Baseball
Time | Event | Score |
---|---|---|
4:30 am | West County (Leadwood)-9 at Herculaneum-7 - Final | |
4:00 pm | O'Fallon Christian-10 at DuBourg-2 - Final | |
4:00 pm | Bayless-2 at Valley Park-13 - Final | |
4:00 pm | Hazelwood East-20 at Riverview Gardens-3 - Final | |
4:00 pm | University City-1 at Fox-16 - Final | |
4:15 pm | Pattonville-27 at Affton-13 - Final | |
4:15 pm | Webster Groves-12 at Lindbergh-3 - Final | |
4:15 pm | Holt-6 at Fort Zumwalt North-7 - Final | |
4:15 pm | Fort Zumwalt South-3 at Liberty (Wentzville)-4 - Final | |
4:15 pm | Washington-9 at Fort Zumwalt East-1 - Final | |
4:15 pm | Orchard Farm-7 at North Point-9 - Final | |
4:15 pm | Kirkwood-3 at Lafayette-11 - Final | |
4:15 pm | Parkway North-9 at Ritenour-7 - Final | |
4:15 pm | MICDS-17 at Lutheran North-1 - Final | |
4:15 pm | Warrenton-1 at Winfield-2 - Final | |
4:15 pm | St. Charles-0 at St. Charles West-15 - Final | |
4:15 pm | Francis Howell North-1 at Francis Howell Central-3 - Final | |
4:15 pm | Oakville-5 at Vianney-7 - Final | |
4:15 pm | John Burroughs-6 at Westminster-0 - Final | |
4:15 pm | St. Dominic-7 at Lutheran St. Charles-5 - Final | |
4:15 pm | Francis Howell-4 at Timberland-2 - Final | |
4:15 pm | Fort Zumwalt West-7 at Troy Buchanan-5 - Final | |
4:30 pm | Parkway West-0 at Marquette-1 - Final | |
4:30 pm | Wright City-18 at New Haven-1 - Final | |
4:30 pm | Eureka-17 at Summit-16 - Final | |
4:30 pm | Principia-6 vs St. Louis Patriots-16 at BMAC - Final | |
4:30 pm | Valley Caledonia-2 at Crystal City-3 - Final | |
4:30 pm | Steeleville-4 at Valmeyer-5 - Final | |
4:30 pm | Priory-5 vs Lutheran South-6 at Lutheran South - Final | |
4:30 pm | STEAM Academy at MS-Berkeley-11 at McCluer North-1 - Final | |
4:30 pm | Edwardsville-5 vs O'Fallon-3 at Blazier Field - Final | |
4:30 pm | Belleville West-0 at Belleville East-1 - Final | |
4:30 pm | De Soto-6 at Farmington-8 - Final | |
4:30 pm | Okawville-0 at Sparta-11 - Final | |
4:30 pm | Althoff-7 vs Centralia, Illinois-9 at Centralia City Park - Final | |
4:30 pm | Civic Memorial-8 at Greenville-12 - Final | |
4:30 pm | Roxana-13 vs Wood River-3 at Norris Dorsey Field - Final | |
4:30 pm | Carlyle-1 at Wesclin-16 - Final | |
4:30 pm | Columbia-13 at Breese Central-1 - Final | |
4:30 pm | Red Bud-22 at Chester-2 - Final | |
4:30 pm | Alton Marquette-0 at Mascoutah-11 - Final | |
4:30 pm | Dupo-1 at New Athens-8 - Final | |
4:30 pm | Ladue-0 at Collinsville-10 - Final | |
4:30 pm | SLUH-8 at Chaminade-2 - Final | |
4:30 pm | Freeburg-2 at Salem, Illinois-1 - Final | |
4:30 pm | Northwest Cedar Hill-5 at Hillsboro-6 - Final | |
4:30 pm | CBC-0 vs De Smet-4 at De Smet - Final | |
4:30 pm | Marissa-13 at Lebanon, Illinois-0 - Final | |
4:30 pm | Borgia-3 at St. Mary's-0 - Final | |
4:30 pm | Mehlville-9 at Clayton-4 - Final | |
4:30 pm | Jerseyville-12 at Hillsboro, Illinois-0 - Final | |
4:30 pm | Gibault-0 at Father McGivney-11 - Final | |
4:30 pm | Jefferson-1 at Festus-16 - Final | |
4:30 pm | Gillespie-8 at Litchfield-4 - Final | |
5:00 pm | Crossroads College Prep-0 vs Hancock-15 at Heine Meine - Final | |
6:00 pm | Brentwood-9 vs Maplewood-RH-4 at Brentwood Park - Final |
Boys Lacrosse
Time | Event | Score |
---|---|---|
5:00 pm | O'Fallon-11 vs Parkway South-14 at SportPort Athletic Complex - Final | |
7:00 pm | MICDS-9 at Chaminade-8 - Final | |
7:15 pm | Lindbergh-15 at Holt-11 - Final | |
7:30 pm | Eureka-6 at Lafayette-9 - Final | |
7:30 pm | Priory-9 at Kirkwood-4 - Final |
Boys Spring Golf
Time | Event | Score |
---|---|---|
3:30 pm | Troy Buchanan at Francis Howell Central | |
3:49 pm | CBC-241 vs Priory-238 at Greenbriar Hills - Final | |
4:00 pm | Summit vs Northwest Cedar Hill at Fox Run Golf Club | |
4:31 pm | Orchard Farm-193 vs Warrenton-172 at Country Lake Golf Club - Final |
Boys Tennis
Time | Event | Score |
---|---|---|
3:30 am | St. Charles West at Fort Zumwalt South | |
3:30 pm | Francis Howell Central at Liberty (Wentzville) | |
4:00 pm | Granite City-0 at Metro-East Lutheran-9 - Final | |
4:30 pm | Lafayette at Summit |
Boys Volleyball
Time | Event | Score |
---|---|---|
12:00 am | Borgia-3 at St. Mary's-2 - Final | |
5:30 am | Lutheran South-3 at Parkway North-1 - Final | |
4:30 pm | Oakville-3 at Summit-1 - Final | |
4:30 pm | Gibault-0 at Father McGivney-2 - Final | |
5:00 pm | Lutheran St. Charles-3 at DuBourg-0 - Final | |
5:00 pm | Fort Zumwalt East-0 at Francis Howell-3 - Final | |
5:00 pm | Francis Howell North-2 at Francis Howell Central-3 - Final | |
5:00 pm | St. Dominic-3 at Duchesne-0 - Final | |
5:15 pm | Northwest Cedar Hill-3 at Bayless-1 - Final | |
5:15 pm | Parkway South-3 at Hazelwood West-0 - Final | |
5:30 pm | Chaminade-3 at Parkway West-2 - Final | |
5:30 pm | Marquette-3 at CBC-2 - Final | |
5:30 pm | Collinsville-1 at Edwardsville-2 - Final | |
5:30 pm | Ritenour-0 at Affton-3 - Final | |
5:30 pm | Fort Zumwalt South-0 at SLUH-3 - Final | |
5:45 pm | Lafayette-3 at Kirkwood-0 - Final | |
6:00 pm | Althoff-2 at Alton Marquette-0 - Final | |
6:00 pm | Alton-0 at O'Fallon-2 - Final |
Girls Lacrosse
Time | Event | Score |
---|---|---|
3:45 pm | Notre Dame-9 vs Francis Howell North-17 at Lou Fusz Soccer Park - Final | |
4:00 pm | Nerinx Hall-18 at Incarnate Word-7 - Final | |
4:15 pm | Visitation-15 at Lindbergh-5 - Final | |
4:30 pm | Summit-13 at Pattonville-1 - Final | |
4:30 pm | Clayton-5 at St. Dominic-16 - Final | |
5:30 pm | Belleville West-0 at Marquette-15 - Final | |
6:00 pm | Lafayette-13 at Eureka-20 - Final | |
6:00 pm | Parkway North-2 vs Webster Groves-20 at Moss Field - Final |
Girls Soccer
Time | Event | Score |
---|---|---|
3:45 pm | Francis Howell Central-5 vs Francis Howell North-0 at Lou Fusz Soccer Park - Final | |
4:00 pm | Mehlville-0 vs Seckman-3 at Windsor (Imperial) - Final | |
4:00 pm | Gibault-1 at St. Pius X-4 - Final | |
4:00 pm | Cor Jesu-1 at Visitation-2 - Final | |
4:00 pm | Ladue-0 at John Burroughs-1 - Final | |
4:00 pm | Valley Park-5 vs Hancock-1 at Heine Meine - Final | |
4:00 pm | Rosati-Kain-0 at Notre Dame-8 - Final | |
4:15 pm | McCluer North-1 at Affton-8 - Final | |
4:15 pm | Lutheran North-0 at Lutheran South-8 - Final | |
4:15 pm | Warrenton-0 at Winfield-2 - Final | |
4:15 pm | Alton Marquette-6 at Hazelwood Central-0 - Final | |
4:15 pm | Soldan-6 vs STEAM Academy at MS-Berkeley-2 at STEAM Academy at MS-Berkeley - Final | |
4:15 pm | Medicine and Bioscience-1 at Principia-2 - Final | |
4:30 pm | Hazelwood West-5 at University City-2 - Final | |
4:30 pm | Crossroads College Prep-0 at Brentwood-7 - Final | |
5:00 pm | De Soto-0 at Sikeston-1 - Final | |
5:00 pm | St. Clair-2 at Sullivan-3 - Final | |
5:00 pm | Breese Central-0 at Columbia-6 - Final | |
5:00 pm | Freeburg-12 at Wood River-0 - Final | |
5:00 pm | Northwest Cedar Hill-6 at Fredericktown-0 - Final | |
5:00 pm | Borgia-2 at Tolton-1 - Final | |
5:00 pm | Carlinville-5 at Virden North Mac-0 - Final | |
5:00 pm | Saxony Lutheran-0 vs St. Louis Patriots-2 at BMAC - Final | |
5:00 pm | Belleville West-0 at Edwardsville-4 - Final | |
5:30 pm | Ritenour-1 at Parkway North-9 - Final | |
5:30 pm | Jerseyville-0 at Civic Memorial-8 - Final | |
5:30 pm | Highland-0 at Mascoutah-3 - Final | |
5:45 pm | Triad-0 at Waterloo-1 - Final | |
6:00 pm | Holt-2 at Fort Zumwalt North-3 - Final | |
6:00 pm | DuBourg-2 at O'Fallon Christian-0 - Final | |
6:00 pm | Orchard Farm-1 at North Point-2 - Final | |
6:00 pm | Pacific-4 vs St. Vincent-5 at Windsor (Imperial) - Final | |
6:00 pm | Francis Howell-1 vs Timberland-0 at Timberland - Final | |
6:00 pm | Fort Zumwalt West-2 at Troy Buchanan-0 - Final | |
6:00 pm | St. Joseph's-5 at Marquette-1 - Final | |
6:00 pm | Lafayette-3 at Summit-0 - Final | |
6:00 pm | Ursuline-1 at Oakville-4 - Final | |
6:00 pm | St. Dominic-2 at Duchesne-1 - Final | |
6:30 pm | Hillsboro-6 at North County-0 - Final | |
6:30 pm | Collinsville-0 at Alton-1 - Final | |
6:30 pm | O'Fallon-4 at Belleville East-0 - Final | |
6:45 pm | Washington-1 at Fort Zumwalt East-5 - Final | |
7:00 pm | St. Charles-5 at St. Charles West-0 - Final | |
7:00 pm | Eureka-4 at Parkway Central-0 - Final |
Girls Water Polo
Time | Event | Score |
---|---|---|
6:30 pm | Lindbergh-12 vs Kirkwood-7 at Kirkwood - Final | |
6:30 pm | Pattonville-2 at Lafayette-18 - Final | |
6:30 pm | Marquette-13 at Parkway West-3 - Final |
Spring Softball
Time | Event | Score |
---|---|---|
4:30 pm | Okawville-1 at Sparta-3 - Final | |
4:30 pm | Alton-2 at Edwardsville-16 - Final | |
4:30 pm | Wood River-4 at Roxana-7 - Final | |
4:30 pm | Carlyle-0 at Wesclin-2 - Final | |
4:30 pm | Columbia-5 at Breese Central-6 - Final | |
4:30 pm | Red Bud-9 at Chester-8 - Final | |
4:30 pm | Plainfield North-7 at Highland-0 - Final | |
4:30 pm | Mater Dei-7 at Triad-3 - Final | |
4:30 pm | Dupo-4 at New Athens-5 - Final | |
4:30 pm | Belleville East-11 at O'Fallon-10 - Final | |
4:30 pm | Freeburg-7 at Salem, Illinois-2 - Final | |
4:30 pm | Belleville West-23 at Granite City-9 - Final | |
4:30 pm | Marissa-9 at Lebanon, Illinois-6 - Final | |
4:30 pm | East St. Louis-0 at Collinsville-16 - Final | |
4:30 pm | Gillespie-9 at Litchfield-0 - Final |
Water Polo
Time | Event | Score |
---|---|---|
5:00 pm | Parkway Central-15 at Chaminade-1 - Final | |
5:30 pm | SLUH-23 at Lafayette-11 - Final | |
5:30 pm | Lindbergh-8 vs Kirkwood-6 at Kirkwood - Final | |
5:30 pm | Marquette-5 vs Parkway West-19 at Parkway West - Final |
+