Boys Basketball
Time | Event | Final |
---|---|---|
5:00 pm | Hazelwood Central-46 at CBC-86 - Final | |
5:00 pm | Waynesville-41 vs Fatima-69 at St. James - Final | |
5:00 pm | Newburg-68 at Belle-45 - Final | |
5:30 pm | Carnahan-38 at McKinley-28 - Final | |
6:00 pm | Westminster-55 at Holt-39 - Final | |
6:00 pm | Principia-47 at Crossroads College Prep-32 - Final | |
6:15 pm | Roosevelt-40 vs Metro-43 at Soldan - Final | |
6:30 pm | Jennings-52 at Eureka-61 - Final | |
6:30 pm | Owensville-90 vs Belle JV-20 at Belle - Final | |
7:00 pm | Hancock-42 at Crystal City-66 - Final | |
7:00 pm | Northwest Cedar Hill-46 at St. Clair-61 - Final | |
7:00 pm | Licking-44 vs Blair Oaks-90 at St. James - Final | |
7:00 pm | Marquette-47 at Troy Buchanan-52 - Final |
Girls Basketball
Time | Event | Final |
---|---|---|
4:30 pm | Principia-54 at Crossroads College Prep-32 - Final | |
5:00 pm | Cor Jesu-51 at Ursuline-47 - Final | |
5:00 pm | Mehlville-39 at University City-36 - Final | |
5:00 pm | Osage-37 at St. James-68 - Final | |
5:30 pm | Wright City-24 at Montgomery County-65 - Final | |
5:30 pm | Visitation-27 at Nerinx Hall-43 - Final | |
5:30 pm | Sullivan-52 at Seckman-31 - Final | |
6:00 pm | Carnahan-25 at Vashon-67 - Final | |
6:00 pm | Fort Zumwalt West-41 at Owensville-50 - Final | |
6:00 pm | Duchesne-42 at Rosati-Kain-45 - Final | |
6:00 pm | South Callaway-58 at New Haven-39 - Final | |
6:00 pm | North Callaway-34 at Clopton-49 - Final | |
6:00 pm | Cuba-33 at Hermann-53 - Final | |
6:30 pm | Crystal City-43 at Grandview-50 - Final | |
6:30 pm | Summit-43 at Parkway Central-50 - Final | |
6:30 pm | Eldon-55 vs Richland Essex-64 at Osage - Final | |
7:00 pm | Oak Ridge-29 at St. Pius X-67 - Final | |
7:00 pm | Hillsboro-38 at De Soto-43 - Final | |
7:00 pm | Festus-50 at Perryville-47 - Final | |
7:15 pm | St. Dominic-51 at Notre Dame-36 - Final | |
7:15 pm | Borgia-44 at Cardinal Ritter-70 - Final | |
7:30 pm | Park Hills Central-62 at North County-66 - Final | |
7:30 pm | Bayless-21 at Pacific-65 - Final |
Girls Swimming
Time | Event | Final |
---|---|---|
3:30 pm | Francis Howell North vs Fort Zumwalt East at Rec-Plex | |
4:00 pm | Incarnate Word at Westminster | |
4:00 pm | Nerinx Hall at Parkway South | |
4:30 pm | Affton at Pattonville | |
4:30 pm | Villa Duchesne vs St. Joseph's at Chaminade | |
4:30 pm | Lafayette at Parkway West | |
4:30 pm | Oakville-64 at Clayton-120 - Final | |
4:30 pm | Parkway Central at Summit | |
5:00 pm | MICDS at Cape Notre Dame | |
6:30 pm | Cor Jesu vs Visitation at Principia | |
8:30 pm | Holt vs Francis Howell Central at Rec-Plex |
Girls Wrestling
Time | Event | Final |
---|---|---|
5:00 pm | Owensville at Blair Oaks | |
5:00 pm | Northwest-CH, Rolla at St. Clair | |
6:00 pm | Fort Zumwalt South at Liberty (Wentzville) |
Hockey
Time | Event | Final |
---|---|---|
6:30 pm | Summit-1 vs Westminster-5 at Queeny Recreational Complex - Final | |
7:00 pm | Eureka-2 vs Seckman-7 at South County (Kennedy) - Final | |
8:15 pm | John Burroughs-0 vs Clayton-3 at Queeny Recreational Complex - Final | |
8:45 pm | Kirkwood-2 vs Vianney-1 at Affton Rink - Final |
Wrestling
Time | Event | Final |
---|---|---|
5:00 pm | Summit-34 at Hillsboro-45 - Final | |
5:00 pm | Northwest-CH, Rolla at St. Clair | |
6:00 pm | Fort Zumwalt South at Liberty (Wentzville) | |
6:00 pm | O'Fallon Christian, Trinity at Borgia | |
7:00 pm | Fox-15 at Hillsboro-57 - Final |