9th Annual Roxana Tournament
08/21 - 08/26/17
Pool A
Date | Time | Event | Final |
---|---|---|---|
5:00 pm | Jerseyville-1 at Roxana-2 - Final | ||
5:00 pm | Granite City-2 vs Madison, Illinois-0 at Roxana - Final | ||
6:00 pm | Granite City-0 at Roxana-2 - Final | ||
6:00 pm | Madison, Illinois-0 vs Jerseyville-2 at Roxana - Final | ||
7:00 pm | Madison, Illinois-0 at Roxana-2 - Final | ||
8:00 pm | Granite City-0 vs Jerseyville-2 at Roxana - Final |
Pool B
Date | Time | Event | Final |
---|---|---|---|
5:00 pm | Mount Olive-0 vs Civic Memorial-2 at Roxana - Final | ||
6:00 pm | Wood River-2 vs Gillespie-0 at Roxana - Final | ||
7:00 pm | Gillespie-0 vs Civic Memorial-2 at Roxana - Final | ||
7:00 pm | Wood River-2 vs Mount Olive-0 at Roxana - Final | ||
8:00 pm | Gillespie-2 vs Mount Olive-0 at Roxana - Final | ||
8:00 pm | Wood River-0 vs Civic Memorial-2 at Roxana - Final |
Pool C
Date | Time | Event | Final |
---|---|---|---|
5:00 pm | Valmeyer-2 vs Alton Marquette-0 at Roxana - Final | ||
5:00 pm | Father McGivney-1 vs Piasa Southwestern-2 at Roxana - Final | ||
6:00 pm | Valmeyer-2 vs Piasa Southwestern-0 at Roxana - Final | ||
6:00 pm | Alton Marquette-2 vs Father McGivney-0 at Roxana - Final | ||
7:00 pm | Valmeyer-2 vs Father McGivney-0 at Roxana - Final | ||
8:00 pm | Alton Marquette-2 vs Piasa Southwestern-0 at Roxana - Final |
Pool D
Date | Time | Event | Final |
---|---|---|---|
5:00 pm | Bunker Hill-2 vs Hardin Calhoun-0 at Roxana - Final | ||
6:00 pm | Dupo-0 vs Brussels-2 at Roxana - Final | ||
7:00 pm | Brussels-2 vs Hardin Calhoun-0 at Roxana - Final | ||
7:00 pm | Dupo-0 vs Bunker Hill-2 at Roxana - Final | ||
8:00 pm | Dupo-0 vs Hardin Calhoun-2 at Roxana - Final | ||
8:00 pm | Bunker Hill-2 vs Brussels-0 at Roxana - Final |
13th-place semifinals
Date | Time | Event | Final |
---|---|---|---|
9:00 am | Dupo-2 vs Madison, Illinois-0 at Roxana - Final | ||
10:00 am | Father McGivney-2 vs Mount Olive-0 at Roxana - Final |
9th-place semifnials
Date | Time | Event | Final |
---|---|---|---|
9:00 am | Hardin Calhoun-0 vs Granite City-2 at Roxana - Final | ||
9:00 am | Piasa Southwestern-1 vs Gillespie-2 at Roxana - Final |
5th-place semifinals
Date | Time | Event | Final |
---|---|---|---|
11:00 am | Brussels-2 vs Jerseyville-1 at Roxana - Final | ||
12:00 pm | Wood River-2 vs Alton Marquette-1 at Roxana - Final |
Championship semifinals
Date | Time | Event | Final |
---|---|---|---|
11:00 am | Valmeyer-2 vs Civic Memorial-0 at Roxana - Final | ||
12:00 pm | Bunker Hill-0 at Roxana-2 - Final |
15th place
Date | Time | Event | Final |
---|---|---|---|
11:00 am | Mount Olive-0 vs Madison, Illinois-2 at Roxana - Final |
13th place
Date | Time | Event | Final |
---|---|---|---|
12:00 pm | Father McGivney-2 vs Dupo-1 at Roxana - Final |
11th place
Date | Time | Event | Final |
---|---|---|---|
10:00 am | Piasa Southwestern-1 vs Hardin Calhoun-2 at Roxana - Final |
9th place
Date | Time | Event | Final |
---|---|---|---|
10:00 am | Gillespie-0 vs Granite City-2 at Roxana - Final |
7th place
Date | Time | Event | Final |
---|---|---|---|
1:00 pm | Alton Marquette-1 vs Jerseyville-2 at Roxana - Final |
5th place
Date | Time | Event | Final |
---|---|---|---|
2:00 pm | Wood River-1 vs Brussels-2 at Roxana - Final |
3rd place
Date | Time | Event | Final |
---|---|---|---|
1:00 pm | Civic Memorial-1 vs Bunker Hill-2 at Roxana - Final |
Championship
Date | Time | Event | Final |
---|---|---|---|
2:00 pm | Valmeyer-2 at Roxana-0 - Final |