Gateway Matchup
09/21/22
Pool A
Date | Time | Event | Final |
---|---|---|---|
5:00 pm | Webster Groves-0 at Oakville-2 - Final | ||
5:00 pm | Parkway West-2 vs Visitation-0 at Oakville - Final | ||
6:00 pm | Webster Groves-0 vs Visitation-2 at Oakville - Final | ||
6:00 pm | Parkway West-2 at Oakville-0 - Final | ||
7:00 pm | Visitation-2 at Oakville-0 - Final | ||
7:00 pm | Parkway West-2 vs Webster Groves-0 at Oakville - Final |
Pool B
Date | Time | Event | Final |
---|---|---|---|
5:00 pm | Pattonville-0 vs Eureka-2 at Oakville - Final | ||
5:00 pm | Rosati-Kain-1 vs Kirkwood-1 at Oakville - Final | ||
6:00 pm | Pattonville-1 vs Kirkwood-1 at Oakville - Final | ||
6:00 pm | Rosati-Kain-0 vs Eureka-2 at Oakville - Final | ||
7:00 pm | Kirkwood-0 vs Eureka-2 at Oakville - Final | ||
7:00 pm | Rosati-Kain-0 vs Pattonville-2 at Oakville - Final |
Pool C
Date | Time | Event | Final |
---|---|---|---|
5:00 pm | Incarnate Word-0 vs Nerinx Hall-2 at Oakville - Final | ||
5:00 pm | Summit-0 vs Francis Howell-2 at Oakville - Final | ||
6:00 pm | Incarnate Word-2 vs Francis Howell-0 at Oakville - Final | ||
6:00 pm | Summit-0 vs Nerinx Hall-2 at Oakville - Final | ||
7:00 pm | Francis Howell-1 vs Nerinx Hall-1 at Oakville - Final | ||
7:00 pm | Summit-0 vs Incarnate Word-2 at Oakville - Final |
Pool D
Date | Time | Event | Final |
---|---|---|---|
5:00 pm | Lutheran South-0 vs Marquette-2 at Oakville - Final | ||
5:00 pm | Jackson-1 vs St. Dominic-1 at Oakville - Final | ||
6:00 pm | Lutheran South-0 vs St. Dominic-2 at Oakville - Final | ||
6:00 pm | Jackson-1 vs Marquette-1 at Oakville - Final | ||
7:00 pm | St. Dominic-1 vs Marquette-1 at Oakville - Final | ||
7:00 pm | Jackson-2 vs Lutheran South-0 at Oakville - Final |
Gold first round
Date | Time | Event | Final |
---|---|---|---|
8:00 am | Kirkwood-0 vs Incarnate Word-2 at Oakville - Final | ||
8:00 am | Francis Howell-2 vs St. Dominic-1 at Oakville - Final | ||
8:00 am | Marquette-2 vs Visitation-0 at Oakville - Final | ||
8:00 am | Pattonville-1 at Oakville-2 - Final |
Gold second round
Date | Time | Event | Final |
---|---|---|---|
9:00 am | Lutheran South-0 vs Parkway West-2 at Oakville - Final | ||
9:00 am | Eureka-2 vs Webster Groves-0 at Oakville - Final | ||
9:00 am | Rosati-Kain-0 vs Nerinx Hall-2 at Oakville - Final | ||
9:00 am | Jackson-2 vs Summit-0 at Oakville - Final |
Silver first round
Date | Time | Event | Final |
---|---|---|---|
10:00 am | Kirkwood-2 vs Lutheran South-0 at Oakville - Final | ||
10:00 am | Webster Groves-0 vs St. Dominic-2 at Oakville - Final | ||
10:00 am | Visitation-2 vs Rosati-Kain-0 at Oakville - Final | ||
10:00 am | Summit-0 vs Pattonville-2 at Oakville - Final |
Gold quarterfinals
Date | Time | Event | Final |
---|---|---|---|
11:00 am | Parkway West-0 vs Incarnate Word-2 at Oakville - Final | ||
11:00 am | Eureka-2 vs Francis Howell-0 at Oakville - Final | ||
11:00 am | Nerinx Hall-0 vs Marquette-2 at Oakville - Final | ||
11:00 am | Jackson-0 at Oakville-2 - Final |
Silver quarterfinals
Date | Time | Event | Final |
---|---|---|---|
12:00 pm | Kirkwood-0 vs Francis Howell-2 at Oakville - Final | ||
12:00 pm | St. Dominic-2 vs Parkway West-0 at Oakville - Final | ||
12:00 pm | Visitation-1 vs Jackson-2 at Oakville - Final | ||
12:00 pm | Pattonville-2 vs Nerinx Hall-0 at Oakville - Final |
Silver semifinals
Date | Time | Event | Final |
---|---|---|---|
1:00 pm | St. Dominic-2 vs Francis Howell-0 at Oakville - Final | ||
1:00 pm | Pattonville-2 vs Jackson-1 at Oakville - Final |
Gold semifinals
Date | Time | Event | Final |
---|---|---|---|
1:00 pm | Eureka-2 vs Incarnate Word-0 at Oakville - Final | ||
1:00 pm | Marquette-2 at Oakville-0 - Final |
Silver final
Date | Time | Event | Final |
---|---|---|---|
2:00 pm | Pattonville-0 vs St. Dominic-2 at Oakville - Final |
Third-place match
Date | Time | Event | Final |
---|---|---|---|
2:00 pm | Incarnate Word-2 at Oakville-0 - Final |
Championship
Date | Time | Event | Final |
---|---|---|---|
2:00 pm | Marquette-0 vs Eureka-2 at Oakville - Final |