Results


Latest 250 Results
DateTimeEventFinal
09-27
5:00 pmWright City-2 at Bowling Green-9 - Final
9-2
09-27
4:30 pmSt. James-3 at Union-7 - Final
7-3
09-27
4:30 pmSeckman-12 at Festus-1 - Final
12-1
09-27
4:30 pmLafayette-13 at Oakville-19 - Final
19-13
09-27
4:30 pmSt. Pius X-10 at Herculaneum-6 - Final
10-6
09-27
4:30 pmPacific-5 at Owensville-3 - Final
5-3
09-27
4:30 pmJefferson-11 at Cuba-14 - Final
14-11
09-27
4:30 pmSt. Clair-1 at Hermann-12 - Final
12-1
09-27
4:30 pmKelly-1 vs Farmington-9 at SEMO - Final
9-1
09-27
4:30 pmWebster Groves-1 at Lindbergh-3 - Final
3-1
09-27
4:30 pmFort Zumwalt South-3 vs Washington-11 at Lakeview Park - Final
11-3
09-27
4:15 pmHancock-1 at Maplewood-RH-16 - Final
16-1
09-27
4:15 pmFort Zumwalt North-5 at Fort Zumwalt East-1 - Final
5-1
09-27
4:15 pmDe Soto-13 at Notre Dame-14 - Final
14-13
09-27
4:15 pmFrancis Howell North-1 at Francis Howell-12 - Final
12-1
09-27
4:15 pmFox-3 at Northwest Cedar Hill-14 - Final
14-3
09-27
4:15 pmJennings-17 at McCluer-4 - Final
17-4
09-27
4:15 pmParkway North-2 at St. Dominic-3 - Final
3-2
09-27
4:15 pmLutheran St. Charles-8 at Westminster-12 - Final
12-8
09-27
4:15 pmLutheran South-0 at Windsor (Imperial)-10 - Final
10-0
09-27
4:15 pmTroy Buchanan-11 at Timberland-2 - Final
11-2
09-27
4:15 pmParkway Central-0 at Mehlville-5 - Final
5-0
09-27
4:15 pmWinfield-8 at North Point-9 - Final
9-8
09-27
4:15 pmSt. Charles-9 at Orchard Farm-2 - Final
9-2
09-27
4:15 pmHolt-0 at Liberty (Wentzville)-15 - Final
15-0
09-27
4:15 pmWarrenton-19 at St. Charles West-9 - Final
19-9
09-27
4:15 pmPattonville-6 at Kirkwood-7 - Final
7-6
09-27
4:15 pmFort Zumwalt West-3 at Francis Howell Central-4 - Final
4-3
09-27
4:00 pmMetro-5 vs DuBourg-20 at Francis Park - Final
20-5
09-27
4:00 pmHazelwood West-2 at Ritenour-3 - Final
3-2
09-27
4:00 pmHazelwood East-6 at McCluer North-5 - Final
6-5
09-27
4:00 pmParkway West-16 vs Nerinx Hall-1 at AfftonAA - Final
16-1
09-26
5:00 pmWarrenton-6 at Montgomery County-2 - Final
6-2
09-26
4:30 pmHerculaneum-12 at Bayless-6 - Final
12-6
09-26
4:30 pmLaquey-1 at St. James-9 - Final
9-1
09-26
4:30 pmUnion-15 at North County-6 - Final
15-6
09-26
4:30 pmFestus-6 vs Perryville-3 at Perryville City Park - Final
6-3
09-26
4:30 pmFrancis Howell-19 at Eureka-5 - Final
19-5
09-26
4:30 pmHermann-5 at Cuba-11 - Final
11-5
09-26
4:30 pmBorgia-7 at Pacific-8 - Final
8-7
09-26
4:30 pmLindbergh-0 at Lafayette-9 - Final
9-0
09-26
4:30 pmFarmington-13 at Windsor (Imperial)-11 - Final
13-11
09-26
4:30 pmHillsboro-16 at Jefferson-5 - Final
16-5
09-26
4:30 pmSullivan-6 at Rolla-3 - Final
6-3
09-26
4:30 pmMehlville-16 at Webster Groves-11 - Final
16-11
09-26
4:30 pmSummit-16 at Kirkwood-0 - Final
16-0
09-26
4:30 pmHancock-5 at University City-20 - Final
20-5
09-26
4:15 pmSt. Charles-8 vs Rosati-Kain-14 at St. Joseph's - Final
14-8
09-26
4:15 pmNotre Dame-6 at Ursuline-7 - Final
7-6
09-26
4:15 pmNorth Point-3 at Fort Zumwalt East-9 - Final
9-3
09-26
4:15 pmSTEAM Academy at MS-Berkeley-3 at McCluer-18 - Final
18-3
09-26
4:15 pmMcCluer-13 vs STEAM Academy at MS-Berkeley-14 at McCluer - Final
14-13
09-26
4:15 pmMetro-1 vs DuBourg-16 at Francis Park - Final
16-1
09-26
4:15 pmJefferson City-9 at Lutheran St. Charles-2 - Final
9-2
09-26
4:15 pmOakville-10 at Northwest Cedar Hill-0 - Final
10-0
09-26
4:15 pmWinfield-8 at St. Dominic-9 - Final
9-8
09-26
4:15 pmFort Zumwalt North-5 at Orchard Farm-6 - Final
6-5
09-26
4:15 pmFort Zumwalt South-19 at St. Charles West-6 - Final
19-6
09-26
4:15 pmRitenour-5 at Pattonville-8 - Final
8-5
09-26
4:00 pmFrancis Howell North-0 at Timberland-15 - Final
15-0
09-26
4:00 pmNerinx Hall-5 at Valley Park-15 - Final
15-5
09-26
4:00 pmDe Soto-21 at St. Pius X-16 - Final
21-16
09-26
4:00 amMcCluer North-23 at Hazelwood Central-4 - Final
23-4
09-24
5:00 pmTolton Catholic-14 at Russellville-8 - Final
14-8
09-24
5:00 pmLinn-3 at Eugene-11 - Final
11-3
09-24
4:00 pmSt. James-15 vs St. Clair-4 at St. James - Final
15-4
09-24
4:00 pmRolla-1 vs Farmington-13 at SEMO - Final
13-1
09-24
3:15 pmNew Bloomfield-4 vs Southern Boone-9 at Russellville - Final
9-4
09-24
3:15 pmWaynesville-4 vs Owensville-18 at Eugene - Final
18-4
09-24
2:15 pmDixon-8 at St. James-1 - Final
8-1
09-24
2:00 pmTroy Buchanan-3 vs Rock Bridge-9 at Liberty (KC) - Final
9-3
09-24
2:00 pmWebster Groves-6 vs Rolla-15 at SEMO - Final
15-6
09-24
2:00 pmLiberty (Wentzville)-8 vs Hillsboro-6 at SEMO - Final
8-6
09-24
1:40 pmTolton Catholic-10 vs Southern Boone-5 at Russellville - Final
10-5
09-24
12:30 pmNewburg-15 vs St. Clair-6 at St. James - Final
15-6
09-24
12:00 pmNew Bloomfield-2 at Russellville-3 - Final
3-2
09-24
12:00 pmOwensville-2 at Eugene-7 - Final
7-2
09-24
12:00 pmNixa-3 vs Pleasant Hill-0 at Liberty (KC) - Final
3-0
09-24
12:00 pmFarmington-11 vs Liberty (Wentzville)-10 at SEMO - Final
11-10
09-24
11:45 amHickman-16 vs Lutheran South-5 at Jackson - Final
16-5
09-24
11:45 amCape Notre Dame-11 vs Neelyville-6 at Jackson - Final
11-6
09-24
11:45 amJackson-4 at Fort Zumwalt West-14 - Final
14-4
09-24
11:45 amRichmond-8 vs Parkway South-4 at Jackson - Final
8-4
09-24
11:45 amIncarnate Word-17 vs Poplar Bluff-2 at Jackson - Final
17-2
09-24
11:45 amDoniphan-12 vs Festus-3 at Jackson - Final
12-3
09-24
11:00 amFort Zumwalt North-1 at Union-4 - Final
4-1
09-24
11:00 amSt. Charles-0 vs Francis Howell-11 at Fort Zumwalt East - Final
11-0
09-24
11:00 amOrchard Farm-8 vs Wright City-2 at Fort Zumwalt North - Final
8-2
09-24
11:00 amLutheran St. Charles-2 at Fort Zumwalt East-7 - Final
7-2
09-24
11:00 amMarquette-4 vs Washington-2 at Lakeview Park - Final
4-2
09-24
10:45 amSt. Clair-0 vs Dixon-17 at St. James - Final
17-0
09-24
10:15 amOwensville-1 vs Southern Boone-16 at Eugene - Final
16-1
09-24
10:00 amTroy Buchanan-2 vs Nixa-0 at Liberty (KC) - Final
2-0
09-24
10:00 amFort Zumwalt West-4 vs Cape Notre Dame-8 at Jackson - Final
8-4
09-24
10:00 amNeelyville-5 at Jackson-4 - Final
5-4
09-24
10:00 amJackson JV-1 vs Lutheran South-5 at Jackson - Final
5-1
09-24
10:00 amPoplar Bluff-3 vs Richmond-8 at Jackson - Final
8-3
09-24
10:00 amParkway South-9 vs Incarnate Word-1 at Jackson - Final
9-1
09-24
10:00 amNaylor-12 vs Festus-13 at Jackson - Final
13-12
09-24
10:00 amRolla-0 vs Hillsboro-10 at SEMO - Final
10-0
09-24
10:00 amFarmington-18 vs Webster Groves-2 at SEMO - Final
18-2
09-24
9:00 amOrchard Farm-8 vs Union-10 at Fort Zumwalt North - Final
10-8
09-24
9:00 amWright City-0 at Fort Zumwalt North-3 - Final
3-0
09-24
9:00 amSt. Charles-3 at Fort Zumwalt East-1 - Final
3-1
09-24
9:00 amLutheran St. Charles-0 vs Francis Howell-10 at Fort Zumwalt East - Final
10-0
09-24
9:00 amNewburg-0 at St. James-10 - Final
10-0
09-24
9:00 amMarquette-5 vs Washington-8 at Lakeview Park - Final
8-5
09-24
8:30 amWaynesville-5 at Russellville-6 - Final
6-5
09-24
8:30 amTolton Catholic-4 at Eugene-0 - Final
4-0
09-24
8:00 amPleasant Hill-0 vs Rock Bridge-5 at Liberty (KC) - Final
5-0
09-24
8:00 amWebster Groves-1 vs Liberty (Wentzville)-14 at SEMO - Final
14-1
09-23
6:30 pmKearney-2 vs Troy Buchanan-7 at Liberty (KC) - Final
7-2
09-23
6:30 pmBristow, Okla.-2 at Liberty (KC)-6 - Final
6-2
09-23
6:00 pmFarmington-4 vs Hillsboro-5 at SEMO - Final
5-4
09-23
5:45 pmFort Zumwalt West-11 vs Jackson JV-1 at Jackson - Final
11-1
09-23
5:45 pmLutheran South-3 vs Cape Notre Dame-17 at Jackson - Final
17-3
09-23
5:45 pmNeelyville-7 vs Kelly-4 at Jackson - Final
7-4
09-23
5:45 pmHickman-2 at Jackson-3 - Final
3-2
09-23
5:45 pmNaylor-6 vs Poplar Bluff-16 at Jackson - Final
16-6
09-23
5:45 pmFestus-2 vs Richmond-11 at Jackson - Final
11-2
09-23
5:45 pmParkway South-16 vs Cape Girardeau Central-4 at Jackson - Final
16-4
09-23
5:45 pmDoniphan-4 vs Incarnate Word-5 at Jackson - Final
5-4
09-23
4:45 pmKearney-2 vs Bristow, Okla.-1 at Liberty (KC) - Final
2-1
09-23
4:45 pmTroy Buchanan-10 at Liberty (KC)-2 - Final
10-2
09-23
4:15 pmMehlville-11 at Cor Jesu-5 - Final
11-5
09-23
4:15 pmHazelwood West-10 at Westminster-11 - Final
11-10
09-23
4:15 pmLindbergh-5 at Oakville-9 - Final
9-5
09-23
4:15 pmPattonville-8 at Francis Howell North-5 - Final
8-5
09-23
4:15 pmSeckman-3 at Summit-5 - Final
5-3
09-23
4:00 pmPoplar Bluff-1 vs Fort Zumwalt West-23 at Jackson - Final
23-1
09-23
4:00 pmFestus-3 vs Lutheran South-10 at Jackson - Final
10-3
09-23
4:00 pmRichmond-2 vs Cape Notre Dame-3 at Jackson - Final
3-2
09-23
4:00 pmNeelyville-14 vs Cape Girardeau Central-2 at Jackson - Final
14-2
09-23
4:00 pmKelly-5 vs Parkway South-4 at Jackson - Final
5-4
09-23
4:00 pmIncarnate Word-4 at Jackson-7 - Final
7-4
09-22
4:45 pmNorthwest Cedar Hill-11 at Webster Groves-3 - Final
11-3
09-22
4:30 pmWindsor (Imperial)-19 at De Soto-0 - Final
19-0
09-22
4:30 pmSTEAM Academy at MS-Berkeley-21 at Normandy-11 - Final
21-11
09-22
4:30 pmPacific-3 at Union-7 - Final
7-3
09-22
4:30 pmJefferson-3 at Cape Girardeau Central-13 - Final
13-3
09-22
4:30 pmLindbergh-3 at Parkway North-2 - Final
3-2
09-22
4:30 pmOwensville-20 at St. Clair-7 - Final
20-7
09-22
4:30 pmSullivan-20 at St. James-1 - Final
20-1
09-22
4:30 pmSummit-7 at Lafayette-2 - Final
7-2
09-22
4:15 pmCor Jesu-16 at Ursuline-8 - Final
16-8
09-22
4:15 pmMcCluer-18 at Riverview Gardens-3 - Final
18-3
09-22
4:15 pmRosati-Kain-1 at Incarnate Word-9 - Final
9-1
09-22
4:15 pmMetro-4 at Bayless-19 - Final
19-4
09-22
4:15 pmTimberland-4 at Francis Howell-5 - Final
5-4
09-22
4:15 pmMehlville-5 at Ritenour-4 - Final
5-4
09-22
4:15 pmSt. Dominic-5 at Borgia-2 - Final
5-2
09-22
4:15 pmNerinx Hall-4 at Notre Dame-16 - Final
16-4
09-22
4:15 pmEureka-12 at Oakville-7 - Final
12-7
09-22
4:15 pmKirkwood-1 at Parkway West-9 - Final
9-1
09-22
4:15 pmNorth Point-7 at Orchard Farm-4 - Final
7-4
09-22
4:15 pmSt. Charles West-0 vs St. Charles-9 at Kiwanis Park - Final
9-0
09-22
4:15 pmLiberty (Wentzville)-5 at Fort Zumwalt South-3 - Final
5-3
09-22
4:15 pmWinfield-2 at Warrenton-7 - Final
7-2
09-22
4:15 pmPattonville-4 at Fox-15 - Final
15-4
09-22
4:00 pmHazelwood East-22 at Hazelwood Central-4 - Final
22-4
09-22
4:00 pmJennings-0 at McCluer North-15 - Final
15-0
09-22
4:00 pmFort Zumwalt North-8 at Holt-9 - Final
9-8
09-22
4:00 pmParkway Central-11 at Affton-3 - Final
11-3
09-22
12:00 amDuBourg-0 at Tolton Catholic-15 - Final
15-0
09-21
5:00 pmLutheran St. Charles-0 at Tolton Catholic-13 - Final
13-0
09-21
4:30 pmMcCluer-18 vs Hancock-8 at Heine Meine - Final
18-8
09-21
4:30 pmCape Notre Dame-5 at Festus-0 - Final
5-0
09-21
4:30 pmLafayette-14 at Timberland-2 - Final
14-2
09-21
4:30 pmBayless-3 at Jefferson-20 - Final
20-3
09-21
4:30 pmSt. Clair-0 at Borgia-15 - Final
15-0
09-21
4:30 pmHillsboro-12 at North County-0 - Final
12-0
09-21
4:30 pmWebster Groves-1 vs Cor Jesu-9 at AfftonAA - Final
9-1
09-21
4:15 pmRosati-Kain-6 at Lutheran South-5 - Final
6-5
09-21
4:15 pmKirkwood-0 at Northwest Cedar Hill-7 - Final
7-0
09-21
4:15 pmParkway North-2 at Seckman-1 - Final
2-1
09-21
4:15 pmValley Park-0 at Ritenour-15 - Final
15-0
09-21
4:15 pmTroy Buchanan-5 at Fort Zumwalt West-6 - Final
6-5
09-21
4:15 pmSt. Pius X-7 at Notre Dame-5 - Final
7-5
09-21
4:15 pmFort Zumwalt South-3 at Winfield-1 - Final
3-1
09-21
4:15 pmWestminster-15 at St. Charles West-10 - Final
15-10
09-21
4:15 pmMehlville-1 at Lindbergh-5 - Final
5-1
09-21
4:15 pmLiberty (Wentzville)-19 at Orchard Farm-5 - Final
19-5
09-21
4:15 pmParkway South-5 at Parkway West-8 - Final
8-5
09-21
4:15 pmFrancis Howell Central-4 at Francis Howell North-3 - Final
4-3
09-21
4:00 pmDe Soto-20 at Affton-1 - Final
20-1
09-20
6:15 pmMarquette-7 vs Lafayette-11 at Ellisville Athletic Associatio - Final
11-7
09-20
5:00 pmBowling Green-4 at Silex-3 - Final
4-3
09-20
4:45 pmFox-0 at Webster Groves-11 - Final
11-0
09-20
4:30 pmWindsor (Imperial)-14 at Herculaneum-1 - Final
14-1
09-20
4:30 pmMcCluer North-16 at STEAM Academy at MS-Berkeley-0 - Final
16-0
09-20
4:30 pmHermann-0 at Pacific-15 - Final
15-0
09-20
4:30 pmSt. James-3 at Owensville-5 - Final
5-3
09-20
4:30 pmFarmington-17 at Cape Girardeau Central-0 - Final
17-0
09-20
4:30 pmDe Soto-1 at Hillsboro-17 - Final
17-1
09-20
4:30 pmSt. Clair-0 at Sullivan-15 - Final
15-0
09-20
4:30 pmFrancis Howell Central-6 at Francis Howell-8 - Final
8-6
09-20
4:30 pmWright City-13 at Mark Twain-12 - Final
13-12
09-20
4:30 pmWashington-16 at Liberty (Wentzville)-0 - Final
16-0
09-20
4:15 pmFort Zumwalt South-5 at Fort Zumwalt North-4 - Final
5-4
09-20
4:15 pmBorgia-16 at Notre Dame-10 - Final
16-10
09-20
4:15 pmClayton-19 at McCluer-11 - Final
19-11
09-20
4:15 pmSoldan-0 at Maplewood-RH-15 - Final
15-0
09-20
4:15 pmFort Zumwalt West-11 at Timberland-0 - Final
11-0
09-20
4:15 pmMehlville-17 at University City-0 - Final
17-0
09-20
4:15 pmParkway North-5 at Northwest Cedar Hill-8 - Final
8-5
09-20
4:15 pmDuBourg-0 at St. Dominic-19 - Final
19-0
09-20
4:15 pmUrsuline-2 at Westminster-8 - Final
8-2
09-20
4:15 pmSeckman-3 at Kirkwood-16 - Final
16-3
09-20
4:15 pmHolt-5 at Fort Zumwalt East-20 - Final
20-5
09-20
4:15 pmCor Jesu-7 at Oakville-19 - Final
19-7
09-20
4:15 pmFrancis Howell North-0 at Troy Buchanan-17 - Final
17-0
09-20
4:15 pmSt. Charles-0 at Winfield-7 - Final
7-0
09-20
4:15 pmOrchard Farm-12 at St. Charles West-7 - Final
12-7
09-20
4:15 pmAffton-0 at Hazelwood West-15 - Final
15-0
09-20
4:15 pmWarrenton-11 at North Point-0 - Final
11-0
09-20
4:00 pmLadue-20 at Hazelwood East-4 - Final
20-4
09-20
4:00 pmRitenour-4 vs Nerinx Hall-6 at AfftonAA - Final
6-4
09-20
4:00 pmJefferson-4 at St. Pius X-14 - Final
14-4
09-20
4:00 pmParkway West-6 at Pattonville-0 - Final
6-0
09-20
4:00 pmValley Park-23 at Hancock-1 - Final
23-1
09-19
5:00 pmDixon-7 at St. James-0 - Final
7-0
09-19
4:45 pmOakville-13 at Webster Groves-7 - Final
13-7
09-19
4:30 pmEureka-11 at Kirkwood-1 - Final
11-1
09-19
4:30 pmFestus-0 at North County-5 - Final
5-0
09-19
4:30 pmRitenour-6 at Parkway Central-0 - Final
6-0
09-19
4:30 pmLafayette-1 at Parkway West-0 - Final
1-0
09-19
4:30 pmKelly-11 at Jefferson-1 - Final
11-1
09-19
4:30 pmPoplar Bluff-5 vs Farmington-17 at Farmington Sports Complex - Final
17-5
09-19
4:30 pmFrancis Howell-3 at Sullivan-0 - Final
3-0
09-19
4:30 pmSilex-11 at Wright City-5 - Final
11-5
09-19
4:15 pmRosati-Kain-0 at Fox-15 - Final
15-0
09-19
4:15 pmFort Zumwalt East-7 at Francis Howell North-4 - Final
7-4
09-19
4:15 pmMcCluer-3 at Ladue-18 - Final
18-3
09-19
4:15 pmLutheran St. Charles-12 at Fort Zumwalt North-5 - Final
12-5
09-19
4:15 pmHazelwood East-14 at Jennings-2 - Final
14-2
09-19
4:15 pmSeckman-12 at Lutheran South-2 - Final
12-2
09-19
4:15 pmNerinx Hall-0 at Ursuline-10 - Final
10-0
09-19
4:15 pmParkway North-5 at Incarnate Word-2 - Final
5-2
09-19
4:15 pmSt. Charles West-1 at Pattonville-2 - Final
2-1
09-19
4:15 pmNorth Point-5 at Francis Howell Central-10 - Final
10-5
09-19
4:15 pmLindbergh-0 at Summit-4 - Final
4-0
09-19
4:00 pmSTEAM Academy at MS-Berkeley-17 at Hazelwood Central-20 - Final
20-17
09-19
4:00 pmTimberland-5 at Parkway South-7 - Final
7-5
09-19
4:00 pmAffton-0 at Bayless-15 - Final
15-0
09-19
4:00 pmWashington-13 at Holt-0 - Final
13-0
09-19
4:15 amNorthwest Cedar Hill-1 at Jackson-2 - Final
2-1
09-19
4:00 amRiverview Gardens-0 at McCluer North-15 - Final
15-0
09-19
12:00 amHerculaneum-26 vs DuBourg-4 at Francis Park - Final
26-4
09-17
5:30 pmVienna-5 at Owensville-9 - Final
9-5
09-17
5:00 pmBoonville-1 at Winfield-6 - Final
6-1