Results


Latest 250 Results
DateTimeEventFinal
10-06
4:30 pmNewton-2 at Salem, Illinois-1 - Final
2-1
10-06
4:30 pmSummit-1 at Webster Groves-5 - Final
5-1
10-06
4:15 pmPrincipia-8 at Lutheran North-0 - Final
8-0
10-06
4:15 pmSTEAM Academy at MS-Berkeley-3 at Hazelwood West-4 - Final
4-3
10-06
4:15 pmAffton-3 at Ritenour-0 - Final
3-0
10-06
4:00 pmMcCluer-5 at Hazelwood East-2 - Final
5-2
10-05
6:45 pmWashington-2 at Union-7 - Final
7-2
10-05
6:30 pmAlthoff-4 vs Gibault-1 at Oerter Park - Final
4-1
10-05
6:30 pmMater Dei-1 at Belleville West-1 - Final
1-1
10-05
6:00 pmBayless-3 at Fox-2 - Final
3-2
10-05
6:00 pmEureka-1 at Lafayette-2 - Final
2-1
10-05
6:00 pmWestminster-2 at Parkway South-1 - Final
2-1
10-05
5:30 pmHolt-1 at Fort Zumwalt West-2 - Final
2-1
10-05
5:00 pmRoxana-2 at Staunton-1 - Final
2-1
10-05
4:30 pmSt. Pius X-2 at Brentwood-1 - Final
2-1
10-05
4:30 pmFreeburg-4 at Lebanon, Illinois-0 - Final
4-0
10-05
4:15 pmGateway Legacy Christian-7 at Orchard Farm-0 - Final
7-0
10-05
4:15 pmSTEAM Academy at MS-Berkeley-7 at Jennings-0 - Final
7-0
10-04
7:15 pmTimberland-1 at Francis Howell-4 - Final
4-1
10-04
7:00 pmHillsboro-0 at Farmington-4 - Final
4-0
10-04
7:00 pmDe Smet-2 at CBC-1 - Final
2-1
10-04
6:45 pmFort Zumwalt East-4 at Washington-0 - Final
4-0
10-04
6:30 pmVianney-2 at SLUH-3 - Final
3-2
10-04
6:30 pmBelleville East-2 at Belleville West-1 - Final
2-1
10-04
6:30 pmAlthoff-8 at Mount Vernon, Illinois-0 - Final
8-0
10-04
6:30 pmChaminade-3 at Summit-2 - Final
3-2
10-04
6:30 pmO'Fallon-2 at Edwardsville-1 - Final
2-1
10-04
6:30 pmAlton-0 at Collinsville-4 - Final
4-0
10-04
6:00 pmSt. Charles West-0 at St. Charles-2 - Final
2-0
10-04
6:00 pmLutheran South-2 at Windsor (Imperial)-0 - Final
2-0
10-04
6:00 pmLindbergh-1 at Eureka-0 - Final
1-0
10-04
6:00 pmFort Zumwalt North-2 at Holt-3 - Final
3-2
10-04
6:00 pmPattonville-1 at Duchesne-2 - Final
2-1
10-04
6:00 pmAffton-1 at St. Mary's-2 - Final
2-1
10-04
6:00 pmColumbia-2 at Roxana-0 - Final
2-0
10-04
6:00 pmFestus-0 at De Soto-7 - Final
7-0
10-04
6:00 pmStaunton-1 at Carlinville-4 - Final
4-1
10-04
6:00 pmBorgia-0 at St. Dominic-8 - Final
8-0
10-04
6:00 pmLafayette-1 at Seckman-0 - Final
1-0
10-04
5:45 pmJerseyville-2 at Waterloo-8 - Final
8-2
10-04
5:45 pmMascoutah-0 at Triad-3 - Final
3-0
10-04
5:45 pmHighland-1 at Civic Memorial-6 - Final
6-1
10-04
5:30 pmValley Park-4 at Maplewood-RH-1 - Final
4-1
10-04
5:00 pmPacific-2 at Sullivan-0 - Final
2-0
10-04
5:00 pmSikeston-0 at Perryville-2 - Final
2-0
10-04
5:00 pmLebanon, Illinois-0 at Mater Dei-6 - Final
6-0
10-04
4:30 pmKirkwood-0 at Webster Groves-2 - Final
2-0
10-04
4:30 pmWinfield-3 at Warrenton-2 - Final
3-2
10-04
4:30 pmMetro-East Lutheran-1 at Maryville Christian-6 - Final
6-1
10-04
4:30 pmHazelwood East-0 at STEAM Academy at MS-Berkeley-6 - Final
6-0
10-04
4:30 pmFreeburg-3 at Wesclin-1 - Final
3-1
10-04
4:30 pmCardinal Ritter-0 at DuBourg-8 - Final
8-0
10-04
4:30 pmSalem, Illinois-6 vs Wood River-5 at Wood River Soccer - Final
6-5
10-04
4:30 pmBreese Central-7 at Carlyle-0 - Final
7-0
10-04
4:30 pmAlton Marquette-4 at Father McGivney-1 - Final
4-1
10-04
4:15 pmNorth Point-0 at Orchard Farm-2 - Final
2-0
10-04
4:15 pmWestminster-2 at MICDS-1 - Final
2-1
10-04
4:15 pmNorthwest Cedar Hill-2 at Parkway South-0 - Final
2-0
10-04
4:00 pmMcCluer-9 at McCluer North-2 - Final
9-2
10-04
4:00 pmHancock-0 at Brentwood-8 - Final
8-0
10-04
3:45 pmFrancis Howell Central-2 vs Francis Howell North-1 at Lou Fusz Soccer Park - Final
2-1
10-04
3:30 pmChristian Fellowship-2 at Wright City-4 - Final
4-2
10-03
7:00 pmMarquette-3 at Clayton-0 - Final
3-0
10-03
7:00 pmFox-1 at Parkway North-3 - Final
3-1
10-03
7:00 pmWhitfield-8 at St. Charles West-0 - Final
8-0
10-03
7:00 pmAlton Marquette-4 at Columbia-1 - Final
4-1
10-03
6:30 pmSeckman-1 at Jackson-0 - Final
1-0
10-03
6:30 pmPriory-5 at Bayless-0 - Final
5-0
10-03
6:00 pmRitenour-3 at St. Charles-2 - Final
3-2
10-03
6:00 pmTroy Buchanan-3 at North Point-0 - Final
3-0
10-03
6:00 pmTriad-3 at Rochester-0 - Final
3-0
10-03
5:45 pmCollinsville-2 at Waterloo-0 - Final
2-0
10-03
5:00 pmNorth County-0 at Pacific-4 - Final
4-0
10-03
5:00 pmGateway Science Academy-1 at Union-2 - Final
2-1
10-03
5:00 pmFather McGivney-1 at Granite City-0 - Final
1-0
10-03
5:00 pmAffton-5 at Windsor (Imperial)-1 - Final
5-1
10-03
5:00 pmBorgia-3 at St. Pius X-0 - Final
3-0
10-03
4:30 pmGateway STEM-1 at Soldan-3 - Final
3-1
10-03
4:30 pmFreeburg-7 at Pinckneyville-0 - Final
7-0
10-03
4:30 pmLiberty (Wentzville)-1 at Chaminade-2 - Final
2-1
10-03
4:30 pmCarlyle-0 at Wesclin-8 - Final
8-0
10-03
4:30 pmLindbergh-4 vs Ladue-2 at Ladue West Campus - Final
4-2
10-03
4:30 pmMater Dei-0 at Hillsboro, Illinois-2 - Final
2-0
10-03
4:30 pmHancock-5 at Hazelwood East-6 - Final
6-5
10-03
4:15 pmSTEAM Academy at MS-Berkeley-2 at McCluer-1 - Final
2-1
10-03
4:00 pmFulton-3 at Winfield-4 - Final
4-3
10-03
4:00 pmHazelwood Central-1 at Hazelwood West-3 - Final
3-1
10-01
3:00 pmCarl Junction-0 vs Hillsboro-2 at Camdenton - Final
2-0
10-01
2:30 pmTriad-6 vs Alton Marquette-1 at Gordon Moore Park - Final
6-1
10-01
12:00 pmColumbia-2 vs Arlington Heights St. Viator-1 at Burlington, Iowa - Final
2-1
10-01
12:00 pmAlthoff-1 vs Wheaton Academy-0 at Burlington, Iowa - Final
1-0
10-01
12:00 pmMehlville-1 at SLUH-3 - Final
3-1
10-01
12:00 pmFort Zumwalt South-1 vs O'Fallon-1 at SLUH - Final
1-1
10-01
12:00 pmSt. Mary's-1 at Tolton Catholic-3 - Final
3-1
10-01
12:00 pmKirkwood-1 at Summit-3 - Final
3-1
10-01
12:00 pmTimberland-0 at Parkway West-4 - Final
4-0
10-01
11:00 amRoxana-8 vs Wood River-2 at Wood River Soccer - Final
8-2
10-01
11:00 amBreese Central-1 at Civic Memorial-11 - Final
11-1
10-01
10:30 amTroy Buchanan-1 at Francis Howell-0 - Final
1-0
10-01
10:00 amFather McGivney-9 at Metro-East Lutheran-2 - Final
9-2
10-01
10:00 amChaminade-5 vs Saxony Lutheran-1 at SLUH - Final
5-1
10-01
10:00 amCollinsville-2 vs Parkway South-2 at SLUH - Final
2-2
10-01
10:00 amDe Smet-2 at Priory-1 - Final
2-1
10-01
9:00 amRolla-4 vs Hillsboro-3 at Camdenton - Final
4-3
09-30
6:30 pmMascoutah-0 at Freeburg-1 - Final
1-0
09-30
6:30 pmFather McGivney-1 vs Gibault-0 at Oerter Park - Final
1-0
09-30
5:30 pmValley Park-0 at Bayless-3 - Final
3-0
09-30
5:15 pmAlthoff-5 vs Elmhurst Timothy Christian-0 at Burlington, Iowa - Final
5-0
09-30
4:30 pmHazelwood East-0 at Wright City-7 - Final
7-0
09-30
4:30 pmHazelwood Central-8 at Jennings-0 - Final
8-0
09-30
4:30 pmBrentwood-7 at Crossroads College Prep-0 - Final
7-0
09-30
4:15 pmParkway West-1 at Orchard Farm-0 - Final
1-0
09-30
4:15 pmPerryville-0 at Northwest Cedar Hill-3 - Final
3-0
09-30
4:15 pmLadue-4 at MICDS-1 - Final
4-1
09-30
4:00 pmHillsboro-2 at Camdenton-1 - Final
2-1
09-30
4:00 pmParkway Central-0 at John Burroughs-2 - Final
2-0
09-30
4:00 pmHancock-0 at Maplewood-RH-5 - Final
5-0
09-30
4:00 pmAlton-2 at Hazelwood West-1 - Final
2-1
09-30
3:30 pmSpringfield, Illinois-3 vs Highland-1 at Burlington, Iowa - Final
3-1
09-30
1:30 pmNormal University High-0 vs Columbia-1 at Burlington, Iowa - Final
1-0
09-30
12:00 pmAlthoff-2 vs Arlington Heights St. Viator-0 at Burlington, Iowa - Final
2-0
09-29
8:00 pmCBC-3 at St. Dominic-2 - Final
3-2
09-29
7:15 pmParkway South-0 at SLUH-7 - Final
7-0
09-29
7:00 pmOrchard Farm-2 at St. Charles West-1 - Final
2-1
09-29
7:00 pmVianney-1 at De Smet-2 - Final
2-1
09-29
7:00 pmFort Zumwalt West-0 at Timberland-1 - Final
1-0
09-29
6:45 pmHolt-0 at Fort Zumwalt East-1 - Final
1-0
09-29
6:30 pmLiberty (Wentzville)-2 at Fort Zumwalt North-1 - Final
2-1
09-29
6:30 pmLutheran South-3 at De Soto-2 - Final
3-2
09-29
6:30 pmAlthoff-4 at Marion-1 - Final
4-1
09-29
6:30 pmEdwardsville-1 at Belleville East-0 - Final
1-0
09-29
6:30 pmCarlinville-5 at Virden North Mac-0 - Final
5-0
09-29
6:30 pmSullivan-0 at Borgia-6 - Final
6-0
09-29
6:30 pmAlton-1 at Belleville West-3 - Final
3-1
09-29
6:15 pmMaplewood-RH-1 at Principia-7 - Final
7-1
09-29
6:00 pmEureka-1 at Marquette-2 - Final
2-1
09-29
6:00 pmPattonville-1 at Seckman-0 - Final
1-0
09-29
6:00 pmO'Fallon Christian-2 at Duchesne-6 - Final
6-2
09-29
6:00 pmFox-0 at Affton-8 - Final
8-0
09-29
6:00 pmMater Dei-0 vs Alton Marquette-7 at Gordon Moore Park - Final
7-0
09-29
5:45 pmFrancis Howell North-2 at Troy Buchanan-1 - Final
2-1
09-29
5:30 pmFarmington-0 at Webster Groves-2 - Final
2-0
09-29
5:30 pmRitenour-3 at Parkway North-1 - Final
3-1
09-29
5:15 pmSaxony Lutheran-0 vs Fort Zumwalt South-2 at Chaminade - Final
2-0
09-29
5:00 pmMehlville-2 vs Collinsville-3 at SLUH - Final
3-2
09-29
5:00 pmPana-0 at Staunton-10 - Final
10-0
09-29
5:00 pmDuBourg-1 at Lutheran St. Charles-2 - Final
2-1
09-29
5:00 pmGreenville-2 at Litchfield-0 - Final
2-0
09-29
5:00 pmPacific-3 at Union-0 - Final
3-0
09-29
5:00 pmSt. Pius X-0 at Perryville-3 - Final
3-0
09-29
4:30 pmRaymond Lincolnwood-12 at Vandalia-1 - Final
12-1
09-29
4:30 pmWarrenton-0 at North Point-4 - Final
4-0
09-29
4:30 pmGranite City-4 at Breese Central-2 - Final
4-2
09-29
4:30 pmWesclin-0 at Lebanon, Illinois-1 - Final
1-0
09-29
4:30 pmCarlyle-2 at Valmeyer-5 - Final
5-2
09-29
4:30 pmWaterloo-8 at Maryville Christian-0 - Final
8-0
09-29
4:30 pmCivic Memorial-1 at Father McGivney-2 - Final
2-1
09-29
4:30 pmGibault-1 at Kirkwood-4 - Final
4-1
09-29
4:15 pmPriory-1 at Whitfield-2 - Final
2-1
09-29
4:15 pmSt. Charles-0 at Winfield-1 - Final
1-0
09-29
4:15 pmUniversity City-3 at McCluer-2 - Final
3-2
09-29
4:00 pmNorth County-1 at Valley Park-3 - Final
3-1
09-29
4:00 pmMcCluer North-0 at STEAM Academy at MS-Berkeley-8 - Final
8-0
09-29
4:00 pmHazelwood West-6 at Hazelwood East-1 - Final
6-1
09-29
4:00 pmGateway Science Academy-2 at Bayless-1 - Final
2-1
09-29
3:45 pmO'Fallon-1 at Chaminade-4 - Final
4-1
09-29
8:45 amColumbia-0 vs Wheaton Academy-4 at Burlington, Iowa - Final
4-0
09-28
6:30 pmFredericktown-0 at Windsor (Imperial)-6 - Final
6-0
09-28
6:30 pmSt. Louis Christian-1 at De Soto-4 - Final
4-1
09-28
6:00 pmLadue-1 at Francis Howell Central-2 - Final
2-1
09-28
6:00 pmOakville-2 at Northwest Cedar Hill-3 - Final
3-2
09-28
5:00 pmCarlyle-0 at Freeburg-9 - Final
9-0
09-28
5:00 pmWebster Groves-4 at Lafayette-1 - Final
4-1
09-28
4:30 pmOlney Richland County-2 at Salem, Illinois-1 - Final
2-1
09-28
4:30 pmMetro-3 at Roosevelt-0 - Final
3-0
09-28
4:30 pmParkway Central-5 at Pattonville-1 - Final
5-1
09-28
4:30 pmSoldan-5 vs Medicine and Bioscience-3 at Southwest - Final
5-3
09-28
4:30 pmRoxana-0 at Jerseyville-7 - Final
7-0
09-28
4:30 pmGateway Science Academy-7 at Valmeyer-0 - Final
7-0
09-28
4:30 pmMetro-East Lutheran-0 vs Alton Marquette-10 at Gordon Moore Park - Final
10-0
09-28
4:15 pmSt. Dominic-1 at Westminster-2 - Final
2-1
09-28
4:15 pmClayton-3 at MICDS-2 - Final
3-2
09-28
4:15 pmWood River-1 at Civic Memorial-8 - Final
8-1
09-28
4:00 pmAlton-7 at McCluer North-0 - Final
7-0
09-27
7:30 pmAffton-2 at Seckman-0 - Final
2-0
09-27
7:15 pmCollinsville-1 vs Chaminade-2 at SLUH - Final
2-1
09-27
6:45 pmGateway Legacy Christian-3 at Liberty (Wentzville)-1 - Final
3-1
09-27
6:45 pmUnion-1 at Helias-0 - Final
1-0
09-27
6:30 pmParkway South-1 vs Saxony Lutheran-0 at SLUH - Final
1-0
09-27
6:30 pmGranite City-1 at Mascoutah-1 - Final
1-1
09-27
6:30 pmAlthoff-3 at Belleville East-2 - Final
3-2
09-27
6:30 pmTriad-2 at Belleville West-0 - Final
2-0
09-27
6:15 pmLafayette-1 at Vianney-3 - Final
3-1
09-27
6:00 pmWinfield-1 at St. Charles West-3 - Final
3-1
09-27
6:00 pmNorth Point-5 at St. Charles-1 - Final
5-1
09-27
6:00 pmLutheran St. Charles-0 at Farmington-4 - Final
4-0
09-27
6:00 pmDuBourg-2 at O'Fallon Christian-1 - Final
2-1
09-27
6:00 pmFather McGivney at Mater Dei - Final
Results
09-27
6:00 pmWashington-0 at Holt-7 - Final
7-0
09-27
5:45 pmColumbia-2 at Waterloo-2 - Final
2-2
09-27
5:45 pmAlton Marquette-6 at Highland-0 - Final
6-0
09-27
5:30 pmO'Fallon-3 vs Mehlville-1 at SLUH - Final
3-1
09-27
5:30 pmLindbergh-0 at De Smet-1 - Final
1-0
09-27
5:30 pmFrancis Howell-2 at Fort Zumwalt West-0 - Final
2-0
09-27
5:30 pmHillsboro, Illinois-1 at Carlinville-0 - Final
1-0
09-27
5:00 pmWright City-4 at Sullivan-1 - Final
4-1
09-27
5:00 pmGateway Science Academy-1 at St. Mary's-2 - Final
2-1
09-27
5:00 pmOrchard Farm-8 at Warrenton-0 - Final
8-0
09-27
5:00 pmFreeburg-4 at Roxana-0 - Final
4-0
09-27
5:00 pmEureka-2 at Cape Girardeau Central-1 - Final
2-1
09-27
5:00 pmDe Soto-0 at Perryville-1 - Final
1-0
09-27
5:00 pmWindsor (Imperial)-7 at Festus-1 - Final
7-1
09-27
4:30 pmSalem, Illinois-2 at Altamont-1 - Final
2-1
09-27
4:30 pmSTEAM Academy at MS-Berkeley-1 at University City-2 - Final
2-1
09-27
4:30 pmStaunton-3 at Greenville-2 - Final
3-2
09-27
4:30 pmCBC-5 at Kirkwood-2 - Final
5-2
09-27
4:15 pmPrincipia-2 at Westminster-3 - Final
3-2
09-27
4:15 pmParkway North-1 at Pattonville-4 - Final
4-1
09-27
4:15 pmMICDS-2 at Lutheran South-1 - Final
2-1
09-27
4:15 pmPriory-8 at Lutheran North-0 - Final
8-0
09-27
4:15 pmMcCluer North-0 at Hazelwood West-5 - Final
5-0
09-27
4:00 pmCape Notre Dame-2 at St. Pius X-0 - Final
2-0
09-27
4:00 pmHazelwood Central-8 at Hazelwood East-0 - Final
8-0
09-27
4:00 pmCrossroads College Prep-0 at Maplewood-RH-5 - Final
5-0
09-27
4:00 pmFox-0 at Ritenour-1 - Final
1-0
09-27
4:00 pmHancock-0 at Valley Park-6 - Final
6-0
09-27
4:00 pmBayless-4 at Brentwood-2 - Final
4-2
09-27
3:45 pmFort Zumwalt South-0 at SLUH-4 - Final
4-0
09-27
3:45 pmJohn Burroughs-0 at Whitfield-3 - Final
3-0
09-27
3:45 pmTimberland-0 vs Francis Howell North-1 at Lou Fusz Soccer Park - Final
1-0
09-26
7:00 pmHighland-1 at Columbia-3 - Final
3-1
09-26
6:30 pmSeckman-0 at Northwest Cedar Hill-3 - Final
3-0
09-26
6:30 pmSt. Pius X-2 at Hillsboro-3 - Final
3-2
09-26
6:30 pmAlton-2 vs Alton Marquette-1 at Public School Stadium - Final
2-1
09-26
6:00 pmTroy Buchanan-0 at Holt-1 - Final
1-0
09-26
6:00 pmSt. Charles-0 at Duchesne-1 - Final
1-0
09-26
6:00 pmLiberty (Wentzville)-2 at Francis Howell Central-1 - Final
2-1
09-26
6:00 pmBorgia-1 at North Point-3 - Final
3-1
09-26
6:00 pmOakville-3 at Fox-0 - Final
3-0
09-26
6:00 pmFrancis Howell-2 at Eureka-3 - Final
3-2
09-26
6:00 pmCBC-2 at Summit-3 - Final
3-2
09-26
5:00 pmCarlinville-0 at Jerseyville-3 - Final
3-0
09-26
4:30 pmSt. Louis Christian-0 at Wright City-3 - Final
3-0
09-26
4:30 pmValmeyer-1 at Wesclin-8 - Final
8-1
09-26
4:30 pmMetro-6 at Soldan-1 - Final
6-1
09-26
4:30 pmBrentwood-5 at University City-1 - Final
5-1
09-26
4:30 pmGreenville-5 vs Wood River-1 at GCS Ballpark - Final
5-1
09-26
4:15 pmHazelwood East-2 at McCluer-10 - Final
10-2
09-26
4:15 pmGranite City-1 at Civic Memorial-4 - Final
4-1
09-26
4:15 pmGibault-0 at Webster Groves-7 - Final
7-0