Results


Latest 250 Results
DateTimeEventFinal
05-20
4:30 pmRobinson-0 vs Gillespie-3 at Salem, Illinois - Final
3-0
05-20
4:30 pmStaunton-6 vs Greenville-0 at Vandalia - Final
6-0
05-20
4:30 pmMurphysboro-17 at Nashville-7 - Final
17-7
05-20
4:30 pmAlton Marquette-0 vs Freeburg-10 at Gordon Moore Park - Final
10-0
05-20
4:30 pmBloomington Central Catholic-10 at Monticello, Illinois-3 - Final
10-3
05-20
4:30 pmMulberry Grove-2 vs Nokomis-5 at Bunker Hill - Final
5-2
05-20
4:30 pmOkawville-6 vs Carlyle-4 at Christ Our Rock - Final
6-4
05-20
4:30 pmBelleville East-13 at O'Fallon-4 - Final
13-4
05-20
4:30 pmMarion-3 at Belleville West-4 - Final
4-3
05-20
4:30 pmWaterloo-5 vs Edwardsville-3 at Edwardsville Sports Complex - Final
5-3
05-20
4:30 pmTriad-3 at Alton-0 - Final
3-0
05-20
4:00 pmStanford Olympia-1 at Williamsville-10 - Final
10-1
05-19
4:30 pmRobinson-4 at Salem, Illinois-2 - Final
4-2
05-19
4:30 pmRoxana-0 at Breese Central-4 - Final
4-0
05-19
4:30 pmOkawville-11 at Christ Our Rock-0 - Final
11-0
05-19
4:30 pmHighland-4 at Mascoutah-0 - Final
4-0
05-18
4:30 pmRed Bud-3 at Nashville-7 - Final
7-3
05-18
4:30 pmWarrensburg-Latham-3 at Monticello, Illinois-4 - Final
4-3
05-18
4:30 pmCrab Orchard-1 at Elkville Elverado-2 - Final
2-1
05-18
4:30 pmGreenfield, Illinois-8 vs Raymond Lincolnwood-9 at Hardin Calhoun - Final
9-8
05-18
4:30 pmCarlinville-2 at Williamsville-11 - Final
11-2
05-18
4:30 pmAlton-0 at Highland-1 - Final
1-0
05-18
4:30 pmO'Fallon-3 at Mount Vernon, Illinois-8 - Final
8-3
05-18
4:30 pmGranite City-7 at Waterloo-9 - Final
9-7
05-17
6:30 pmAlton Marquette-12 at Columbia-2 - Final
12-2
05-17
6:30 pmValmeyer-6 vs Odin-2 at Dupo - Final
6-2
05-17
4:30 pmFlora-0 vs Gillespie-1 at Salem, Illinois - Final
1-0
05-17
4:30 pmVandalia-0 vs Newton-10 at Vandalia - Final
10-0
05-17
4:30 pmBenton, Illinois-10 vs Murphysboro-11 at Nashville - Final
11-10
05-17
4:30 pmWesclin-1 vs Mater Dei-5 at Breese Central - Final
5-1
05-17
4:30 pmPiasa Southwestern-0 vs Freeburg-10 at Alton Marquette - Final
10-0
05-17
4:30 pmPana-2 vs Bloomington Central Catholic-3 at Monticello, Illinois - Final
3-2
05-17
4:30 pmSteeleville-0 vs Trico-8 at Elkville Elverado - Final
8-0
05-17
4:30 pmWhite Hall North Greene-1 at Hardin Calhoun-16 - Final
16-1
05-17
4:30 pmLebanon, Illinois-0 vs Carrollton, Illinois-4 at Bunker Hill - Final
4-0
05-17
4:30 pmGibault-2 vs Marissa-12 at Dupo - Final
12-2
05-17
4:30 pmNew Athens-1 vs Carlyle-11 at Christ Our Rock - Final
11-1
05-17
4:30 pmNew Berlin-2 vs Stanford Olympia-16 at Williamsville - Final
16-2
05-17
4:30 pmEdwardsville-14 at O'Fallon-2 - Final
14-2
05-17
4:30 pmBelleville West-1 at Belleville East-5 - Final
5-1
05-17
4:30 pmHighland-6 at Triad-3 - Final
6-3
05-17
4:30 pmGranite City-6 at Collinsville-7 - Final
7-6
05-17
4:30 pmMascoutah-0 at Jerseyville-7 - Final
7-0
05-17
4:30 pmAlton-20 at East St. Louis-3 - Final
20-3
05-16
4:30 pmMascoutah-2 vs Edwardsville-10 at Edwardsville Sports Complex - Final
10-2
05-16
4:30 pmLawrenceville-4 at Flora-5 - Final
5-4
05-16
4:30 pmLitchfield-0 at Greenville-10 - Final
10-0
05-16
4:30 pmHillsboro, Illinois-3 at Vandalia-11 - Final
11-3
05-16
4:30 pmSparta-0 at Benton, Illinois-10 - Final
10-0
05-16
4:30 pmAlthoff-0 vs Wesclin-27 at Breese Central - Final
27-0
05-16
4:30 pmWood River-7 at Piasa Southwestern-8 - Final
8-7
05-16
4:30 pmBismarck-Henning-2 at Pana-9 - Final
9-2
05-16
4:30 pmCarrier Mills-1 at Steeleville-15 - Final
15-1
05-16
4:30 pmMetro-East Lutheran-4 at White Hall North Greene-9 - Final
9-4
05-16
4:30 pmBunker Hill-3 at Lebanon, Illinois-10 - Final
10-3
05-16
4:30 pmRamsey-7 at New Athens-12 - Final
12-7
05-16
4:30 pmCivic Memorial-12 at Waterloo-5 - Final
12-5
05-16
4:30 pmMount Vernon, Illinois-2 at Highland-1 - Final
2-1
05-16
4:30 pmGranite City-3 at Triad-11 - Final
11-3
05-16
4:00 pmAlton-1 at Roxana-3 - Final
3-1
05-16
3:00 pmGibault-4 at Dupo-3 - Final
4-3
05-14
12:30 pmEdwardsville-6 at Quincy Notre Dame-0 - Final
6-0
05-14
11:45 amWesclin-6 at Salem, Illinois-4 - Final
6-4
05-14
11:00 amOkawville-4 at Waltonville-3 - Final
4-3
05-14
11:00 amFreeburg-11 at Murphysboro-3 - Final
11-3
05-14
11:00 amBreese Central-13 at Wood River-1 - Final
13-1
05-14
10:45 amEdwardsville-9 vs Pekin-0 at Quincy Notre Dame - Final
9-0
05-14
10:00 amCarlyle-4 vs Wesclin-5 at Salem, Illinois - Final
5-4
05-14
10:00 amNashville-16 at Steeleville-0 - Final
16-0
05-14
10:00 amAlton Marquette-0 at Civic Memorial-1 - Final
1-0
05-13
6:00 pmCollinsville-2 at Triad-7 - Final
7-2
05-13
4:30 pmRoxana-2 at Alton-3 - Final
3-2
05-13
4:30 pmWaterloo-6 at Trico-16 - Final
16-6
05-13
4:30 pmCarterville-1 at Marion-0 - Final
1-0
05-13
4:30 pmGillespie-1 at Hardin Calhoun-0 - Final
1-0
05-13
4:30 pmMarissa-13 at New Athens-0 - Final
13-0
05-13
4:30 pmWesclin-6 at Nashville-2 - Final
6-2
05-13
4:30 pmSparta-3 at Red Bud-14 - Final
14-3
05-13
4:30 pmCollinsville-1 at Triad-12 - Final
12-1
05-13
4:15 pmOkawville-3 at Mascoutah-4 - Final
4-3
05-13
4:00 pmEdwardsville-4 at Pleasant Hill, Illinois-0 - Final
4-0
05-12
4:30 pmDupo-0 at Lebanon, Illinois-10 - Final
10-0
05-12
4:30 pmEast St. Louis-0 at Belleville West-16 - Final
16-0
05-12
4:30 pmHardin Calhoun-14 at Greenfield, Illinois-0 - Final
14-0
05-12
4:30 pmCarlyle-3 at Okawville-5 - Final
5-3
05-12
4:30 pmGibault-11 at Father McGivney-2 - Final
11-2
05-12
4:30 pmNew Athens-0 at Red Bud-15 - Final
15-0
05-12
4:30 pmBelleville East-9 vs Edwardsville-1 at Edwardsville Sports Complex - Final
9-1
05-12
4:30 pmFreeburg-13 at Breese Central-1 - Final
13-1
05-12
4:30 pmO'Fallon-0 at Collinsville-2 - Final
2-0
05-12
4:30 pmJerseyville-8 at Carrollton, Illinois-3 - Final
8-3
05-12
4:30 pmAlton-8 at Granite City-3 - Final
8-3
05-12
3:30 pmMetro-East Lutheran-1 at Alton Marquette-12 - Final
12-1
05-12
4:30 amValmeyer-2 at Marissa-6 - Final
6-2
05-11
6:30 pmCarlyle-5 at Red Bud-1 - Final
5-1
05-11
6:00 pmLebanon, Illinois-13 at New Athens-7 - Final
13-7
05-11
4:30 pmNashville-7 at O'Fallon-10 - Final
10-7
05-11
4:30 pmBunker Hill-0 at Hardin Calhoun-14 - Final
14-0
05-11
4:30 pmCivic Memorial-10 at Highland-13 - Final
13-10
05-11
4:30 pmHillsboro, Illinois-1 at Gillespie-19 - Final
19-1
05-11
4:30 pmOkawville-10 at Greenville-0 - Final
10-0
05-11
4:30 pmDupo-3 at Valmeyer-8 - Final
8-3
05-11
4:30 pmMascoutah-1 at Triad-6 - Final
6-1
05-11
4:30 pmWesclin-2 at Roxana-4 - Final
4-2
05-11
4:30 pmBelleville West-1 at Mater Dei-11 - Final
11-1
05-11
4:30 pmAlton Marquette-0 at Belleville East-3 - Final
3-0
05-11
4:15 pmCahokia-0 at Granite City-14 - Final
14-0
05-11
4:15 pmJerseyville-0 at Waterloo-6 - Final
6-0
05-11
4:00 pmNew Athens-0 at Lebanon, Illinois-1 - Final
1-0
05-11
4:30 amMulberry Grove-16 at Metro-East Lutheran-5 - Final
16-5
05-10
4:30 pmCarrollton, Illinois-6 vs Hardin Calhoun-3 at Jacksonville, Illinois - Final
6-3
05-10
4:30 pmGillespie-4 at Athens-3 - Final
4-3
05-10
4:30 pmRed Bud-0 at Carlyle-4 - Final
4-0
05-10
4:30 pmWaterloo-11 at Waltonville-5 - Final
11-5
05-10
4:30 pmLitchfield-16 at Hillsboro, Illinois-1 - Final
16-1
05-10
4:30 pmValmeyer-9 at Dupo-5 - Final
9-5
05-10
4:30 pmRoxana-4 at Civic Memorial-10 - Final
10-4
05-10
4:30 pmEdwardsville-22 at East St. Louis-0 - Final
22-0
05-10
4:30 pmLebanon, Illinois-0 at Marissa-17 - Final
17-0
05-10
4:30 pmOkawville-8 at Wesclin-3 - Final
8-3
05-10
4:30 pmCollinsville-3 at Belleville East-14 - Final
14-3
05-10
4:30 pmWood River-1 at Salem, Illinois-6 - Final
6-1
05-10
4:30 pmColumbia-3 at Breese Central-2 - Final
3-2
05-10
4:30 pmMater Dei-3 at Freeburg-13 - Final
13-3
05-10
4:30 pmGranite City-1 at Jerseyville-13 - Final
13-1
05-10
4:30 pmBelleville West-14 at Alton-1 - Final
14-1
05-09
6:00 pmHardin Calhoun-0 vs Edwardsville-4 at Edwardsville Sports Complex - Final
4-0
05-09
4:30 pmWaterloo-6 at Mascoutah-1 - Final
6-1
05-09
4:30 pmO'Fallon-22 at East St. Louis-0 - Final
22-0
05-09
4:30 pmOkawville-3 at Pinckneyville-6 - Final
6-3
05-09
4:30 pmCahokia-0 at Gibault-9 - Final
9-0
05-09
4:30 pmPana-0 at Gillespie-5 - Final
5-0
05-09
4:30 pmCivic Memorial-1 at Triad-11 - Final
11-1
05-09
4:30 pmRed Bud-7 at Sparta-1 - Final
7-1
05-09
4:30 pmWood River-11 at Metro-East Lutheran-8 - Final
11-8
05-09
4:30 pmColumbia-3 at Freeburg-8 - Final
8-3
05-09
4:30 pmHighland-3 at Jerseyville-2 - Final
3-2
05-09
4:30 pmAlton Marquette-5 at Nashville-8 - Final
8-5
05-09
4:00 pmAlton-0 vs Edwardsville-8 at Edwardsville Sports Complex - Final
8-0
05-07
4:00 pmHighland-4 vs Murphysboro-1 at Triad - Final
4-1
05-07
4:00 pmChatham Glenwood-2 at Triad-4 - Final
4-2
05-07
2:30 pmBelleville West-7 vs O'Fallon-5 at Triad - Final
7-5
05-07
2:30 pmColumbia-1 vs Hardin Calhoun-3 at Triad - Final
3-1
05-07
2:00 pmMater Dei-2 at Casey-Westfield-3 - Final
3-2
05-07
1:00 pmHighland-12 vs O'Fallon-4 at Triad - Final
12-4
05-07
1:00 pmMurphysboro-4 vs Belleville West-3 at Triad - Final
4-3
05-07
1:00 pmPinckneyville-0 at Freeburg-2 - Final
2-0
05-07
12:00 pmTeutopolis-1 vs Mater Dei-4 at Casey-Westfield - Final
4-1
05-07
11:30 amHardin Calhoun-0 vs Chatham Glenwood-12 at Triad - Final
12-0
05-07
11:30 amTriad-11 vs Columbia-2 at Triad - Final
11-2
05-07
10:00 amHardin Calhoun-0 vs Highland-2 at Triad - Final
2-0
05-07
10:00 amO'Fallon-7 vs Chatham Glenwood-6 at Triad - Final
7-6
05-07
8:30 amMurphysboro-6 vs Columbia-3 at Triad - Final
6-3
05-07
8:30 amBelleville West-10 at Triad-5 - Final
10-5
05-06
4:30 pmAlton Marquette-13 at Jerseyville-1 - Final
13-1
05-05
4:30 pmMount Vernon, Illinois-0 at Carterville-12 - Final
12-0
05-05
4:30 pmChester-7 at Wesclin-9 - Final
9-7
05-04
5:00 pmCarlinville-16 at Wood River-1 - Final
16-1
05-04
4:30 pmNew Athens-3 at Elkville Elverado-4 - Final
4-3
05-04
4:30 pmHardin Calhoun-1 at Pittsfield-3 - Final
3-1
05-04
4:30 pmCivic Memorial-5 at Mascoutah-10 - Final
10-5
05-04
4:30 pmHighland-6 at Waterloo-3 - Final
6-3
05-04
4:30 pmGillespie-12 at Staunton-0 - Final
12-0
05-04
4:30 pmNashville-16 at Okawville-2 - Final
16-2
05-04
4:30 pmRed Bud-7 at Du Quoin-9 - Final
9-7
05-04
4:30 pmRoxana-2 at Columbia-5 - Final
5-2
05-04
4:30 pmValmeyer-4 at Wesclin-5 - Final
5-4
05-04
4:30 pmEast St. Louis-0 at Collinsville-19 - Final
19-0
05-04
4:30 pmFreeburg-13 at Belleville West-2 - Final
13-2
05-04
4:30 pmMater Dei-15 at Gibault-6 - Final
15-6
05-04
4:30 pmTriad-11 at Jerseyville-1 - Final
11-1
05-04
4:00 pmBreese Central-0 at Pinckneyville-10 - Final
10-0
05-04
4:00 pmPleasant Hill, Illinois-4 at Alton Marquette-3 - Final
4-3
05-03
4:30 pmGranite City-1 at Belleville East-11 - Final
11-1
05-03
4:30 pmEdwardsville-20 at Belleville West-3 - Final
20-3
05-03
4:30 pmSteeleville-0 at Marissa-18 - Final
18-0
05-03
4:30 pmWesclin-9 at Okawville-4 - Final
9-4
05-03
4:30 pmCollinsville-7 at Alton-8 - Final
8-7
05-02
4:30 pmGillespie-13 at Raymond Lincolnwood-2 - Final
13-2
05-02
4:30 pmMulberry Grove-4 at Okawville-11 - Final
11-4
05-02
4:30 pmGibault-19 at East St. Louis-0 - Final
19-0
05-02
4:30 pmBreese Central-1 at Nashville-8 - Final
8-1
04-30
2:00 pmCollinsville-1 vs Columbia-16 at Centralia, Illinois - Final
16-1
04-30
12:00 pmBelleville East-8 at Nolensville-9 - Final
9-8
04-30
12:00 pmTrico-10 vs Steeleville-0 at Trico - Final
10-0
04-30
12:00 pmColumbia-14 at Centralia, Illinois-0 - Final
14-0
04-30
10:00 amBelleville East-0 at Nolensville-8 - Final
8-0
04-30
10:00 amCollinsville-7 at Centralia, Illinois-10 - Final
10-7
04-30
10:00 amMarissa-1 at Freeburg-14 - Final
14-1
04-30
9:00 amMater Dei-4 at Johnston City-1 - Final
4-1
04-30
12:00 amAlton Marquette-2 at Quincy Notre Dame-0 - Final
2-0
04-29
4:30 pmLitchfield-4 at Vandalia-20 - Final
20-4
04-29
4:30 pmSteeleville-2 at Okawville-5 - Final
5-2
04-29
4:30 pmWood River-3 at Carlyle-14 - Final
14-3
04-29
4:30 pmMascoutah-6 at Breese Central-9 - Final
9-6
04-29
4:00 pmBelleville East-10 at Centennial (Tenn.)-5 - Final
10-5
04-29
4:00 pmFreeburg-5 at Marion-0 - Final
5-0
04-28
4:30 pmTeutopolis-1 at Highland-11 - Final
11-1
04-28
4:30 pmRed Bud-7 at Chester-2 - Final
7-2
04-28
4:30 pmGreenfield, Illinois-0 at Hardin Calhoun-4 - Final
4-0
04-28
4:30 pmFather McGivney-0 at Gibault-3 - Final
3-0
04-28
4:30 pmMount Vernon, Illinois-15 at Cahokia-0 - Final
15-0
04-28
4:30 pmEast St. Louis-0 at Belleville East-18 - Final
18-0
04-28
4:30 pmDupo-0 at New Athens-10 - Final
10-0
04-28
4:30 pmGranite City-0 vs Edwardsville-15 at Edwardsville Sports Complex - Final
15-0
04-28
4:30 pmTriad-2 at Gillespie-6 - Final
6-2
04-28
4:30 pmMarissa-7 at Lebanon, Illinois-2 - Final
7-2
04-28
4:30 pmCarlyle-2 at Wesclin-1 - Final
2-1
04-28
4:30 pmOkawville-13 at Sparta-0 - Final
13-0
04-28
4:30 pmBelleville West-7 at Collinsville-1 - Final
7-1
04-28
4:30 pmWood River-15 at Roxana-16 - Final
16-15
04-28
4:30 pmFreeburg-13 at Salem, Illinois-2 - Final
13-2
04-28
4:30 pmBreese Central-5 vs Columbia-4 at Eagleview Elementary - Final
5-4
04-28
4:30 pmCivic Memorial-5 at Alton Marquette-4 - Final
5-4
04-28
4:30 pmAlton-8 at O'Fallon-3 - Final
8-3
04-28
4:00 pmMarion-11 at Centralia, Illinois-0 - Final
11-0
04-28
12:00 amPiasa Southwestern-8 at Metro-East Lutheran-4 - Final
8-4
04-27
4:30 pmMascoutah-0 at Highland-10 - Final
10-0
04-27
4:30 pmNashville-7 at Belleville West-17 - Final
17-7
04-27
4:30 pmSteeleville-4 at Gibault-3 - Final
4-3
04-27
4:30 pmGillespie-1 at Carlinville-0 - Final
1-0
04-27
4:30 pmRed Bud-1 at Roxana-2 - Final
2-1
04-27
4:30 pmEdwardsville-5 at Columbia-1 - Final
5-1
04-27
4:30 pmTriad-3 at Waterloo-1 - Final
3-1
04-27
4:30 pmOkawville-2 at Marissa-4 - Final
4-2
04-27
4:30 pmFather McGivney-4 at Wesclin-16 - Final
16-4
04-27
4:30 pmFreeburg-19 at New Athens-2 - Final
19-2
04-27
4:30 pmMater Dei-3 at Alton Marquette-1 - Final
3-1
04-27
4:30 pmMetro-East Lutheran-10 at Alton-13 - Final
13-10
04-26
4:30 pmO'Fallon-1 at Belleville West-14 - Final
14-1
04-26
4:30 pmCarrollton, Illinois-4 at Gillespie-2 - Final
4-2
04-26
4:30 pmChester-6 at Okawville-4 - Final
6-4
04-26
4:30 pmGibault-11 vs Althoff-0 at Gibault - Final
11-0
04-26
4:30 pmCahokia-1 at Mount Vernon, Illinois-17 - Final
17-1
04-26
4:30 pmNew Athens-15 at Steeleville-10 - Final
15-10
04-26
4:30 pmColumbia-6 vs Salem, Illinois-2 at Eagleview Elementary - Final
6-2
04-26
4:30 pmLebanon, Illinois-8 at Dupo-6 - Final
8-6
04-26
4:30 pmMarissa-15 at Valmeyer-0 - Final
15-0
04-26
4:30 pmRed Bud-22 at Wesclin-11 - Final
22-11
04-26
4:30 pmFreeburg-23 at Wood River-2 - Final
23-2
04-26
4:30 pmRoxana-4 at Breese Central-14 - Final
14-4
04-26
4:30 pmCivic Memorial-7 at Jerseyville-12 - Final
12-7
04-26
4:30 pmBelleville East-3 at Alton-2 - Final
3-2
04-26
4:00 pmCollinsville-0 at Edwardsville-10 - Final
10-0
04-26
4:00 pmAlthoff-0 at Gibault-17 - Final
17-0
04-25
5:30 pmLitchfield-3 at Carlinville-18 - Final
18-3
04-25
4:30 pmRed Bud-20 at Belleville West-7 - Final
20-7
04-25
4:30 pmHardin Calhoun-25 at White Hall North Greene-8 - Final
25-8
04-25
4:30 pmHighland-12 at Civic Memorial-2 - Final
12-2
04-25
4:30 pmBunker Hill-1 at Gillespie-16 - Final
16-1