Results
Latest 250 Results
Date | Time | Event | Final |
---|---|---|---|
5:30 pm | LaGrange Lyons-0 vs Glenbard West-2 at Hoffman Estates - Final | ||
4:00 pm | O'Fallon-1 vs Oak Park and River Forest-2 at Hoffman Estates - Final | ||
11:00 am | LaGrange Lyons-2 vs O'Fallon-0 at Hoffman Estates - Final | ||
10:00 am | Oak Park and River Forest-0 vs Glenbard West-2 at Hoffman Estates - Final | ||
2:00 pm | LaGrange Lyons-2 vs Chicago Brother Rice-0 at Hoffman Estates - Final | ||
1:00 pm | O'Fallon-2 vs Barrington-1 at Hoffman Estates - Final | ||
11:30 am | Chicago Whitney Young-0 vs Oak Park and River Forest-2 at Hoffman Estates - Final | ||
10:00 am | Glenbard West-2 vs Glenbrook South-1 at Hoffman Estates - Final | ||
6:00 pm | O'Fallon-2 at Lincoln-Way West-0 - Final | ||
4:00 pm | O'Fallon-2 vs Belleville East-0 at Belleville West - Final | ||
1:00 pm | Lockport-1 at Lincoln-Way West-2 - Final | ||
7:00 pm | SLUH-3 vs Lafayette-0 at Maryville University - Final | ||
6:00 pm | Belleville West-0 at O'Fallon-2 - Final | ||
6:00 pm | Althoff-0 vs Belleville East-2 at Edwardsville - Final | ||
4:30 pm | Webster Groves-0 vs De Smet-3 at Maryville University - Final | ||
6:30 pm | SLUH-3 vs Parkway South-1 at Maryville University - Final | ||
4:30 pm | Lafayette-3 vs Vianney-2 at Maryville University - Final | ||
6:30 pm | Alton-0 vs Althoff-2 at Edwardsville - Final | ||
6:30 pm | Belleville West-2 vs Alton Marquette-1 at O'Fallon - Final | ||
6:30 pm | Webster Groves-3 vs Whitfield-2 at Maryville University - Final | ||
5:30 pm | Collinsville-0 at O'Fallon-2 - Final | ||
5:00 pm | Belleville East-2 at Edwardsville-1 - Final | ||
4:30 pm | St. Dominic-0 vs De Smet-3 at Maryville University - Final | ||
7:00 pm | Metro-East Lutheran-0 vs Alton-2 at Edwardsville - Final | ||
6:30 pm | Bunker Hill-0 vs Althoff-2 at Edwardsville - Final | ||
6:00 pm | Maryville Christian-0 vs Belleville West-2 at O'Fallon - Final | ||
5:30 pm | Father McGivney-1 at Edwardsville-2 - Final | ||
5:00 pm | Granite City-0 vs Alton Marquette-2 at O'Fallon - Final | ||
4:00 pm | Gibault-0 vs Collinsville-2 at O'Fallon - Final | ||
2:00 pm | Chaminade-1 at SLUH-3 - Final | ||
1:00 pm | Parkway South-3 vs Rockhurst-1 at Francis Howell North - Final | ||
12:00 pm | Affton-0 vs Webster Groves-3 at SLUH - Final | ||
11:00 am | St. Dominic-3 vs Fort Zumwalt South-0 at Francis Howell North - Final | ||
6:30 pm | St. Michael the Archangel-1 vs Whitfield-3 at Webster Groves - Final | ||
6:15 pm | Vianney-3 vs Francis Howell Central-2 at Lafayette - Final | ||
4:30 pm | Saxony Lutheran-0 vs De Smet-3 at Webster Groves - Final | ||
4:15 pm | Marquette-0 at Lafayette-3 - Final | ||
6:00 pm | Althoff-2 at Collinsville-0 - Final | ||
5:30 pm | Father McGivney-2 at Belleville West-0 - Final | ||
6:00 pm | Belleville West-0 at Alton Marquette-2 - Final | ||
5:00 pm | CBC-2 at Marquette-3 - Final | ||
5:00 pm | Parkway Central-1 at Fort Zumwalt South-3 - Final | ||
5:00 pm | Duchesne-0 at Whitfield-3 - Final | ||
7:30 pm | Medicine and Bioscience-0 at St. Pius X-3 - Final | ||
6:00 pm | Eureka-0 at SLUH-3 - Final | ||
6:00 pm | Chaminade-3 vs Oakville-0 at Oakville - Final | ||
6:00 pm | Hazelwood West-0 at Marquette-3 - Final | ||
6:00 pm | Gibault-0 at Granite City-2 - Final | ||
6:00 pm | Metro-East Lutheran-0 at Althoff-2 - Final | ||
6:00 pm | Belleville East-2 at Edwardsville-0 - Final | ||
5:45 pm | Collinsville-1 at Alton-2 - Final | ||
5:30 pm | Parkway South-3 at Francis Howell North-1 - Final | ||
5:00 pm | Francis Howell-0 vs Vianney-3 at Pattonville - Final | ||
5:00 pm | Affton-3 at Summit-2 - Final | ||
4:30 pm | Seckman-0 vs CBC-3 at Marquette - Final | ||
4:30 pm | Mehlville-0 at Lafayette-3 - Final | ||
6:00 pm | Parkway North-0 at De Smet-3 - Final | ||
6:00 pm | Alton Marquette-2 at Gibault-0 - Final | ||
6:00 pm | Father McGivney-2 at Collinsville-1 - Final | ||
5:30 pm | Granite City-0 at Belleville West-2 - Final | ||
5:00 pm | Eureka-3 at Fort Zumwalt North-1 - Final | ||
5:00 pm | St. Dominic-3 at Fort Zumwalt East-0 - Final | ||
5:00 pm | Bayless-0 at Parkway Central-3 - Final | ||
5:00 pm | Lutheran St. Charles-0 at Webster Groves-3 - Final | ||
5:00 pm | Duchesne-3 vs Lutheran South-1 at Whitfield - Final | ||
4:30 pm | Vianney-3 at Pattonville-0 - Final | ||
4:00 pm | Belleville East-2 at Belleville West-0 - Final | ||
12:00 pm | St. Mary's-0 vs Parkway South-3 at Francis Howell North - Final | ||
12:00 pm | Parkway West-1 at Francis Howell Central-3 - Final | ||
12:00 pm | Cape Notre Dame-1 at Lutheran St. Charles-3 - Final | ||
10:00 am | Ritenour-0 at Francis Howell North-3 - Final | ||
6:30 pm | O'Fallon-0 at De Smet-3 - Final | ||
6:00 pm | Fox-0 at Oakville-3 - Final | ||
5:00 pm | DuBourg-0 vs St. Dominic-3 at Fort Zumwalt East - Final | ||
5:00 pm | Parkway North-3 at Borgia-0 - Final | ||
4:30 pm | Fort Zumwalt West-1 vs Chaminade-3 at Oakville - Final | ||
4:30 pm | Clayton-0 vs Affton-3 at Summit - Final | ||
4:00 pm | Parkway West-3 at Lindbergh-2 - Final | ||
6:00 pm | Collinsville-2 at Gibault-0 - Final | ||
6:00 pm | Althoff-2 at Metro-East Lutheran-0 - Final | ||
6:00 pm | Belleville West-0 at Edwardsville-2 - Final | ||
5:30 pm | Marquette-3 at Summit-0 - Final | ||
5:30 pm | Medicine and Bioscience-0 at Alton-2 - Final | ||
5:00 pm | Cape Notre Dame-0 at Vianney-3 - Final | ||
4:30 pm | Kirkwood-1 at Mehlville-3 - Final | ||
4:30 pm | O'Fallon-2 at Belleville East-0 - Final | ||
6:00 pm | Althoff-1 at Webster Groves-3 - Final | ||
5:30 pm | Oakville-3 at Lutheran South-1 - Final | ||
5:30 pm | Marquette-0 at SLUH-3 - Final | ||
5:30 pm | 636 Cardinals-1 at Whitfield-3 - Final | ||
5:30 pm | Fort Zumwalt East-1 at Parkway Central-3 - Final | ||
5:30 pm | Lafayette-3 at Francis Howell-0 - Final | ||
5:30 pm | Bayless-1 at Seckman-3 - Final | ||
5:15 pm | Fort Zumwalt North-3 at Pattonville-0 - Final | ||
5:00 pm | Kirkwood-1 at Eureka-3 - Final | ||
6:00 pm | Lutheran St. Charles-0 at Saxony Lutheran-3 - Final | ||
6:00 pm | Westminster-1 at St. Dominic-3 - Final | ||
6:00 pm | Alton Marquette-1 at Edwardsville-2 - Final | ||
6:00 pm | Metro-East Lutheran-0 at Granite City-2 - Final | ||
6:00 pm | Althoff-2 at Belleville West-0 - Final | ||
5:45 pm | Lindbergh-0 at Chaminade-3 - Final | ||
5:30 pm | Fox-1 at Lutheran South-3 - Final | ||
5:30 pm | Vianney at CBC - Final | ||
5:30 pm | Marquette-3 at Parkway West-1 - Final | ||
5:30 pm | Alton-0 at Belleville East-2 - Final | ||
5:30 pm | De Smet-3 at SLUH-1 - Final | ||
5:30 pm | Lafayette-3 at Fort Zumwalt South-0 - Final | ||
5:30 pm | Affton-3 at Seckman-2 - Final | ||
5:15 pm | Fort Zumwalt East-3 at Bayless-1 - Final | ||
5:00 pm | Clayton-0 at Fort Zumwalt West-3 - Final | ||
5:00 pm | St. Pius X-0 at Oakville-3 - Final | ||
4:30 pm | Collinsville-0 at O'Fallon-2 - Final | ||
4:15 pm | Hazelwood West-0 at Medicine and Bioscience-3 - Final | ||
7:00 pm | Pattonville-2 at Parkway South-3 - Final | ||
6:00 pm | St. Mary's-0 at Chaminade-3 - Final | ||
5:30 pm | Clayton-0 vs St. Pius X-3 at Clayton - Final | ||
5:30 pm | Fort Zumwalt West-0 at Kirkwood-3 - Final | ||
5:30 pm | Webster Groves-1 at Parkway West-3 - Final | ||
5:30 pm | Father McGivney-2 at Alton-0 - Final | ||
5:30 pm | Mehlville-0 at De Smet-3 - Final | ||
5:30 pm | Granite City-2 at Ritenour-0 - Final | ||
5:30 pm | Francis Howell Central-3 at Parkway Central-0 - Final | ||
5:30 pm | St. Dominic-3 at Francis Howell North-0 - Final | ||
5:30 pm | Seckman-3 at Parkway North-1 - Final | ||
5:30 pm | Bayless-0 at Whitfield-3 - Final | ||
5:15 pm | Summit-0 at Lindbergh-3 - Final | ||
5:00 pm | Fort Zumwalt North-3 at Duchesne-0 - Final | ||
12:30 pm | Edwardsville-0 vs Belleville East-2 at O'Fallon - Final | ||
12:30 pm | Althoff-2 vs Parkway West-0 at O'Fallon - Final | ||
11:30 am | Oakville-0 vs Belleville West-2 at O'Fallon - Final | ||
11:30 am | Belleville East JV-1 vs O'Fallon JV-2 at O'Fallon - Final | ||
11:30 am | Lutheran South-0 vs Chaminade-2 at O'Fallon - Final | ||
10:30 am | Oakville-0 vs Althoff-2 at O'Fallon - Final | ||
10:30 am | O'Fallon JV-1 vs Parkway West-2 at O'Fallon - Final | ||
10:30 am | Chaminade-0 vs Belleville East-2 at O'Fallon - Final | ||
9:30 am | Belleville East JV-2 vs Lutheran South-0 at O'Fallon - Final | ||
9:30 am | Edwardsville-2 vs Althoff-1 at O'Fallon - Final | ||
9:30 am | Belleville West-2 vs Chaminade-1 at Belleville East - Final | ||
8:30 am | Oakville-2 vs Belleville East JV-1 at O'Fallon - Final | ||
8:30 am | Parkway West-2 vs Belleville West-0 at O'Fallon - Final | ||
8:30 am | O'Fallon JV-0 vs Belleville East-2 at O'Fallon - Final | ||
8:00 pm | Edwardsville-2 vs Lutheran South-0 at O'Fallon - Final | ||
8:00 pm | O'Fallon JV-1 vs Chaminade-2 at O'Fallon - Final | ||
7:00 pm | Belleville East JV-0 vs Althoff-2 at O'Fallon - Final | ||
7:00 pm | Edwardsville-2 vs Oakville-1 at O'Fallon - Final | ||
7:00 pm | Parkway West-1 vs Chaminade-2 at O'Fallon - Final | ||
6:00 pm | Oakville-2 vs Lutheran South-0 at O'Fallon - Final | ||
6:00 pm | O'Fallon JV-1 vs Belleville West-2 at O'Fallon - Final | ||
6:00 pm | Parkway West-0 at Belleville East-2 - Final | ||
5:30 pm | Vianney-3 at Webster Groves-0 - Final | ||
5:30 pm | Francis Howell North-2 at Eureka-3 - Final | ||
5:30 pm | St. Dominic-3 at Whitfield-2 - Final | ||
5:15 pm | Ritenour-0 at Bayless-3 - Final | ||
5:15 pm | Fox-0 at Lindbergh-3 - Final | ||
5:00 pm | Edwardsville-2 vs Belleville East JV-0 at O'Fallon - Final | ||
5:00 pm | Lutheran South-0 vs Althoff-2 at O'Fallon - Final | ||
5:00 pm | Belleville West-0 at Belleville East-2 - Final | ||
5:00 pm | St. Mary's-0 at Lutheran St. Charles-3 - Final | ||
7:00 pm | Lindbergh-3 at Parkway South-2 - Final | ||
6:30 pm | Mehlville-1 at Marquette-3 - Final | ||
6:00 pm | Borgia-3 at Clayton-0 - Final | ||
6:00 pm | Edwardsville-1 at Alton-2 - Final | ||
6:00 pm | Father McGivney-2 at Gibault-0 - Final | ||
6:00 pm | Belleville West-2 at Collinsville-1 - Final | ||
5:30 pm | Fort Zumwalt North-3 at Francis Howell-0 - Final | ||
5:30 pm | CBC-3 at Chaminade-2 - Final | ||
5:30 pm | Medicine and Bioscience-0 at St. Mary's-3 - Final | ||
5:30 pm | Vianney-0 at De Smet-3 - Final | ||
5:30 pm | Parkway Central-3 at Summit-1 - Final | ||
5:30 pm | Ritenour-0 at Pattonville-3 - Final | ||
5:30 pm | Fort Zumwalt East-0 at Francis Howell Central-3 - Final | ||
5:30 pm | Lafayette-3 at Northwest Cedar Hill-0 - Final | ||
5:30 pm | Oakville-3 at Seckman-0 - Final | ||
5:30 pm | Kirkwood-3 at Affton-0 - Final | ||
5:00 pm | Fort Zumwalt South-3 at Fort Zumwalt West-1 - Final | ||
4:30 pm | O'Fallon-1 at SLUH-3 - Final | ||
6:00 pm | Fort Zumwalt South-1 at St. Dominic-3 - Final | ||
6:00 pm | Metro-East Lutheran-0 at Collinsville-2 - Final | ||
6:00 pm | Althoff-2 at Father McGivney-0 - Final | ||
5:30 pm | Bunker Hill-0 at Medicine and Bioscience-3 - Final | ||
5:30 pm | Duchesne-3 at Westminster-1 - Final | ||
5:30 pm | Alton Marquette-2 at Granite City-0 - Final | ||
5:30 pm | O'Fallon-2 at Alton-0 - Final | ||
5:30 pm | Eureka-0 at Webster Groves-3 - Final | ||
5:30 pm | Affton-2 at Parkway Central-3 - Final | ||
12:00 am | Cape Notre Dame-0 at St. Pius X-3 - Final | ||
6:00 pm | Collinsville-0 at Belleville East-2 - Final | ||
6:00 pm | Edwardsville-0 at Althoff-2 - Final | ||
5:45 pm | Northwest Cedar Hill-0 at Oakville-3 - Final | ||
5:30 pm | Kirkwood-3 at Ritenour-0 - Final | ||
5:30 pm | Summit-1 at Parkway West-3 - Final | ||
5:30 pm | Vianney-3 at Chaminade-0 - Final | ||
5:30 pm | CBC-1 at SLUH-3 - Final | ||
5:30 pm | Parkway South-2 at Lafayette-3 - Final | ||
5:30 pm | Webster Groves-1 at Marquette-3 - Final | ||
5:30 pm | Medicine and Bioscience-3 at Clayton-1 - Final | ||
5:30 pm | Ladue-0 at Westminster-3 - Final | ||
5:30 pm | Fox-3 at Hazelwood West-2 - Final | ||
5:30 pm | Francis Howell North-3 at Francis Howell-0 - Final | ||
5:30 pm | Pattonville-3 at Parkway North-1 - Final | ||
5:30 pm | Eureka-2 at Lindbergh-3 - Final | ||
5:30 pm | Mehlville-3 at Seckman-0 - Final | ||
5:30 pm | Whitfield-3 at Lutheran South-0 - Final | ||
5:15 pm | Lutheran St. Charles-3 at Bayless-0 - Final | ||
5:00 pm | Fort Zumwalt North-1 at Fort Zumwalt South-3 - Final | ||
5:00 pm | Fort Zumwalt East-0 at Fort Zumwalt West-3 - Final | ||
4:30 pm | Belleville West-0 at O'Fallon-2 - Final | ||
12:00 am | Saxony Lutheran-3 at Cape Notre Dame-0 - Final | ||
6:30 pm | Vianney-1 at Marquette-3 - Final | ||
6:00 pm | Granite City-1 at Gibault-2 - Final | ||
5:45 pm | Westminster-0 at Kirkwood-3 - Final | ||
5:30 pm | Pattonville-2 at Ladue-3 - Final | ||
5:30 pm | CBC-2 at Mehlville-3 - Final | ||
5:30 pm | Lindbergh-0 at SLUH-3 - Final | ||
5:30 pm | Parkway Central-2 at Lafayette-3 - Final | ||
5:30 pm | Seckman-3 at Hazelwood West-0 - Final | ||
5:30 pm | Lutheran St. Charles-0 at Whitfield-3 - Final | ||
5:15 pm | Soldan-0 at Bayless-3 - Final | ||
5:00 pm | Fort Zumwalt West-3 at Duchesne-0 - Final | ||
3:00 pm | De Smet-1 vs Chicago Marist-2 at Lafayette - Final | ||
3:00 pm | O'Fallon-2 vs Vianney-0 at Lafayette - Final | ||
3:00 pm | Francis Howell-0 vs Kirkwood-2 at Lafayette - Final | ||
3:00 pm | Chaminade-2 vs Mehlville-0 at Lafayette - Final | ||
2:00 pm | Belleville East-2 vs St. Dominic-0 at Webster Groves - Final | ||
2:00 pm | Alton-2 vs Lutheran South-0 at Webster Groves - Final | ||
2:00 pm | Francis Howell North-0 vs O'Fallon-2 at Lafayette - Final | ||
2:00 pm | Vianney-2 vs SLUH-1 at Lafayette - Final | ||
2:00 pm | Edwardsville-0 vs Chaminade-2 at Lafayette - Final | ||
2:00 pm | St. Pius X-0 vs Mehlville-2 at Lafayette - Final | ||
1:00 pm | Parkway Central-1 at Webster Groves-2 - Final | ||
1:00 pm | De Smet-2 at Lafayette-0 - Final | ||
1:00 pm | Francis Howell Central-0 vs Chicago Marist-2 at Lafayette - Final | ||
1:00 pm | Francis Howell-2 vs Eureka-1 at Lafayette - Final | ||
1:00 pm | Kirkwood-2 vs Marquette-0 at Lafayette - Final | ||
12:00 pm | Parkway Central-0 vs Belleville East-2 at Webster Groves - Final | ||
12:00 pm | Alton-2 vs Cape Notre Dame-0 at Webster Groves - Final | ||
11:45 am | SLUH-1 vs Francis Howell Central-1 at Lafayette - Final | ||
11:45 am | O'Fallon-0 at Lafayette-2 - Final | ||
11:45 am | Francis Howell North-0 vs De Smet-2 at Lafayette - Final | ||
11:45 am | Vianney-0 vs Chicago Marist-2 at Lafayette - Final | ||
11:00 am | St. Dominic-2 at Webster Groves-1 - Final | ||
11:00 am | Lutheran South-2 vs Parkway North-0 at Webster Groves - Final | ||
11:00 am | Kirkwood-1 vs Mehlville-1 at Lafayette - Final | ||
11:00 am | Francis Howell-1 vs Chaminade-1 at Lafayette - Final | ||
11:00 am | Eureka-2 vs Edwardsville-0 at Lafayette - Final | ||
11:00 am | St. Pius X-0 vs Marquette-2 at Lafayette - Final | ||
10:15 am | Kirkwood-1 vs SLUH-1 at Lafayette - Final | ||
10:15 am | Francis Howell-0 at Lafayette-2 - Final | ||
10:15 am | Eureka-0 vs Francis Howell North-2 at Lafayette - Final | ||
10:15 am | St. Pius X-0 vs Vianney-2 at Lafayette - Final |