Results
Latest 250 Results
Date | Time | Event | Final |
---|---|---|---|
10:30 am | Waterloo-5 vs Charleston, Illinois-11 at Highland - Final | ||
3:00 pm | Bradley-Bourbonnais-6 vs Edwardsville-3 at Normal Community - Final | ||
5:00 pm | Charleston, Illinois-5 at Highland-0 - Final | ||
5:00 pm | Waterloo-7 vs Carbondale-0 at Highland - Final | ||
4:30 pm | East Moline-1 vs Bradley-Bourbonnais-9 at Normal Community - Final | ||
4:30 pm | Belleville East-1 vs Edwardsville-4 at Belleville West - Final | ||
2:00 pm | Johnston City-2 at Freeburg-0 - Final | ||
11:00 am | Carrollton, Illinois-2 at Hardin Calhoun-1 - Final | ||
11:00 am | Belleville West-5 vs Edwardsville-11 at Belleville West - Final | ||
5:00 pm | Civic Memorial-9 vs Highland-12 at Bethalto Sports Complex - Final | ||
4:30 pm | Columbia-0 at Freeburg-12 - Final | ||
4:30 pm | O'Fallon-2 vs Belleville East-10 at O'Fallon - Final | ||
3:00 pm | Waterloo-7 at Jerseyville-0 - Final | ||
4:30 pm | Valmeyer-0 vs Carrollton, Illinois-6 at Hardin Calhoun - Final | ||
4:30 pm | Columbia-12 vs Flora-8 at Freeburg - Final | ||
4:30 pm | Quincy-2 at Belleville West-8 - Final | ||
4:30 pm | Alton-7 at O'Fallon-9 - Final | ||
4:30 pm | Cahokia-0 vs Waterloo-17 at Jerseyville - Final | ||
6:00 pm | Civic Memorial-5 vs Triad-3 at Bethalto Sports Complex - Final | ||
4:30 pm | Granite City-0 vs Edwardsville-10 at Belleville West - Final | ||
4:30 pm | East St. Louis-0 at Jerseyville-16 - Final | ||
4:30 pm | Hardin Calhoun-2 vs Okawville-1 at Hardin Calhoun - Final | ||
4:30 pm | Collinsville-2 vs Belleville East-13 at O'Fallon - Final | ||
4:30 pm | Freeburg-7 vs Salem, Illinois-3 at Freeburg - Final | ||
4:00 am | Mascoutah-2 vs Highland-12 at Bethalto Sports Complex - Final | ||
4:00 pm | Jerseyville-7 at Alton-0 - Final | ||
1:00 pm | Odin-2 vs Valmeyer-4 at Marissa - Final | ||
11:00 am | Columbia-5 vs Mater Dei-0 at Roxana - Final | ||
10:00 am | Mulberry Grove-1 vs Hardin Calhoun-5 at Greenfield, Illinois - Final | ||
4:30 pm | Okawville-7 vs Carlyle-6 at New Athens - Final | ||
4:30 pm | Belleville West-4 at Marion-2 - Final | ||
4:30 pm | Edwardsville-1 at Waterloo-2 - Final | ||
4:30 pm | Alton-0 at Triad-13 - Final | ||
3:30 pm | Red Bud-6 vs Carterville-8 at Red Bud - Final | ||
3:00 pm | Breese Central-0 vs Freeburg-6 at Althoff - Final | ||
4:30 pm | Edwardsville-2 at Jerseyville-0 - Final | ||
4:30 pm | East St. Louis-0 at Alton-15 - Final | ||
5:30 pm | Piasa Southwestern-0 vs Columbia-3 at Roxana - Final | ||
4:30 pm | Nashville-2 at Red Bud-3 - Final | ||
4:30 pm | Staunton-5 vs Gillespie-4 at Greenville - Final | ||
4:30 pm | Odin-10 at Marissa-7 - Final | ||
4:30 pm | Dupo-2 vs Okawville-12 at New Athens - Final | ||
4:30 pm | Mount Vernon, Illinois-6 at O'Fallon-10 - Final | ||
4:30 pm | Waterloo-6 at Granite City-2 - Final | ||
4:30 pm | Civic Memorial-2 at Alton-0 - Final | ||
4:00 pm | Breese Central-3 vs Wesclin-2 at Althoff - Final | ||
4:00 pm | Roxana-1 vs Mater Dei-11 at Roxana - Final | ||
3:00 pm | Alton Marquette-0 vs Freeburg-15 at Althoff - Final | ||
6:30 pm | Father McGivney-7 vs Nokomis-8 at Carrollton, Illinois - Final | ||
6:30 pm | Mulberry Grove-2 vs Bunker Hill-0 at Greenfield, Illinois - Final | ||
4:30 pm | Sparta-0 vs Carterville-10 at Red Bud - Final | ||
4:30 pm | Litchfield-0 vs Salem, Illinois-5 at Greenville - Final | ||
4:30 pm | Metro-East Lutheran-0 at Carrollton, Illinois-13 - Final | ||
4:30 pm | Raymond Lincolnwood-0 vs Hardin Calhoun-8 at Greenfield, Illinois - Final | ||
4:30 pm | Lebanon, Illinois-1 vs Valmeyer-6 at Marissa - Final | ||
4:30 pm | New Athens-2 vs Carlyle-4 at New Athens - Final | ||
4:30 pm | Belleville East-12 at Belleville West-2 - Final | ||
4:30 pm | O'Fallon-4 at Edwardsville-9 - Final | ||
4:30 pm | Collinsville-5 at Granite City-1 - Final | ||
4:30 am | Metro-East Lutheran-0 at Carrollton, Illinois-14 - Final | ||
4:30 pm | Althoff-6 at Alton Marquette-21 - Final | ||
4:30 pm | Sparta-13 at Chester-8 - Final | ||
4:30 pm | Greenville-0 at Staunton-15 - Final | ||
4:30 pm | Hillsboro, Illinois-2 at Litchfield-7 - Final | ||
4:30 pm | White Hall North Greene-3 vs Metro-East Lutheran-14 at Carrollton, Illinois - Final | ||
4:30 pm | Ramsey-1 at Mulberry Grove-12 - Final | ||
4:30 pm | Greenfield, Illinois-4 at Raymond Lincolnwood-8 - Final | ||
4:30 pm | Lebanon, Illinois-4 at Christ Our Rock-1 - Final | ||
4:30 pm | Gibault-0 at New Athens-16 - Final | ||
4:30 pm | O'Fallon-2 at Mascoutah-3 - Final | ||
4:30 pm | Nashville-4 at Waterloo-6 - Final | ||
4:30 pm | Highland-7 at Mount Vernon, Illinois-0 - Final | ||
4:15 pm | Triad-8 vs Granite City-3 at Granite City - Final | ||
4:00 pm | Wood River-5 at Roxana-10 - Final | ||
11:00 am | Auburn-0 at Gillespie-7 - Final | ||
10:00 am | Carlinville-1 at Pleasant Hill, Illinois-2 - Final | ||
10:00 am | Alton Marquette-2 at Civic Memorial-12 - Final | ||
10:00 am | Father McGivney-0 at Mater Dei-13 - Final | ||
10:00 am | Highland-9 at Centralia, Illinois-0 - Final | ||
4:30 pm | Lebanon, Illinois-6 at Marissa-13 - Final | ||
4:30 pm | Sparta-2 at Okawville-20 - Final | ||
4:30 pm | Nashville-10 vs Wesclin-6 at Trenton City Park - Final | ||
4:30 pm | Carlyle-2 at Freeburg-12 - Final | ||
4:30 pm | Hardin Calhoun-2 at Gillespie-3 - Final | ||
4:30 pm | Triad-14 at Collinsville-3 - Final | ||
4:30 pm | Mascoutah-5 at Jerseyville-2 - Final | ||
4:30 am | Metro-East Lutheran-2 at Christ Our Rock-7 - Final | ||
4:30 pm | Greenfield, Illinois-2 at Hardin Calhoun-10 - Final | ||
4:30 pm | Belleville West-16 vs East St. Louis-2 at Belleville West - Final | ||
4:30 pm | Edwardsville-1 at Belleville East-2 - Final | ||
4:30 pm | Pinckneyville-7 at Marissa-2 - Final | ||
4:30 pm | Okawville-2 at Carlyle-5 - Final | ||
4:30 pm | Father McGivney-7 at Gibault-10 - Final | ||
4:30 pm | Hillsboro, Illinois-12 at Alton Marquette-5 - Final | ||
4:30 pm | Metro-East Lutheran-9 vs Wood River-10 at Leroy Emerick Field - Final | ||
4:30 pm | Breese Central-0 at Highland-3 - Final | ||
4:30 pm | Dupo-0 vs Columbia-15 at Eagleview Elementary - Final | ||
4:30 pm | Red Bud-12 at New Athens-0 - Final | ||
4:30 pm | Collinsville-4 at O'Fallon-3 - Final | ||
4:30 pm | Civic Memorial-2 at Roxana-3 - Final | ||
4:30 pm | Athens-0 at Gillespie-12 - Final | ||
4:30 pm | Carrollton, Illinois-4 at Jerseyville-3 - Final | ||
4:30 pm | Granite City-4 at Alton-6 - Final | ||
4:30 pm | Triad-7 at Mascoutah-5 - Final | ||
4:30 pm | Hardin Calhoun-16 at Bunker Hill-8 - Final | ||
4:30 pm | O'Fallon-13 at Nashville-14 - Final | ||
4:30 pm | Mater Dei-4 at Belleville West-3 - Final | ||
4:30 pm | Piasa Southwestern-0 at Edwardsville-5 - Final | ||
4:30 pm | Sparta-18 at Gibault-2 - Final | ||
4:30 pm | Greenville-4 at Okawville-6 - Final | ||
4:30 pm | Litchfield-10 at Father McGivney-6 - Final | ||
4:30 pm | Hillsboro, Illinois-2 at Gillespie-16 - Final | ||
4:30 pm | Highland-11 at Civic Memorial-4 - Final | ||
4:30 pm | Roxana-3 at Wesclin-13 - Final | ||
4:30 pm | Waterloo-0 at Jerseyville-4 - Final | ||
4:15 pm | Granite City-27 at Cahokia-0 - Final | ||
4:00 pm | Breese Central-0 at Trico-13 - Final | ||
4:30 pm | Triad-6 vs Civic Memorial-11 at Bethalto Sports Complex - Final | ||
4:30 pm | Carrollton, Illinois-3 at Hardin Calhoun-4 - Final | ||
4:30 pm | Mascoutah-20 at Waterloo-10 - Final | ||
4:30 pm | East St. Louis-0 at Edwardsville-21 - Final | ||
4:30 pm | Breese Central-6 at Marissa-4 - Final | ||
4:30 pm | Bunker Hill-5 at Alton Marquette-2 - Final | ||
4:30 pm | Greenville-0 at Gillespie-12 - Final | ||
4:30 pm | Dupo-16 at Gibault-2 - Final | ||
4:30 pm | Piasa Southwestern-13 at Wood River-8 - Final | ||
4:30 pm | Belleville East-11 at Collinsville-1 - Final | ||
4:30 pm | Salem, Illinois-0 at Freeburg-3 - Final | ||
4:30 pm | Chester-1 at Red Bud-11 - Final | ||
4:30 pm | Jerseyville-19 at Granite City-11 - Final | ||
4:30 pm | Alton-1 at Belleville West-2 - Final | ||
4:00 pm | Auburn-7 at Carlinville-3 - Final | ||
4:30 am | Father McGivney-12 at Metro-East Lutheran-1 - Final | ||
6:30 pm | Pleasant Hill, Illinois-0 at Hardin Calhoun-10 - Final | ||
4:30 pm | Metro-East Lutheran-3 vs Wesclin-6 at Trenton City Park - Final | ||
4:30 pm | Marissa-9 at New Athens-6 - Final | ||
4:30 pm | Red Bud-3 at Freeburg-16 - Final | ||
4:30 pm | Jerseyville-1 at Highland-0 - Final | ||
2:00 pm | Triad-2 vs Columbia-5 at Triad - Final | ||
2:00 pm | Belleville West-1 vs Highland-11 at Triad - Final | ||
1:00 pm | Granite City-9 at Quincy-8 - Final | ||
12:00 pm | Triad-11 vs Murphysboro-2 at Triad - Final | ||
12:00 pm | Belleville West-4 vs Hardin Calhoun-8 at Triad - Final | ||
12:00 pm | Mater Dei-1 vs TBD-2 at Casey-Westfield - Final | ||
11:00 am | Granite City-5 at Quincy-6 - Final | ||
10:00 am | Okawville-4 at Mascoutah-9 - Final | ||
10:00 am | Columbia-9 vs Murphysboro-6 at Triad - Final | ||
10:00 am | Mater Dei-3 vs Teutopolis-8 at Casey-Westfield - Final | ||
10:00 am | Hardin Calhoun-0 vs Highland-1 at Triad - Final | ||
10:00 am | Alton Marquette-3 at Red Bud-18 - Final | ||
10:00 am | Alton-10 at Civic Memorial-7 - Final | ||
4:45 pm | Nokomis-4 at Father McGivney-6 - Final | ||
4:30 pm | Hardin Calhoun-3 vs Murphysboro-4 at Triad - Final | ||
4:30 pm | Highland-10 vs Columbia-5 at Triad - Final | ||
4:30 pm | Teutopolis-0 at Edwardsville-13 - Final | ||
4:30 pm | Wesclin-9 at Breese Central-3 - Final | ||
4:30 pm | Gillespie-17 at Hillsboro, Illinois-0 - Final | ||
4:30 pm | Jerseyville-17 at Alton Marquette-3 - Final | ||
3:00 pm | Triad-11 vs Belleville West-3 at Triad - Final | ||
4:30 pm | Gibault-8 at Althoff-1 - Final | ||
4:30 pm | O'Fallon-2 at Belleville East-8 - Final | ||
4:30 pm | New Athens-8 at Marissa-9 - Final | ||
4:30 pm | Wood River-0 at Breese Central-4 - Final | ||
4:30 pm | Gillespie-16 at Sacred Heart-Griffin-0 - Final | ||
4:30 pm | Dupo-10 at Steeleville-9 - Final | ||
4:30 pm | Sparta-1 at Red Bud-10 - Final | ||
4:30 pm | Collinsville-21 at East St. Louis-1 - Final | ||
4:30 pm | Freeburg-4 vs Columbia-2 at Eagleview Elementary - Final | ||
4:30 pm | Salem, Illinois-5 at Roxana-3 - Final | ||
4:30 pm | Edwardsville-5 at Alton-0 - Final | ||
4:30 am | Metro-East Lutheran-3 at Bunker Hill-6 - Final | ||
4:30 am | Staunton-2 vs Civic Memorial-1 at Bethalto Sports Complex - Final | ||
6:00 pm | Mater Dei-6 at Pinckneyville-7 - Final | ||
4:30 pm | Okawville-5 at Nashville-11 - Final | ||
4:30 pm | Wesclin-4 at Valmeyer-14 - Final | ||
4:30 pm | Father McGivney-3 at Hillsboro, Illinois-4 - Final | ||
4:30 pm | Alton Marquette-0 at Greenville-10 - Final | ||
4:30 pm | Staunton-4 at Gillespie-11 - Final | ||
4:30 pm | Gibault-0 at Mater Dei-12 - Final | ||
4:30 pm | Waterloo-4 at Highland-5 - Final | ||
4:30 pm | Belleville West-1 at Freeburg-11 - Final | ||
4:30 pm | Du Quoin-4 at Red Bud-12 - Final | ||
4:30 pm | Triad-5 at Jerseyville-6 - Final | ||
4:30 am | Mascoutah-6 vs Civic Memorial-4 at Bethalto Sports Complex - Final | ||
5:30 pm | East St. Louis-1 at O'Fallon-17 - Final | ||
4:30 pm | Winchester West Central-3 at Hardin Calhoun-13 - Final | ||
4:30 pm | O'Fallon-15 at East St. Louis-0 - Final | ||
4:30 pm | Belleville West-2 at Edwardsville-10 - Final | ||
4:30 pm | Wesclin-15 at Okawville-11 - Final | ||
4:30 pm | New Athens-15 at Lebanon, Illinois-0 - Final | ||
4:30 pm | Belleville East-20 at Granite City-0 - Final | ||
4:30 pm | Salem, Illinois-24 vs Wood River-3 at Leroy Emerick Field - Final | ||
4:30 pm | Valmeyer-10 at Dupo-6 - Final | ||
4:30 pm | Breese Central-0 at Freeburg-10 - Final | ||
4:30 pm | Roxana-12 vs Columbia-13 at Eagleview Elementary - Final | ||
4:30 pm | Red Bud-9 at Carlyle-7 - Final | ||
4:30 pm | Alton-5 at Collinsville-0 - Final | ||
4:30 am | Greenville-7 at Metro-East Lutheran-0 - Final | ||
4:30 pm | Hardin Calhoun-7 at Payson Seymour-3 - Final | ||
4:30 pm | Waterloo-8 at Civic Memorial-6 - Final | ||
4:30 pm | East St. Louis-2 at Gibault-17 - Final | ||
4:30 pm | Marissa-3 at Red Bud-15 - Final | ||
4:30 pm | Okawville-15 at Mulberry Grove-7 - Final | ||
4:30 pm | Nashville-14 at Breese Central-0 - Final | ||
4:30 pm | Father McGivney-10 at Valmeyer-15 - Final | ||
4:30 pm | Alton Marquette-17 at Althoff-1 - Final | ||
4:30 pm | Highland-5 vs Triad-6 at Triad - Final | ||
4:30 pm | Alton-15 at Metro-East Lutheran-4 - Final | ||
4:15 pm | Jerseyville-5 at Mascoutah-13 - Final | ||
6:00 pm | Mater Dei-5 at Effingham-4 - Final | ||
2:00 pm | Mount Vernon, Illinois-1 at Belleville East-10 - Final | ||
2:00 pm | Highland-6 at Rochester-2 - Final | ||
12:00 pm | Highland-7 vs Normal Community-4 at Rochester - Final | ||
12:00 pm | Jerseyville-15 at Alton-0 - Final | ||
12:00 pm | Roxana-10 vs Granite City-5 at Alton - Final | ||
12:00 pm | Belleville West-8 at Civic Memorial-7 - Final | ||
12:00 pm | Edwardsville-8 vs Moline-1 at Pontiac - Final | ||
11:00 am | Wesclin-2 vs Vandalia-10 at Vandalia - Final | ||
11:00 am | Marion-5 at Freeburg-10 - Final | ||
10:00 am | Jerseyville-16 vs Roxana-1 at Alton - Final | ||
10:00 am | Granite City-0 at Alton-10 - Final | ||
10:00 am | Hardin Calhoun-9 at Piasa Southwestern-3 - Final | ||
10:00 am | Breese Central-13 at Greenville-0 - Final | ||
10:00 am | Nolensville, Tenn.-2 at Belleville East-3 - Final | ||
10:00 am | Belleville West-3 at Civic Memorial-5 - Final | ||
10:00 am | Edwardsville-3 at Pontiac-4 - Final | ||
10:00 am | Centralia, Illinois-5 vs Columbia-8 at Eagleview Elementary - Final | ||
4:45 pm | Gibault-12 at Father McGivney-6 - Final | ||
4:30 pm | Wesclin-5 at Waterloo-4 - Final | ||
4:30 pm | Okawville-10 at Steeleville-3 - Final | ||
4:30 pm | Piasa Southwestern-10 at Carlinville-7 - Final | ||
4:30 pm | Carlyle-10 at Wood River-1 - Final | ||
4:30 pm | Breese Central-6 vs Columbia-7 at Eagleview Elementary - Final | ||
4:30 pm | Gillespie-6 at Pana-2 - Final | ||
4:30 pm | Jerseyville-1 at Hardin Calhoun-2 - Final | ||
4:00 pm | Edwardsville-7 at Pleasant Hill, Illinois-0 - Final | ||
4:30 pm | Hardin Calhoun-17 at Greenfield, Illinois-4 - Final | ||
4:30 pm | Triad-16 at Piasa Southwestern-3 - Final | ||
4:30 pm | Belleville East-21 vs East St. Louis-0 at Jackie Joyner Kersee Center - Final | ||
4:30 pm | Edwardsville-8 at Granite City-2 - Final | ||
4:30 pm | Alton Marquette-11 at Father McGivney-12 - Final | ||
4:30 pm | Highland-6 at Teutopolis-3 - Final | ||
4:30 pm | New Athens-8 at Dupo-10 - Final | ||
4:30 pm | Belleville West-2 at Collinsville-3 - Final | ||
4:30 pm | Roxana-21 vs Wood River-10 at Leroy Emerick Field - Final | ||
4:30 pm | Gillespie-3 at Jerseyville-2 - Final | ||
4:30 pm | O'Fallon-3 at Alton-7 - Final | ||
4:30 pm | Highland-10 at Mascoutah-0 - Final | ||
4:30 pm | Belleville West-8 at Nashville-16 - Final | ||
4:30 pm | Triad-8 at Waterloo-0 - Final |