Fox Warriors
751 Jeffco Boulevard
Arnold, MO 63010-1495
Arnold, MO 63010-1495
Conference schedule
Date | Time | Event | Final |
---|---|---|---|
12:00 pm | Parkway West-2 at MICDS-14 - Final | ||
1:00 pm | Parkway Central-7 vs Rock Bridge-10 at Cosmo Park (Columbia) - Final | ||
2:00 pm | Fort Zumwalt West-5 at Seckman-7 - Final | ||
2:00 pm | John Burroughs-6 at Chaminade-7 - Final | ||
4:00 pm | Eureka-17 vs Summit-4 at Rockwood S. Middle - Final | ||
7:00 pm | Parkway South-8 vs Clayton-13 at Gay Field - Final | ||
4:30 pm | Lafayette-7 at MICDS-13 - Final | ||
4:30 pm | Priory-10 vs Lindbergh-11 at South Tech - Final | ||
5:00 pm | Kirkwood-12 at Seckman-9 - Final | ||
5:30 pm | Eureka-15 at Vianney-6 - Final | ||
5:30 pm | CBC-23 vs Summit-1 at Rockwood S. Middle - Final | ||
4:30 pm | Parkway West-8 vs Webster Groves-9 at Shrewsbury Community Center - Final | ||
5:00 pm | Hazelwood Central-14 vs Fox-2 at Ridgewood Middle School - Final | ||
6:00 pm | Priory-9 vs Clayton-13 at Gay Field - Final | ||
7:00 pm | Eureka-9 at CBC-15 - Final | ||
7:00 pm | O'Fallon-2 at De Smet-12 - Final | ||
7:00 pm | MICDS-12 at SLUH-7 - Final | ||
2:30 pm | Hazelwood Central-8 at Rock Bridge-13 - Final | ||
12:30 pm | Rock Bridge-13 vs Fox-4 at Ridgewood Middle School - Final | ||
1:00 pm | Hazelwood Central-11 at Hickman-2 - Final | ||
4:30 pm | Fort Zumwalt West-10 vs Fox-3 at Ridgewood Middle School - Final | ||
4:30 pm | O'Fallon vs Summit at Rockwood S. Middle | ||
4:30 pm | Seckman-9 at Hazelwood Central-14 - Final | ||
4:00 pm | Holt-19 vs Fox-3 at Ridgewood Middle School - Final | ||
4:00 pm | Fort Zumwalt West-3 at Priory-10 - Final | ||
4:30 pm | Marquette-14 vs Parkway Central-2 at Parkway NE Middle - Final | ||
7:30 pm | O'Fallon-9 at Vianney-10 - Final | ||
4:30 pm | Eureka-13 at Chaminade-4 - Final | ||
6:00 pm | Clayton-15 at Kirkwood-3 - Final | ||
7:00 pm | Lafayette-19 vs Webster Groves-9 at Moss Field - Final | ||
4:30 pm | Clayton-3 at Marquette-14 - Final | ||
4:30 pm | Fort Zumwalt West-8 vs Parkway Central-6 at Parkway NE Middle - Final | ||
5:00 pm | Priory-11 at Seckman-4 - Final | ||
4:30 pm | Parkway South-4 vs Lindbergh-13 at South Tech - Final | ||
6:00 pm | Summit-3 vs Lafayette-18 at Crestview Middle School - Final | ||
7:00 pm | De Smet-11 at CBC-16 - Final | ||
7:00 pm | Vianney-6 at SLUH-16 - Final | ||
2:00 pm | Chaminade-8 vs Parkway West-6 at Parkway West MS - Final | ||
3:00 pm | Seckman-8 vs Clayton-12 at Gay Field - Final | ||
12:00 pm | Parkway Central-0 vs Lindbergh-6 at South Tech - Final | ||
12:30 pm | Clayton-8 at Rock Bridge-4 - Final | ||
2:00 pm | Kirkwood-6 vs Fort Zumwalt West-16 at O'Fallon Sports Park - Final | ||
12:00 am | Vianney-7 at Ladue-8 - Final | ||
7:15 pm | Seckman-7 at Holt-6 - Final | ||
4:30 pm | Whitfield-0 vs Lindbergh-6 at South Tech - Final | ||
4:30 pm | Parkway Central-6 at Hazelwood Central-12 - Final | ||
4:30 pm | Fox-1 vs Marquette-15 at Crestview Middle School - Final | ||
4:30 pm | Parkway South-5 at Priory-11 - Final | ||
5:30 pm | Lafayette-14 at John Burroughs-12 - Final | ||
6:00 pm | Webster Groves-4 at De Smet-16 - Final | ||
7:00 pm | Parkway West-8 at CBC-17 - Final | ||
4:30 pm | Vianney-14 at Chaminade-12 - Final | ||
6:00 pm | Whitfield vs Clayton at Gay Field | ||
5:30 pm | Summit-3 at John Burroughs-16 - Final | ||
7:00 pm | Parkway West-9 at SLUH-17 - Final | ||
5:30 pm | Chaminade-4 at O'Fallon-1 - Final | ||
12:00 pm | Hickman-1 vs Marquette-14 at Crestview Middle School - Final | ||
3:30 pm | Hickman-4 vs Fort Zumwalt West-12 at O'Fallon Sports Park - Final | ||
11:30 pm | Rock Bridge-5 vs Fort Zumwalt West-6 at O'Fallon Sports Park - Final | ||
6:00 pm | Parkway South-14 at Kirkwood-9 - Final | ||
7:15 pm | MICDS-15 at O'Fallon-0 - Final | ||
4:30 pm | Fox-4 at Whitfield-5 - Final | ||
4:30 pm | Webster Groves-6 at Chaminade-7 - Final | ||
4:30 pm | Marquette-13 at Priory-5 - Final | ||
5:00 pm | Vianney-19 vs Summit-7 at Rockwood S. Middle - Final | ||
6:00 pm | John Burroughs-9 at De Smet-8 - Final | ||
7:00 pm | Lafayette-10 at CBC-16 - Final | ||
7:00 pm | Ladue-5 at SLUH-10 - Final | ||
4:30 pm | Parkway South-3 vs Hazelwood Central-10 at Hazelwood Jr High - Final | ||
6:00 pm | Kirkwood-8 vs Parkway Central-9 at Parkway NE Middle - Final | ||
7:15 pm | Parkway West-3 at O'Fallon-5 - Final | ||
12:00 am | Ladue-8 vs Webster Groves-7 at Ladue - Final | ||
4:00 pm | Clayton-12 at Fort Zumwalt West-9 - Final | ||
4:30 pm | Marquette-15 at Holt-1 - Final | ||
5:00 pm | Lindbergh-11 at Seckman-3 - Final | ||
5:30 pm | CBC-11 at MICDS-10 - Final | ||
5:30 pm | Eureka-8 at John Burroughs-9 - Final | ||
6:00 pm | Chaminade-5 at De Smet-11 - Final | ||
6:00 pm | Vianney-5 vs Lafayette-12 at Crestview Middle School - Final | ||
6:00 pm | Kirkwood-7 vs Hickman-6 at Cosmo Park (Columbia) - Final | ||
12:00 pm | Kirkwood-12 vs Rock Bridge-11 at Cosmo Park (Columbia) - Final | ||
2:00 pm | Chaminade-16 at Summit-2 - Final | ||
3:00 pm | De Smet-12 at SLUH-2 - Final | ||
3:00 pm | Eureka-12 at O'Fallon-4 - Final | ||
4:00 pm | Priory-15 at Hickman-4 - Final | ||
4:00 pm | Kirkwood-6 at Holt-15 - Final | ||
5:30 pm | SLUH-15 vs Webster Groves-2 at SLUH - Final | ||
5:30 pm | John Burroughs-16 at Vianney-17 - Final | ||
7:15 pm | Parkway South-11 at Holt-16 - Final | ||
4:30 pm | Hazelwood Central-11 vs Fort Zumwalt West-7 at O'Fallon Sports Park - Final | ||
4:30 pm | Fox-3 at Priory-18 - Final | ||
5:00 pm | De Smet-7 vs Eureka-8 at LaSalle Springs Middle - Final | ||
5:00 pm | MICDS-18 vs Summit-1 at Rockwood S. Middle - Final | ||
7:30 pm | Lindbergh-11 vs Clayton-5 at Gay Field - Final | ||
12:00 am | CBC-11 at Webster Groves-6 - Final | ||
4:30 pm | Lafayette-6 at Chaminade-10 - Final | ||
5:00 pm | Parkway South-15 at Seckman-7 - Final | ||
6:00 pm | Marquette-11 at Kirkwood-1 - Final | ||
7:00 pm | John Burroughs-7 at SLUH-12 - Final | ||
7:00 pm | Ladue-10 at O'Fallon-0 - Final | ||
4:30 pm | Fort Zumwalt West-4 at Marquette-7 - Final | ||
4:30 pm | Parkway West-5 at Eureka-10 - Final | ||
5:45 pm | De Smet-2 at MICDS-6 - Final | ||
7:15 pm | Parkway Central-2 at Holt-9 - Final | ||
4:30 pm | Kirkwood-5 at Hazelwood Central-15 - Final | ||
4:30 pm | Webster Groves-16 vs Fox-5 at Ridgewood Middle School - Final | ||
12:00 am | Lindbergh-11 at Rock Bridge-6 - Final | ||
4:30 pm | Hickman-11 vs Fox-8 at Ridgewood Middle School - Final | ||
4:00 pm | Lafayette-12 at Ladue-7 - Final | ||
4:30 pm | Fort Zumwalt West-6 vs Lindbergh-5 at South Tech - Final | ||
4:30 pm | Fox-6 vs Parkway South-13 at Parkway South MS - Final | ||
4:30 pm | Marquette at Whitfield | ||
5:30 pm | De Smet-15 vs Summit-2 at Rockwood S. Middle - Final | ||
5:30 pm | Parkway West-4 at John Burroughs-14 - Final | ||
5:45 pm | MICDS-13 at Ladue-4 - Final | ||
6:00 pm | SLUH-11 vs Lafayette-6 at Crestview Middle School - Final | ||
6:00 pm | Seckman-5 vs Parkway Central-10 at Parkway NE Middle - Final | ||
7:15 pm | Hickman-1 vs Holt-13 at Timberland - Final | ||
4:30 pm | Priory-8 at Hazelwood Central-10 - Final | ||
4:30 pm | Kirkwood at Whitfield | ||
5:00 pm | Marquette-15 at Seckman-2 - Final | ||
6:00 pm | CBC-19 at Chaminade-6 - Final | ||
7:00 pm | O'Fallon-9 vs Webster Groves-10 at Moss Field - Final | ||
4:00 pm | Eureka-14 at Ladue-3 - Final | ||
4:30 pm | Clayton-8 at Parkway Central-9 - Final | ||
4:30 pm | Lindbergh-9 vs Fox-3 at Ridgewood Middle School - Final | ||
4:30 pm | Marquette-12 vs Parkway South-5 at Parkway South MS - Final | ||
6:00 pm | De Smet-13 vs Parkway West-7 at Parkway West MS - Final | ||
4:30 pm | Clayton-17 at Fox-5 - Final | ||
4:30 pm | Priory-18 at Whitfield-5 - Final | ||
5:00 pm | MICDS-14 at John Burroughs-10 - Final | ||
6:15 pm | O'Fallon-2 vs Lafayette-6 at Crestview Middle School - Final | ||
7:00 pm | CBC-16 at SLUH-10 - Final | ||
7:30 pm | Parkway Central-8 at Hickman-3 - Final | ||
12:30 pm | Rock Bridge-2 vs Marquette-15 at Crestview Middle School - Final | ||
2:00 pm | Ladue-13 at Parkway West-3 - Final | ||
4:30 pm | Parkway South-10 at Hickman-7 - Final | ||
10:00 am | Parkway South-5 at Rock Bridge-10 - Final | ||
5:45 pm | MICDS-15 at Webster Groves-2 - Final | ||
4:30 pm | Fort Zumwalt West-8 at Whitfield-1 - Final | ||
5:00 pm | De Smet-12 at Ladue-2 - Final | ||
6:00 pm | Vianney-18 at Parkway West-10 - Final | ||
7:00 pm | John Burroughs-6 at CBC-19 - Final | ||
7:00 pm | Hazelwood Central-10 vs Holt-9 at Timberland - Final | ||
7:15 pm | SLUH-9 at O'Fallon-3 - Final | ||
12:00 am | Lindbergh-15 at Kirkwood-6 - Final | ||
4:30 pm | Parkway South-8 vs Fort Zumwalt West-3 at O'Fallon Sports Park - Final | ||
7:00 pm | Summit-2 vs Webster Groves-13 at Moss Field - Final | ||
12:00 am | Summit-9 at Ladue-17 - Final | ||
4:45 pm | Hazelwood Central-5 vs Marquette-6 at Crestview Middle School - Final | ||
6:00 pm | De Smet-8 at Lafayette-7 - Final | ||
6:00 pm | Holt-15 vs Clayton-13 at Gay Field - Final | ||
7:00 pm | Chaminade-7 at SLUH-14 - Final | ||
4:30 pm | Whitfield-3 vs Parkway South-17 at Parkway South MS - Final | ||
5:00 pm | Fox-5 at Seckman-10 - Final | ||
5:00 pm | Summit-2 vs Parkway West-14 at Parkway West MS - Final | ||
5:45 pm | Eureka-4 at MICDS-7 - Final | ||
6:00 pm | Rock Bridge-11 at Holt-7 - Final | ||
6:00 pm | Priory-15 at Kirkwood-7 - Final | ||
7:15 pm | John Burroughs-15 at O'Fallon-4 - Final | ||
11:00 am | Hickman-0 vs Lindbergh-11 at South Tech - Final | ||
7:30 pm | Webster Groves-13 at Vianney-12 - Final | ||
12:30 pm | Rock Bridge-5 at Priory-16 - Final | ||
4:30 pm | Parkway Central-10 vs Fox-2 at Ridgewood Middle School - Final | ||
4:30 pm | SLUH-11 vs Eureka-13 at LaSalle Springs Middle - Final | ||
5:30 pm | Webster Groves-10 at John Burroughs-14 - Final | ||
7:00 pm | Ladue-9 at CBC-16 - Final | ||
7:15 pm | Fort Zumwalt West-4 at Holt-15 - Final | ||
4:00 pm | Chaminade-7 at Ladue-8 - Final | ||
4:30 pm | Marquette-6 vs Lindbergh-5 at South Tech - Final | ||
4:30 pm | Whitfield-6 at Holt-16 - Final | ||
5:45 pm | Vianney-8 at MICDS-18 - Final | ||
6:00 pm | Hazelwood Central-10 vs Clayton-14 at Gay Field - Final | ||
6:00 pm | Lafayette-18 vs Parkway West-4 at Parkway West MS - Final | ||
5:00 pm | SLUH-19 vs Summit-3 at Rockwood S. Middle - Final | ||
5:30 pm | Eureka-15 at Webster Groves-7 - Final | ||
6:30 pm | Clayton-15 at Hickman-6 - Final | ||
4:30 pm | John Burroughs-11 at Ladue-18 - Final | ||
4:30 pm | Parkway Central-5 vs Parkway South-10 at Parkway South MS - Final | ||
4:30 pm | Holt-11 at Priory-10 - Final | ||
6:00 pm | Vianney-6 at De Smet-18 - Final | ||
7:00 pm | O'Fallon-1 at CBC-14 - Final | ||
4:30 pm | Lindbergh-8 at Hazelwood Central-5 - Final | ||
6:00 pm | MICDS-20 at Chaminade-4 - Final | ||
6:15 pm | Eureka-6 at Lafayette-10 - Final | ||
7:00 pm | Rock Bridge-13 at Hickman-4 - Final | ||
12:00 am | Priory-14 vs Parkway Central-9 at Parkway NE Middle - Final | ||
12:00 pm | Fox-12 at Kirkwood-19 - Final | ||
12:00 pm | Seckman-17 at Hickman-12 - Final | ||
4:30 pm | Lindbergh-19 vs Holt-10 at South Tech - Final | ||
5:00 pm | Seckman-12 vs Rock Bridge-13 at Cosmo Park (Columbia) - Final | ||
7:00 pm | Vianney-7 at CBC-16 - Final |