Montgomery County Tournament
09/13 - 09/14/19

Pool A
DateTimeEventFinal
09-13
4:45 pmNorth Mac-0 at Raymond Lincolnwood-2 - Final
2-0
09-13
5:45 pmSt. Elmo-2 vs Ramsey-0 at Raymond Lincolnwood - Final
2-0
09-13
6:45 pmSt. Elmo-0 at Raymond Lincolnwood-2 - Final
2-0
09-13
7:45 pmNorth Mac-2 vs Ramsey-0 at Raymond Lincolnwood - Final
2-0
09-13
8:45 pmRamsey-0 at Raymond Lincolnwood-2 - Final
2-0
09-13
9:45 pmNorth Mac-2 vs St. Elmo-1 at Raymond Lincolnwood - Final
2-1

Pool B
DateTimeEventFinal
09-13
4:45 pmStaunton-2 vs Litchfield-0 at Raymond Lincolnwood - Final
2-0
09-13
5:45 pmVandalia-2 vs Morrisonville-0 at Raymond Lincolnwood - Final
2-0
09-13
6:45 pmVandalia-2 vs Litchfield-1 at Raymond Lincolnwood - Final
2-1
09-13
7:45 pmStaunton-2 vs Morrisonville-0 at Raymond Lincolnwood - Final
2-0
09-13
8:45 pmMorrisonville-2 vs Litchfield-0 at Raymond Lincolnwood - Final
2-0
09-13
9:45 pmStaunton-2 vs Vandalia-0 at Raymond Lincolnwood - Final
2-0

Pool C
DateTimeEventFinal
09-13
4:45 pmSouth County (Ill.)-2 vs Hillsboro, Illinois-0 at Nokomis - Final
2-0
09-13
5:45 pmEdinburg-1 vs Father McGivney-2 at Nokomis - Final
2-1
09-13
6:45 pmEdinburg-0 vs Hillsboro, Illinois-2 at Nokomis - Final
2-0
09-13
7:45 pmSouth County (Ill.)-2 vs Father McGivney-0 at Nokomis - Final
2-0
09-13
8:45 pmFather McGivney-0 vs Hillsboro, Illinois-2 at Nokomis - Final
2-0
09-13
9:45 pmSouth County (Ill.)-2 vs Edinburg-0 at Nokomis - Final
2-0

Pool D
DateTimeEventFinal
09-13
4:45 pmCalvary Lutheran-0 at Nokomis-2 - Final
2-0
09-13
5:45 pmRoxana-2 vs Auburn-0 at Nokomis - Final
2-0
09-13
6:45 pmRoxana-2 at Nokomis-0 - Final
2-0
09-13
7:45 pmCalvary Lutheran-0 vs Auburn-2 at Nokomis - Final
2-0
09-13
8:45 pmAuburn-2 at Nokomis-0 - Final
2-0
09-13
9:45 pmCalvary Lutheran-0 vs Roxana-2 at Nokomis - Final
2-0

Copper Bracket
DateTimeEventFinal
09-14
11:00 amLitchfield-2 vs Ramsey-0 at Nokomis - Final
2-0
09-14
12:00 pmCalvary Lutheran-0 vs Edinburg-2 at Nokomis - Final
2-0
09-14
1:00 pmCalvary Lutheran-1 vs Ramsey-2 at Nokomis - Final
2-1
09-14
2:00 pmEdinburg-2 vs Litchfield-0 at Nokomis - Final
2-0

Bronze Bracket
DateTimeEventFinal
09-14
11:00 amMorrisonville-2 vs St. Elmo-1 at Nokomis - Final
2-1
09-14
12:00 pmNokomis-0 vs Father McGivney-2 at Nokomis - Final
2-0
09-14
1:00 pmNokomis-0 vs St. Elmo-2 at Nokomis - Final
2-0
09-14
2:00 pmFather McGivney-2 vs Morrisonville-0 at Nokomis - Final
2-0

Silver Bracket
DateTimeEventFinal
09-14
11:00 amVandalia-2 vs North Mac-0 at Raymond Lincolnwood - Final
2-0
09-14
12:00 pmAuburn-2 vs Hillsboro, Illinois-1 at Raymond Lincolnwood - Final
2-1
09-14
1:00 pmHillsboro, Illinois-1 vs North Mac-2 at Raymond Lincolnwood - Final
2-1
09-14
2:00 pmAuburn-0 vs Vandalia-2 at Raymond Lincolnwood - Final
2-0

Gold Bracket
DateTimeEventFinal
09-14
11:00 amStaunton-2 at Raymond Lincolnwood-0 - Final
2-0
09-14
12:00 pmRoxana-2 vs South County (Ill.)-0 at Raymond Lincolnwood - Final
2-0
09-14
1:00 pmSouth County (Ill.)-1 at Raymond Lincolnwood-2 - Final
2-1
09-14
2:00 pmRoxana-1 vs Staunton-2 at Raymond Lincolnwood - Final
2-1