Latest 122 Results
DateTimeEventFinal
01-18
9:30 amSt. Charles West Invitational
Results
01-18
9:00 amGeneseo Invitational
Results
01-18
9:00 amOwensville Invitational
Results
01-18
9:00 am141 Rumble
Results
01-18
8:30 amSt. Charles Invitational
Results
01-16
7:00 pmAlthoff-25 at Edwardsville-54 - Final
54-25
01-16
6:30 pmMascoutah-15 at Edwardsville-51 - Final
51-15
01-16
6:00 pmAlthoff-33 at Edwardsville-48 - Final
48-33
01-16
5:00 pmAlton-12 at Edwardsville-54 - Final
54-12
01-14
5:30 pmPacific-36 at Sullivan-45 - Final
45-36
01-14
5:00 pmDuBourg-21 at SLUH-48 - Final
48-21
01-13
6:00 pmGateway Science Academy-5 at Vianney-65 - Final
65-5
01-13
6:00 pmValle Catholic-24 at Borgia-21 - Final
24-21
01-13
5:00 pmGateway Science Academy-6 at Oakville-75 - Final
75-6
01-11
9:00 am20th Park Hills Central Invitational
Results
01-11
9:00 amMetro League Meet
Results
01-11
9:00 am59th Carbondale Murdale Tournament
Results
01-11
9:00 amGAC Championship
Results
01-11
8:30 amLafayette Fred Ross Invitational
Results
01-09
6:00 pmFox-33 at De Smet-32 - Final
33-32
01-09
5:30 pmWashington-36 vs Mascoutah-45 at Granite City - Final
45-36
01-09
5:00 pmNorthwest Cedar Hill-27 at Lafayette-39 - Final
39-27
01-09
4:30 pmWashington-42 at Granite City-30 - Final
42-30
01-08
5:00 pmUniversity City-30 vs Gateway Science Academy-18 at Affton - Final
30-18
01-08
5:00 pmUniversity City-24 vs Parkway North-18 at Affton - Final
24-18
01-08
5:00 pmUniversity City-24 at Affton-36 - Final
36-24
01-08
5:00 pmGateway Science Academy-18 at Affton-42 - Final
42-18
01-08
5:00 pmWarrenton-38 vs North County-36 at Washington - Final
38-36
01-08
12:00 amNorth County-37 at Washington-42 - Final
42-37
01-07
5:00 pmUniversity City-30 vs Hazelwood East-36 at Oakville - Final
36-30
01-07
5:00 pmUniversity City-12 at Oakville-66 - Final
66-12
01-04
9:00 am53rd Vianney Tournament
Results
01-04
8:30 amCheesehead Invitational
Results
12-21
9:00 amFort Zumwalt East Tournament
Results
12-21
9:00 amBrentwood Tournament
Results
12-21
8:00 amMascoutah Invitational
Results
12-14
5:00 pmMcDonald County-30 vs Ladue-36 at Carl Junction - Final
36-30
12-14
5:00 pmEureka-18 vs Grain Valley-60 at Helias - Final
60-18
12-14
9:00 amColombo Classic
Results
12-14
9:00 amXXVI Walsh Ironman
Results
12-14
9:00 amLiberty Invitational
Results
12-14
9:00 amUnion Tournament
Results
12-14
8:00 amLonghorn Invitational
Results
12-11
5:00 pmParkway West-63 at University City-10 - Final
63-10
12-11
5:00 pmClayton-36 at University City-30 - Final
36-30
12-11
5:00 pmSt. Clair-52 at SLUH-30 - Final
52-30
12-09
5:00 pmGateway Science Academy-6 at Metro-East Lutheran-37 - Final
37-6
12-09
5:00 pmRed Bud-36 vs Gateway Science Academy-17 at Metro-East Lutheran - Final
36-17
12-07
3:30 pmWhitfield-39 vs Edwardsville-36 at Fox - Final
39-36
12-07
3:30 pmHolt-32 vs Seckman-45 at Fox - Final
45-32
12-07
3:30 pmEureka-41 vs Rolla-36 at Fox - Final
41-36
12-07
3:30 pmFrancis Howell Central-24 vs Ozark-60 at Fox - Final
60-24
12-07
3:30 pmCollinsville-48 vs Oak Forest-31 at Fox - Final
48-31
12-07
3:30 pmBelleville East-48 vs Fort Zumwalt West-27 at Fox - Final
48-27
12-07
3:30 pmMarquette-36 at Fox-30 - Final
36-30
12-07
2:00 pmWhitfield-56 vs Belleville East-20 at Fox - Final
56-20
12-07
2:00 pmHolt-53 vs Francis Howell Central-24 at Fox - Final
53-24
12-07
2:00 pmCollinsville-69 at Fox-9 - Final
69-9
12-07
2:00 pmFort Zumwalt West-10 vs Seckman-64 at Fox - Final
64-10
12-07
2:00 pmMarquette-12 vs Rolla-64 at Fox - Final
64-12
12-07
2:00 pmOak Forest-22 vs Edwardsville-54 at Fox - Final
54-22
12-07
12:30 pmFrancis Howell Central-36 vs Whitfield-37 at Fox - Final
37-36
12-07
12:30 pmBelleville East-27 vs Holt-47 at Fox - Final
47-27
12-07
12:30 pmCollinsville-28 vs Eureka-44 at Fox - Final
44-28
12-07
12:30 pmSeckman-31 vs Edwardsville-40 at Fox - Final
40-31
12-07
12:30 pmMarquette-6 vs Ozark-70 at Fox - Final
70-6
12-07
12:30 pmFort Zumwalt West-15 vs Oak Forest-51 at Fox - Final
51-15
12-07
10:30 amWhitfield-47 vs Holt-28 at Fox - Final
47-28
12-07
10:30 amFrancis Howell Central-40 vs Collinsville-39 at Fox - Final
40-39
12-07
10:30 amEureka-56 at Fox-18 - Final
56-18
12-07
10:30 amOak Forest-20 vs Seckman-47 at Fox - Final
47-20
12-07
10:30 amOzark-18 vs Rolla-54 at Fox - Final
54-18
12-07
10:30 amMarquette-0 vs Edwardsville-81 at Fox - Final
81-0
12-07
9:30 amWestminster Tournament
Results
12-07
9:00 amEureka-27 vs Holt-50 at Fox - Final
50-27
12-07
9:00 amBelleville East-24 vs Francis Howell Central-48 at Fox - Final
48-24
12-07
9:00 amWhitfield-66 at Fox-12 - Final
66-12
12-07
9:00 amRolla-19 vs Seckman-52 at Fox - Final
52-19
12-07
9:00 amOzark-48 vs Oak Forest-28 at Fox - Final
48-28
12-07
9:00 amFort Zumwalt West-0 vs Edwardsville-81 at Fox - Final
81-0
12-07
9:00 amFrancis Howell North Tournament
Results
12-07
9:00 amJohn Burroughs Tournament
Results
12-07
9:00 amParkway South Patriot Classic
Results
12-07
9:00 amFort Zumwalt North Tournament
Results
12-07
9:00 amEsmond Ford Memorial Tournament
Results
12-07
8:00 amTitan Invitational
Results
12-07
8:00 am41st Civic Memorial Tournament
Results
12-06
8:00 pmEureka-50 vs Belleville East-24 at Fox - Final
50-24
12-06
8:00 pmHolt-43 vs Collinsville-31 at Fox - Final
43-31
12-06
8:00 pmFrancis Howell Central-64 at Fox-15 - Final
64-15
12-06
8:00 pmFort Zumwalt West-15 vs Ozark-57 at Fox - Final
57-15
12-06
8:00 pmMarquette-9 vs Oak Forest-60 at Fox - Final
60-9
12-06
8:00 pmRolla-7 vs Edwardsville-65 at Fox - Final
65-7
12-06
6:30 pmEureka-46 vs Francis Howell Central-36 at Fox - Final
46-36
12-06
6:30 pmWhitfield-48 vs Collinsville-18 at Fox - Final
48-18
12-06
6:30 pmBelleville East-57 at Fox-21 - Final
57-21
12-06
6:30 pmMarquette-6 vs Seckman-73 at Fox - Final
73-6
12-06
6:30 pmFort Zumwalt West-18 vs Rolla-59 at Fox - Final
59-18
12-06
6:30 pmOzark-19 vs Edwardsville-52 at Fox - Final
52-19
12-06
5:00 pmWhitfield-45 vs Eureka-27 at Fox - Final
45-27
12-06
5:00 pmCollinsville-44 vs Belleville East-35 at Fox - Final
44-35
12-06
5:00 pmHolt-66 at Fox-18 - Final
66-18
12-06
5:00 pmSeckman-50 vs Ozark-18 at Fox - Final
50-18
12-06
5:00 pmFort Zumwalt West-36 vs Marquette-33 at Fox - Final
36-33
12-06
5:00 pmRolla-45 vs Oak Forest-33 at Fox - Final
45-33
12-05
6:00 pmFort Zumwalt West-12 at Holt-63 - Final
63-12
12-05
6:00 pmWindsor (Imperial)-42 at SLUH-27 - Final
42-27
12-05
6:00 pmOakville-32 vs Windsor (Imperial)-46 at SLUH - Final
46-32
12-05
6:00 pmCollinsville-9 at Edwardsville-59 - Final
59-9
12-05
6:00 pmEast St. Louis-31 at Alton-42 - Final
42-31
12-05
5:30 pmMissouri Military Academy-72 at Gateway Science Academy-6 - Final
72-6
12-05
5:30 pmGateway Science Academy-6 at Wright City-72 - Final
72-6
12-05
5:30 pmDe Soto-42 at St. Clair-42 - Final
42-42
12-03
5:30 pmLift For Life-30 at O'Fallon Christian-12 - Final
30-12
12-03
5:30 pmLift For Life-30 at John Burroughs-12 - Final
30-12
12-03
5:30 pmLift For Life-18 at Gateway Science Academy-31 - Final
31-18
12-03
5:30 pmJohn Burroughs-18 at Gateway Science Academy-30 - Final
30-18
12-03
5:30 pmGateway Science Academy-24 at O'Fallon Christian-18 - Final
24-18
12-03
5:00 pmSLUH-36 at Hazelwood West-24 - Final
36-24
11-26
5:00 pmSpringfield, Illinois-33 at Jerseyville-45 - Final
45-33
11-26
5:00 pmUniversity City-16 at Westminster-42 - Final
42-16
11-26
5:00 pmMaplewood-RH-24 vs University City-36 at Westminster - Final
36-24