Thursday - January 5, 2023
AUG | SEP | OCT | NOV | DEC | JAN | FEB | MAR | APR | MAY | JUN
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


Boys Basketball
TimeEventScore
4:30 pmMetro at Crossroads College Prep
Rivalry
5:30 pmSt. James at Washington
Rivalry
5:30 pmBrentwood at Valley Park
Rivalry
6:00 pmHazelwood Central at University City
Rivalry
6:00 pmMarquette at Pattonville
Rivalry
6:00 pmMedicine and Bioscience at Gateway Science Academy
Rivalry
7:00 pmSeckman at Affton
Rivalry
7:00 pmMexico at Bowling Green
Rivalry
7:00 pmBayless at St. Mary's
Rivalry
7:00 pmChaminade at Whitfield
Rivalry
7:00 pmMaplewood-RH at Hancock
Rivalry
7:30 pmMulberry Grove at Father McGivney
Rivalry

Girls Basketball
TimeEventScore
4:00 pmConfluence at Valley Park
Rivalry
4:15 pmUnion vs TBD at Lutheran South - In Progress (1)
0-0
4:30 pmMedicine and Bioscience at Gateway Science Academy
Rivalry
5:30 pmMexico at Bowling Green
Rivalry
5:30 pmSummit at Hazelwood West
Rivalry
5:30 pmKingston at St. Vincent
Rivalry
5:30 pmMaplewood-RH at Hancock
Rivalry
5:30 pmArcadia Valley at Jefferson
Rivalry
6:00 pmSteeleville at St. James
Rivalry
6:00 pmStaunton at Greenville
Rivalry
6:00 pmFort Zumwalt South at Kirkwood
Rivalry
6:00 pmAlthoff at Marion
Rivalry
6:00 pmLebanon, Illinois at Valmeyer
Rivalry
6:00 pmCentralia, Illinois at Carbondale
Rivalry
6:00 pmMetro at Crossroads College Prep
Rivalry
6:00 pmLutheran St. Charles at Tolton
Rivalry
6:00 pmGillespie at Litchfield
Rivalry
6:00 pmHermann at Montgomery County
Rivalry
6:00 pmPana at Piasa Southwestern
Rivalry
6:15 pmHamilton County at Mount Vernon, Illinois
Rivalry
7:00 pmVirden North Mac at Carlinville
Rivalry
7:00 pmCardinal Ritter at Duchesne
Rivalry
7:00 pmPotosi at Sullivan
Rivalry
7:00 pmPrincipia at Lutheran North
Rivalry
7:00 pmNotre Dame at St. Dominic
Rivalry
7:00 pmHillsboro at Windsor (Imperial)
Rivalry
7:00 pmO'Fallon Christian at Borgia
Rivalry
7:00 pmFestus at Mehlville
Rivalry
7:00 pmDe Soto at Perryville
Rivalry
7:00 pmSeckman at St. Clair
Rivalry
7:15 pmOkawville at Carlyle
Rivalry
7:30 pmMascoutah at Civic Memorial
Rivalry
7:30 pmWood River at Breese Central
Rivalry
7:30 pmEdwardsville at Collinsville
Rivalry
7:30 pmCuba at New Haven
Rivalry
7:30 pmSt. Pius X at Scott City
Rivalry
7:30 pmBelleville East at Belleville West
Rivalry
7:30 pmTriad at Jerseyville
Rivalry
7:30 pmSalem, Illinois at Roxana
Rivalry
7:30 pmEast St. Louis at O'Fallon
Rivalry
7:30 pmFreeburg at Columbia
Rivalry
7:45 pmFather McGivney at Gibault
Rivalry

Girls Swimming
TimeEventScore
3:30 pmDuchesne at Francis Howell Central
3:30 pmFort Zumwalt Quad
4:00 pmWestminster at MICDS
4:15 pmLafayette at Parkway North
4:30 pmNerinx Hall at Kirkwood
6:00 pmLutheran South vs Notre Dame at Chaminade
8:30 pmLiberty (Wentzville) at St. Dominic

Girls Wrestling
TimeEventScore
4:30 pmJohn Burroughs/Brentwood/Westminster
5:00 pmFZE Quad

Hockey
TimeEventScore
6:30 pmCBC vs Chaminade at Queeny Recreational Complex
Rivalry
8:15 pmLadue vs MICDS at Queeny Recreational Complex
Rivalry
8:30 pmSLUH vs Edwardsville at RP Lumber Center
Rivalry

Wrestling
TimeEventScore
4:30 pmJohn Burroughs/Brentwood/Westminster
5:00 pmFZE Quad
5:00 pmFestus Tri
6:00 pmTriad, O'Fallon at Roxana
6:00 pmMascoutah, Washington and Kirkwood at Granite City
6:00 pmCarlinville Quad

+