Results


Latest 250 Results
DateTimeEventFinal
03-18
8:00 pmLutheran St. Charles-44 vs Carl Junction-39 at Missouri State University - Final
44-39
03-18
4:00 pmIncarnate Word-57 vs Rock Bridge-30 at Missouri State University - Final
57-30
03-18
12:00 pmWest Plains-42 vs Cape Notre Dame-38 at Missouri State University - Final
42-38
03-18
12:00 pmRaytown-67 vs Eureka-53 at Hammons Student Center - Final
67-53
03-17
8:00 pmWest Plains-50 vs Lutheran St. Charles-71 at Hammons Student Center - Final
71-50
03-17
8:00 pmRaytown-29 vs Incarnate Word-67 at Missouri State University - Final
67-29
03-17
6:00 pmCarl Junction-37 vs Cape Notre Dame-33 at Hammons Student Center - Final
37-33
03-17
6:00 pmRock Bridge-50 vs Eureka-33 at Missouri State University - Final
50-33
03-17
4:00 pmVashon-79 vs St. Joseph Benton-77 at Missouri State University - Final
79-77
03-17
12:00 pmSouthern Boone-39 vs Park Hills Central-57 at Hammons Student Center - Final
57-39
03-16
6:00 pmSouthern Boone-40 vs Vashon-55 at Missouri State University - Final
55-40
03-16
4:00 pmSt. Joseph Benton-55 vs Park Hills Central-48 at Missouri State University - Final
55-48
03-11
8:00 pmTipton-55 vs St. Joseph LeBlond-36 at JQH Arena - Final
55-36
03-11
7:30 pmRaytown-50 vs Republic-43 at Southwest Baptist University - Final
50-43
03-11
7:30 pmTroy Buchanan-26 vs Incarnate Word-68 at Lindenwood University - Final
68-26
03-11
5:45 pmWest Plains-58 vs Jefferson City-38 at Southwest Baptist University - Final
58-38
03-11
5:45 pmLutheran St. Charles-67 vs Whitfield-33 at Lindenwood University - Final
67-33
03-11
4:00 pmFair Grove-54 vs El Dorado Springs-52 at JQH Arena - Final
54-52
03-11
4:00 pmAva-27 vs Southern Boone-36 at Southwest Baptist University - Final
36-27
03-11
4:00 pmMoberly-34 vs Vashon-60 at Lindenwood University - Final
60-34
03-11
3:30 pmPark Hill South-57 vs Rock Bridge-68 at State Fair CC - Final
68-57
03-11
3:30 pmEureka-54 vs Jackson-39 at Jefferson College - Final
54-39
03-11
1:45 pmLincoln College Prep-51 vs Carl Junction-55 at State Fair CC - Final
55-51
03-11
1:45 pmJohn Burroughs-35 vs Cape Notre Dame-46 at Jefferson College - Final
46-35
03-11
12:00 pmSkyline-58 vs West County (Leadwood)-29 at Hammons Student Center - Final
58-29
03-11
12:00 pmNorwood-43 vs New Haven-44 at JQH Arena - Final
44-43
03-11
12:00 pmSt. Joseph Benton-53 vs Nevada-45 at State Fair CC - Final
53-45
03-11
12:00 pmLift For Life-42 vs Park Hills Central-46 at Jefferson College - Final
46-42
03-10
8:00 pmFair Grove-61 vs Skyline-42 at JQH Arena - Final
61-42
03-10
8:00 pmNorwood-30 vs Tipton-55 at Hammons Student Center - Final
55-30
03-10
6:00 pmEl Dorado Springs-52 vs West County (Leadwood)-29 at JQH Arena - Final
52-29
03-10
6:00 pmSt. Joseph LeBlond-45 vs New Haven-23 at Hammons Student Center - Final
45-23
03-07
7:45 pmAurora-28 vs Ava-37 at Missouri S&T - Final
37-28
03-07
7:45 pmMoberly-55 vs Visitation-48 at Maryville University - Final
55-48
03-07
7:45 pmSt. Joseph Benton-64 vs St. Pius X (Kansas City)-50 at William Jewell College - Final
64-50
03-07
7:45 pmLift For Life-59 vs St. James-56 at Farmington Civic Center - Final
59-56
03-07
6:00 pmTimberland-31 vs Troy Buchanan-46 at Francis Howell - Final
46-31
03-07
6:00 pmParkway South-43 at Eureka-63 - Final
63-43
03-07
6:00 pmCor Jesu-33 vs Jackson-42 at Fox - Final
42-33
03-07
6:00 pmJefferson City-43 vs Helias-41 at Washington - Final
43-41
03-07
6:00 pmSt. Joseph's-31 vs Incarnate Word-73 at Hazelwood West - Final
73-31
03-07
6:00 pmLutheran St. Charles-58 at Fort Zumwalt South-33 - Final
58-33
03-07
6:00 pmParkway Central-58 vs Whitfield-66 at Parkway North - Final
66-58
03-07
6:00 pmNerinx Hall-32 vs John Burroughs-60 at Webster Groves - Final
60-32
03-07
6:00 pmCape Notre Dame-58 at Farmington-43 - Final
58-43
03-07
6:00 pmFatima-31 vs Southern Boone-33 at Missouri S&T - Final
33-31
03-07
6:00 pmMICDS-19 vs Vashon-48 at Maryville University - Final
48-19
03-07
6:00 pmSt. Michael the Archangel-37 vs Nevada-49 at William Jewell College - Final
49-37
03-07
6:00 pmPark Hills Central-46 vs Doniphan-37 at Farmington Civic Center - Final
46-37
03-04
7:15 pmLisle Benet Academy-57 vs O'Fallon-62 at Redbird Arena - Final
62-57
03-04
6:30 pmCape Girardeau Central-42 vs Cape Notre Dame-62 at Farmington - Final
62-42
03-04
6:00 pmPotosi-24 vs Park Hills Central-62 at Ste. Genevieve - Final
62-24
03-04
5:00 pmHillsboro-41 at Farmington-59 - Final
59-41
03-04
4:30 pmSkyline-57 vs South Shelby-48 at Moberly Area CC - Final
57-48
03-04
4:00 pmUnion-38 vs Jefferson City-50 at Washington - Final
50-38
03-04
3:30 pmFair Grove-39 vs Mansfield-37 at University of Central Missouri - Final
39-37
03-04
3:30 pmSouth Harrison-34 vs El Dorado Springs-63 at Missouri Western State - Final
63-34
03-04
3:30 pmFort Zumwalt East-42 at Fort Zumwalt South-50 - Final
50-42
03-04
3:00 pmFatima-52 vs Eldon-42 at Blair Oaks - Final
52-42
03-04
3:00 pmSalem-49 at St. James-57 - Final
57-49
03-04
2:45 pmTipton-64 vs Northeast Cairo-29 at Moberly Area CC - Final
64-29
03-04
2:00 pmWashington-36 vs Helias-60 at Washington - Final
60-36
03-04
2:00 pmSt. Dominic-21 vs Lutheran St. Charles-42 at Fort Zumwalt South - Final
42-21
03-04
2:00 pmCardinal Ritter-50 vs Vashon-62 at Cardinal Ritter - Final
62-50
03-04
2:00 pmSaxony Lutheran-31 vs Doniphan-58 at Dexter - Final
58-31
03-04
1:45 pmWest County (Leadwood)-40 vs Portageville-21 at Farmington Civic Center - Final
40-21
03-04
1:45 pmFordland-39 vs Norwood-47 at University of Central Missouri - Final
47-39
03-04
1:45 pmSt. Joseph LeBlond-55 vs Miller-39 at Missouri Western State - Final
55-39
03-04
1:30 pmLebanon-47 vs Parkway South-54 at Eureka - Final
54-47
03-04
1:30 pmOakville-37 vs Cor Jesu-42 at Fox - Final
42-37
03-04
1:30 pmSt. Joseph's-61 vs Pattonville-50 at Hazelwood West - Final
61-50
03-04
1:30 pmNerinx Hall-52 vs Lutheran South-50 at Webster Groves - Final
52-50
03-04
1:00 pmWestminster-61 vs Visitation-66 at Orchard Farm - Final
66-61
03-04
1:00 pmLutheran North-14 at MICDS-33 - Final
33-14
03-04
12:45 pmMater Dei-62 vs Byron-46 at Redbird Arena - Final
62-46
03-04
12:30 pmFort Zumwalt West-27 vs Troy Buchanan-32 at Francis Howell - Final
32-27
03-04
12:30 pmMcCluer North-43 vs Parkway Central-47 at Parkway North - Final
47-43
03-04
12:00 pmNew Haven-50 vs East Carter-40 at Farmington Civic Center - Final
50-40
03-04
12:00 pmKirkwood-26 at Eureka-67 - Final
67-26
03-04
12:00 pmLindbergh-28 vs Jackson-47 at Fox - Final
47-28
03-04
12:00 pmMarquette-26 vs Incarnate Word-105 at Hazelwood West - Final
105-26
03-04
12:00 pmClayton-42 vs John Burroughs-69 at Webster Groves - Final
69-42
03-04
12:00 pmLift For Life-59 vs Ursuline-51 at Lift For Life - Final
59-51
03-04
11:00 amChristopher-35 vs Okawville-56 at Redbird Arena - Final
56-35
03-04
11:00 amTimberland-36 vs Francis Howell Central-33 at Francis Howell - Final
36-33
03-04
11:00 amParkway North-35 vs Whitfield-41 at Parkway North - Final
41-35
03-03
8:15 pmGeneva-72 vs Arlington Heights Hersey-61 at Redbird Arena - Final
72-61
03-03
4:15 pmLisle Benet Academy-50 vs Geneva-48 at Redbird Arena - Final
50-48
03-03
2:30 pmO'Fallon-77 vs Arlington Heights Hersey-60 at Redbird Arena - Final
77-60
03-02
8:30 pmWindsor (Imperial)-30 vs Union-56 at Washington - Final
56-30
03-02
8:30 pmHazelwood Central-19 vs Incarnate Word-86 at Hazelwood West - Final
86-19
03-02
8:30 pmNorth Point-29 vs Lutheran St. Charles-67 at Fort Zumwalt South - Final
67-29
03-02
8:30 pmFestus-44 vs Cape Girardeau Central-56 at Farmington - Final
56-44
03-02
8:15 pmQuincy Notre Dame-66 vs Chicago Noble/Butler-57 at Redbird Arena - Final
66-57
03-02
7:30 pmFrancis Howell North-28 vs Fort Zumwalt West-55 at Francis Howell - Final
55-28
03-02
7:30 pmOwensville-46 vs Fatima-54 at Blair Oaks - Final
54-46
03-02
7:30 pmLutheran North-59 vs University City-58 at MICDS - Final
59-58
03-02
7:00 pmChampaign St. Thomas More-48 vs Galena, Illinois-60 at Redbird Arena - Final
60-48
03-02
7:00 pmLafayette-50 vs Lebanon-67 at Eureka - Final
67-50
03-02
7:00 pmKirkwood-50 vs Waynesville-47 at Eureka - Final
50-47
03-02
7:00 pmCapital City-22 vs Jefferson City-55 at Washington - Final
55-22
03-02
7:00 pmParkway West-39 vs Marquette-62 at Hazelwood West - Final
62-39
03-02
7:00 pmWarrenton-49 vs St. Dominic-56 at Fort Zumwalt South - Final
56-49
03-02
7:00 pmLadue-39 vs Nerinx Hall-57 at Lutheran South - Final
57-39
03-02
7:00 pmClayton-63 at Webster Groves-52 - Final
63-52
03-02
7:00 pmSikeston-30 vs Cape Notre Dame-74 at Farmington - Final
74-30
03-02
7:00 pmSt. Charles West-44 vs Visitation-62 at Orchard Farm - Final
62-44
03-02
7:00 pmSalem-52 vs Sullivan-46 at St. James - Final
52-46
03-02
7:00 pmPotosi-57 at Ste. Genevieve-22 - Final
57-22
03-02
7:00 pmSaxony Lutheran-56 vs Kennett-39 at Dexter - Final
56-39
03-02
6:30 pmPoplar Bluff-48 vs Oakville-49 at Fox - Final
49-48
03-02
6:30 pmMehlville-42 vs Lindbergh-50 at Fox - Final
50-42
03-02
6:30 pmMcCluer-40 vs McCluer North-58 at Whitfield - Final
58-40
03-02
6:30 pmSt. Charles-31 at Parkway North-53 - Final
53-31
03-02
6:30 pmRosati-Kain-29 vs Vashon-65 at Cardinal Ritter - Final
65-29
03-02
6:30 pmAffton-21 at Lift For Life-44 - Final
44-21
03-02
6:00 pmFort Zumwalt North-20 vs Troy Buchanan-41 at Francis Howell - Final
41-20
03-02
6:00 pmEldon-57 at Blair Oaks-28 - Final
57-28
03-02
6:00 pmSTEAM Academy at MS-Berkeley-8 at MICDS-57 - Final
57-8
03-02
5:30 pmNorthwest Cedar Hill-17 at Parkway South-70 - Final
70-17
03-02
5:30 pmSpringfield Central-43 at Eureka-76 - Final
76-43
03-02
5:30 pmSummit-67 at Washington-71 - Final
71-67
03-02
5:30 pmRitenour-25 vs Pattonville-57 at Hazelwood West - Final
57-25
03-02
5:30 pmHannibal-46 vs Fort Zumwalt East-51 at Fort Zumwalt South - Final
51-46
03-02
5:30 pmGateway STEM-0 at Lutheran South-2 - Final
2-0
03-02
5:30 pmConfluence-12 vs John Burroughs-64 at Webster Groves - Final
64-12
03-02
5:30 pmHillsboro-52 vs North County-49 at Farmington - Final
52-49
03-02
5:30 pmWestminster-54 at Orchard Farm-36 - Final
54-36
03-02
5:30 pmCuba-21 at St. James-56 - Final
56-21
03-02
5:30 pmDexter-35 vs Doniphan-37 at Dexter - Final
37-35
03-02
5:00 pmCor Jesu-52 at Fox-29 - Final
52-29
03-02
5:00 pmSeckman-41 vs Jackson-61 at Fox - Final
61-41
03-02
5:00 pmHazelwood East-11 vs Parkway Central-67 at Parkway North - Final
67-11
03-02
5:00 pmRiverview Gardens-15 at Whitfield-59 - Final
59-15
03-02
5:00 pmMiller Career-30 at Cardinal Ritter-71 - Final
71-30
03-02
5:00 pmRoosevelt-22 vs Ursuline-54 at Lift For Life - Final
54-22
03-02
5:00 pmHerculaneum-45 vs Park Hills Central-85 at Ste. Genevieve - Final
85-45
03-02
4:30 pmTimberland-43 at Francis Howell-34 - Final
43-34
03-02
4:15 pmMater Dei-61 vs Quincy Notre Dame-54 at Redbird Arena - Final
61-54
03-02
4:00 pmPacific-26 vs Helias-66 at Washington - Final
66-26
03-02
4:00 pmSt. Joseph's-59 at Hazelwood West-26 - Final
59-26
03-02
4:00 pmHolt-39 at Fort Zumwalt South-55 - Final
55-39
03-02
4:00 pmDe Soto-31 at Farmington-80 - Final
80-31
03-02
3:00 pmLiberty (Wentzville)-27 vs Francis Howell Central-64 at Francis Howell - Final
64-27
03-02
2:30 pmChicago Noble/Butler-43 vs Byron-55 at Redbird Arena - Final
55-43
03-02
11:45 amChampaign St. Thomas More-28 vs Christopher-42 at Redbird Arena - Final
42-28
03-02
10:00 amGalena, Illinois-31 vs Okawville-49 at Redbird Arena - Final
49-31
02-28
7:45 pmDiamond-52 vs Fair Grove-62 at Carthage - Final
62-52
02-28
7:45 pmMansfield-57 vs Steelville, Missouri-35 at Lebanon - Final
57-35
02-28
7:45 pmSkyline-53 vs Montgomery County-36 at Jefferson City - Final
53-36
02-28
7:45 pmSouth Shelby-56 vs Duchesne-36 at Hannibal - Final
56-36
02-28
7:45 pmSouth Harrison-52 vs East Buchanan-46 at Staley - Final
52-46
02-28
7:45 pmUniversity Academy-31 vs El Dorado Springs-69 at Harrisonville - Final
69-31
02-28
7:45 pmDuBourg-16 vs West County (Leadwood)-50 at Park Hills Central - Final
50-16
02-28
7:45 pmWoodland (Marble Hill)-25 vs Portageville-61 at Sikeston - Final
61-25
02-28
7:30 pmVersailles-20 at Fatima-53 - Final
53-20
02-28
7:30 pmJennings-6 vs University City-62 at MICDS - Final
62-6
02-28
7:00 pmWright City-33 at Orchard Farm-64 - Final
64-33
02-28
7:00 pmSt. Clair-28 vs Sullivan-52 at St. James - Final
52-28
02-28
7:00 pmBayless-27 at Ste. Genevieve-59 - Final
59-27
02-28
7:00 pmKennett-57 vs Fredericktown-55 at Dexter - Final
57-55
02-28
6:00 pmCollege Heights Christian-41 vs Fordland-57 at Carthage - Final
57-41
02-28
6:00 pmNorwood-59 vs Iberia-42 at Lebanon - Final
59-42
02-28
6:00 pmTipton-61 vs New Franklin-18 at Jefferson City - Final
61-18
02-28
6:00 pmSchuyler County-37 vs Northeast Cairo-55 at Hannibal - Final
55-37
02-28
6:00 pmSt. Joseph LeBlond-49 vs Polo-39 at Staley - Final
49-39
02-28
6:00 pmArchie-40 vs Miller-52 at Harrisonville - Final
52-40
02-28
6:00 pmNew Haven-60 vs St. Vincent-51 at Park Hills Central - Final
60-51
02-28
6:00 pmEast Carter-46 vs Neelyville-38 at Sikeston - Final
46-38
02-28
6:00 pmOsage-37 at Eldon-63 - Final
63-37
02-28
6:00 pmSTEAM Academy at MS-Berkeley-44 vs Normandy-41 at MICDS - Final
44-41
02-28
6:00 pmMedicine and Bioscience-27 vs Roosevelt-55 at Lift For Life - Final
55-27
02-28
5:30 pmSt. Charles West-50 vs Winfield-42 at Orchard Farm - Final
50-42
02-28
5:30 pmBorgia-53 vs Cuba-64 at St. James - Final
64-53
02-28
5:30 pmPerryville-43 at Dexter-46 - Final
46-43
02-28
5:00 pmKIPP St. Louis-43 vs Rosati-Kain-45 at Cardinal Ritter - Final
45-43
02-28
5:00 pmNotre Dame-49 vs Herculaneum-55 at Ste. Genevieve - Final
55-49
02-27
7:00 pmBolingbrook-48 vs O'Fallon-65 at Illinois Wesleyan University - Final
65-48
02-27
7:00 pmOkawville-58 vs Havana-45 at Brown County - Final
58-45
02-27
7:00 pmLincoln, Illinois-61 vs Highland-39 at Taylorville - Final
61-39
02-27
7:00 pmParis, Illinois-26 vs Mater Dei-35 at Salem, Illinois - Final
35-26
02-25
6:00 pmBismarck-31 vs New Haven-39 at Crystal City - Final
39-31
02-25
3:00 pmHermann-30 vs Montgomery County-50 at South Callaway - Final
50-30
02-25
3:00 pmBunker-33 vs South Iron-70 at Lesterville - Final
70-33
02-25
2:00 pmOran-55 vs St. Vincent-63 at Advance - Final
63-55
02-25
2:00 pmSilex-42 vs Northeast Cairo-51 at Sturgeon - Final
51-42
02-25
1:00 pmLouisiana-24 at Duchesne-32 - Final
32-24
02-25
1:00 pmSt. Pius X-38 at West County (Leadwood)-41 - Final
41-38
02-25
12:00 pmDuBourg-43 vs Valley Park-35 at Hancock - Final
43-35
02-23
7:30 pmHermann-67 vs North Callaway-58 at South Callaway - Final
67-58
02-23
7:30 pmSilex-48 vs Clopton-46 at Sturgeon - Final
48-46
02-23
7:30 pmBismarck-54 at Crystal City-43 - Final
54-43
02-23
7:30 pmBunker-66 at Lesterville-43 - Final
66-43
02-23
7:00 pmBowling Green-42 vs Louisiana-55 at Duchesne - Final
55-42
02-23
7:00 pmGrandview-35 vs St. Pius X-50 at West County (Leadwood) - Final
50-35
02-23
7:00 pmNormal Community-42 at O'Fallon-60 - Final
60-42
02-23
7:00 pmMount Vernon, Illinois-54 vs Highland-66 at Centralia, Illinois - Final
66-54
02-23
7:00 pmParis, Illinois-42 at Pana-28 - Final
42-28
02-23
7:00 pmBreese Central-38 vs Mater Dei-40 at Du Quoin - Final
40-38
02-23
7:00 pmCamp Point Central-29 vs Quincy Notre Dame-44 at Pleasant Plains - Final
44-29
02-23
7:00 pmCarlyle-41 vs Okawville-63 at Jacksonville Routt - Final
63-41
02-23
7:00 pmPacific-23 at Festus-64 - Final
64-23
02-23
6:30 pmDuBourg-38 vs Brentwood-34 at Hancock - Final
38-34
02-23
6:30 pmRosati-Kain-40 at Notre Dame-52 - Final
52-40
02-23
6:00 pmGreenville, Missouri-27 vs St. Vincent-55 at Advance - Final
55-27
02-23
6:00 pmTolton-22 vs Montgomery County-63 at South Callaway - Final
63-22
02-23
6:00 pmNortheast Cairo-59 at Sturgeon-27 - Final
59-27
02-23
6:00 pmValley Caledonia-19 vs New Haven-80 at Crystal City - Final
80-19
02-23
6:00 pmSt. Paul Lutheran (Farmington)-26 vs South Iron-73 at Lesterville - Final
73-26
02-23
6:00 pmLindbergh-39 at Clayton-51 - Final
51-39
02-23
6:00 pmFrancis Howell-34 at Parkway West-53 - Final
53-34
02-23
6:00 pmHazelwood West-26 at Oakville-49 - Final
49-26
02-23
6:00 pmMarquette-67 at Holt-37 - Final
67-37
02-23
6:00 pmLiberty (Wentzville)-45 at North Point-43 - Final
45-43
02-23
6:00 pmFredericktown-68 at Dexter-37 - Final
68-37
02-23
6:00 pmEureka-57 at St. Dominic-27 - Final
57-27
02-23
6:00 pmParkway South-49 at Webster Groves-36 - Final
49-36
02-23
5:45 pmTroy Buchanan-52 at St. Charles West-20 - Final
52-20
02-23
5:30 pmElsberry-39 at Duchesne-46 - Final
46-39
02-23
5:30 pmJefferson-17 at West County (Leadwood)-55 - Final
55-17
02-23
5:30 pmRiverview Gardens-28 at University City-51 - Final
51-28
02-23
5:30 pmFort Zumwalt East-40 at Orchard Farm-45 - Final
45-40
02-23
5:30 pmNormandy-22 at McCluer-70 - Final
70-22
02-23
5:30 pmOwensville-65 at North County-38 - Final
65-38
02-23
5:30 pmMehlville-25 at Seckman-44 - Final
44-25
02-23
5:30 pmWestminster-55 at MICDS-41 - Final
55-41
02-23
5:30 pmSt. Charles-32 at Fort Zumwalt South-50 - Final
50-32
02-23
5:30 pmFrancis Howell Central-45 at Francis Howell North-41 - Final
45-41
02-23
5:00 pmMcCluer North-42 at Fox-55 - Final
55-42
02-23
5:00 pmParkway North-36 at Parkway Central-52 - Final
52-36
02-23
4:30 pmMaplewood-RH-28 vs Valley Park-43 at Hancock - Final
43-28
02-23
4:30 pmPattonville-59 at Kirkwood-27 - Final
59-27
02-23
4:00 pmRitenour-60 at Jennings-14 - Final
60-14
02-22
7:30 pmUnion-55 at Potosi-46 - Final
55-46
02-22
7:00 pmPark Hills Central-76 at St. Clair-39 - Final
76-39
02-22
7:00 pmUrsuline-44 at Washington-50 - Final
50-44
02-22
7:00 pmDe Soto-45 at Ste. Genevieve-58 - Final
58-45
02-22
7:00 pmHillsboro-55 at Herculaneum-59 - Final
59-55
02-22
6:00 pmHazelwood Central-49 at STEAM Academy at MS-Berkeley-16 - Final
49-16
02-22
6:00 pmNotre Dame-56 at Northwest Cedar Hill-31 - Final
56-31
02-22
5:30 pmMcCluer North-51 vs McCluer-52 at McCluer - Final
52-51
02-22
5:30 pmSt. Joseph's-42 at Westminster-51 - Final
51-42
02-22
5:30 pmRoosevelt-18 at Vashon-80 - Final
80-18
02-22
5:30 pmMiller Career-58 vs Gateway STEM-14 at Medicine and Bioscience - Final
58-14
02-22
5:30 pmAffton-41 at Hazelwood East-19 - Final
41-19
02-21
8:00 pmPrincipia-46 vs Bismarck-47 at Crystal City - Final
47-46
02-21
7:30 pmNorth Callaway-49 at South Callaway-18 - Final
49-18
02-21
7:30 pmMetro-42 vs Bowling Green-51 at Duchesne - Final
51-42
02-21
7:30 pmClearwater-14 vs Grandview-51 at West County (Leadwood) - Final
51-14
02-21
7:30 pmVan-Far-40 at Sturgeon-59 - Final
59-40