Latest Results
DateTimeEventFinal
02-25
6:00 pmDixon-40 vs Cahokia-27 at U.S. Cellular Coliseum - Final
40-27
02-25
3:00 pmWauconda-32 vs Cahokia-23 at U.S. Cellular Coliseum - Final
32-23
02-25
9:00 amLemont-28 vs Cahokia-39 at U.S. Cellular Coliseum - Final
39-28
02-21
6:00 pmLockport-40 vs Edwardsville-19 at Mahomet-Seymour - Final
40-19
02-21
6:00 pmMattoon-33 vs Cahokia-37 at Mahomet-Seymour - Final
37-33
02-21
6:00 pmAlthoff-33 vs Vandalia-39 at Litchfield - Final
39-33
02-18
10:00 amMissouri Class 4 State Tournament
Results
02-18
10:00 amMissouri Class 3 State Tournament
Results
02-18
10:00 amMissouri Class 2 State Tournament
Results
02-18
10:00 amMissouri Class 1 State Tournament
Results
02-18
9:00 amIllinois Class 1A State Tournament
Results
02-18
9:00 amIllinois Class 2A State Tournament
Results
02-18
9:00 amIllinois Class 3A State Tournament
Results
02-17
1:30 pmMissouri Class 4 State Tournament
Results
02-17
1:30 pmMissouri Class 3 State Tournament
Results
02-17
1:30 pmIllinois Class 3A State Tournament
Results
02-17
11:00 amIllinois Class 2A State Tournament
Results
02-17
9:30 amMissouri Class 2 State Tournament
Results
02-17
9:30 amMissouri Class 1 State Tournament
Results
02-17
8:30 amIllinois Class 1A State Tournament
Results
02-16
5:00 pmMissouri Class 4 State Tournament
Results
02-16
5:00 pmMissouri Class 3 State Tournament
Results
02-16
5:00 pmIllinois Class 3A State Tournament
Results
02-16
3:00 pmIllinois Class 2A State Tournament
Results
02-16
1:00 pmIllinois Class 1A State Tournament
Results
02-16
10:00 amMissouri Class 2 State Tournament
Results
02-16
10:00 amMissouri Class 1 State Tournament
Results
02-11
10:00 amMissouri Class 4 District 1 Tournament
Results
02-11
10:00 amMissouri Class 4 District 2 Tournament
Results
02-11
10:00 amMissouri Class 3 District 1 Tournament
Results
02-11
10:00 amMissouri Class 3 District 2 Tournament
Results
02-11
10:00 amMissouri Class 2 District 1 Tournament
Results
02-11
10:00 amMissouri Class 2 District 2 Tournament
Results
02-11
10:00 amMissouri Class 1 District 1 Tournament
Results
02-11
9:00 amIllinois 1A Vandalia Sectional
Results
02-11
9:00 amIllinois 2A Mascoutah Sectional
Results
02-11
9:00 amIllinois 3A Normal Sectional
Results
02-04
9:00 amSeckman Invitational
Results
02-04
9:00 amIllinois 1A Mount Olive Regional
Results
02-04
9:00 amIllinois 2A Jerseyville Regional
Results
02-04
9:00 amIllinois 3A Granite City Regional
Results
01-28
9:00 amPriory Tournament
Results
01-28
9:00 am141 Rumble
Results
01-28
9:00 am39th Bob Georger Wrestling Classic
Results
01-28
9:00 amKyle Thrasher Memorial
Results
01-28
9:00 amBlue Springs South Invitational
Results
01-26
6:00 pmLitchfield-37 at Jerseyville-34 - Final
37-34
01-26
4:00 pmWood River-11 at Jerseyville-63 - Final
63-11
01-25
6:00 pmNorthwest Cedar Hill-23 at Lafayette-42 - Final
42-23
01-25
4:00 pmMaplewood-RH-12 at John Burroughs-51 - Final
51-12
01-24
5:45 pmSt. Mary's-18 at University City-34 - Final
34-18
01-24
5:00 pmParkway North-22 at University City-30 - Final
30-22
01-24
4:30 pmParkway North-36 vs St. Mary's-34 at University City - Final
36-34
01-21
9:00 amWinnetonka Invitational
Results
01-21
9:00 amSt. Clair Classic
Results
01-21
9:00 amFort Zumwalt South Tournament
Results
01-21
9:00 amPublic High League Tournament
Results
01-21
9:00 amSEMO Conference Tournament
Results
01-21
9:00 amHickman Tournament
Results
01-21
9:00 amEric Lewis MICDS Invitational
Results
01-19
5:00 pmSumner-36 at University City-18 - Final
36-18
01-19
5:00 pmNormandy-24 at University City-29 - Final
29-24
01-19
5:00 pmLutheran North-12 at University City-33 - Final
33-12
01-18
6:00 pmLindbergh-16 at Lafayette-49 - Final
49-16
01-17
6:00 pmBeardstown-58 at Jerseyville-24 - Final
58-24
01-17
6:00 pmNew Berlin-10 at Jerseyville-66 - Final
66-10
01-17
6:00 pmJerseyville-40 at Carlinville-33 - Final
40-33
01-11
7:00 pmLadue-40 at University City-20 - Final
40-20
01-11
6:00 pmParkway Central-21 at University City-24 - Final
24-21
01-11
12:00 amLafayette-37 at Eureka-23 - Final
37-23
01-10
4:00 pmMount Olive-29 at Jerseyville-42 - Final
42-29
01-07
10:00 amAll-Suburban Wrestling Championships
Results
01-07
10:00 amGAC Championships
Results
01-07
9:00 am56th Murdale Invitational
Results
01-07
9:00 amMetro League Tournament
Results
01-07
9:00 am50th Vianney Tournament
Results
01-05
6:00 pmBelleville West-24 at Alton-53 - Final
53-24
01-05
6:00 pmBelleville East-11 at Collinsville-72 - Final
72-11
01-04
6:00 pmTroy Buchanan-10 at Francis Howell-72 - Final
72-10
01-04
6:00 pmFort Zumwalt West-30 at Francis Howell North-12 - Final
30-12
12-30
8:00 amLincoln Tournament
Results
12-30
8:00 am56th Red Schmitt Holiday Classic
Results
12-15
5:00 pmMetro-East Lutheran-6 at Jerseyville-76 - Final
76-6
12-14
5:00 pmLafayette-36 at Seckman-31 - Final
36-31
12-13
5:00 pmLutheran St. Charles-48 at Brentwood-35 - Final
48-35
12-13
5:00 pmMehlville-15 at Lafayette-50 - Final
50-15
12-13
5:00 pmParkway South-15 at Lafayette-49 - Final
49-15
12-10
9:00 amRay Doney Tournament
Results
12-10
9:00 amUnion Tournament
Results
12-09
6:00 pmTimberland-40 at Holt-27 - Final
40-27
12-08
6:00 pmEdwardsville-51 at Belleville West-23 - Final
51-23
12-07
5:00 pmMarquette-35 at Fox-45 - Final
45-35
12-07
5:00 pmFox-15 at Lafayette-65 - Final
65-15
12-07
5:00 pmMarquette-12 at Lafayette-57 - Final
57-12
12-06
5:00 pmWaynesville-21 at Lafayette-46 - Final
46-21
12-06
5:00 pmFrancis Howell-35 at Lafayette-30 - Final
35-30
12-06
5:00 pmOrchard Farm-39 at Clayton-42 - Final
42-39
12-06
5:00 pmBorgia-36 at Brentwood-42 - Final
42-36
12-06
4:00 pmSoldan-24 at University City-39 - Final
39-24
12-06
4:00 pmLutheran North-15 at University City-42 - Final
42-15
12-06
4:00 pmSoldan-24 vs Lutheran North-27 at University City - Final
27-24
12-03
2:30 pmLockport-51 vs Whitfield-15 at Fox - Final
51-15
12-03
2:30 pmEdwardsville-26 vs Staley-38 at Fox - Final
38-26
12-03
2:30 pmEureka-27 vs Northwest Cedar Hill-45 at Fox - Final
45-27
12-03
2:30 pmHolt-26 vs Francis Howell Central-38 at Fox - Final
38-26
12-03
2:30 pmSeckman-30 vs Oak Forest-38 at Fox - Final
38-30
12-03
2:30 pmCollinsville-45 vs Quincy-30 at Fox - Final
45-30
12-03
2:30 pmBelleville East-45 vs Helias-30 at Fox - Final
45-30
12-03
2:30 pmFort Zumwalt West-37 at Fox-33 - Final
37-33
12-03
1:00 pmEureka-40 vs Holt-36 at Fox - Final
40-36
12-03
1:00 pmNorthwest Cedar Hill-44 vs Francis Howell Central-24 at Fox - Final
44-24
12-03
1:00 pmBelleville East-46 vs Fort Zumwalt West-33 at Fox - Final
46-33
12-03
1:00 pmFox-30 at Helias-34 - Final
34-30
12-03
1:00 pmStaley-34 vs Whitfield-36 at Fox - Final
36-34
12-03
1:00 pmEdwardsville-3 vs Lockport-62 at Fox - Final
62-3
12-03
1:00 pmCollinsville-31 vs Seckman-42 at Fox - Final
42-31
12-03
1:00 pmOak Forest-42 vs Quincy-37 at Fox - Final
42-37
12-03
10:30 amWhitfield-41 vs Holt-22 at Fox - Final
41-22
12-03
10:30 amEureka-12 vs Staley-53 at Fox - Final
53-12
12-03
10:30 amLockport-55 vs Francis Howell Central-16 at Fox - Final
55-16
12-03
10:30 amEdwardsville-39 vs Northwest Cedar Hill-23 at Fox - Final
39-23
12-03
10:30 amFort Zumwalt West-21 vs Seckman-60 at Fox - Final
60-21
12-03
10:30 amBelleville East-6 vs Collinsville-75 at Fox - Final
75-6
12-03
10:30 amHelias-26 vs Quincy-37 at Fox - Final
37-26
12-03
10:30 amFox-27 at Oak Forest-50 - Final
50-27
12-03
9:00 amSeckman-36 vs Holt-39 at Fox - Final
39-36
12-03
9:00 amWhitfield-63 vs Fort Zumwalt West-12 at Fox - Final
63-12
12-03
9:00 amEureka-48 vs Collinsville-27 at Fox - Final
48-27
12-03
9:00 amBelleville East-0 vs Staley-75 at Fox - Final
75-0
12-03
9:00 amQuincy-21 vs Francis Howell Central-46 at Fox - Final
46-21
12-03
9:00 amHelias-6 vs Lockport-71 at Fox - Final
71-6
12-03
9:00 amEdwardsville-54 at Fox-21 - Final
54-21
12-03
9:00 amParkway South Patriot Classic
Results
12-03
9:00 am38th Civic Memorial Tournament
Results
12-03
8:00 amJohn Burroughs Tournament
Results
12-03
8:00 amWestminster Tournament
Results
12-02
7:00 pmBelleville East-6 vs Oak Forest-72 at Fox - Final
72-6
12-02
7:00 pmFrancis Howell Central-24 vs Whitfield-51 at Fox - Final
51-24
12-02
7:00 pmHolt-18 vs Lockport-54 at Fox - Final
54-18
12-02
7:00 pmCollinsville-54 at Fox-27 - Final
54-27
12-02
7:00 pmNorthwest Cedar Hill-57 vs Quincy-16 at Fox - Final
57-16
12-02
7:00 pmStaley-70 vs Fort Zumwalt West-6 at Fox - Final
70-6
12-02
7:00 pmHelias-15 vs Eureka-59 at Fox - Final
59-15
12-02
7:00 pmEdwardsville-46 vs Seckman-1 at Fox - Final
46-1
12-02
6:00 pmBelleville East-24 vs Francis Howell Central-58 at Fox - Final
58-24
12-02
6:00 pmOak Forest-27 vs Whitfield-45 at Fox - Final
45-27
12-02
6:00 pmHolt-45 vs Collinsville-30 at Fox - Final
45-30
12-02
6:00 pmLockport-60 at Fox-9 - Final
60-9
12-02
6:00 pmNorthwest Cedar Hill-24 vs Staley-37 at Fox - Final
37-24
12-02
6:00 pmHelias-6 vs Edwardsville-61 at Fox - Final
61-6
12-02
6:00 pmSeckman-22 vs Eureka-43 at Fox - Final
43-22
12-02
5:00 pmOak Forest-33 vs Francis Howell Central-42 at Fox - Final
42-33
12-02
5:00 pmBelleville East-6 vs Whitfield-72 at Fox - Final
72-6
12-02
5:00 pmLockport-63 vs Collinsville-9 at Fox - Final
63-9
12-02
5:00 pmQuincy-12 vs Staley-55 at Fox - Final
55-12
12-02
5:00 pmNorthwest Cedar Hill-78 vs Fort Zumwalt West-6 at Fox - Final
78-6
12-02
5:00 pmEureka-27 vs Edwardsville-48 at Fox - Final
48-27
12-02
5:00 pmHelias-25 vs Seckman-43 at Fox - Final
43-25
12-02
5:00 pmHolt-45 at Fox-21 - Final
45-21
12-02
5:00 pmParkway South Tournament
Results
12-01
6:00 pmEdwardsville-57 at Collinsville-12 - Final
57-12
12-01
6:00 pmAlton-46 at East St. Louis-30 - Final
46-30
12-01
6:00 pmSLUH-7 at Windsor (Imperial)-58 - Final
58-7
12-01
5:00 pmHancock-24 at Festus-52 - Final
52-24
12-01
5:00 pmHerculaneum-10 at Festus-70 - Final
70-10
11-30
6:30 pmO'Fallon Christian-15 at University City-36 - Final
36-15
11-30
6:00 pmGateway STEM-60 at Vashon-12 - Final
60-12
11-30
6:00 pmCleveland-24 vs Gateway STEM-48 at Vashon - Final
48-24
11-30
6:00 pmTimberland-18 at Lafayette-0 - Final
18-0
11-30
5:45 pmClayton-36 at University City-39 - Final
39-36
11-30
5:00 pmAffton-36 at University City-33 - Final
36-33
11-30
5:00 pmSt. Mary's-18 at Brentwood-60 - Final
60-18
11-29
6:15 pmMount Olive-23 at Waterloo-36 - Final
36-23
11-29
6:15 pmCarlyle-22 at Waterloo-54 - Final
54-22
11-29
6:00 pmHazelwood West-48 at SLUH-27 - Final
48-27
11-29
6:00 pmDe Smet-41 at St. Clair-36 - Final
41-36
11-29
6:00 pmPattonville-36 vs St. Charles-48 at Fort Zumwalt East - Final
48-36
11-29
6:00 pmSt. Charles-54 at Fort Zumwalt East-24 - Final
54-24
11-29
6:00 pmPattonville-42 at Fort Zumwalt East-27 - Final
42-27
11-29
6:00 pmJerseyville-15 vs Jacksonville, Illinois-51 at Pittsfield - Final
51-15
11-29
5:00 pmOwensville-13 at Washington-39 - Final
39-13
11-29
5:00 pmRolla-48 at Washington-18 - Final
48-18
11-29
4:30 pmO'Fallon Christian-24 at John Burroughs-48 - Final
48-24
11-29
4:30 pmLutheran South-15 at John Burroughs-54 - Final
54-15