at St. Charles-2 - Final
3-2
6:00 pmPotosi-0 vs Ste. Genevieve-3 at Park Hills Central - Final
3-0
6:00 pmMarion-2 at Olney Richland County-0 - Final
2-0
6:00 pmSt. Dominic-3 vs Timberland-0 at Francis Howell - Final
3-0
6:00 pmCollinsville-0 at Belleville East-2 - Final
2-0
6:00 pmMount Olive-0 vs Franklin-2 at Raymond Lincolnwood - Final
2-0
6:00 pmMadison, Illinois-0 at Gibault-2 - Final
2-0
6:00 pmBrentwood-0 at Maplewood-RH-3 - Final
3-0
6:00 pmSandoval-0 at Okawville-2 - Final
2-0
6:00 pmParkway West-1 vs Westminster-3 at Summit - Final
3-1
6:00 pmNorthwest Cedar Hill-0 vs Jackson-3 at Oakville - Final
3-0
6:00 pmWolf Lake Shawnee-0 vs Steeleville-2 at Zeigler-Royalton - Final
2-0
6:00 pmWest County (Leadwood)-0 at Jefferson-3 - Final
3-0
6:00 pmCarlinville-0 vs Breese Central-2 at Hillsboro, Illinois - Final
2-0
6:00 pmSt. Pius X-3 at Farmington-1 - Final
3-1
6:00 pmDu Quoin-0 vs Nashville-2 at Chester - Final
2-0
6:00 pmNerinx Hall-0 vs St. Joseph's-3 at Pattonville - Final
3-0
6:00 pmMarshall, Illinois-0 vs Robinson-2 at Shelbyville - Final
2-0
6:00 pmCentralia, Mo.-1 at Hallsville-3 - Final
3-1
6:00 pmGateway STEM-3 vs Confluence-0 at Soldan - Final
3-0
6:30 pmAlton-1 vs Belleville West-2 at Edwardsville - Final
2-1
6:30 pmTriad-2 vs Highland-1 at Civic Memorial - Final
2-1
7:00 pmDupo-0 vs Metro-East Lutheran-2 at Gibault - Final
2-0
7:00 pmBunker Hill-0 vs Greenfield, Illinois-2 at Raymond Lincolnwood - Final
2-0
7:00 pmStaunton-2 at Hillsboro, Illinois-0 - Final
2-0
7:00 pmColumbia-1 vs Pinckneyville-2 at Sparta - Final
2-1
7:00 pmElkville Elverado-0 vs Cobden-2 at Zeigler-Royalton - Final
2-0
7:00 pmLebanon, Illinois-0 vs Father McGivney-2 at Okawville - Final
2-0
7:00 pmMattoon-1 vs Carbondale-2 at Olney Richland County - Final
2-1
7:00 pmVandalia-0 at Shelbyville-2 - Final
2-0
7:00 pmEffingham-0 at Herrin-2 - Final
2-0
7:00 pmWaterloo-2 at Jerseyville-0 - Final
2-0
7:00 pmPana-2 at Salem, Illinois-0 - Final
2-0
7:00 pmRoxana-2 at Wesclin-1 - Final
2-1
7:00 pmMurphysboro-0 vs Carterville-2 at Chester - Final
2-0

+