Results


Latest 250 Results
DateTimeEventFinal
06-01
11:00 amCarbondale-2 vs Centralia, Illinois-3 at Carterville - Final
3-2
06-01
9:15 amHardin Calhoun-0 vs Peru St. Bede-2 at East Peoria - Final
2-0
06-01
9:00 amGoreville-4 vs Illini Bluffs-2 at East Peoria - Final
4-2
05-31
4:30 pmO'Fallon-0 vs Moline-1 at Normal Community - Final
1-0
05-31
12:30 pmGoreville-2 vs Hardin Calhoun-0 at East Peoria - Final
2-0
05-31
10:00 amIllini Bluffs-5 vs Peru St. Bede-1 at East Peoria - Final
5-1
05-29
4:30 pmMoline-7 vs Rock Island-2 at Rockridge - Final
7-2
05-29
4:30 pmFreeburg-8 vs Carbondale-9 at Carterville - Final
9-8
05-28
4:30 pmO'Fallon-7 vs Edwardsville-1 at Belleville East - Final
7-1
05-28
4:30 pmJerseyville-0 vs Centralia, Illinois-10 at Carterville - Final
10-0
05-28
4:30 pmRed Bud-2 at Steeleville-12 - Final
12-2
05-28
11:00 amAlton Marquette-11 at Nokomis-0 - Final
11-0
05-27
2:00 pmWindsor, Illinois-0 vs Hardin Calhoun-1 at Illinois-Springfield - Final
1-0
05-27
2:00 pmMater Dei-1 vs Pinckneyville-2 at Johnston City - Final
2-1
05-27
1:00 pmPiasa Southwestern-1 vs Stanford (Olympia)-4 at Athens - Final
4-1
05-27
11:00 amMarissa-1 vs Goreville-8 at Johnston City - Final
8-1
05-25
11:00 amMarissa-13 at Christ Our Rock-6 - Final
13-6
05-25
11:00 amO'Fallon-3 vs Belleville West-2 at Belleville East - Final
3-2
05-25
10:00 amHillsboro, Illinois-0 vs Piasa Southwestern-10 at Litchfield - Final
10-0
05-25
10:00 amTeutopolis-0 vs Mater Dei-5 at Newton - Final
5-0
05-24
4:30 pmElverado-0 vs Goreville-14 at Steeleville - Final
14-0
05-24
4:30 pmJacksonville Routt-0 at Hardin Calhoun-11 - Final
11-0
05-24
4:30 pmCarbondale-5 at Massac County-4 - Final
5-4
05-24
4:30 pmFreeburg-6 vs Triad-0 at Bethalto Sports Complex - Final
6-0
05-24
4:30 pmJerseyville-8 vs Columbia-1 at Jerseyville - Final
8-1
05-24
4:30 pmMount Vernon, Illinois-3 vs Centralia, Illinois-4 at Herrin - Final
4-3
05-24
4:30 pmCollinsville-5 at Edwardsville-6 - Final
6-5
05-23
4:30 pmPleasant Plains-2 vs Hillsboro, Illinois-5 at Litchfield - Final
5-2
05-23
4:30 pmMarissa-6 vs Bridgeport Red Hill-0 at South Central - Final
6-0
05-23
4:30 pmSalem, Illinois-2 vs Centralia, Illinois-12 at Herrin - Final
12-2
05-23
4:30 pmBelleville West-3 vs Alton-1 at Belleville East - Final
3-1
05-23
2:30 pmMount Vernon, Illinois-2 vs Breese Central-0 at Herrin - Final
2-0
05-22
6:30 pmTeutopolis-2 vs Mount Carmel, Illinois-0 at Newton - Final
2-0
05-22
6:30 pmHighland-0 at Jerseyville-1 - Final
1-0
05-22
5:30 pmWaterloo-4 vs Freeburg-5 at Bethalto Sports Complex - Final
5-4
05-22
5:00 pmChrist Our Rock-9 vs Oblong-8 at South Central - Final
9-8
05-22
4:30 pmWilliamsville-0 vs Piasa Southwestern-2 at Litchfield - Final
2-0
05-22
4:30 pmMater Dei-5 vs Arthur-Lovington-2 at Newton - Final
5-2
05-22
4:30 pmPope County-5 vs Elverado-8 at Steeleville - Final
8-5
05-22
4:30 pmHardin Calhoun-7 vs Payson Seymour-0 at Jacksonville Routt - Final
7-0
05-22
4:30 pmEast St. Louis-0 vs Columbia-15 at Jerseyville - Final
15-0
05-22
4:30 pmGranite City-6 at Collinsville-10 - Final
10-6
05-22
4:30 pmBelleville East-2 at O'Fallon-3 - Final
3-2
05-22
3:45 pmCivic Memorial-3 vs Triad-5 at Bethalto Sports Complex - Final
5-3
05-22
3:00 pmGoreville-11 at Steeleville-2 - Final
11-2
05-21
6:30 pmMurphysboro-4 at Carbondale-9 - Final
9-4
05-21
4:30 pmWhite Hall North Greene-4 at Jacksonville Routt-8 - Final
8-4
05-21
4:15 pmMassac County-7 vs Marion-6 at Carbondale - Final
7-6
05-20
4:30 pmCarterville-10 at Massac County-13 - Final
13-10
05-20
4:30 pmMascoutah-1 at Civic Memorial-10 - Final
10-1
05-20
4:30 pmEast St. Louis-7 at Cahokia-0 - Final
7-0
05-20
4:30 pmOlney Richland County-0 at Mount Vernon, Illinois-12 - Final
12-0
05-20
4:30 pmSalem, Illinois-6 at Herrin-5 - Final
6-5
05-20
4:15 amAlton-8 at Waterloo-4 - Final
8-4
05-18
1:30 pmTriad-9 vs Rantoul-5 at Taylorville - Final
9-5
05-18
1:00 pmMurphysboro-8 at Belleville West-5 - Final
8-5
05-18
1:00 pmGranite City-0 at Alton-8 - Final
8-0
05-18
11:30 amGranite City-5 vs Jerseyville-9 at Alton - Final
9-5
05-18
11:30 amRochester-5 vs Triad-1 at Taylorville - Final
5-1
05-18
11:00 amMurphysboro-4 at Belleville West-6 - Final
6-4
05-18
11:00 amGalatia-0 vs Steeleville-8 at Galatia - Final
8-0
05-18
11:00 amGillespie-1 vs Hillsboro, Illinois-2 at Gillespie - Final
2-1
05-18
11:00 amTrico-3 vs DuQuoin-1 at Trico - Final
3-1
05-18
10:00 amHighland-0 at O'Fallon-2 - Final
2-0
05-18
10:00 amBelleville East-6 at Peoria Notre Dame-1 - Final
6-1
05-18
10:00 amJerseyville-3 at Alton-1 - Final
3-1
05-17
6:00 pmBelleville East-6 at Chatham Glenwood-9 - Final
9-6
05-17
4:30 pmAlton Marquette-2 vs Piasa Southwestern-5 at Piasa Southwestern - Final
5-2
05-17
4:30 pmWesclin-3 vs Mater Dei-12 at Carlyle - Final
12-3
05-17
4:30 pmChrist Our Rock-8 vs Dupo-6 at Christ Our Rock - Final
8-6
05-17
4:30 pmNew Athens-0 vs Marissa-3 at New Athens - Final
3-0
05-17
4:30 pmWinchester-1 vs Hardin Calhoun-5 at Hardin Calhoun - Final
5-1
05-17
4:30 pmMascoutah-0 at Highland-10 - Final
10-0
05-17
4:30 pmBelleville West-10 at Edwardsville-12 - Final
12-10
05-17
4:15 pmBelleville East-10 at Chatham Glenwood-4 - Final
10-4
05-17
4:15 pmTriad-6 at Waterloo-0 - Final
6-0
05-16
4:30 pmFreeburg-3 at Belleville East-4 - Final
4-3
05-16
4:30 pmBreese Central-4 vs Columbia-6 at Eagleview Elementary - Final
6-4
05-16
4:30 pmRed Bud-0 at Trico-7 - Final
7-0
05-16
4:30 pmMulberry Grove-2 at Christ Our Rock-8 - Final
8-2
05-16
4:30 pmMetro-East Lutheran-0 at New Athens-10 - Final
10-0
05-16
4:30 pmO'Fallon-4 at Pinckneyville-5 - Final
5-4
05-16
4:30 pmBelleville West-6 at Collinsville-3 - Final
6-3
05-16
4:30 pmEdwardsville-10 at Alton-6 - Final
10-6
05-16
4:15 pmMurphysboro-5 at Triad-15 - Final
15-5
05-16
4:15 pmWaterloo-5 at Mascoutah-0 - Final
5-0
05-15
4:30 pmStaunton-1 at Gillespie-2 - Final
2-1
05-15
4:30 pmRoxana-7 vs Alton Marquette-10 at Piasa Southwestern - Final
10-7
05-15
4:30 pmGreenfield, Illinois-0 vs Winchester-8 at Hardin Calhoun - Final
8-0
05-15
4:30 pmCollinsville-3 at Belleville West-16 - Final
16-3
05-15
4:30 pmMount Vernon, Illinois-5 at O'Fallon-2 - Final
5-2
05-15
4:30 pmAlton-7 vs East St. Louis-0 at JJK Center - Final
7-0
05-15
4:15 pmWaterloo-8 at Granite City-0 - Final
8-0
05-15
3:45 pmCivic Memorial-10 at Triad-3 - Final
10-3
05-14
6:30 pmWesclin-14 at Carlyle-7 - Final
14-7
05-14
4:30 pmCarlinville-0 vs Hillsboro, Illinois-10 at Gillespie - Final
10-0
05-14
4:30 pmWood River-1 at Piasa Southwestern-12 - Final
12-1
05-14
4:30 pmSparta-0 vs DuQuoin-2 at Trico - Final
2-0
05-14
4:30 pmGreenville-0 vs Mater Dei-15 at Carlyle - Final
15-0
05-14
4:30 pmOkawville-1 vs Dupo-6 at Christ Our Rock - Final
6-1
05-14
4:30 pmLebanon, Illinois-3 vs Marissa-4 at New Athens - Final
4-3
05-14
4:30 pmBunker Hill-0 at Hardin Calhoun-8 - Final
8-0
05-14
4:30 pmFreeburg-1 at Breese Central-3 - Final
3-1
05-14
4:30 pmO'Fallon-3 at Edwardsville-1 - Final
3-1
05-14
4:30 pmBelleville West-4 at Alton-9 - Final
9-4
05-14
4:15 pmColumbia-1 vs Civic Memorial-3 at Bethalto Sports Complex - Final
3-1
05-14
4:15 pmMarion-5 at Highland-4 - Final
5-4
05-14
4:30 amGallatin County-0 vs Steeleville-10 at Galatia - Final
10-0
05-13
4:30 pmLitchfield-2 at Carlinville-6 - Final
6-2
05-13
4:30 pmChester-0 vs Sparta-2 at Trico - Final
2-0
05-13
4:30 pmGreenville-6 vs Althoff-5 at Carlyle - Final
6-5
05-13
4:30 pmValmeyer-1 at Lebanon, Illinois-2 - Final
2-1
05-13
4:30 pmBrussels-5 at Bunker Hill-9 - Final
9-5
05-13
4:30 pmAlton-9 at Gillespie-3 - Final
9-3
05-13
4:30 pmMater Dei-4 at Woodlawn-1 - Final
4-1
05-13
4:30 pmSalem, Illinois-0 vs Columbia-3 at Eagleview Elementary - Final
3-0
05-13
4:30 pmCivic Memorial-4 at Jerseyville-14 - Final
14-4
05-13
4:15 pmMount Vernon, Illinois-2 at Belleville East-7 - Final
7-2
05-13
4:15 pmHighland-2 at Edwardsville-3 - Final
3-2
05-13
4:15 pmGranite City-0 at Triad-19 - Final
19-0
05-13
4:00 pmSteeleville-1 at DuQuoin-4 - Final
4-1
05-10
4:30 pmHardin Calhoun-9 at Jacksonville Routt-1 - Final
9-1
05-10
4:30 pmPinckneyville-13 at Valmeyer-3 - Final
13-3
05-10
4:30 pmDupo-4 at Red Bud-5 - Final
5-4
05-10
4:30 pmJerseyville-1 vs Edwardsville-3 at Edwardsville Sports Complex - Final
3-1
05-10
4:30 pmFreeburg-3 at Sparta-4 - Final
4-3
05-10
4:30 pmO'Fallon-11 vs Belleville West-1 at O'Fallon - Final
11-1
05-10
4:30 pmStaunton-3 at Litchfield-2 - Final
3-2
05-10
4:30 pmNashville-10 vs Wesclin-0 at Trenton City Park - Final
10-0
05-10
4:15 pmMarion-7 at Centralia, Illinois-6 - Final
7-6
05-10
4:15 pmCarrollton, Illinois-8 vs Civic Memorial-3 at Bethalto Sports Complex - Final
8-3
05-10
4:15 pmTriad-13 at Collinsville-5 - Final
13-5
05-09
4:30 pmO'Fallon-10 at Belleville East-0 - Final
10-0
05-09
4:30 pmAlthoff-0 at Marion-15 - Final
15-0
05-09
4:30 pmRed Bud-0 at New Athens-10 - Final
10-0
05-09
4:30 pmGranite City-1 at Alton-11 - Final
11-1
05-09
4:00 pmMetro-East Lutheran-3 at Wood River-8 - Final
8-3
05-09
3:00 pmMarion-10 vs Althoff-0 at Marion - Final
10-0
05-08
4:30 pmPiasa Southwestern-0 at Hillsboro, Illinois-2 - Final
2-0
05-08
4:30 pmStaunton-1 at Pana-14 - Final
14-1
05-08
4:30 pmO'Fallon-4 at Nashville-3 - Final
4-3
05-08
4:30 pmFreeburg-11 at Carlyle-1 - Final
11-1
05-08
4:30 pmOkawville-1 at Lebanon, Illinois-3 - Final
3-1
05-08
4:30 pmMater Dei-9 at Belleville West-10 - Final
10-9
05-08
4:30 pmCarbondale-7 at Harrisburg, Illinois-16 - Final
16-7
05-08
4:30 pmMarion-9 at Mount Vernon, Illinois-4 - Final
9-4
05-08
4:30 pmAlton Marquette-3 at Belleville East-1 - Final
3-1
05-08
4:30 pmRoxana-4 at Gillespie-6 - Final
6-4
05-08
4:30 pmEast St. Louis-0 at Edwardsville-18 - Final
18-0
05-08
4:30 pmDupo-4 at Marissa-7 - Final
7-4
05-08
4:30 pmHardin Calhoun-12 at Bunker Hill-1 - Final
12-1
05-08
4:15 pmCivic Memorial-4 at Waterloo-3 - Final
4-3
05-08
4:15 pmJerseyville-19 at Mascoutah-5 - Final
19-5
05-08
4:15 pmHighland-1 at Triad-2 - Final
2-1
05-07
6:00 pmMarissa-8 at Valmeyer-10 - Final
10-8
05-07
4:30 pmBreese Central-6 at Salem, Illinois-0 - Final
6-0
05-07
4:30 pmEast St. Louis-1 at Belleville West-16 - Final
16-1
05-07
4:30 pmLebanon, Illinois-7 at Sparta-3 - Final
7-3
05-07
4:30 pmGreenville-3 at Okawville-1 - Final
3-1
05-07
4:30 pmCarlyle-2 vs Columbia-14 at Eagleview Elementary - Final
14-2
05-07
4:30 pmO'Fallon-8 at Collinsville-2 - Final
8-2
05-07
4:30 pmWood River-0 at Piasa Southwestern-11 - Final
11-0
05-07
4:30 pmWesclin-0 at Freeburg-10 - Final
10-0
05-07
4:30 pmJerseyville-15 at Granite City-0 - Final
15-0
05-07
4:30 pmMetro-East Lutheran-1 at Red Bud-12 - Final
12-1
05-07
4:30 pmCarlinville-0 at Hardin Calhoun-10 - Final
10-0
05-07
4:30 pmEdwardsville-6 at Belleville East-2 - Final
6-2
05-07
4:30 pmValmeyer-1 at Marissa-2 - Final
2-1
05-07
4:30 pmBunker Hill-19 at Brussels-2 - Final
19-2
05-07
4:15 pmWaltonville-3 at Waterloo-4 - Final
4-3
05-07
4:15 pmCivic Memorial-18 at Roxana-7 - Final
18-7
05-07
4:00 pmHighland-2 at Mater Dei-3 - Final
3-2
05-07
4:30 amCrab Orchard-0 at Steeleville-8 - Final
8-0
05-06
6:00 pmEast St. Louis-0 at O'Fallon-21 - Final
21-0
05-06
4:30 pmEast St. Louis-1 at O'Fallon-18 - Final
18-1
05-06
4:30 pmLebanon, Illinois-6 at Valmeyer-7 - Final
7-6
05-06
4:30 pmWaterloo-2 at Jerseyville-3 - Final
3-2
05-06
4:30 pmRoxana-3 at Vandalia-4 - Final
4-3
05-06
4:30 pmRed Bud-6 at Dupo-7 - Final
7-6
05-06
4:30 pmAlton Marquette-10 at Carrollton, Illinois-4 - Final
10-4
05-06
4:30 pmPiasa Southwestern-9 at Gillespie-2 - Final
9-2
05-06
4:30 pmMarissa-2 at New Athens-0 - Final
2-0
05-06
4:30 pmBunker Hill-0 at Greenfield, Illinois-1 - Final
1-0
05-06
4:30 pmAlton-5 vs Collinsville-2 at Collinsville Sports Complex - Final
5-2
05-06
4:15 pmHighland-10 vs Civic Memorial-0 at Bethalto Sports Complex - Final
10-0
05-06
4:15 pmTriad-6 at Mascoutah-2 - Final
6-2
05-06
4:00 pmCentralia, Illinois-8 at Freeburg-2 - Final
8-2
05-06
4:00 pmWesclin-3 at Carlyle-5 - Final
5-3
05-04
2:30 pmAlton Marquette-0 at Quincy Notre Dame-1 - Final
1-0
05-04
11:30 amPittsfield-0 at Alton Marquette-12 - Final
12-0
05-03
5:00 pmCarlinville-5 at Roxana-6 - Final
6-5
05-03
4:30 pmHighland-8 vs Columbia-0 at Eagleview Elementary - Final
8-0
05-03
4:30 pmAnna-Jonesboro-4 at Steeleville-7 - Final
7-4
05-03
4:30 pmVandalia-0 at Gillespie-8 - Final
8-0
05-03
4:30 pmTeutopolis-0 at Edwardsville-4 - Final
4-0
05-03
4:00 pmAlton-3 at Belleville East-4 - Final
4-3
05-01
5:00 pmCarlinville-5 at Wood River-6 - Final
6-5
05-01
4:30 pmBelleville West-0 at Freeburg-5 - Final
5-0
05-01
4:30 pmBelleville East-3 at Collinsville-4 - Final
4-3
04-30
6:00 pmSte. Genevieve-9 vs Park Hills Central-1 at Ste. Genevieve - Final
9-1
04-30
4:30 pmDupo-0 at New Athens-5 - Final
5-0
04-30
4:30 pmLebanon, Illinois-5 at Red Bud-10 - Final
10-5
04-29
7:00 pmCrystal City-0 at Ste. Genevieve-10 - Final
10-0
04-29
5:00 pmBourbon-0 vs Park Hills Central-17 at Ste. Genevieve - Final
17-0
04-29
4:30 pmColumbia-4 vs Collinsville-5 at Collinsville Sports Complex - Final
5-4
04-29
4:30 pmWesclin-7 at Okawville-0 - Final
7-0
04-29
4:30 pmRoxana-4 at Litchfield-9 - Final
9-4
04-29
4:30 pmAlton Marquette-11 at Metro-East Lutheran-2 - Final
11-2
04-29
4:30 pmStaunton-1 at Carlinville-2 - Final
2-1
04-29
4:30 pmGillespie-5 at Hillsboro, Illinois-15 - Final
15-5
04-29
4:30 pmChatham Glenwood-0 at Edwardsville-1 - Final
1-0
04-29
4:30 pmMarissa-5 at Lebanon, Illinois-3 - Final
5-3
04-29
4:15 pmDupo-0 at O'Fallon-17 - Final
17-0
04-29
4:15 pmMascoutah-3 vs Civic Memorial-6 at Bethalto Sports Complex - Final
6-3
04-29
4:15 pmHighland-1 at Waterloo-3 - Final
3-1
04-29
4:15 pmJerseyville-8 at Triad-9 - Final
9-8
04-29
3:00 pmValle Catholic-10 vs Grandview-6 at Ste. Genevieve - Final
10-6
04-29
4:30 amBreese Central-2 at Nashville-7 - Final
7-2
04-29
4:30 amPana-2 at Piasa Southwestern-12 - Final
12-2
04-29
4:30 amPinckneyville-4 at Steeleville-2 - Final
4-2
04-27
11:30 amGranite City-0 at Alton-7 - Final
7-0
04-27
11:00 amRoxana-11 at Carrollton, Illinois-14 - Final
14-11
04-27
11:00 amSparta-13 at Steeleville-19 - Final
19-13
04-27
10:00 amHardin Calhoun-2 at Piasa Southwestern-5 - Final
5-2
04-27
10:00 amJerseyville-17 vs Brussels-0 at Alton - Final
17-0
04-27
10:00 amNew Athens-10 at Lebanon, Illinois-0 - Final
10-0
04-27
10:00 amCentralia, Illinois-8 at Collinsville-4 - Final
8-4
04-27
10:00 amGillespie-7 at Raymond-2 - Final
7-2
04-27
8:00 amBrimfield-15 vs Alton Marquette-0 at Peoria Notre Dame - Final
15-0
04-26
6:30 pmIllinois Valley Central-14 at Alton Marquette-10 - Final
14-10
04-26
4:30 pmWaterloo-2 vs Columbia-6 at Eagleview Elementary - Final
6-2
04-26
4:30 pmAlton-18 at Metro-East Lutheran-0 - Final
18-0
04-26
4:30 pmAlton Marquette-5 at Peoria Notre Dame-12 - Final
12-5
04-26
4:30 pmMarion-1 at Scott City-3 - Final
3-1
04-26
4:30 pmOkawville-6 at Steeleville-8 - Final
8-6
04-26
4:30 pmCarlyle-10 at Wood River-0 - Final
10-0
04-26
4:30 pmJerseyville-3 at Hardin Calhoun-6 - Final
6-3
04-26
4:30 pmRoxana-3 at Hillsboro, Illinois-8 - Final
8-3
04-26
4:30 pmBourbon-11 at Grandview-6 - Final
11-6
04-26
4:30 pmGillespie-5 at Pana-6 - Final
6-5
04-26
4:30 pmFreeburg-6 at Lebanon, Illinois-0 - Final
6-0
04-26
4:30 pmO'Fallon-4 at Triad-6 - Final
6-4
04-26
4:15 pmBreese Central-15 at Mascoutah-4 - Final
15-4
04-26
4:00 pmEdwardsville-13 at Granite City-0 - Final
13-0
04-25
4:30 pmMarion-1 at Scott City-3 - Final
3-1
04-25
4:30 pmGillespie-9 at Wood River-8 - Final
9-8
04-25
4:00 pmHardin Calhoun-5 at Carrollton, Illinois-4 - Final
5-4
04-24
4:30 pmBunker Hill-14 at Greenville-7 - Final
14-7
04-23
4:30 pmCarrollton, Illinois-0 at Hardin Calhoun-2 - Final
2-0
04-23
4:30 pmStaunton-0 at Hillsboro, Illinois-10 - Final
10-0