Boys Basketball
Girls Basketball
Time | Event | Score |
---|---|---|
4:30 pm | Pattonville-56 at Westminster-51 - Final | |
5:00 pm | Louisiana-39 vs Monroe City-41 at Clopton - Final | |
5:30 pm | Timberland-52 at Francis Howell North-44 - Final | |
5:30 pm | Fort Zumwalt East-46 vs Orchard Farm-56 at John Burroughs - Final | |
5:30 pm | Confluence-22 vs Bayless-60 at Bayless - Final | |
5:30 pm | Fort Zumwalt North-53 at Liberty (Wentzville)-23 - Final | |
5:30 pm | Rosati-Kain-35 vs McCluer North-43 at John Burroughs - Final | |
6:00 pm | Eureka-61 at Lindbergh-36 - Final | |
6:00 pm | Lift for Life-51 vs St. Charles West-44 at Westminster - Final | |
6:00 pm | St. Charles-35 at North Point-25 - Final | |
6:00 pm | Parkway North-24 at Marquette-62 - Final | |
6:00 pm | Ritenour-35 at Ladue-48 - Final | |
6:00 pm | Maryville Christian at Staunton | |
6:30 pm | Lee's Summit West-42 at Incarnate Word-63 - Final | |
6:30 pm | Park Hill South-55 at Vashon-66 - Final | |
6:30 pm | Silex-52 at Clopton-50 - Final | |
7:00 pm | Hazelwood Central-42 vs Villa Duchesne-46 at John Burroughs - Final | |
7:00 pm | Cor Jesu-18 vs Francis Howell Central-42 at Westminster - Final | |
7:00 pm | Visitation-26 at John Burroughs-59 - Final | |
7:00 pm | Francis Howell-16 at Blue Springs South-40 - Final | |
8:00 pm | Elsberry-51 vs Winfield-34 at Clopton - Final |
Girls Swimming
Time | Event | Score |
---|---|---|
4:00 pm | STEAM Academy at MS-Berkeley-77 at Incarnate Word-140 - Final | |
4:00 pm | McCluer-30 vs STEAM Academy at MS-Berkeley-77 at Incarnate Word - Final | |
4:15 pm | Duchesne at Principia | |
4:15 pm | Notre Dame-48 at Borgia-116 - Final | |
5:00 pm | Duchesne-38 vs Francis Howell Central-109 at Rec-Plex - Final |
Hockey
Time | Event | Score |
---|---|---|
7:15 pm | St. Dominic-6 vs Fort Zumwalt West-2 at Wentzville Ice Arena - Final | |
7:45 pm | Vianney-4 vs Francis Howell-4 at Rec Plex South - Final | |
8:10 pm | Clayton-5 vs Priory-2 at Maryville Hockey Center - Final | |
8:30 pm | Webster Groves-5 vs Northwest Cedar Hill-5 at Affton Rink - Final | |
8:45 pm | Duchesne-5 vs Ladue-7 at Webster Rink - Final | |
9:00 pm | Fort Zumwalt North-4 vs Timberland-4 at Wentzville Ice Arena - Final | |
9:30 pm | Fort Zumwalt South-5 vs Francis Howell Central-2 at Rec Plex South - Final | |
9:50 pm | Lindbergh-1 vs Summit-5 at Maryville Hockey Center - Final | |
10:10 pm | John Burroughs-1 vs Eureka-1 at Affton Rink - Final |
Wrestling
Time | Event | Score |
---|---|---|
4:00 pm | Mascoutah at Carbondale | |
4:00 pm | Princeton Invitational | |
5:00 pm | St. Joseph's Lafayette Quad |
+