Results
Latest 250 Results
Date | Time | Event | Final |
---|---|---|---|
5:00 pm | Blair Oaks-3 vs Chillicothe-2 at Killian Softball Complex - Final | ||
4:00 pm | Perryville-0 vs Sullivan-5 at Killian Softball Complex - Final | ||
11:00 am | Blair Oaks-4 vs Sullivan-0 at Killian Softball Complex - Final | ||
11:00 am | Chillicothe-3 vs Perryville-1 at Killian Softball Complex - Final | ||
6:30 pm | Rolla-0 vs Washington-11 at Killian Softball Complex - Final | ||
5:15 pm | Incarnate Word-5 vs Platte County-12 at Springfield Central - Final | ||
4:45 pm | Parkway South-3 vs Blue Springs South-12 at JFK Stadium (Springfield) - Final | ||
4:00 pm | Francis Howell Central-5 vs Lee's Summit West-6 at Killian Softball Complex - Final | ||
12:15 pm | Incarnate Word-4 vs Rolla-9 at Springfield Central - Final | ||
12:15 pm | Platte County-0 vs Washington-10 at JFK Stadium (Springfield) - Final | ||
10:00 am | Blue Springs South-11 vs Francis Howell Central-15 at Springfield Central - Final | ||
10:00 am | Lee's Summit West-19 vs Parkway South-1 at JFK Stadium (Springfield) - Final | ||
3:30 pm | Troy Buchanan-2 at Francis Howell Central-3 - Final | ||
5:00 pm | Webb City-9 at Rolla-10 - Final | ||
5:00 pm | Platte County-10 at Nevada-0 - Final | ||
5:00 pm | Farmington-1 vs Washington-6 at Farmington - Final | ||
4:30 pm | Poplar Bluff-2 vs Parkway South-3 at Poplar Bluff - Final | ||
4:00 pm | Warrenton-2 at Incarnate Word-3 - Final | ||
4:00 pm | Nixa-2 at Blue Springs South-6 - Final | ||
4:00 pm | Liberty North-3 at Lee's Summit West-4 - Final | ||
6:00 pm | Chillicothe-11 at Holden-0 - Final | ||
5:00 pm | Fulton-1 at Blair Oaks-6 - Final | ||
5:00 pm | Logan-Rogersville-0 at Sullivan-7 - Final | ||
4:30 pm | St. Charles West-4 at Perryville-10 - Final | ||
2:00 pm | Poplar Bluff-6 vs Cape Notre Dame-5 at Fox - Final | ||
7:00 pm | St. Charles West-9 vs Westminster-7 at Lindenwood University - Final | ||
5:00 pm | Francis Howell-7 vs Francis Howell Central-8 at Lindenwood University - Final | ||
4:00 pm | Timberland-0 at Troy Buchanan-4 - Final | ||
3:00 pm | Parkway North-4 at Warrenton-6 - Final | ||
1:00 pm | Parkway South-4 vs Marquette-0 at Chesterfield AA - Final | ||
1:00 pm | Washington-8 vs Summit-4 at Chesterfield AA - Final | ||
1:00 pm | Van-Far-4 at Silex-14 - Final | ||
11:00 am | Poplar Bluff-11 vs Oakville-7 at Fox - Final | ||
11:00 am | Owensville-3 at Sullivan-10 - Final | ||
10:00 am | Hillsboro-2 vs Farmington-4 at Festus - Final | ||
10:00 am | Perryville-7 vs Doniphan-6 at Bayless - Final | ||
10:00 am | Elsberry-11 at Valley Park-0 - Final | ||
7:00 pm | Lutheran St. Charles-3 vs Westminster-18 at Lindenwood University - Final | ||
6:30 pm | Windsor (Imperial)-0 vs Hillsboro-12 at Festus - Final | ||
6:00 pm | McCluer North-1 vs Incarnate Word-18 at Clayton - Final | ||
6:00 pm | Owensville-8 vs Lutheran South-2 at Sullivan - Final | ||
5:00 pm | Festus-0 vs Farmington-15 at Festus - Final | ||
5:00 pm | St. Charles West-31 vs Orchard Farm-30 at Lindenwood University - Final | ||
4:30 pm | Hazelwood East-14 vs McCluer North-15 at Clayton - Final | ||
4:30 pm | Ursuline-7 at Sullivan-17 - Final | ||
4:30 pm | St. Pius X-1 vs Perryville-11 at Bayless - Final | ||
3:00 pm | Rosati-Kain-0 vs Incarnate Word-20 at Clayton - Final | ||
3:00 pm | Fredericktown-0 vs Doniphan-10 at Bayless - Final | ||
1:30 pm | Cape Notre Dame-3 vs Jackson-1 at Fox - Final | ||
6:45 pm | Community R-6-4 vs Van-Far-6 at Silex - Final | ||
6:00 pm | Timberland-9 vs Holt-1 at Troy Buchanan - Final | ||
6:00 pm | Sikeston-3 vs Windsor (Imperial)-6 at Festus - Final | ||
6:00 pm | St. James-3 vs Owensville-12 at Sullivan - Final | ||
5:00 pm | Clopton-1 at Silex-2 - Final | ||
4:30 pm | North County-4 at Festus-7 - Final | ||
4:30 pm | Borgia-3 vs Ursuline-5 at Sullivan - Final | ||
4:30 pm | STEAM Academy at MS-Berkeley-0 at Lutheran St. Charles-17 - Final | ||
4:30 pm | Metro-0 at Westminster-15 - Final | ||
4:15 pm | University City-9 at St. Charles West-19 - Final | ||
4:15 pm | Normandy-0 at Orchard Farm-15 - Final | ||
4:00 pm | McCluer-2 at Hazelwood East-15 - Final | ||
4:00 pm | Riverview Gardens-3 at McCluer North-20 - Final | ||
4:00 pm | Rosati-Kain-19 at Clayton-7 - Final | ||
4:00 pm | Fort Zumwalt South-1 at Troy Buchanan-5 - Final | ||
4:00 pm | Marquette-3 at Lafayette-1 - Final | ||
4:00 pm | Fort Zumwalt East-1 vs Parkway North-9 at Warrenton - Final | ||
4:00 pm | Webster Groves-6 at Washington-11 - Final | ||
4:00 pm | St. Joseph's-0 at Summit-13 - Final | ||
4:00 pm | DuBourg-0 vs Elsberry-8 at Meramec Levee Recreation Park - Final | ||
4:00 pm | Jefferson-5 at Valley Park-19 - Final | ||
3:30 pm | Parkway West-0 at Francis Howell-11 - Final | ||
2:00 pm | Hannibal-0 at Warrenton-10 - Final | ||
1:00 pm | Francis Howell North-5 vs Francis Howell Central-7 at Francis Howell - Final | ||
1:00 pm | Parkway South-6 vs Eureka-5 at Lafayette - Final | ||
6:00 pm | Roosevelt-0 at Incarnate Word-7 - Final | ||
6:45 pm | New Haven-0 vs Clopton-9 at Silex - Final | ||
6:00 pm | Cape Girardeau Central-1 vs Hillsboro-11 at Festus - Final | ||
6:00 pm | Cuba-4 vs Lutheran South-14 at Sullivan - Final | ||
5:30 pm | Herculaneum-1 vs St. Pius X-11 at AfftonAA - Final | ||
5:30 pm | Bayless-0 vs Perryville-11 at AfftonAA - Final | ||
5:00 pm | Cor Jesu-0 at Washington-15 - Final | ||
5:00 pm | Wellsville-0 vs Community R-6-11 at Silex - Final | ||
4:30 pm | Wright City-2 vs Hallsville-9 at Mexico - Final | ||
4:30 pm | De Soto-3 vs Farmington-22 at Festus - Final | ||
4:30 pm | St. Clair-0 at Sullivan-15 - Final | ||
4:15 pm | Soldan-0 at Normandy-7 - Final | ||
4:00 pm | Holt-6 vs Fort Zumwalt West-0 at Troy Buchanan - Final | ||
4:00 pm | Fort Zumwalt South-7 vs St. Dominic-0 at Troy Buchanan - Final | ||
4:00 pm | Kirkwood-0 at Lafayette-8 - Final | ||
4:00 pm | Lebanon-0 at Marquette-10 - Final | ||
4:00 pm | Northwest Cedar Hill-1 at Parkway South-11 - Final | ||
4:00 pm | Waynesville-0 at Eureka-10 - Final | ||
4:00 pm | Parkway Central-0 vs Fort Zumwalt East-6 at Warrenton - Final | ||
4:00 pm | Hannibal-6 vs St. Charles-0 at Kiwanis Park - Final | ||
4:00 pm | Pacific-0 at Webster Groves-4 - Final | ||
4:00 pm | St. Joseph's-12 vs Nerinx Hall-1 at Kirkwood Athletic Association - Final | ||
4:00 pm | Affton-0 at Summit-15 - Final | ||
4:00 pm | Fredericktown-5 vs Notre Dame-3 at AfftonAA - Final | ||
4:00 pm | Hancock-0 vs Doniphan-17 at AfftonAA - Final | ||
4:00 pm | Gateway Science Academy-0 vs DuBourg-15 at Meramec Levee Recreation Park - Final | ||
4:00 pm | Brentwood-0 vs Elsberry-15 at Meramec Levee Recreation Park - Final | ||
4:00 pm | Hermann-5 vs Jefferson-15 at Valley Park - Final | ||
3:30 pm | Pattonville-0 at Francis Howell-15 - Final | ||
3:30 pm | Ritenour-1 at Parkway West-9 - Final | ||
3:30 pm | Hazelwood West-1 at Francis Howell North-11 - Final | ||
3:30 pm | Mehlville-1 vs Poplar Bluff-3 at Seckman - Final | ||
3:30 pm | Cape Notre Dame-4 at Fox-1 - Final | ||
2:00 pm | Liberty (Wentzville)-4 vs Timberland-6 at Troy Buchanan - Final | ||
2:00 pm | Fort Zumwalt North-0 at Troy Buchanan-7 - Final | ||
2:00 pm | North Point-0 vs Parkway North-10 at Kiwanis Park - Final | ||
2:00 pm | Ladue-0 at Warrenton-15 - Final | ||
1:30 pm | Lindbergh-6 vs Oakville-8 at Seckman - Final | ||
1:30 pm | Seckman-1 vs Jackson-11 at Fox - Final | ||
11:00 am | Union-0 vs Capital City-15 at Rolla - Final | ||
4:30 pm | Washington-17 at Union-1 - Final | ||
4:15 pm | Fox-8 vs Summit-9 at Fox - Final | ||
4:00 pm | Lutheran St. Charles-2 at Borgia-12 - Final | ||
4:30 am | Affton-2 at Windsor (Imperial)-16 - Final | ||
4:00 pm | Francis Howell-2 vs Willard-3 at Rolla - Final | ||
4:00 pm | Helias-21 vs Northwest Cedar Hill-3 at Rolla - Final | ||
4:00 pm | Webster Groves-6 vs Sullivan-7 at Rolla - Final | ||
2:00 pm | Pacific-5 vs Fort Zumwalt North-9 at Rolla - Final | ||
2:00 pm | Timberland-11 vs Neosho-3 at Rolla - Final | ||
1:00 pm | Cape Notre Dame-2 at Eureka-4 - Final | ||
12:00 pm | Tolton Catholic-4 vs Francis Howell-6 at Rolla - Final | ||
12:00 pm | Sullivan-15 vs Pacific-2 at Rolla - Final | ||
11:00 am | Cape Notre Dame-10 at Eureka-12 - Final | ||
10:00 am | Fort Zumwalt North-4 vs Webster Groves-6 at Rolla - Final | ||
10:00 am | Timberland-7 vs Northwest Cedar Hill-10 at Rolla - Final | ||
10:00 am | Union-4 vs Belle-5 at Rolla - Final | ||
12:00 am | Cor Jesu-12 vs Belle-2 at Rolla - Final | ||
6:45 pm | Belle-4 vs Pacific-8 at Rolla - Final | ||
6:45 pm | Willard-4 vs Timberland-2 at Rolla - Final | ||
6:30 pm | Rolla-9 vs Northwest Cedar Hill-1 at Rolla - Final | ||
5:00 pm | Francis Howell-11 vs Pacific-1 at Rolla - Final | ||
5:00 pm | Webster Groves-7 vs Timberland-9 at Rolla - Final | ||
5:00 pm | Northwest Cedar Hill-16 vs Fort Zumwalt North-0 at Rolla - Final | ||
4:30 pm | Francis Howell North-0 at Washington-14 - Final | ||
4:30 pm | St. Charles-4 at Parkway North-9 - Final | ||
4:30 pm | Lafayette-6 at Seckman-0 - Final | ||
4:30 pm | Francis Howell Central-2 at Marquette-5 - Final | ||
4:15 pm | Troy Buchanan-4 at Bowling Green-0 - Final | ||
4:15 pm | Winfield-17 at Lutheran St. Charles-0 - Final | ||
4:15 pm | North Point-1 at Liberty (Wentzville)-11 - Final | ||
4:15 pm | St. Joseph's-16 at Parkway Central-9 - Final | ||
4:15 pm | Fort Zumwalt East-1 at Warrenton-5 - Final | ||
4:15 pm | Lutheran South-3 at Incarnate Word-13 - Final | ||
4:15 pm | Orchard Farm-4 at Westminster-8 - Final | ||
4:15 pm | Fort Zumwalt West-6 at Parkway South-5 - Final | ||
4:00 pm | Affton-3 at Herculaneum-5 - Final | ||
4:00 pm | St. Dominic-20 at Holt-1 - Final | ||
4:00 pm | Ursuline-17 at Rosati-Kain-0 - Final | ||
3:15 pm | Fort Zumwalt North-20 vs Owensville-6 at Rolla - Final | ||
3:15 pm | Sullivan-15 vs Cor Jesu-7 at Rolla - Final | ||
3:15 pm | Union-0 vs Webster Groves-15 at Rolla - Final | ||
3:00 pm | St. Pius X-13 at Jefferson-0 - Final | ||
2:30 pm | Helias-0 vs Francis Howell-6 at Rolla - Final | ||
1:30 pm | Helias-12 vs Pacific-1 at Rolla - Final | ||
1:30 pm | Union-0 vs Timberland-9 at Rolla - Final | ||
1:30 pm | Neosho-7 vs Sullivan-6 at Rolla - Final | ||
1:30 pm | Northwest Cedar Hill-19 vs Owensville-2 at Rolla - Final | ||
11:45 am | Rolla-15 vs Fort Zumwalt North-3 at Rolla - Final | ||
11:45 am | Francis Howell-13 vs Belle-3 at Rolla - Final | ||
11:45 am | Webster Groves-2 vs Willard-8 at Rolla - Final | ||
10:00 am | Rolla-4 vs Owensville-0 at Rolla - Final | ||
10:00 am | Willard-10 vs Union-0 at Rolla - Final | ||
10:00 am | Sullivan-4 vs Tolton Catholic-5 at Rolla - Final | ||
12:00 am | Neosho-18 vs Cor Jesu-3 at Rolla - Final | ||
12:00 am | Tolton Catholic-7 vs Cor Jesu-3 at Rolla - Final | ||
6:30 pm | St. James-20 at Hermann-3 - Final | ||
5:00 pm | Wright City-21 at Wellsville-0 - Final | ||
5:00 pm | Montgomery County-14 at New Haven-2 - Final | ||
4:30 pm | Crocker-9 at St. James-7 - Final | ||
4:30 pm | Salem-0 at Union-8 - Final | ||
4:30 pm | Rock Bridge-17 at Fort Zumwalt West-7 - Final | ||
4:30 pm | St. Clair-2 at Cuba-12 - Final | ||
4:30 pm | Windsor (Imperial)-2 at Festus-3 - Final | ||
4:30 pm | Washington-10 at Fort Zumwalt East-0 - Final | ||
4:30 pm | Seckman-2 at Parkway South-10 - Final | ||
4:30 pm | Eureka-11 at Sullivan-8 - Final | ||
4:30 pm | Farmington-10 vs Perryville-0 at Perryville City Park - Final | ||
4:30 pm | Webster Groves-6 at Northwest Cedar Hill-8 - Final | ||
4:30 pm | Marquette-8 at Hillsboro-0 - Final | ||
4:15 pm | McCluer-4 at Hazelwood East-18 - Final | ||
4:15 pm | University City-6 at Ladue-13 - Final | ||
4:15 pm | McCluer North-15 at Riverview Gardens-1 - Final | ||
4:15 pm | Gateway Science Academy-1 at St. Charles West-16 - Final | ||
4:15 pm | Liberty (Wentzville)-9 at Ursuline-5 - Final | ||
4:15 pm | Timberland-11 at St. Dominic-3 - Final | ||
4:15 pm | Warrenton-4 at St. Charles-2 - Final | ||
4:15 pm | Rosati-Kain-0 at Nerinx Hall-16 - Final | ||
4:15 pm | Pattonville-15 at Parkway Central-2 - Final | ||
4:15 pm | Mehlville-6 at Hazelwood West-2 - Final | ||
4:15 pm | Lindbergh-2 at Fox-11 - Final | ||
4:15 pm | Parkway West-12 at Kirkwood-6 - Final | ||
4:15 pm | Summit-12 vs Oakville-8 at AfftonAA - Final | ||
4:00 pm | Borgia-2 at Incarnate Word-3 - Final | ||
4:00 pm | Bayless-1 at St. Pius X-16 - Final | ||
12:00 am | Fort Zumwalt South-14 at Francis Howell-7 - Final | ||
4:30 pm | Sikeston-2 vs Farmington-12 at Farmington Sports Complex - Final | ||
4:30 pm | Affton-0 at Parkway North-11 - Final | ||
4:30 pm | Lafayette-5 at Eureka-9 - Final | ||
4:15 pm | Timberland-0 at Francis Howell-6 - Final | ||
4:15 pm | Seckman-6 at Kirkwood-3 - Final | ||
4:15 pm | Pacific-3 at Washington-14 - Final | ||
4:15 pm | Holt-0 at Francis Howell Central-13 - Final | ||
4:15 pm | McCluer North-17 at Clayton-7 - Final | ||
4:15 pm | St. Joseph's-5 at Cor Jesu-20 - Final | ||
4:15 pm | Mehlville-8 at Pattonville-2 - Final | ||
4:15 pm | Valley Park-1 at Lindbergh-14 - Final | ||
4:15 pm | Warrenton-13 at Orchard Farm-0 - Final | ||
4:15 pm | Parkway West-1 at Lutheran South-0 - Final | ||
4:15 pm | Hillsboro-3 at Summit-7 - Final | ||
4:00 pm | Metro-1 vs Hancock-21 at AfftonAA - Final | ||
6:00 pm | Herculaneum-0 at Hillsboro-15 - Final | ||
4:30 pm | Salem-8 at St. James-6 - Final | ||
4:30 pm | South Callaway-13 at Owensville-9 - Final | ||
4:30 pm | Nerinx Hall-0 at Incarnate Word-8 - Final | ||
4:30 pm | New Bloomfield-20 at Hermann-0 - Final | ||
4:30 pm | Van-Far-2 at Wright City-8 - Final | ||
4:30 pm | Farmington-11 at Chaffee-0 - Final | ||
4:30 pm | Sullivan-5 at Borgia-2 - Final | ||
4:30 pm | Jefferson-26 at De Soto-12 - Final | ||
4:30 pm | Valley Park-12 at New Haven-1 - Final | ||
4:30 pm | Pattonville-9 at Webster Groves-6 - Final | ||
4:30 pm | Eureka-8 at Marquette-1 - Final | ||
4:15 pm | McCluer-1 at McCluer North-16 - Final | ||
4:15 pm | Fort Zumwalt South-0 at Fort Zumwalt West-7 - Final | ||
4:15 pm | Washington-5 at Francis Howell North-0 - Final | ||
4:15 pm | Holt-0 at Troy Buchanan-15 - Final | ||
4:15 pm | St. Charles-0 at Winfield-4 - Final | ||
4:15 pm | North Point-13 at St. Charles West-7 - Final | ||
4:15 pm | Westminster-1 at St. Dominic-17 - Final | ||
4:15 pm | Fort Zumwalt East-5 at Liberty (Wentzville)-15 - Final | ||
4:15 pm | Union-2 at Warrenton-12 - Final | ||
4:15 pm | Lutheran South-13 at Notre Dame-1 - Final | ||
4:15 pm | Ritenour-4 at Mehlville-12 - Final | ||
4:15 pm | Northwest Cedar Hill-7 at Lindbergh-0 - Final | ||
4:15 pm | Parkway Central-1 at Parkway West-15 - Final | ||
4:15 pm | Parkway North-20 at University City-1 - Final | ||
4:15 pm | Oakville-8 at Lafayette-7 - Final | ||
4:15 pm | Francis Howell Central-2 at Timberland-1 - Final | ||
4:00 pm | Brentwood-4 vs Hancock-19 at AfftonAA - Final | ||
3:00 pm | Liberty (Wentzville)-5 vs Fort Zumwalt East-4 at Liberty (Wentzville) - Final | ||
4:15 am | Fox-12 at Kirkwood-2 - Final | ||
4:15 am | Affton-23 vs Ladue-5 at Ladue West Campus - Final | ||
4:30 pm | Cuba-2 at Owensville-6 - Final | ||
4:30 pm | Linn-6 at Pacific-8 - Final | ||
4:30 pm | Wright City-19 vs Hermann-0 at Hermann City Park - Final | ||
4:30 pm | Hillsboro-4 at Windsor (Imperial)-1 - Final |