Granite City Mid-States Warriors
3101 Madison Avenue
Granite City, IL 62040-3620
Granite City, IL 62040-3620
Conference schedule
Date | Time | Event | Final |
---|---|---|---|
7:20 pm | Francis Howell-4 vs Parkway West-1 at Chesterfield Summit Ctr. - Final | ||
9:30 pm | Parkway North-0 vs Whitfield-6 at Fenton Forum - Final | ||
9:15 pm | Parkway West-0 vs Kirkwood-8 at Kirkwood Ice Arena - Final | ||
7:00 pm | Kirkwood-2 vs Vianney-2 at South County Rink - Final | ||
9:30 pm | Northwest Cedar Hill-6 vs Whitfield-10 at Chesterfield Summit Ctr. - Final | ||
8:15 pm | Fort Zumwalt South-6 vs Whitfield-9 at Queeny Recreational Complex - Final | ||
7:45 pm | Francis Howell-3 vs Francis Howell Central-7 at Rec-Plex - Final | ||
8:45 pm | John Burroughs-2 vs Webster Groves-8 at Webster Rink - Final | ||
9:30 pm | Pattonville-5 vs St. Charles West-8 at Rec-Plex - Final | ||
9:30 pm | Hazelwood West-3 vs Parkway North-2 at North County Rink - Final | ||
8:00 pm | Whitfield-2 vs Clayton-5 at Affton Rink - Final | ||
6:30 pm | Parkway South-2 vs Kirkwood-5 at Queeny Recreational Complex - Final | ||
7:15 pm | Granite City Mid-States-3 vs Pattonville-11 at North County Rink - Final | ||
7:50 pm | John Burroughs-0 vs Westminster-5 at Chesterfield Summit Ctr. - Final | ||
9:00 pm | St. Charles West-4 vs Parkway North-1 at North County Rink - Final | ||
8:10 pm | Duchesne-1 vs Francis Howell-6 at Wentzville Ice Arena - Final | ||
7:20 pm | Lutheran South-2 vs Whitfield-10 at Chesterfield Summit Ctr. - Final | ||
9:00 pm | MICDS-8 vs John Burroughs-3 at Chesterfield Summit Ctr. - Final | ||
9:30 pm | Hazelwood West-8 vs St. Charles West-4 at North County Rink - Final | ||
10:10 pm | Francis Howell-7 vs Holt-2 at Wentzville Ice Arena - Final | ||
7:00 pm | St. Charles West-6 vs Pattonville-9 at North County Rink - Final | ||
8:45 pm | Granite City Mid-States-3 vs Parkway North-9 at North County Rink - Final | ||
9:45 pm | Webster Groves-3 vs Priory-2 at Affton - Final | ||
6:30 pm | Kirkwood-10 vs Parkway Central-1 at Queeny Recreational Complex - Final | ||
7:15 pm | Granite City Mid-States-2 vs St. Charles West-7 at North County Rink - Final | ||
7:50 pm | Clayton-2 vs Priory-4 at Chesterfield Summit Ctr. - Final | ||
9:00 pm | Hazelwood West-4 vs Pattonville-4 at North County Rink - Final | ||
6:30 pm | Webster Groves-2 vs Whitfield-4 at Queeny Recreational Complex - Final | ||
7:30 pm | Hazelwood West-9 vs Granite City Mid-States-1 at Granite Rink - Final | ||
9:30 pm | Parkway North-2 vs Pattonville-4 at North County Rink - Final | ||
7:45 pm | Lutheran South-3 vs John Burroughs-2 at Brentwood Ice Arena - Final | ||
9:15 pm | Oakville-0 vs Kirkwood-5 at Kirkwood Ice Arena - Final | ||
9:30 pm | Whitfield-7 vs Priory-3 at Brentwood Ice Arena - Final | ||
8:15 pm | CBC-6 vs Kirkwood-3 at Queeny Recreational Complex - Final | ||
8:45 pm | Northwest Cedar Hill-3 vs John Burroughs-4 at Webster Rink - Final | ||
8:45 pm | MICDS-5 vs Whitfield-5 at Webster Rink - Final | ||
9:30 pm | Francis Howell-4 vs Francis Howell North-3 at Rec-Plex - Final | ||
9:30 pm | Parkway North-0 vs Hazelwood West-5 at North County Rink - Final | ||
9:45 pm | Priory-4 vs Ladue-0 at Affton - Final | ||
8:00 pm | Clayton-6 vs John Burroughs-0 at Affton Rink - Final | ||
9:15 pm | Marquette-2 vs Kirkwood-4 at Kirkwood Ice Arena - Final | ||
6:30 pm | Westminster-2 vs Whitfield-2 at Queeny Recreational Complex - Final | ||
7:15 pm | Granite City Mid-States-4 vs Parkway North-6 at North County Rink - Final | ||
7:50 pm | Priory-3 vs MICDS-3 at Chesterfield Summit Ctr. - Final | ||
9:00 pm | St. Charles West-6 vs Hazelwood West-4 at North County Rink - Final | ||
6:30 pm | Ladue-2 vs Whitfield-4 at Queeny Recreational Complex - Final | ||
7:30 pm | Pattonville-9 vs Granite City Mid-States-3 at Granite Rink - Final | ||
8:00 pm | Francis Howell-2 vs Fort Zumwalt West-6 at Wentzville Ice Arena - Final | ||
9:30 pm | Lafayette-4 vs Kirkwood-2 at Queeny Recreational Complex - Final | ||
7:45 pm | Whitfield-10 vs John Burroughs-1 at Brentwood Ice Arena - Final | ||
8:15 pm | Parkway North-0 vs St. Charles West-2 at Rec-Plex - Final | ||
9:15 pm | Priory-8 vs Lutheran South-2 at Kirkwood Ice Arena - Final | ||
7:00 pm | Priory-3 vs Webster Groves-3 at Webster Rink - Final | ||
9:30 pm | Kirkwood-1 vs Lindbergh-3 at South County Rink - Final | ||
9:30 pm | John Burroughs-0 vs Ladue-4 at Queeny Recreational Complex - Final | ||
9:15 pm | Priory-4 vs Westminster-4 at Brentwood Ice Arena - Final | ||
7:30 pm | St. Charles West-11 vs Granite City Mid-States-1 at Granite Rink - Final | ||
8:15 pm | John Burroughs-1 vs Priory-6 at Queeny Recreational Complex - Final | ||
7:20 pm | Kirkwood-6 vs Marquette-3 at Chesterfield Summit Ctr. - Final | ||
8:45 pm | Whitfield-1 vs Webster Groves-3 at Webster Rink - Final | ||
8:45 pm | Parkway North-5 vs Priory-4 at North County Rink - Final | ||
9:15 pm | Whitfield-8 vs Fox-5 at South County Rink - Final | ||
6:15 pm | John Burroughs-2 vs Whitfield-10 at Brentwood Ice Arena - Final | ||
10:30 pm | Lutheran South-0 vs Priory-5 at Webster Groves - Final | ||
7:30 pm | Hazelwood West-5 vs Granite City Mid-States-1 at Granite Rink - Final | ||
7:20 pm | Kirkwood-5 vs Parkway West-3 at Chesterfield Summit Ctr. - Final | ||
7:45 pm | Francis Howell Central-2 vs Francis Howell-2 at Rec-Plex - Final | ||
8:45 pm | Webster Groves-13 vs John Burroughs-0 at Webster Rink - Final | ||
9:00 pm | Clayton-1 vs Whitfield-7 at Chesterfield Summit Ctr. - Final | ||
9:30 pm | Pattonville-3 vs Parkway North-6 at North County Rink - Final | ||
6:45 pm | Parkway North-1 vs Francis Howell-6 at Rec-Plex - Final | ||
8:00 pm | Kirkwood-2 vs SLUH-2 at Affton Rink - Final | ||
7:15 pm | Pattonville-6 vs Hazelwood West-6 at North County Rink - Final | ||
9:30 pm | Kirkwood-3 vs Lafayette-1 at Chesterfield Summit Ctr. - Final | ||
9:00 pm | Ladue-6 vs John Burroughs-3 at Queeny Recreational Complex - Final | ||
6:30 pm | MICDS-1 vs Priory-2 at Queeny Recreational Complex - Final | ||
9:30 pm | Holt vs Francis Howell at Rec-Plex | ||
9:30 pm | Pattonville-4 vs Hazelwood West-1 at North County Rink - Final | ||
9:45 pm | Whitfield-1 vs Westminster-6 at Affton Rink - Final | ||
7:45 pm | Priory-2 vs Clayton-1 at Brentwood Ice Arena - Final | ||
9:15 pm | Parkway South-0 vs Kirkwood-1 at Kirkwood Ice Arena - Final | ||
9:45 pm | John Burroughs-1 vs MICDS-8 at Affton Rink - Final | ||
7:15 pm | Granite City Mid-States-3 vs St. Charles West-8 at North County Rink - Final | ||
7:15 pm | Granite City Mid-States-3 vs Pattonville-9 at North County Rink - Final | ||
8:15 pm | Priory-6 vs John Burroughs-0 at Queeny Recreational Complex - Final | ||
9:00 pm | St. Charles West-2 vs Parkway North-1 at North County Rink - Final | ||
7:00 pm | Kirkwood-3 vs Webster Groves-2 at Webster Rink - Final | ||
8:45 pm | John Burroughs-1 vs Clayton-4 at Webster Rink - Final | ||
9:30 pm | Ladue-1 vs Priory-9 at Queeny Recreational Complex - Final | ||
9:30 pm | Parkway North-1 vs Hazelwood West-3 at North County Rink - Final | ||
9:45 pm | Francis Howell-4 vs Duchesne-1 at Rec-Plex - Final | ||
6:45 pm | Pattonville-7 vs St. Charles West-1 at Rec-Plex - Final | ||
7:45 pm | Westminster-8 vs John Burroughs-2 at Brentwood Ice Arena - Final | ||
8:30 pm | Oakville-0 vs Francis Howell-4 at Rec-Plex - Final | ||
9:15 pm | Parkway Central-0 vs Kirkwood-8 at Kirkwood Ice Arena - Final | ||
9:30 pm | Whitfield-3 vs MICDS-5 at Brentwood Ice Arena - Final | ||
7:15 pm | Granite City Mid-States-4 vs Hazelwood West-7 at North County Rink - Final | ||
9:00 pm | Parkway North-5 vs Pattonville-5 at North County Rink - Final | ||
7:30 pm | Parkway North-6 vs Granite City Mid-States-4 at Granite Rink - Final | ||
8:00 pm | Fort Zumwalt West-1 vs Francis Howell-2 at Wentzville Ice Arena - Final | ||
9:30 pm | Kirkwood-4 vs Oakville-2 at South County Rink - Final | ||
9:45 pm | Whitfield-9 vs Lutheran South-1 at Affton Rink | ||
10:00 pm | Hazelwood West-1 vs John Burroughs-0 at Fenton Forum - Final | ||
6:45 pm | Francis Howell vs Francis Howell North at Rec-Plex | ||
7:45 pm | John Burroughs-2 vs Lutheran South-4 at Brentwood Ice Arena - Final | ||
8:30 pm | St. Charles West-5 vs Hazelwood West-1 at North County Rink - Final | ||
9:30 pm | Priory-2 vs Whitfield-5 at Brentwood Ice Arena - Final | ||
6:30 pm | Lindbergh-1 vs Kirkwood-5 at Queeny Recreational Complex - Final | ||
7:45 pm | Kirkwood-8 vs St. Charles West-1 at Rec-Plex - Final | ||
8:45 pm | Priory-3 vs Westminster-0 at Webster Rink - Final | ||
10:00 pm | Whitfield-12 vs Ladue-3 at Fenton Forum - Final | ||
7:10 pm | Whitfield-2 vs St. Charles West-1 at Chesterfield Summit Ctr. - Final |