De Smet Spartans
233 North New Ballas
St. Louis, MO 63141-7599
St. Louis, MO 63141-7599
Metro Division schedule
Date | Time | Event | Final |
---|---|---|---|
6:30 pm | Kirkwood-0 vs Eureka-3 at Queeny Recreational Complex - Final | ||
9:30 pm | Chaminade-1 vs SLUH-5 at Queeny Recreational Complex - Final | ||
7:40 pm | Eureka-3 vs Lafayette-3 at Hardee's Ice Plex - Final | ||
6:30 pm | De Smet-1 vs Chaminade-1 at Queeny Recreational Complex - Final | ||
8:00 pm | CBC-13 vs Vianney-1 at Affton Rink - Final | ||
9:45 pm | Lindbergh-9 vs Eureka-1 at Affton Rink - Final | ||
8:45 pm | De Smet-2 vs Vianney-1 at Webster Rink - Final | ||
9:00 pm | Vianney-1 vs SLUH-9 at Affton Rink - Final | ||
8:00 pm | CBC-4 vs SLUH-0 at Affton - Final | ||
8:55 pm | Marquette-2 vs Eureka-0 at Fenton Forum - Final | ||
9:45 pm | Chaminade-0 vs Vianney-1 at Affton Rink - Final | ||
7:30 pm | Eureka-7 vs Vianney-3 at Kirkwood Ice Arena - Final | ||
6:30 pm | Eureka-2 vs Clayton-3 at Queeny Recreational Complex - Final | ||
3:30 pm | Chaminade-5 vs CBC-6 at Affton - Final | ||
9:45 pm | SLUH-8 vs De Smet-0 at Affton Rink - Final | ||
9:00 pm | Vianney-2 vs CBC-7 at Affton Rink - Final | ||
9:30 pm | CBC-6 vs De Smet-0 at Queeny Recreational Complex - Final | ||
9:45 pm | Summit-1 vs Eureka-9 at Affton Rink - Final | ||
8:45 pm | Eureka-2 vs Seckman-3 at Webster Rink - Final | ||
7:40 pm | Eureka-4 vs Westminster-2 at Hardee's Ice Plex - Final | ||
9:00 pm | De Smet-6 vs Vianney-0 at Affton Rink - Final | ||
7:10 pm | Oakville-4 vs Eureka-7 at Fenton Forum - Final | ||
9:30 pm | Chaminade-1 vs CBC-3 at Queeny Recreational Complex - Final | ||
8:15 pm | SLUH-6 vs Vianney-1 at Affton Rink - Final | ||
6:30 pm | De Smet-2 vs Chaminade-2 at Queeny Recreational Complex - Final | ||
8:00 pm | De Smet-2 vs CBC-7 at Affton Rink - Final | ||
9:45 pm | Eureka-4 vs Lindbergh-4 at Affton Rink - Final | ||
6:30 pm | Seckman-6 vs Eureka-8 at Affton Rink - Final | ||
8:15 pm | Chaminade-5 vs Vianney-2 at Affton Rink - Final | ||
7:45 pm | Chaminade-1 vs CBC-9 at Affton Rink - Final | ||
8:15 pm | SLUH-4 vs De Smet-3 at Queeny Recreational Complex - Final | ||
9:00 pm | Eureka-6 vs Oakville-7 at Queeny Recreational Complex - Final | ||
7:45 pm | Chaminade-0 vs SLUH-7 at Affton Rink - Final | ||
10:00 pm | Eureka-5 vs Parkway South-7 at Queeny Recreational Complex - Final | ||
6:15 pm | Eureka-2 vs Kirkwood-2 at Kirkwood Ice Arena - Final | ||
8:00 pm | SLUH-2 vs CBC-4 at Affton - Final | ||
8:15 pm | Lafayette-2 vs Eureka-8 at Affton Rink - Final | ||
8:45 pm | CBC-7 vs Vianney-0 at Webster Rink - Final | ||
9:00 pm | SLUH-5 vs Chaminade-2 at Queeny Recreational Complex - Final | ||
9:30 pm | Westminster-0 vs Eureka-5 at Queeny Recreational Complex - Final | ||
9:45 pm | De Smet-1 vs SLUH-0 at Affton Rink - Final | ||
8:15 pm | De Smet-1 vs CBC-3 at Affton - Final | ||
8:45 pm | Eureka-6 vs Summit-4 at Webster Rink - Final | ||
9:20 pm | Eureka-1 vs Marquette-1 at Hardee's Ice Plex - Final | ||
9:00 pm | Vianney-2 vs SLUH-10 at Affton Rink - Final | ||
9:30 pm | Vianney-2 vs Chaminade-7 at Queeny Recreational Complex - Final | ||
9:30 pm | Ladue-2 vs Eureka-4 at Brentwood Ice Arena - Final | ||
6:30 pm | Chaminade-0 vs De Smet-0 at Queeny Recreational Complex - Final | ||
6:30 pm | Vianney-0 vs De Smet-8 at Queeny Recreational Complex - Final | ||
8:00 pm | CBC-7 vs SLUH-2 at Affton - Final | ||
8:55 pm | Chaminade-1 vs Eureka-4 at Fenton Forum - Final |