Schedule
Time | Event | Score |
---|---|---|
3:45 pm | Francis Howell Central-5 vs Francis Howell North-0 at Lou Fusz Soccer Park - Final | |
4:00 pm | Cor Jesu-1 at Visitation-2 - Final | |
4:00 pm | Ladue-0 at John Burroughs-1 - Final | |
4:00 pm | Valley Park-5 vs Hancock-1 at Heine Meine - Final | |
4:00 pm | Rosati-Kain-0 at Notre Dame-8 - Final | |
4:00 pm | Mehlville-0 vs Seckman-3 at Windsor (Imperial) - Final | |
4:00 pm | Gibault-1 at St. Pius X-4 - Final | |
4:15 pm | McCluer North-1 at Affton-8 - Final | |
4:15 pm | Lutheran North-0 at Lutheran South-8 - Final | |
4:15 pm | Warrenton-0 at Winfield-2 - Final | |
4:15 pm | Alton Marquette-6 at Hazelwood Central-0 - Final | |
4:15 pm | Soldan-6 vs STEAM Academy at MS-Berkeley-2 at STEAM Academy at MS-Berkeley - Final | |
4:15 pm | Medicine and Bioscience-1 at Principia-2 - Final | |
4:30 pm | Hazelwood West-5 at University City-2 - Final | |
4:30 pm | Crossroads College Prep-0 at Brentwood-7 - Final | |
5:00 pm | Breese Central-0 at Columbia-6 - Final | |
5:00 pm | St. Clair-2 at Sullivan-3 - Final | |
5:00 pm | Freeburg-12 at Wood River-0 - Final | |
5:00 pm | Northwest Cedar Hill-6 at Fredericktown-0 - Final | |
5:00 pm | Borgia-2 at Tolton-1 - Final | |
5:00 pm | Carlinville-5 at Virden North Mac-0 - Final | |
5:00 pm | Saxony Lutheran-0 vs St. Louis Patriots-2 at BMAC - Final | |
5:00 pm | Belleville West-0 at Edwardsville-4 - Final | |
5:00 pm | De Soto-0 at Sikeston-1 - Final | |
5:30 pm | Ritenour-1 at Parkway North-9 - Final | |
5:30 pm | Jerseyville-0 at Civic Memorial-8 - Final | |
5:30 pm | Highland-0 at Mascoutah-3 - Final | |
5:45 pm | Triad-0 at Waterloo-1 - Final | |
6:00 pm | Orchard Farm-1 at North Point-2 - Final | |
6:00 pm | Pacific-4 vs St. Vincent-5 at Windsor (Imperial) - Final | |
6:00 pm | Francis Howell-1 vs Timberland-0 at Timberland - Final | |
6:00 pm | Fort Zumwalt West-2 at Troy Buchanan-0 - Final | |
6:00 pm | St. Joseph's-5 at Marquette-1 - Final | |
6:00 pm | Lafayette-3 at Summit-0 - Final | |
6:00 pm | St. Dominic-2 at Duchesne-1 - Final | |
6:00 pm | Ursuline-1 at Oakville-4 - Final | |
6:00 pm | Holt-2 at Fort Zumwalt North-3 - Final | |
6:00 pm | DuBourg-2 at O'Fallon Christian-0 - Final | |
6:30 pm | Hillsboro-6 at North County-0 - Final | |
6:30 pm | Collinsville-0 at Alton-1 - Final | |
6:30 pm | O'Fallon-4 at Belleville East-0 - Final | |
6:45 pm | Washington-1 at Fort Zumwalt East-5 - Final | |
7:00 pm | St. Charles-5 at St. Charles West-0 - Final | |
7:00 pm | Eureka-4 at Parkway Central-0 - Final |
+