Results
Latest 250 Results
Date | Time | Event | Final |
---|---|---|---|
4:30 pm | Fort Zumwalt South-2 vs Webster Groves-1 at Soccer Park - Final | ||
2:00 pm | CBC-1 vs De Smet-0 at Soccer Park - Final | ||
12:00 pm | Van Horn vs Glendale at Soccer Park - Final | ||
10:00 am | Rockhurst-2 vs Lee's Summit-1 at Soccer Park - Final | ||
6:00 pm | Van Horn-2 vs Fort Zumwalt South-5 at Soccer Park - Final | ||
4:00 pm | Glendale-0 vs Webster Groves-4 at Soccer Park - Final | ||
2:00 pm | Rockhurst-0 vs CBC-3 at Soccer Park - Final | ||
12:00 pm | Lee's Summit-0 vs De Smet-1 at Soccer Park - Final | ||
6:00 pm | Parkway Central-1 at Fort Zumwalt South-2 - Final | ||
5:00 pm | Helias-1 at Van Horn-4 - Final | ||
4:00 pm | Barstow-3 vs Principia-2 at Soccer Park - Final | ||
2:00 pm | Farmington-0 vs Webster Groves-3 at Kirkwood - Final | ||
2:00 pm | St. Charles West-0 vs John Burroughs-3 at Soccer Park - Final | ||
1:00 pm | CBC-3 at Chaminade-1 - Final | ||
1:00 pm | Lee's Summit-1 at Rock Bridge-0 - Final | ||
1:00 pm | De Smet-1 at Marquette-0 - Final | ||
1:00 pm | Glendale-6 at Neosho-2 - Final | ||
12:00 pm | Rockhurst-3 at Liberty North-1 - Final | ||
12:00 pm | Lutheran North-0 vs Fair Grove-6 at Soccer Park - Final | ||
10:00 am | Pembroke Hill-0 vs Monett-3 at Soccer Park - Final | ||
4:00 pm | Fair Grove-1 vs Principia-6 at Soccer Park - Final | ||
2:00 pm | Barstow-4 vs Lutheran North-2 at Soccer Park - Final | ||
12:00 pm | Monett-0 vs John Burroughs-1 at Soccer Park - Final | ||
10:00 am | Pembroke Hill-0 vs St. Charles West-1 at Soccer Park - Final | ||
6:00 pm | Liberty North-3 at Park Hill-2 - Final | ||
6:00 pm | Blue Springs South-1 at Rockhurst-7 - Final | ||
6:00 pm | Chaminade-1 at Fort Zumwalt West-0 - Final | ||
6:00 pm | Holt-0 at CBC-1 - Final | ||
6:00 pm | Rock Bridge-2 at Ozark-1 - Final | ||
6:00 pm | Marquette-2 at Oakville-0 - Final | ||
6:00 pm | Jackson-0 at De Smet-1 - Final | ||
6:00 pm | Van Horn-3 at Kearney-2 - Final | ||
6:00 pm | Helias-4 at Harrisonville-3 - Final | ||
6:00 pm | Fort Zumwalt South-2 at Liberty (Wentzville)-1 - Final | ||
6:00 pm | Ladue-4 at Parkway Central-5 - Final | ||
6:00 pm | Parkview-1 at Neosho-2 - Final | ||
6:00 pm | Rolla-0 at Glendale-2 - Final | ||
6:00 pm | Farmington-5 at Windsor (Imperial)-0 - Final | ||
5:30 pm | Joplin-0 at Lee's Summit-10 - Final | ||
2:30 pm | Webster Groves-1 at Priory-0 - Final | ||
7:00 pm | Libertyville-0 vs Naperville North-1 at Hoffman Estates - Final | ||
6:00 pm | Principia-1 at Saxony Lutheran-0 - Final | ||
5:00 pm | Collinsville-3 vs Lake Park-2 at Hoffman Estates - Final | ||
4:00 pm | St. Charles West-6 at O'Fallon Christian-1 - Final | ||
2:00 pm | Lutheran North-2 at Cole Camp-1 - Final | ||
2:00 pm | Laquey-2 vs Fair Grove-5 at Cooper Soccer Complex - Final | ||
1:00 pm | Peoria Notre Dame-3 vs Crystal Lake South-4 at Hoffman Estates - Final | ||
1:00 pm | Pembroke Hill-2 at St. Pius X KC-0 - Final | ||
1:00 pm | Monett-2 at Southern Boone-1 - Final | ||
1:00 pm | John Burroughs-2 at Cape Notre Dame-1 - Final | ||
12:00 pm | Barstow-1 at Lone Jack-0 - Final | ||
12:00 pm | Priory-2 vs Summit-1 at Westminster - Final | ||
11:00 am | Chicago St. Ignatius-2 vs Gibault-1 at Hoffman Estates - Final | ||
7:00 pm | Collinsville-0 vs Libertyville-1 at Hoffman Estates - Final | ||
5:00 pm | Naperville North-1 vs Lake Park-0 at Hoffman Estates - Final | ||
3:00 pm | Chicago St. Ignatius-1 vs Peoria Notre Dame-2 at Hoffman Estates - Final | ||
1:00 pm | Crystal Lake South-2 vs Gibault-1 at Hoffman Estates - Final | ||
6:00 pm | Cape Girardeau Central-1 vs Farmington-6 at Sikeston Complex - Final | ||
6:00 pm | Borgia-0 at Liberty (Wentzville)-5 - Final | ||
6:00 pm | St. Charles-1 at Parkway Central-2 - Final | ||
6:00 pm | Pattonville-0 at De Smet-1 - Final | ||
6:00 pm | CBC-2 at Vianney-0 - Final | ||
6:00 pm | Holt-2 at Timberland-0 - Final | ||
6:00 pm | Northwest Cedar Hill-1 vs Jackson-2 at Seckman - Final | ||
6:00 pm | Francis Howell-0 at Fort Zumwalt West-1 - Final | ||
6:00 pm | Parkway South-1 at Marquette-3 - Final | ||
6:00 pm | St. Dominic-0 vs Fort Zumwalt South-2 at St. Dominic - Final | ||
6:00 pm | St. Mary's-0 vs Webster Groves-3 at Gateway STEM - Final | ||
5:00 pm | Windsor (Imperial)-2 at Hillsboro-1 - Final | ||
6:30 pm | Chicago Mount Carmel-0 vs Collinsville-2 at Bradley-Bourbonnais - Final | ||
6:00 pm | Union-0 at Rolla-6 - Final | ||
4:15 pm | Ladue-2 at Clayton-1 - Final | ||
7:00 pm | Borgia-1 vs Washington-0 at Liberty (Wentzville) - Final | ||
7:00 pm | St. Charles-2 vs Parkway North-1 at Parkway Central - Final | ||
7:00 pm | Northwest Cedar Hill-2 at Seckman-0 - Final | ||
7:00 pm | Francis Howell Central-3 at Fort Zumwalt West-4 - Final | ||
7:00 pm | Hannibal-0 at St. Dominic-2 - Final | ||
7:00 pm | Affton-1 vs St. Mary's-5 at Gateway STEM - Final | ||
6:30 pm | Pattonville-2 vs Francis Howell North-1 at De Smet - Final | ||
6:30 pm | Lindbergh-1 at Vianney-2 - Final | ||
6:00 pm | Pembroke Hill-4 at Guadalupe Centers Charter-1 - Final | ||
6:00 pm | Southern Boone-2 vs St. Michael the Archangel-1 at Lee's Summit - Final | ||
6:00 pm | Monett-2 at Springfield Catholic-1 - Final | ||
6:00 pm | Cape Notre Dame-2 vs Bayless-0 at Mehlville - Final | ||
6:00 pm | Gibault-2 vs Springfield, Illinois-0 at Chatham Glenwood - Final | ||
6:00 pm | Oakville-3 at SLUH-0 - Final | ||
6:00 pm | Eureka-0 vs Parkway South-3 at Marquette - Final | ||
5:00 pm | Sikeston-0 vs Farmington-3 at Sikeston Complex - Final | ||
5:00 pm | Warrenton-0 at Liberty (Wentzville)-10 - Final | ||
5:00 pm | McCluer-0 at Parkway Central-10 - Final | ||
5:00 pm | Poplar Bluff-0 vs Jackson-2 at Seckman - Final | ||
5:00 pm | Fort Zumwalt North-0 vs Francis Howell-6 at Fort Zumwalt West - Final | ||
5:00 pm | Fort Zumwalt East-0 vs Fort Zumwalt South-10 at St. Dominic - Final | ||
4:30 pm | Hazelwood West-0 at De Smet-6 - Final | ||
4:30 pm | Kirkwood-1 vs CBC-4 at Vianney - Final | ||
4:30 pm | Webster Groves-7 at Gateway STEM-0 - Final | ||
4:00 pm | St. Pius X KC-1 at Maryville-0 - Final | ||
4:00 pm | O'Fallon Christian-6 at Missouri Military Academy-4 - Final | ||
4:00 pm | St. Charles West-3 vs Whitfield-2 at Creve Coeur Soccer Complex - Final | ||
4:00 pm | Roosevelt-0 at John Burroughs-10 - Final | ||
4:00 pm | Priory-3 at Westminster-0 - Final | ||
4:00 pm | Lafayette-0 at Marquette-2 - Final | ||
2:00 pm | Parkway West-0 vs Summit-2 at Westminster - Final | ||
7:00 pm | Camdenton-0 vs Union-1 at Rolla - Final | ||
7:00 pm | Battle-1 at Timberland-3 - Final | ||
6:30 pm | De Soto-1 at Windsor (Imperial)-5 - Final | ||
6:00 pm | Hazelwood East-0 at Clayton-10 - Final | ||
5:00 pm | Pacific-0 at Rolla-3 - Final | ||
5:00 pm | Troy Buchanan-0 vs Holt-7 at Timberland - Final | ||
5:00 pm | Festus-0 at Hillsboro-9 - Final | ||
4:00 pm | Ladue-2 vs MICDS-1 at Clayton - Final | ||
4:00 pm | Ritenour-0 vs Chaminade-5 at Chaminade - Final | ||
4:30 pm | Fox-0 vs Oakville-4 at SLUH - Final | ||
3:00 pm | Hazelwood Central-0 vs Ritenour-1 at Chaminade - Final | ||
3:00 pm | Gibault-2 vs Columbia-1 at Belleville West - Final | ||
2:45 pm | Mehlville-1 at SLUH-2 - Final | ||
2:00 pm | Brentwood-0 at Principia-7 - Final | ||
1:00 pm | McCluer North-0 at Chaminade-7 - Final | ||
8:00 am | Tower Grove Christian-8 vs St. Louis Christian-1 at Joplin - Final | ||
6:00 pm | Normal Community-1 vs Collinsville-2 at Collinsville - Final | ||
7:00 pm | Vianney-2 at Mehlville-1 - Final | ||
7:00 pm | Marquette-2 at Francis Howell Central-1 - Final | ||
6:30 pm | Trinity-0 at St. Charles West-3 - Final | ||
6:30 pm | Bayless-1 at Lutheran South-0 - Final | ||
6:30 pm | Battle-0 at Warrenton-1 - Final | ||
6:30 pm | Holt-1 at Liberty (Wentzville)-0 - Final | ||
6:30 pm | Timberland-2 at Washington-1 - Final | ||
6:30 pm | Festus-0 at Cape Girardeau Central-5 - Final | ||
6:00 pm | Brentwood-1 vs Valley Park-0 at Principia - Final | ||
6:00 pm | Ladue-3 at Lafayette-2 - Final | ||
6:00 pm | Northwest Cedar Hill-1 at Pattonville-4 - Final | ||
6:00 pm | Troy Buchanan-2 at St. Charles-1 - Final | ||
6:00 pm | Parkway Central-4 at Affton-1 - Final | ||
6:00 pm | Summit-1 at Eureka-0 - Final | ||
6:00 pm | Fort Zumwalt North-3 at Parkway North-4 - Final | ||
5:30 pm | Fort Zumwalt South-4 at Fort Zumwalt West-5 - Final | ||
5:00 pm | Windsor (Imperial)-2 at Pacific-1 - Final | ||
4:30 pm | Fulton-1 vs O'Fallon Christian-8 at Winfield - Final | ||
4:30 pm | Roosevelt-1 at Cardinal Ritter-0 - Final | ||
4:15 pm | Fort Zumwalt East-3 at Hazelwood West-2 - Final | ||
4:15 pm | St. Dominic-1 at Chaminade-3 - Final | ||
4:00 pm | Whitfield-1 vs Lutheran St. Charles-0 at Creve Coeur Soccer Complex - Final | ||
4:00 pm | Metro-0 at Principia-4 - Final | ||
2:00 pm | Blue Ridge Chr.-2 vs Tower Grove Christian-1 at Joplin - Final | ||
11:00 am | Overland Christian (Kan.)-0 vs Tower Grove Christian-6 at Joplin - Final | ||
6:00 pm | Cape Notre Dame-3 vs St. Pius X-0 at Perryville - Final | ||
6:00 pm | McKinley-0 vs Saxony Lutheran-4 at St. Paul Lutheran (Farmington) - Final | ||
6:00 pm | Kirkwood-1 at St. Mary's-2 - Final | ||
6:00 pm | Clayton-5 at Ritenour-1 - Final | ||
4:30 pm | Westminster-2 at Lindbergh-3 - Final | ||
4:15 pm | Parkway West-1 at Hazelwood West-0 - Final | ||
4:15 pm | MICDS-1 at Lafayette-2 - Final | ||
4:15 pm | Oakville-3 at Seckman-0 - Final | ||
4:00 pm | University City-0 vs John Burroughs-7 at Gateway STEM - Final | ||
4:00 pm | Crossroads College Prep-1 vs Lutheran North-4 at Lutheran North - Final | ||
7:00 pm | Althoff-1 vs Quincy Notre Dame-3 at Raymond Lincolnwood - Final | ||
7:00 pm | Orchard Farm-1 at St. Charles West-3 - Final | ||
7:00 pm | Fort Zumwalt East-1 at Francis Howell Central-8 - Final | ||
7:00 pm | Marquette-1 at Mehlville-0 - Final | ||
7:00 pm | Francis Howell-3 at Fort Zumwalt South-1 - Final | ||
6:45 pm | Borgia-0 at St. Dominic-2 - Final | ||
6:30 pm | Edwardsville-1 at Collinsville-2 - Final | ||
6:30 pm | Lift for Life-1 vs Roosevelt-6 at Cardinal Ritter - Final | ||
6:30 pm | Gibault-2 vs Carbondale-1 at Triad - Final | ||
6:30 pm | Jackson-1 at De Smet-3 - Final | ||
6:30 pm | Windsor (Imperial)-0 at Northwest Cedar Hill-1 - Final | ||
6:30 pm | Troy Buchanan-3 at Washington-2 - Final | ||
6:15 pm | DuBourg-0 at Lutheran South-1 - Final | ||
6:00 pm | Elsberry-0 vs O'Fallon Christian-10 at Winfield - Final | ||
6:00 pm | University City-2 vs Soldan-1 at Gateway STEM - Final | ||
6:00 pm | Pacific-2 at Seckman-3 - Final | ||
6:00 pm | Holt-8 at St. Charles-0 - Final | ||
6:00 pm | Liberty (Wentzville)-0 at Timberland-1 - Final | ||
6:00 pm | Hazelwood West-5 at Affton-4 - Final | ||
6:00 pm | Lafayette-0 at Summit-1 - Final | ||
6:00 pm | Eureka-1 at Kirkwood-1 - Final | ||
6:00 pm | Lindbergh-3 at Oakville-2 - Final | ||
6:00 pm | Clayton-3 at Fox-1 - Final | ||
6:00 pm | Parkway North-0 at Parkway South-4 - Final | ||
5:30 pm | Vianney-1 at Helias-0 - Final | ||
5:30 pm | CBC-4 at Fort Zumwalt West-0 - Final | ||
5:00 pm | Minooka-0 at Normal Community-1 - Final | ||
5:00 pm | Duchesne-1 vs Trinity-2 at St. Charles West - Final | ||
5:00 pm | Warrenton-1 at Union-2 - Final | ||
5:00 pm | Sikeston-6 at Festus-1 - Final | ||
4:30 pm | Hancock-0 vs Bayless-6 at Lutheran South - Final | ||
4:30 pm | Metro-2 vs Maplewood-RH-1 at Principia - Final | ||
4:30 pm | Marion-0 vs Columbia-2 at Triad - Final | ||
4:30 pm | Parkway Central-0 at Pattonville-3 - Final | ||
4:15 pm | Cardinal Ritter-3 vs North Tech-2 at Cardinal Ritter - Final | ||
4:15 pm | Parkway West-6 at Ritenour-0 - Final | ||
4:00 pm | Fulton-5 at Winfield-1 - Final | ||
4:00 pm | Gateway Science Academy-0 vs John Burroughs-10 at Gateway STEM - Final | ||
4:00 pm | Crossroads College Prep-4 vs Canton-1 at Lutheran North - Final | ||
4:00 pm | Webster Groves-1 vs Ladue-2 at Ladue West Campus - Final | ||
7:00 pm | McKinley-9 at St. Paul Lutheran (Farmington)-2 - Final | ||
6:30 pm | Lindbergh-3 at Farmington-4 - Final | ||
6:30 pm | Windsor (Imperial)-0 at North County-2 - Final | ||
6:30 pm | Fox-2 at Hillsboro-1 - Final | ||
6:00 pm | Cape Notre Dame-1 at Perryville-0 - Final | ||
6:00 pm | Parkway North-0 at Francis Howell North-4 - Final | ||
5:45 pm | Hannibal-1 at Troy Buchanan-2 - Final | ||
5:00 pm | Carnahan-0 vs Saxony Lutheran-10 at St. Paul Lutheran (Farmington) - Final | ||
5:00 pm | De Soto-5 at Pacific-2 - Final | ||
4:30 pm | Vashon-3 at Cardinal Ritter-4 - Final | ||
4:30 pm | Northwest Cedar Hill-1 at Parkway Central-3 - Final | ||
4:15 pm | St. Mary's-0 at Priory-4 - Final | ||
4:00 pm | Sullivan-0 vs Whitfield-6 at Creve Coeur Soccer Complex - Final | ||
4:00 pm | St. Clair-0 vs Lutheran St. Charles-7 at Creve Coeur Soccer Complex - Final | ||
4:00 pm | Fredericktown-1 vs St. Pius X-3 at Perryville - Final | ||
4:00 pm | Medicine and Bioscience-0 at Lutheran North-4 - Final | ||
4:00 pm | St. Charles-0 at Hazelwood West-4 - Final | ||
3:00 pm | Quincy-0 at Collinsville-3 - Final | ||
1:00 pm | Father McGivney-1 at Althoff-2 - Final | ||
12:00 pm | Lindbergh-0 at Vianney-2 - Final | ||
12:00 pm | St. Dominic-3 at Duchesne-0 - Final | ||
11:45 am | Summit-5 vs Ladue-1 at Ladue West Campus - Final | ||
11:00 am | Carterville-4 vs Marion-5 at Carbondale - Final | ||
11:00 am | Columbia-3 vs Alton Marquette-2 at Bethalto Sports Complex - Final | ||
9:00 am | University City-0 at MICDS-5 - Final | ||
7:00 pm | St. Charles-0 at Fort Zumwalt North-9 - Final | ||
6:30 pm | Vianney-1 at Fort Zumwalt West-0 - Final | ||
6:00 pm | Triad-0 vs Gibault-3 at Waterloo - Final | ||
6:00 pm | Anna-Jonesboro-1 at Carbondale-2 - Final | ||
6:00 pm | Cape Girardeau Central-1 at St. Charles West-4 - Final | ||
6:00 pm | Timberland-1 at Holt-5 - Final | ||
5:45 pm | SLUH-2 at Parkway South-1 - Final | ||
5:00 pm | O'Fallon-1 vs Edwardsville-3 at O'Fallon - Final | ||
4:30 pm | Cape Notre Dame-2 at Bayless-2 - Final | ||
4:30 pm | Ladue-2 at Eureka-0 - Final | ||
4:15 pm | John Burroughs-4 vs Whitfield-0 at Creve Coeur Soccer Complex - Final | ||
4:00 pm | University City-2 at Maplewood-RH-1 - Final | ||
4:00 pm | Parkway West-3 vs Webster Groves-1 at Selma Field - Final | ||
3:30 pm | Parkway Central-1 vs Clayton-0 at Gay Field - Final | ||
7:00 pm | Warrenton-1 at Hannibal-6 - Final | ||
7:00 pm | Francis Howell North-0 at Francis Howell Central-3 - Final | ||
7:00 pm | Fort Zumwalt East-2 at Fort Zumwalt North-3 - Final | ||
7:00 pm | Oakville-4 at Mehlville-1 - Final | ||
6:30 pm | Farmington-9 at Saxony Lutheran-0 - Final | ||
6:00 pm | Holt-4 at Troy Buchanan-0 - Final | ||
6:00 pm | Bayless-2 at Principia-1 - Final | ||
6:00 pm | Lutheran St. Charles-0 at O'Fallon Christian-2 - Final | ||
6:00 pm | SLUH-1 at St. Dominic-2 - Final | ||
6:00 pm | Francis Howell-3 at Timberland-0 - Final | ||
6:00 pm | Pattonville-0 at Parkway South-2 - Final | ||
6:00 pm | Fox-1 at Northwest Cedar Hill-6 - Final | ||
6:00 pm | Affton-0 at Parkway West-10 - Final | ||
6:00 pm | Ritenour-3 at Parkway North-1 - Final | ||
6:00 pm | St. Mary's-2 at Hillsboro-3 - Final | ||
6:00 pm | St. Pius X-0 at Lutheran South-3 - Final |