Boys Soccer
Time | Event | Score |
---|---|---|
4:15 am | O'Fallon Christian-6 at Elsberry-1 - Final | |
4:00 pm | DuBourg-0 at Metro-1 - Final | |
4:00 pm | Lutheran North-7 at Hazelwood East-1 - Final | |
4:15 pm | Lutheran St. Charles-0 at Orchard Farm-1 - Final | |
4:15 pm | Kirkwood-2 at Oakville-1 - Final | |
4:30 pm | Lutheran South-2 at O'Fallon Christian-0 - Final | |
5:00 pm | Battle-6 at Warrenton-4 - Final | |
5:00 pm | Festus-1 at Wright City-6 - Final | |
5:00 pm | Fort Zumwalt East-4 at Parkway North-0 - Final | |
6:00 pm | Parkway South-0 at De Smet-8 - Final | |
6:30 pm | Northwest Cedar Hill-1 at Borgia-4 - Final | |
6:30 pm | Cape Girardeau Central-2 at De Soto-1 - Final | |
6:45 pm | Pacific-0 at Washington-1 - Final | |
7:00 pm | Whitfield-1 at Ladue-2 - Final |
Boys Swimming
Time | Event | Score |
---|---|---|
3:30 pm | Washington vs Fort Zumwalt South at Rec-Plex |
Fall softball
Time | Event | Score |
---|---|---|
12:00 pm | Kearney-6 vs Warrenton-3 at Killian Softball Complex - Final | |
12:00 pm | Washington-1 vs Helias-5 at Killian Softball Complex - Final | |
1:00 pm | Francis Howell-10 vs Liberty (KC)-0 at Killian Softball Complex - Final | |
1:00 pm | Blue Springs South-11 vs Marquette-2 at Killian Softball Complex - Final | |
3:00 pm | Warrenton-0 vs Washington-10 at Killian Softball Complex - Final | |
5:15 pm | Liberty (KC)-3 vs Marquette-1 at Killian Softball Complex - Final |
Field Hockey
Time | Event | Score |
---|---|---|
4:00 pm | Cor Jesu-0 vs John Burroughs-2 at SportPort Athletic Complex - Final | |
5:45 pm | St. Joseph's-1 vs Villa Duchesne-2 at SportPort Athletic Complex - Final |
Football
Time | Event | Score |
---|---|---|
7:00 pm | Polo-18 at Mid-Buchanan-35 - Final | |
7:00 pm | Salisbury-14 at Westran-16 - Final |
Girls Volleyball
Time | Event | Score |
---|---|---|
6:00 pm | Carlyle-2 at Gibault-0 - Final | |
6:00 pm | Carbondale-1 vs Marion-2 at John Logan JC - Final | |
6:00 pm | Centralia, Illinois-1 at Herrin-2 - Final | |
6:00 pm | Roxana-1 vs Mater Dei-2 at Wesclin - Final | |
6:00 pm | O'Fallon-2 at Belleville East-0 - Final | |
6:00 pm | Waterloo-0 vs Taylorville-2 at Jerseyville - Final | |
6:00 pm | Valmeyer-2 at Okawville-1 - Final | |
6:00 pm | Triad-1 vs Mascoutah-2 at Civic Memorial - Final | |
6:00 pm | Pinckneyville-1 vs Freeburg-2 at Sparta - Final | |
6:00 pm | Pana-0 vs Newton-2 at Salem, Illinois - Final | |
6:00 pm | Robinson-1 at Shelbyville-2 - Final | |
6:00 pm | Greenfield, Illinois-0 at Raymond Lincolnwood-2 - Final | |
6:00 pm | Carterville-0 vs Nashville-2 at Chester - Final | |
6:00 pm | Staunton-0 vs Breese Central-2 at Hillsboro, Illinois - Final | |
6:00 pm | Steeleville-0 vs Trico-2 at Zeigler-Royalton - Final | |
6:00 pm | Belleville West-0 at Edwardsville-2 - Final | |
6:30 pm | Mountain View-Liberty-0 at Strafford-3 - Final | |
6:30 pm | Gateway STEM-0 at Ursuline-3 - Final | |
6:30 pm | Sullivan-2 at Eldon-3 - Final | |
6:30 pm | Pleasant Hill-3 at St. Pius X KC-2 - Final | |
6:30 pm | Lafayette County-0 at East Buchanan-3 - Final | |
6:30 pm | Hallsville-0 at Blair Oaks-3 - Final | |
6:30 pm | Jefferson-3 at Maplewood-RH-0 - Final | |
6:30 pm | Mountain Grove-0 at Seneca-3 - Final | |
6:30 pm | Whitfield-1 at Hermann-3 - Final | |
6:30 pm | Stover-3 at Eugene-1 - Final | |
6:30 pm | Odessa-3 at St. Joseph Benton-1 - Final | |
6:30 pm | Cape Notre Dame-2 at Ste. Genevieve-3 - Final | |
6:30 pm | John Burroughs-0 at Lutheran St. Charles-3 - Final | |
6:30 pm | Diamond-0 at Fair Grove-3 - Final | |
6:30 pm | Portageville-0 at Saxony Lutheran-3 - Final | |
6:30 pm | Lone Jack-3 at Lawson-1 - Final |
+