Wednesday - January 4, 2023
AUG | SEP | OCT | NOV | DEC | JAN | FEB | MAR | APR | MAY | JUN
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31


Boys Basketball
TimeEventScore
4:00 pmCrocker-80 vs Viburnum-55 at Bourbon - Final
80-55
5:30 pmBrentwood-33 at Valley Park-53 - Final
53-33
5:30 pmJohn Burroughs-55 at Lindbergh-34 - Final
55-34
5:30 pmRichland-66 vs Liberty Christian Academy-27 at Bourbon - Final
66-27
5:30 pmMcCluer North-65 at Jennings-67 - Final
67-65
6:00 pmRitenour-60 at Parkway South-59 - Final
60-59
6:00 pmSummit-66 at Oakville-52 - Final
66-52
6:15 pmBluford Webber-40 at Christ Our Rock-58 - Final
58-40
7:00 pmParkway Central-52 at Lutheran South-57 - Final
57-52
7:00 pmConfluence-25 at SLUH-76 - Final
76-25
7:00 pmGrandview-48 at Bourbon-54 - Final
54-48
7:00 pmHazelwood East-70 at STEAM Academy at MS-Berkeley-50 - Final
70-50
7:00 pmMcCluer-38 at Eureka-57 - Final
57-38
7:00 pmFox-41 at Windsor (Imperial)-44 - Final
44-41
7:30 pmHazelwood West-56 at Granite City-61 - Final
61-56
8:30 pmNew Haven-44 vs Valley Caledonia-66 at Bourbon - Final
66-44

Girls Basketball
TimeEventScore
4:30 amValley Park-44 at Gateway STEM-24 - Final
44-24
4:00 pmParkway Central-37 at Lutheran South-70 - Final
70-37
5:00 pmUniversity City-63 at Brentwood-30 - Final
63-30
5:15 pmMeadow Heights-34 vs St. Vincent-59 at Delta - Final
59-34
5:30 pmOrchard Farm-20 vs John Burroughs-67 at John Burroughs - Final
67-20
5:30 pmValle Catholic-27 at Crystal City-42 - Final
42-27
5:30 pmRiverview Gardens-43 vs Bayless-55 at Bayless - Final
55-43
5:30 pmVilla Duchesne-47 vs McCluer North-45 at John Burroughs - Final
47-45
5:30 pmSTEAM Academy at MS-Berkeley-20 at Hazelwood East-24 - Final
24-20
6:00 pmFox-40 at Ritenour-38 - Final
40-38
6:00 pmWinfield-66 at Clopton-62 - Final
66-62
6:00 pmNorthwest Cedar Hill-37 at St. Clair-59 - Final
59-37
6:00 pmBunker Hill-16 at Virden North Mac-62 - Final
62-16
6:00 pmMonroe City-53 vs Mark Twain-21 at Clopton - Final
53-21
6:00 pmMarquette-84 at Clayton-30 - Final
84-30
6:00 pmWesclin-30 at Roxana-23 - Final
30-23
6:00 pmJerseyville-62 at Soldan-16 - Final
62-16
6:00 pmValmeyer-48 vs Cobden-36 at Chester - Final
48-36
6:30 pmWoodland (Marble Hill)-32 at Delta-94 - Final
94-32
7:00 pmFort Zumwalt East-43 vs Visitation-62 at John Burroughs - Final
62-43
7:00 pmHazelwood Central-47 vs Rosati-Kain-32 at John Burroughs - Final
47-32
7:30 pmElsberry-46 vs Silex-28 at Clopton - Final
46-28
7:30 pmMater Dei-39 at Althoff-35 - Final
39-35
7:30 pmMarissa-29 vs Sparta-28 at Chester - Final
29-28
7:30 pmLouisiana-58 vs Wright City-30 at Clopton - Final
58-30

Girls Swimming
TimeEventScore
3:30 pmLiberty and Duchesne at Fort Zumwalt South
3:30 pmDuchesne at Liberty (Wentzville)
4:00 pmNerinx Hall vs Notre Dame at Webster University
4:30 pmWashington at Parkway South
4:30 pmNancy Brandt Invitational
8:30 pmBorgia at St. Dominic

Girls Wrestling
TimeEventScore
7:00 pmFort Zumwalt West at Troy Buchanan

Wrestling
TimeEventScore
5:00 pmParkway North at University City
5:00 pmMcCluer Quad
5:00 pmOakville at St. Mary's
6:00 pmTriad at Belleville West
6:00 pmCarlinville and Decatur Eisenhower at Taylorville
6:00 pmLindbergh at Vianney
6:00 pmRoxana, Belleville East at Vandalia
7:00 pmFort Zumwalt West at Troy Buchanan

+