Monday - August 23, 2021
AUG | SEP | OCT | NOV | DEC | JAN | FEB | MAR | APR | MAY | JUN
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


Boys Cross Country
TimeEventScore
4:15 pmNew Athens Invitational

Boys Fall Golf
TimeEventScore
1:00 pmSt. Clair County Invitational
3:30 pmCivic Memorial, Roxana at Wood River
4:00 pmMetro-East Lutheran vs Staunton at Timber Lakes
4:00 pmLebanon, Valmeyer at Red Bud

Boys Soccer
TimeEventScore
4:30 pmCentralia, Illinois-11 at Carlyle-0 - Final
11-0
5:00 pmDecatur St. Teresa at Pana
Rivalry
5:30 pmMetro-East Lutheran-0 at Carlinville-7 - Final
7-0
6:00 pmAlton-0 at Mascoutah-6 - Final
6-0
6:00 pmRoxana-0 vs Father McGivney-5 at Freeburg - Final
5-0
6:00 pmColumbia-0 at Althoff-4 - Final
4-0
6:00 pmSalem, Illinois-0 at Murphysboro-6 - Final
6-0
6:30 pmO'Fallon-2 at Alton Marquette-0 - Final
2-0
8:00 pmEdwardsville-4 vs Granite City-1 at Althoff - Final
4-1
8:00 pmMater Dei-0 at Belleville East-3 - Final
3-0
8:00 pmMarion-0 at Freeburg-1 - Final
1-0

Girls Cross Country
TimeEventScore
4:15 pmNew Athens Invitational

Girls Fall Golf
TimeEventScore
3:00 pmAlthoff, Gibault at Granite City
3:30 pmCivic Memorial, Father McGivney at Mascoutah
4:00 pmMarion at Carbondale
4:00 pmGreenville, Pana, Staunton at Hillsboro
4:00 pmRed Bud vs Steeleville at Pyramid Oaks

Girls Tennis
TimeEventScore
4:00 pmBenton, Illinois at Althoff
4:00 pmMount Vernon, Illinois at Carbondale
4:30 pmGreenville at Wood River

Girls Volleyball
TimeEventScore
5:00 pmHardin Calhoun-1 vs Auburn-2 at Roxana - Final
2-1
5:00 pmGillespie-0 vs Alton Marquette-2 at Roxana - Final
2-0
5:00 pmGreenville-0 at Okawville-2 - Final
2-0
5:00 pmWood River-2 vs Dupo-0 at Roxana - Final
2-0
6:00 pmCollinsville-0 at Chatham Glenwood-2 - Final
2-0
6:00 pmBrussels-2 vs Piasa Southwestern-0 at Roxana - Final
2-0
6:00 pmAlton Marquette-2 vs Wood River-0 at Roxana - Final
2-0
6:00 pmDupo-2 vs Gillespie-1 at Roxana - Final
2-1
7:00 pmBrussels-1 vs Hardin Calhoun-2 at Roxana - Final
2-1
7:00 pmPiasa Southwestern-2 vs Auburn-0 at Roxana - Final
2-0
7:00 pmDupo-0 vs Alton Marquette-2 at Roxana - Final
2-0
8:00 pmAuburn-2 vs Brussels-1 at Roxana - Final
2-1
8:00 pmWood River-2 vs Gillespie-1 at Roxana - Final
2-1
8:00 pmPiasa Southwestern-0 vs Hardin Calhoun-2 at Roxana - Final
2-0

+